• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Afinko,děkuju. Klidně sem ty webovky dej nebo mi je pošli IP.
No opravdu tchýně je hrozně zlá,ale taky tupá. Ale víš jak,prostě každej normální by to neřešil. I já bych to brala od člověka,který prostě má nějakou krizi. Holky já fakt nepochopim,že ona jako ženská neví co já prožívám. Proč si fakt ony(ty tři gráááácie)myslí,že stačí týden nebo měsíc na to abych se dala do kupy, nebo ty jejich kecy že mi pomůžou. Potřebovali by přes hubu a ještě tučnými písmeny napsáno, že jako jsme dali pryč miminko,ať bylo jakékoliv,tak že to bolí a bolet to bude :frowning2:
10. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky,
jo to s tím úklidem znám od té doby co Domi leze je to katastrofa :wink: Uklidím a za pár minut to tu vypadá úplně stějně :angry: Ale stejně je to můj největší milášek dnes zase vymýšlel takové blbosti, že jsme se tomu potom všichni včetně jeho smáli :slight_smile: :slight_smile:

markee: jsou to ignorantský paka :angry: tohle asi nikdy nepochopím takovýhle přístup. zkus si z nich nic nedělat, nestojej za to aby si se kvůli nim trápila :frowning2: soustřeď se na dárečky a na vánoční pohodu a snad to bude aspoň trochu lepší :wink:

no jdu koukat na bednu

hezký večer
10. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Holky vy jste tak hodný. Moc děkuju. Já zas brečim,ale aspoň to ze sebe zas trošku dostanu. Jinak jsem objednaná na další čtvrtek k psycholožce a naučí mě relaxační cviky,tak se na to těšim.
10. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
markee - to je síla... kdyby aspoň člověk měl pocit, že to myslej dobře a chtěj tě utěšit..to jsem si akorát vzpomněla, jak jsem ležela po druhé revizi v Podolí na gyndě, páč tu první zk....li, kapaly mi dvoje atb do žíly a volá tchýně, že jako tuší, co se stalo...jsem chtěla tomu svýmu poslat bombu, prosila jsem ho, ať to nikomu neříká..
ale dobře jsi udělala, že jsi šla k psycholožce, ještě do toho ty Vánoce, všude se na člověka valí to óhromný štěstí a radost, blablabla....hele pujč si dvd Láska nebeská, u toho si pobulíš, že už nebudeš mít co, je to úžasnej vánoční film, já u toho řvu pokaždý,aspoň budeš mít chvilku pocit, že nebrečíš kvůli miminku, ale kvůli nečemu dojemně krásnýmu a pozitivnímu :cry: :cry: :cry:
fanys - hele teď uzákonili kolik je malé množswtví.. prej může mít člověk na zahradě 4 kytky marjány, jdu do toho na jaře :grinning: :sunglasses: a pokud jde o okna, mám na radiátorech natrhanej starej ručník a pod gaučem stěrku na okna... je to super, já rozhodně nebudu na Vánoce mejt okna, stačí setřít vodu, maestro truhlář z Břežan nám totiž stále nedodal těsnění...a zkus víc větrat, krátce a intenzivně.. máte digestoř?? my ne..
holky, zejtra lifruju dítě ke tchýni, maj ji vrátit ve středu, budu jak na trní, bude se mi stejskat,navíc mi nutěj, že si ji nechaj až do pátku, no to by mně snad musel skolit mor,nebo porazit auto :confounded: abych na to přistoupila...no holt tchýně strkala kluky ke svojí tchýni furt, tak to nechápe...
asi jí zabalím lnou fabii kombi věcí..u nich jak začne sněžit, tak je tam hnedle metr..
ale na ten sníh se těším....
10. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
fanys -- vyřiď svému choti, že ten můj je jeho nápadem pořídit bagr nadšen...tady v okolí když si objednáš bagr, tak dle jeho slov místo desátýho přifuněj s vyplazeným jazykem šestadvacátýho, že se jim ten dvacet let starej krám pos.... a součástku nemohli sehnat tak ji kovali doma na ponku :unamused: tak konečně prej někdo kdo bude mít novej..no akorát nevím, co chce ten můj bagrovat... asi bych se měla bát.. :confounded: :astonished: :cry:
10. pro 2009 ve 23:36  • Odpověz
jééé, holky , víte jaký jsem jelito???
loupu mandle a slyším takové divné lupání a praskání... :astonished:
co to..
pak kouknu na hodiny, že by paranormální jevy?? no, přece se nebudu bát :unamused:
dělám jakoby nic.... :wink:
a pak mi to došlo, namočila jsem cizrnu a ona jak bobtná, mění tvar a velikost, tak se v tom kastrůlku přeskupuje a přerovnává a dělá to ty zvuky!!!!!
ach přírodo, mocná květeno!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 00:13  • Odpověz
tyjo, venku leje....
dovedete si představit, jak to bude vypadat, až to namrzne???????
přírodo, mocná květeno, buď na nás trošku hodnější!!!! :frowning2:
11. pro 2009 v 00:19  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem si dnes přivstala, pač manža musel být brzy v práci tak malého nemohl dát do školky. No zajímavá akce - oblékat sebe, malou a Járu derigovat. Ale zvdládli jsme to :wink: Teď jsem žehlila,Sofinka si tu leží vlehátku a kouká na hrazdičku, už zkouší i na něco sahat a občas se zadaří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kammka - my tu občas také máme paranormální jevy, ale nakonec se z toho vyklube - mrazák, pračka, sporák nebo bojler :wink:

Náledí má být,ještě, že nikam nemusím jet.
11. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Ty masáže, je to na třetí poliklinice:

www.studio-dotek.wbs.cz
11. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooooj,
všechny zdravím!
Tak Vám povím - je to mazec. V práci docela ok, už mám pocit, jako bych odešla před 2 měsíci a ne před dvěma roky. Pořád stejný, takže tak. Blbý je to cestování - ráno v 5:44 a večer se vracím domů v 18. Pak uvařit/připravit večeři, pohrát si s Onďulou, vykoupat ho, číst no a uložit ho. Potom mě čeká vaření na druhý den, praní, žehlení, luxování atd. - však to znáte. Ale jo, jde to. Ondrášek to s dědou zvládá skvěle, takže aspoň že tak. Je fakt, že jsem se docela těšila na chvilku vypadnout z toho domácího stereotypu, ale zase zjišťuju, že jsem plynule přešla do pracovního stereotypu.

Co se týče cukroví, tak jsem koupila hotové těsto linecké oříškové, o víkendu udělám kokosky a perníčky a bude. Stejně budu dělat vánočku a manža si objednal borůvkové muffiny, takže sladkého bude až kam.

Jinak Ondráškovi byli 2roky, tak měl dortík, dostal kufřík s nářadím, pak traktor, kamion s malými autíčky a knížku. Kdybyste viděli, s jakou radostí to rozbaloval a křičel u toho jeeeeeeeeeee, jeeeeeeeeeeeeee - no byla jsem z toho naměko :wink:

Jinak co se týče úklidu - okna jsem myla na podzim, kvůli Vánocům určitě to dělat nebudu, jaro to jistí :wink: Udělala jsem nějakou vánoční výzdobu - věneček z jehličí na dveře na to sušený pomeranč, oříšky, mašličky - no asi 15min práce. A v Praglu stojí takový věneček (neozdobený) 199,- Kč - fakt jsem zírala nakvadrát. Tak jsem to hned hlásila manželovi, kolik jsem ušetřila - no nějak to neocenil :grinning: Zato já ho teď budu muset ocenit - potřebuju něco na sebe, zimní boty a kabelku - tož jsem zvědavá, jak se k tomu chlapec postaví :wink:

Jinak jsme byli v Bělici na Mikulášské besídce - bylo to strašně príma, bylo tam loutkové divadlo a pak když jsme byli na odchodu přišel čert - Ondrášek se moc hrdinsky netvářil a to doma sliboval, jak bude říkat básničku :slight_smile: Ale já se mu nedivím, sama taky sotva ze sebe něco vypravím.

Tak se mějte všechny moc pěkně, sice jsem všechno dočetla ale hlava už mi nebere, tak třeba budu reagovat průběžně.

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
11. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
čauky holky,
dneska jsem v kalupu...dopoledne jsem balila dítě na pět dní ke tchýni, jak odjela, vyběhla jsem ven, zatopit pod brutarem a v kotelně,pak pokrmit, dokonce jsem táhla seno ke koním, tatínek dorazil pozdě...uvařit vodu...a jak vřela, vrhla jsem se na vraždu, tři brojleři jsou v lednici...docela jsem si mákla. pak přijel dom tatínek s kamarádem, zejtra jedou do lesa na dříví, a ptá se, co jsem uvařila.. zareagovala jsem poněkud podrážděně
ráno vstávám před pátou, jdu na dvanáctku do práce
no, aspoň budu trochu mezi lidma, i když ukrajinská kolegyně a tupá sanitárka není zrovna výhra
navíc beru atb, dr. mi nabízela neschopenku, jenže dělám na dohodu, tak by mi ji nevzali, a Fanča neschopenky taky moc neuznává
jednou budu pobírat minimální invalidní důchod,strhám si strojovnu, neb jsem blbá a neumím si hrát na chudinku chcípající na rýmičku...no, kdybych byla neschopná éterická bytost, muži by mně milovali, neb by se o mně mohli starat a měli by se mnou pocit borce. takhle se můj choť diví, že jsem mezi vražděním slepic a krmením prasat a jiných zvířat, zatápěním v kotli, nestihla uvařit na zejtra, když tu nebudu, protože jdu do práce..
cítím se někdy jak Xena, ten můj má možná pocit méněcennosti :grinning:
12. pro 2009 v 00:42  • Odpověz
Ahojky,
tak já včera už ani nekoukla, byla jsem kaput.
Odpo manža hlídal malou a já šla s Járou na jarmark - byl tady ve škole. Pak jsme došli něco pokoupit a já pak začala mazat cukroví. Manža šel večer do práce tak koupat a večeře, uložit lumpíky a hurá na pečené. No nejdřív mě to bavilo, ale pak už jsem si přála, aby byl konec, uff. A když jsem viděla ten čurbes v kuchyni tak to byla taková perlička na záběr :frowning2: No nakonec ještě přijel manža tak jsme pokecali a šupky spát.
Dnes chci pokračovat v pečerní a zdobení a tím končím. Ještě snad vytřu chodbu. Dnes jsem tu jen s dětma, tatík v práci, určitě půjdeme ven, pač sněží tak to bude Jára rád.

mikk - no vidíš jak jsi se rychle adaptovala...jsi holka šikovná.

kammka - ty jsi blázínek, prý Xena :wink: Myslíš, že manžel je typ, který by doma chtěl křehounkou ženušku, která by maximálně obstarala dítě. To by asi moc nadšený nebyl, když píšeš, co všechno děláš ty. Brojleři mě dost pobavili, úplně jsem si to představila, když jsem byla malá tak jsme u tety takhle zabíjeli a mě to bavilo. Dnes mi to ale nechybí to jako ne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
afi - to bych samozřejmě musela mít úplně jinýho chlapa, a nebydlet na vsi...nebojím se, že těch ochranitelských typů je málo :wink:

mikk - ty sis dala mateřsou na dva roky?? nebo proč ses tak hnala do práce??já si nedovedu představit, že bych teď šla na celej úvazek a pracovala takhle každej den.. ve špitále sice dělám dvanáctky a noční, ale i při plným úvazku bych byla často celý den doma...docela tě obdivuju, takovejhle nástup, pak ještě šichta doma.. no, né že bych toho já neměla i bez plnýho úvazku málo.. :unamused:
12. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
jejda tady nikdo...
co vaříte bholky??
pacoši mají dnes filé s brkaší a rajčatovou polévku,pomeranč, mrkvový salátek :wink:
12. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás je napečeno....zase až příští rok :wink: Sladké nechci chvíli vidět a to je u mě co říct :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My si dnes dali procházku s dětmě, sněžilo tak to bylo pěkné, ale pak už byla pěkná kosa tak jsme uvítali domácí teplíčko. Jára pak usnul tak jsem šla uklízet, Sofinka tu řvala v lehátku, ale co chvíli to jinak nejde.

Pak už to bylo v poho a koukali jsme společně na pohádku všichni tři.

U nás bude filé zítra, manža dorazí k ránu, pač mají ples tak než to tam pak uklidí. No dopo prospí tak si tu moc nemůžu vymýšlet, pač zabavit obě děti, oběd a ještě chci dělat takové slané pečivo na odpolední návštěvu.

mikk - a děláš v Praze??? Já to nějak nepobírám :wink:
12. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky!!

Mikk-ahóóój, tak to je fain, že jsi se takhle zaběhla a hlavně, že máš spolehlivého dědečka a Ondrášek je s ním rád. Jinak s těma věnečkama máš pravdu, také jsem v Praze kulila oči, jak to tam mají napálkované, zajímalo by mě, zda si to někdo koupí, ale věřím, že pražáci asi jo....S Bělicí s tebou souhlasím, také jsme tam jezdili, je to tam každoročně dost obdobné, ale pokaždé hezké, kdybych bývla věděla, že tam pojedeš, také bych tam jela....dokonce tam byl soused s holkama, tak říkal manžovi, ale ten makal u šváry :wink: Jsi určitě v jednom kole a já smekám, je to záhul....celý den v práci a do toho domáctnost a Ondrášek

Afi-jsi šikulka, já mám zatím jen jeden druh, ale teď jsem si udělala 2těsta, tak snad to taky trochu přibude, mimochodem také budu dělat zítra filé-pangase :wink:

Kammka-tak já vařila, zapečené brambory zakysanou smetanou se šunkou a nivou, tvůj humor mám ráda, když čtu tvoje příspěvky, tak se pokaždé zasměju.....a tvému manželovi bych na otázku, cos vařila odpověděla-večeři áš v kuchařce na str.35 :grinning: :grinning:

FANY, FANY, FANY-kdepak jsi, nezazimovala ses?
12. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Hezký večer,
jo jo, dělám v Praze, dá se říct kancelářskou práci, což je fakt nezvyk pro moje záda. Ráno 1,5hod v buse a tramvaji, pak 7,5hod dřepákovat v práci, zpáteční cesta zase sedím ...je fakt, že pak cca do 22hod kmitám, ale záda se ozývají, musím vyhledat nějaké cviky na záda.

Kammka - nehnala jsem se do práce z důvodu kariéry nebo tak, ale bohužel kvůli penězům. Máme hypošku na barák, takže tak. Jsem blbec, už bych si 2letou variantu nedala ani kdybych měla chroustat chleba, ale je to neměnné, takže to musíme všichni nějak zvládnout. A co se týká manžela - je vidět, že si zvykl na určitý standard, který je ale vysoce nadstandartní!!! Já se přiznám, že poté, co jsem se před půl rokem zastavila s prací kolem baráku jenom kvůli tomu, že jsem fakt nemohla, tak od té doby udělám ze sebe "blbečka" a nechám to za sebe udělat. A slovo nestíhám nebo potřebuju pomoct už neberu jako selhání, ale jako fakt. Takže to jen trochu z našeho života :wink: Jo a nechceš se trošku šetřit, ať se mimísek zadaří?

Afi - tak klobouk dolů s tím pečením. Já včera dopekla teprve první várku, bylo super, jak to krásně provonělo byt. Dneska jsem dělala hraběnčiny řezy - myslela jsem, že to vydrží alespoň do středy na snídani a tak - manža přišel z venku, dal kávičkua půlka plechu pryč :wink:

Taky jsme byli s Onďulou venku jak padal sníh - nelíbilo se mu, jak mu přistávali vločky na obličej a když se s tátou "kouloval" tak říkal že to pálí - neumí slovo studí a rukavice jsou úhlavní nepřítel :grinning:

Mějte se fajn, uschla už podlaha od vytírání, takže mažu na kutě
Dobrou a kammko klidnou službu
12. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
Téééda vy zase jedete :wink:
Jen hezky pečte, já ani letos nedoufala, že budu, když máme malou, ale vida zadařilo se a jak říkám, bylo toho dost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lenka - co teď každý má s tím pangasem či co, měla jsem ho v Ikee a včera jsem koukala v telce na nějaké vaření, je to vždy ráno a zase byl pangeas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: U nás bude klasická zmražená potvora a to budu ráda i za to.

To věřím, že mikulášscá byla fajn, kdo to tam pořádá, nevíte??? Bratránek má kamaráda z Bělice a je to hrozně aktivní človíček - dělá DJ a různé akce.

mikk - ty bláho, to věřím, že to musí být hrozná hoňka. Nejhroší asi ta cesta,takovou dobu. A Ondrášek půjde od 3let do školky??? Ale to by jsi ho asi stejně nestíhala vyzvedávat a tak, že? Leda pak školka jako je v Mrači - od 7hod do 19hod a ještě ti ho dovezou :wink:

U nás je venku bílo, ale asi to nevydrží. Jára už si plánoval jak vezme ven boby :wink:

Mějte se a hezkou neděli, pa pa.
12. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj,

pangase dělám z důvodu, že tam nejsou kosti no a také nám chutná :slight_smile: o školce v Mrači jsem slyšela, ale prý se tam platí neskutečné prachy, je to tak?

Ani jsem se nepochlubila....v pátek jsme byli na závěrečném věnečku-ukončení kurzu tanečních, Dáda s partnerkou se probojovali do soutěže, kde tancovalo 9párů a skončili 3!!!! No a od ledna chtějí chodit do pokračovacího kurzu.....ten nás teda stojí peněz :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Všem krásnou pohodovou 3 adventní neděli :wink:
13. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
čaudys žeeny

leni :wink: nezazimovala ješte ne,dnes je už u nás sníh-tož krásné,jak nemám ráda chlad tak snížek miluju jak malé dítě :wink: měla jsem tady bráchu z uh,má nejaké problémy doma tak se přijel odventilovat-bylo to fajn...a trávím dost času na fb ...pangas nám také chutná jen jsme četla na dvojčatech že není pro nás středoeuropany vhodný a že v číne nebo z vientnamu odkad pochází sypou do vody neajé svinstvá na urychlení růstu či co....

mikk-klobouk dolu-ty si holka šikovná to zvládneš,ale musí to být záhul,předpokladám že jezdíš ráno s gazdíkama vid?taky jsme takhle spolu jezdili do rachoty a je fatk že cesta krnany-smíchov byla nekonečná :unamused: spíš v buse?já to zalomila hned jen sem nastoupila a budili mne v praze.ale to jezdila přímá linka,ted nevím jestli se v štecho nepřestupuje.drž se.

markee-držím palce a z kecú family si nic nedelej,já když sem po dvoch revizích a 6 leté známosti,už jako vdaná ,po ivf,ohlašovala celá happy dvojčata tcýni tak spráskla rukama ježíííš a to nepůjdeš na revizi? :angry: :angry: :angry: polil mne studený pot,slušne jsem to uhrála ale málem jsem ji vrazila.

kammka-je fajn že je tvuj mm nadšený z bagru-já NE.pač si ho kupovat na zimu je risk.....a zasadím marjánu taky samozřejme :wink: :wink: :wink: manžel má zkušenosti :grinning:

hezký den všem
13. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky ženuchy.
tak já dnes dopo ještě pekla slané pečivo, do toho obídek...krásná práce :wink: Ale zvládli jsme a po obídku dorazila návštěva tak pohoda.
Jára nám usnul a Sofinka tu číhá z lehátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lenka - no vidíš jaký je Dáda tanečník, jen ho podporujte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Taky se těším na takovéhle výdaje :wink: A takové to, tohle oblečení nechci a tohle chci...jo jo to bude veselo.
Jo jo prý ta školka v Mrači je dost drahá, já mám v Mrači kamarádku tak mi o tom psala jak to otvírali, mají i hezké webovky www.minisvetskolka.cz (ceny zajímavé to jako jo, to by jsme mojí mateřskou dali za školku :fearful: )

fanys - tak třeba dostaneš bagřík od Ježíška :wink: Jára taky jeden dostane, ale z lega tak to mě netrápí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Holky ahoj :slight_smile: my nějak stále uklízíme :grinning:
Leni tak gratuluju k úspěchu Davida, je opravdu šikovný :wink:
Mikk vím, jaké je tak daleko dojíždět, ale starat se k tomu o domácnost a Ondráška bych nezvládala :pensive:
Afi pangase taky kupujem, proto, že tam nejsou kosti..
Fanys, k tvojí tchýni teda nemám slov :angry: :angry: :confused:
Kammko jestli chceš inspiraci co vařit: lívance s borůvkami, langoše, pizza, játra s rýží, králík na hořčici či česneku, "guláš" pečený v troubě pod alobalem..
13. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj holky, já slyšela že ta školka v Mrači stojí sedmnáct tisíc měsíčně :confused: :confused:

Hezky jste se rozepsali a rozpekli já začnu péct zítra :slight_smile:

Dnes jsme byli v Konopišti, jako každý den :slight_smile: , byla sice zima ale jak sněžilo a byl bílý poprašek tak to mělo takové kouzlo :slight_smile:

No mějte se tu krásně

páčko
13. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jo jo, ona ta školka stojí prý podle služeb. Já slyšela, že ten základ je za 7tisíc a pak připlácíš, když tam chceš mít dítě déle a tak dále...to je fakt hustý :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já jsem si to včera na koncertu Děti Dětem bezva užila a musím říct, že našim klukům se to také moc líbilo. Uváděl to Petr Horáček společně se Zdeňkou Žádníkovou Volencovou(to je teda vychrtlina) pak tam účinkovali Standa Hložek, Karel Emanuel Got, skupina Marimba-supéééér to jsem si fakt užila-jsou to kluci a hrají na bicí, no a MÍŠA DAVID....krásně strávené odpoledne a to jsem se k tomu namíchla úplnou náhodou, měla jsem vzít i malou-no škoda

Fany-já už se lekla :grinning: a s tím pangasem-ty jo, to jsem vůbec nevěděla....ale snad nám to nic neudělá, vždyť i taková kuřata jsou vyhnaná bůh ví čím....
14. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
leni-míša bude 18.12. v lešanech na oldies párty,uplne trapne se tam chystám spít se do němoty :grinning: jen uvidím jak holky budou protestovat pač se ted budí tak uvidím jak dlouho tam vydr.
kde byl ten koncert pro deti?-a s tím pangasem-to snad zjistila čoi-pač v rakousku na nejakou otravu po něm umřelo pět lidí-ale já to jím teda taky,nechci tady delat antireklamu...ale jen sem četla že používají nepovolené hormony a chem.látky.
hezký den
14. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Fany-jééé, tak si to pěkně užij, já Míšu zbožňuju :wink: Koncert byl na Žofíně, již 30ročník
14. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
mikk - no to víš, že bych se měla šetřit, ale vždycky to odkládám, že od příštího týdne... teď jsem si řekla od Vánoc a pak mi došlo, že tatínek nám odjíždí 4.1. s dětma ze školy na hory....
14. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
tak u nás už regulérne sneží :slight_smile:
leni-vím že ten koncert je rok co rok jen sem nevědela kde :wink: a zapoměla jsem ti pochválit Dádu jaký je šikulka,je hooodne málo kluků co je tančit baví,co to umí a co se nestydí hlavne v jeho věku :wink:

kammka-opravdu by si měla šplápnout na brzdu,a nejaké povinnosti vesele přehát na tatínka,chápu že má toho ve škole taky dost ale ty jedeš jak motorová myš,jako sestra víš jak to končí....totálním vyčerpáním a kapačkami plus klid na lůžku.Fanča tě potřebuje funkční tak nato mysli než to s tebou švihne.(nebo si spolu zahulíme :grinning: )
14. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my dnes po školce jeli do Bene, já potřebovala na pojišťovnu a dokoupit balící papír a dárečky. Byla kosa jako blázen tak mě courání po městě moc neba, Jára byl doma s dědou. Ale pořídila jsem. Cesta tedy nic moc, pač to kusama bylo pěkně namrzlé

fanys - a kdo bude hlídat??? Já mám Míšu také ráda, je to sice oldies, ale pořád frčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes nám dorazili tři balíčky a čekáme další...pošťačka nás bude milovat :wink:
14. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.