• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
kammka: moje babička mi řekla jednu chytrou věc a to je že dítě potřebuje ze všeho nejvíce zdravou maminku a má pravdu tak brzdi :slight_smile: Je hezké snažit se vše zvládnout, ale nestojí to za to :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
kinsen a fany - ono se to lehko řekne.. dnes celý den v práci, pak než jsem dojela na Luka, kde dnes stálo auto, než jsme dojeli dom, tam kosa, neb se celý den netopilo, tak jsem šla topit a tatínek kolem dobytka..
a až tu těch pět dní nebude, nezbyde mi nic jinýho, než to prostě zvládnout, a to maj bejt ty mrazy... sice tu jednoho koně má naše kamarádka, teda spíš známá, nějak se to mezi náma pokazilo, ale to by bylo na dýl..loni, když tu tatínek nebyl tu se mnou byla i s miminem, ale dorazila stejně až někdy ve středu večer, to mně nevytrhlo..a navíc se stará pouze o koně a jezdí pouze 2x týdně..
sice mám slíbeno, že se na pastvinu vykulí véééliký balík, ale jaksi jim denně zamrzne voda :confounded: takže tam stejně budu muset.. já mám zvířata fakt ráda, ale porád se kopat do pr...... bych taky nemusela..
fanys - s tím kolapsem..... já si občas říkám, že nějaký malý kolapsíček by mně možná zachránil :sunglasses:

ale nebojte, ono to s tím shonem tady není zas až tak zlé, když stíhám inet a televizi a hrát si s prckem :wink:

holt někdo jezdí na kole, někdo na bruslích někdo chodí na aerobic....to bych se sežrala nudou, to fakt neeee..
to si radši několikrát denně pohladím nějaký chlupatý zvíře (a vynadám praseti, že dělá randál a je nenažraný..prase :grinning: )spíš je to tak, že v podstatě nestíhám své někdejší zájmy, čtení, pletení, batikování triček, vyrábění všelijakých nesmyslů, ozdobiček,....a proto mně to lítání kolem dobytka štve, někdy i obden, ale spíš to mám za sport.. ono daleko víc mrzí, když to protějšek dost neocení a ještě má občas kecy..když ženská něco začne dělat za chlapa, záhy to on začne pokládat za samozřejmost..
tak pa a nebojte se o mně :wink:
15. pro 2009 v 00:01  • Odpověz
kammka-no právě že si myslím to co si napsala v předposledné věte pač to znám taky a dostat to zas do rovnováhy já něco ty něco to pak stojí hodne sil,námahy a i těch keců a komentářu-pač si nato pánové pak zvyknou kosmickou rychlostí :wink: já od začátku co mám holky sem po manžovi nic nechtěla,ani ty blbé plínky odnést,,,furt sem říkala dekuju ne,ne nepotřebuju,ne udelám to sama.....a pod.a manža si nato zvyknul a pak byl problém když po půl roce mi došla síla a chtěla jsem aby napustil vodu do vany :confounded: ted když u ž nemůžu,nebo nechci tak říkám jasne že ne je u mne ne.a na férovku jestli se mu chce nebo ne podám žádost.někdy to trvá,někdy vybouchnu,někdy mám poctit že to potřebuje napsat písemne nejlíp i s kolkem ale kategoricky už odmítám se starat jen o jeho blaho a blaho svých detí protože že já padám na hubu to pak nikdo nevidí-pač fanynka to vždy zvládla.a to není jen o holkách ale i jeho starých rodičích,jeho rodičích,domácnosti,zahrady .....všeho.taky za celý letošní rok nesekal ani jednou zahradu-pač já sem doma že?ale já doma taky neležím,aby jsme o víkendu mohli být spolu tak jsme ji posekala vždy v týdnu....ale ve stylu -být s holkama,vařit,vyprat a když holky usnuli tak já šla sekat.pak se vzbudili a já byla opet v kole a nestihla si dát ani kafe....a on o víkendu odjel na ryby.a ja byla opet jen s holkama.takže mi bouchnul kotel a jak říkám všeho moc škodí.

afi-já míšanka taky miluju :grinning: -asi bude hlídat jarda nevím-já sem mu jen oznámila že tam jdu :wink:
15. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky holky,
já včera hrdninský vytuhla ve 21hod, byl tu bordel jak v tanku, ale nevadí, spalo se mi krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Horší ráno, když jsem to tu viděla tak bych nejraději ještě zalezla do pelechu.
No ale pak jsem se do toho pustila a dobré, teď ještě peru a mám umyté vlasy tak je půjdu vyfouknout.

Vtipné to bylo večer, jako co prý bude k večeři. Já se chtěla stavit v Kauflandu na nákup, ale manža už byl chudák utahaný tak prý až zítra - jedeme k jeho rodičům do Příbrami. No dobrá tak jsme jeli domů, ale tady toho moc nebylo. Tak manža dělal k večeři palačinky na slano se sýrem a šunkou, ale bylo to dobré tak nevadí, jen ať se snaží, když byl tak unavený :wink:
Jinak jak tady píšete o tom pomáhání. Tak manža naštěstí od té doby co se narodil Jára tak pomáhal, já sice stíhala, ale bylo milé, když občas vykoupak, přebalil, udělal večeři a tááááák. Po narození Sofinky už to bylo automatické a dost mi to pomohlo, pač dvě děti jsou dvě a je to o něčem jiném. Teď pravidelně vodí ráno Járu do školky, většinou ho koupe, protože já v tu dobu kojím po koupání malou. No ale jsou věci, o které si musím říkat jako vezmi koš až půjdeš, dolej mi olej do auta a tak dále. Ale fakt mi nevadí si o to říct, jsem sice doma na mateřské, ale rodiče jsme oba tak proč by se nepostaral :slight_smile: A je fakt, že třeba když jsem byla v porodnici nebo minulý týden celý den v Praze s mamkou na nákupech tak tatík to tu s Járou zvládne naprosto v klidu, i si uvaří tak jsem ráda, že to tak je.

Jiank my si včera dovezli golfky, zatím je uklidiíme, máme je od kamarádky. Ale včera jsem je rozbalila, aby jsme se pokochali a Sofinka v nich usnula a teď v nich také leží a kouká...tak jsme pojízdní i doma :dizzy_face:

fanys - tak to ti závidím,já bych také někam vypadla, stačil by jeden večer. No ale mám kojící kotvu tak snad časem :wink:
15. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
afi- :wink: pamatuješ jak jsem vám závidela někdy koncem zimy když byli holky malé a já nikam nemohla? :cry: to na mne padali depky a připadala jsem si jak blázen.a bud v klidu to je po prvé po roce co holky máme že někam jdu.
15. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Holky ono je to s těma chlapama asi všude stejné jakmile si zvyknou na to že vše zvládneme sami tak e dost těžké je přesvědčit o opaku :frowning2: U nás je to stejné manža je skvělí chlap, ale myslí si že když nechodím do práce a jsem doma s prckem tak že nic nedělám a to mě občas mrzí :frowning2: ale když mu řeknu aby něco udělal tak to většinou udělá :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jo jo přesně slova mého manžela - JEDINĚ NA MATEŘSKOU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ho občas nechám, aby si to s dětičkama zkusil a rád pak maže do práce :wink:

fanys - jo jo to je pravda. Mě to zatím nějak nechybí, s Járou to bylo horší, pač jsem nebyla zvyklá být pořád doma. No a jak přestanu kojit tak taky někam vyrazíme. Manža už tu plánoval lyže na pár dní, ale to fakt neklapne. Já se těším spíš na léto jak si to užiju na Orlíku bez pupíku :wink:

Byli jsme venku a zima nehorázná, i Jára chtěl domů tak to je co říct. Hlavně zima skoro v 16hod, hrůza. Teď jdeme vyrábět obrázky paní učitelkám a babičkce :wink:
15. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
joo, holky... ten můj, když jsme spolu začali bydlet, už je to let, tak i vařil, hlavně vegetariánská indická jídla..moooc dobrý. jenže byl čím dál vytíženější v práci a tak jsem celé vaření převzala já.. a teď je to tak, že po sobě neumeje ani hrnek, pokud před tím já neudělám dusno, tak aby se ukázal, že je tak strááášně hodnej a udělá to.. já na tom netrvám, ale když jsem byla v sobotu v práci a pak jsem viděla ten bordel, nedal ani blbou cukřenku zpátky na svý místo....jenže těžko mu to vyčíst, když byl celej den v lese dělat dřevo a doma se stavil jen se najíst a pak honem zpátky do mrazu..a to mi ještě vykládal kolik měl práce s jitrnicema!! a to je měli s chlebem!!!já se chechtala, co je prej na tom za práci, vyndat pekáček, položit na něj jitrnice a strčit to do zapnutý trouby, vyndat talíře... prostě není zvyklej dělat ani základní minimum a pak je rozladěnej z takový triviality.. mně štvala tchýně, když jsem si stěžovala, že se tatínek cuká, když by měl samostatně vykoupat malou, říkala, že to holt po chlapech nemůžu chtít!! já argumentovala, že se mi taky něco může stát, budu marod a to jako mám třeba s vysokou horečkou koupat dítě?? myslím, že je lepší, když se to naučí a já jsem ve vedlejší místnosti, kdyby něco nevěděl..no a pak když je krize, nemoc nebo tak.. zvládne to sám už hravě..
15. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Jak to tak čtu tak se utrvrzuji v tom, že mužský jsou jak pejsci, co je nenaučíš, to nemáš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky,
jak se tu máte?
My dnes byli v Táboře na nákupech,bez Johanky,jen já a manža. A mám takový pocit a myslím,že se nepletu,že jsem tam viděla Angeth s Vendulkou a manžou. Až se tu ukáže,tak se jí musím zeptat. Nebo jestli si přečte příspěvek. Parkovali mezi Baumaxem a Askem. No nejdřív jsem si myslela,že to nejsou oni,ale když jsme je míjeli autem,tak jsem manžovi říkala,že to je určo ona.
Jinak nákupy spíš naúspěšné,ale tak zkusila jsem to. No prostě si manža dárek vybere sám a já mu na něj dám,pže fakt jsem bezradná. Dárky za mojí babi a částečně za manži matku mám,ale za sebe ne.
Zítra budu s Johankou péct cukroví,tak se na to těšim. Malou to baví,pomáhat,takže určo bude super dvojka.
15. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
afi, já bych byla radši, kdyby je to naučil někdo jinej :unamused: :unamused: :unamused:
ale už moje babička řekla své snaše (mojí mámě) na její stížnosti, že táta nepomáhá a je na všechno flegmatickej (dodneška) že si musí muže vychovat... no a máma neměĺa lepší nápad, než jí říct, že chlapa by mněla vychovávat matka dokud je malej...a od tý doby to mezi nima bylo na levačku :unamused:
takže se hooodně hlídám, když mi tchýně radí..fakt to mám často na jazyku...
16. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
kammko :wink: já to tý svoji řekla taky-ale na levačku to bylo dávno předtím :wink: když se oni dva pohádali kůli mne tak mi to vyčetla že byl na ni hrubý tak jsem jí jen lakonicky řekla-no jo holt vaše výchova :grinning: já bych si to k svým rodičum nikdy nedovolila. :slight_smile: málem se sunula k zemi.
mimochodem včera mne opět potešili :angry: i s tchánem-holky mají narozky zítra dnes jsem už udelala šarlotu,přivezla dort co jsem měla objednaný,nakopuila veky,rohlíky že zítra udeláme oslavu,že se budu patlat s jednohubkama a chlebíčkama....atd.ale ono změna.včera v sedm večer akurát sem vylezla v vany dorazili tchánovci s dárkama,dortem že jako veselé narozky.asi jsem koukala dost blbě pač mi tchýne řekla že chteli být první kdo budou přát,tak at se nezlobím. :angry: ja se nezlobím,mne už nepřekvapí ale přijde mi to dost na hlavu.neměla jsem doma nic připraveno na oslavu-nic.hodila jsem pár jednohubek na talíř,tech se netkli-že prý sem šáhlá oslavama že nic nechtejí-že jsou najedeni a napiti....tak sem žasla ale neřeším pač bych už byla na chocholouška.tož tak.opět sem se postežovala ale ani ne stežovala spíš popsala situaci jak si tady žiju. :wink:
všem hezký den
16. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme dnes byli se Sofí v poradně a jsem zděšená. Za posledních 14dní nic nepřibrala tak i mudře to přijde divné. Půjčila nám domů váhu a máme vážit před a po jídle a další šok, Sofinka normálně pije, ale vždy jen chvíli, pak prostě nechce. No a výsledek je ten, že vlastně nic nepřibere. Tak jsem z toho špatná a nechápu to, pač jinak se normálně směje, večer hezky usne tak snad hlad nemá.....no já už fakt nevím :fearful: :fearful: :fearful: V pátek jdeme opět na převážení k mudře + odběry krve (pro jistotu).

Jinak jsme odpo jeli do Příbami, nakoupili jsme a pak byli u tchánovců. Jára tam jede v pondělí do středy na prázdniny, tož tak.

fanys - máš opravdu vtipné tchánovce to jako jo :wink: To by mě pěkně namíchlo, když si objednala dort a připravuješ oslavu a oni si to nahasí takhle večer, to už holky skoro spali, ne??? A co dostali za dárečky?

No nic jdu si přečíst nějakou diskusi o neprospívání miminka :frowning2:
16. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
afi-u kamarádky to bylo to samé,i u nás v práci když přišli ženy na kontrolu po šestonedelí tak to říkali,neplaš,pocitvě měř dobu kojení a važ.třeba prostě nepotřebuje tolik,ono s tím kojením je to tak že to nepoznáš kolik toho vypila doopravdy...a možná si sofinka bere kolik potřebuje.no uvidíš.držím palce-neboj ono se to srovná.
to víš moje tchánovce nemá moc cenu komentovat pač jestli se s nimi pořádne nezhádám tak jim nic nedojde,na jemné náražky nereagujú a mne už to taky po tech letech moc nebaví ,i když mám stavy že bych vraždila. :wink: holky dostali riflové šatičky-které jsou krásné opravdu-pak plyšové koně kterých se bojí pač jim je tchýně podala s zapla of-a ono to začalo vydávat zvuky :unamused: a válce pro deti když se deti učí lézt-jmenuje se to roler nebo tak.i když už holky chodí.tož tak.
16. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás se váží jak o život. No jde to, ale Sofinka prostě jí tak 15min a pak nechce, tož zítra asi mudru nepotěším :frowning2:
Jinak u nás je už dost sněhu, za chvíli vyrazíme někam ven, sice je tam kosa, ale musíme vysmrádnout. Jára kouká na Dobu ledovou3 tak jak to skončí tak jdeme.

fanys - ten lezící válec dostane Sofinka od tchánovců k Vánocům, má na něj ještě čas, ale co koupit takovému prckovi a tohle tchýni napadlo samotnou tak to jsem celkem ráda. Ještě jí prý koupí balík plen a to se hodí :wink:

Tak to holky budou určitě frajerky v šatičkách, no také by jsi mohla vložit nějaké fotečky třeba s dortem, ať vitíme ty oslavenkyně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem si konečně vyšetřila také chvilku pro sebe, takže Fany, Barunce i Klárince posíláme s Ondráškem velikanánské pusinky a přejeme všechno NEJ a tobě bych přála klid od tchánovců, ale to bohužel nepomůže. Klasicky - jejich chování na pěst! Jo a nejdřív se tě ptá proč jsi nešla na revizi a na druhou stranu že chce přát první? Co to je? Fakt nechápu. ALe jestli tě to trochu uklidní, moje tchýně volá na narozky taky den předem a hlavně to vyžaduje i od ostatních - no comment.

Afi - uvidíš, že bude vše v pořádku, držíme moc palce! Ondrášek měl také takové období a to zrovna, když jsme se od našich přestěhovali. Tak jsem z toho taky byla špatná, přece jen člověk neví, co se najednou děje a má strach. No a teď má Onďula skoro 15kg, takže tak! Hlavně se nestresuj, ať nepřijdeš o mlíčko a uvidíš že vše bude ok.

Jinak u nás klasika, taky napadlo dost sněhu. Dneska jsem se svezla se sousedkou, takže jsem byla o půl hoďky doma dřív, to bylo super. Zítra pátek, ve 3 to balím a jedu dom.

Holky chtěla jsem se zeptat, jestli nejsou náhodou nějaké vánoční trhy v Benešově nebo třeba Vlašimi? Máme s manžou v sobotu volno (Ondrášek se jede podívat s dědou za babi do lázní), tak manža chtěl do Prahy na Staromák, ale já mám teď Prahy po krk, takže mne tam nedostane i kdyby prosil chudák na kolenou :wink:

Mějte se moc hezky, kdybych se tu zítra neobjevila tak hezký víkend!
17. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Fany-holčičkám k dnešním narozeninám vše nej, nej, nej, hodně zdravíčka a ať Vám dělají samou radost.....
17. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky,
fanys: moc holkám gratulujeme k jejich prvním narozkám pořádně si to všichni užijte :slight_smile: Nám už se to také blíží

afi: ať vám to zítra dobře dopadne

Ještě se vrátím k těm tchýním, já mám skvělou tchýni a naopak když si stěžuju na manžu tak se ke mě ještě přidá, můžu jí říct cokoli a ráda mi vždy pomůže a nevnucuje se :slight_smile: :slight_smile:

Jdu držet smutek skončili VKV :frowning2: :frowning2:
17. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Kinsen-to jsme na tom stejně, to byl můj jediný seriál, na který jsem se koukal a to poctivě celých 6let :frowning2:

Afi-snad bude Sofinka v pořádku.....držím palečky, zítra ať má něco na váze....já s Kačenkou měla to samé, měla jsem slabé mlíko, takže jsem pak musela přikrmovat, protože Kačka nepřibírala, tak jak měla :wink:
17. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Fany dvojčátkám taky vše nejlepší :slight_smile:
Afi, vy chodíte k Syslové? nebo se pletu? Tam jí ta váha blbne, taky párkrát neukázala přírůstek, napodruhé jo..Jak moc Sofinka čurá? a jak často se budí na kojení?

Markee, to jsme byli my :slight_smile: :slight_smile: :wink: manžel radši jede tam než do Prahy a i Vendulka tam byla spokojená :slight_smile: jak jste nás poznali? jaké jste měli auto? Tmavě zelené?

Add pomáhání v domácnosti...mám výhodu i nevýhodu v tom, že má manžel služby, takže jedeme nakoupit dopoledne všichni spolu, teď byl i u dr. s námi...uklidí nákup( občas) nebo občas uvaří, protože by jinak chcípnul hlady :grinning: ale hrnky neodnáší, ponožky, trička, všude možně, ručníky to samé a říkám mu to furt..nevýhoda je že je teď v práci dva dny, takže jsem dnes ráno zatápěla, došla jsem si pro dříví ( i když mi to zakázal, že mi to donese tchán, ale to je mi blbé, má nemocné plíce). Nemám vyžehleno, vytřeno, ale ono se to nepose*e. Jinak je to zlatíčko, koupe se s Vendulkou, když ho pošlu přebalit, přebalí, oblékne, pochová a občas uspí..Nechci po něm aby třeba žehlil, protože taky jezdí do lesa, štípe dříví, stará se o auta a tak..
17. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky,
tak vážíme a vážíme a nic moc, přes noc máme nabrat moč, to bude asi akce. Dostali jsme takový pytlíček, ale nevím nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ráno mažu s malou na odběry, chudinka naše. No a já musím vystrčit nos z baráku v 7hod, to je nepřípustné :fearful:
Já dělala nepečené cukroví a krásně jsem si užila poslední VKV, pač manža je na fotbálku (chodí sportovat s klukama), dětičky spinkají tak pohoda a nikdo mi do toho nekecal. No byl to happy end
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

fanys - také přejeme všechno nejlepší k narozeninám a aby vám holčiny dělali jen a jen radost.

mikk - co vím tak v Bene žádné trhy nejsou a asi ani ve Vlašimi, jedině Praha :wink: Ale chápu, že tam se ti nechce.

My dnes poprvé vytáhli ven boby, to byla prča, Járu to hrozně bavilo a na kopec přišli nějaké děti tak nechtěl vůbec domů. Ale zima byla pořádná. Já pak odhrnovala chvíli sníh tak jsem se zahřála.
V sobotu chceme jet na Monínec, mají spouštět sjezdovku a budou tu naši.
17. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
afi: pokud má malá aspoň šest počůraných plenek denně tak tekutin má dost, nejspíš máš asi slabší mlíčko pak dostanete příkrm a bude to zase ok.Takhle to měla moje kamarádka.

VKV měli happy end, ale já nechápu proč klidně mohli pokračovat dál, teď nevím na co budu koukat :unamused:

Jdu se vykoupat a spát je tady sice pěkný bordel, ale ten do rána neuteče :slight_smile:
17. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
čusky holky
Fanys - tak v prvé řadě všchno nej holčičkám z Břežan :grinning: a ať brzo vyrostou z těch šatiček :wink: ale ať se v nich napřed někde předvedou... my máme pár modelů od hooodně bohatejch rodičů od tatínka ze školy a jeden neměla nikdy na sobě, neb jí to bylo dobrý v průběhu zimy a my byly i doma nabalený jak hydranti, neb jsem bydleli na chatě a byl tam děsnej průvan....
pokud jde o tchánovce, to neřeš...moje tchýně se snaží být nejlepší ze všech a hlavně nej babička, což jí ovšem jde, to přiznávám..ale teď nám vrátili Faňu po pšti dnech a říkali, že co jsme to povídali že se vzteká a zlobí, že u nich byla milionová, to jsem měla pocit, že mi snad chce říct, že to s ní neumím?? jenže co ona má doma na práci... a pak mezi řečí se zmínila, že s malou děda chodil furt ven, no to se pak jinak zvládá domácnost a všechno...není divu, že se mi holka občas vztekne, neb není vždy po jejím a nemůžu se jí stopro věnovat, potřebuju stíhat i jiný věci a jsem pravda nervozní.. ach jo..
teď sušim v troubě kokosky, kyne mi na vánočku, ještě chci udělat jednu, celkem jich bude od včerejšího večera sedm, šest pro tatínka na zítřejší besídku pro kolegy a jednu pro nás, malá ječela, že jsem jí nechtěla kousíček ukrojit, tak jsem upekla menší pro nás a ona ta mrcha že prej nee, nechutná... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a to to ještě musím zabalit.. ovšem nutno dodat, že si toho tatínek cení a ani neremcal, že jsem dnes poněkud zanedbala to jeho prase... stejně to má za pár.. to prase :grinning: :grinning: :grinning:

afi, my máme záprdka, teda bejvalýho, neděs se, je to určitě jen období, že neroste...se divím, že tě dr hned stresuje, že tě nepozvala až třeba ... no jo, budou Vánoce... tak to jo..
ale neboj, já si myslím, že se malá rozkouká a zase bude růst, nakonec z ní bude atletka.. :wink:
17. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
holky, na sedmou vánočku prdím, teprve peču tu šestou, to bych tu byla u trouby do dvou..
tak pa a dobrou :wink:
18. pro 2009 v 00:03  • Odpověz
ahoj

moje holky dekují hodným tetám za přánička :slight_smile: myslím že si to včera dost užili,i mnažel se rozbrečel pač byl s nima v kuchyni a já jsem blbla-po americku :wink: jsem nafoukla spousty balonků,na hromadu dala dárky,na stolek dorty a pak jsme je tam přinesli-byli kouzelný,klárka se nezapřela a od dortíku se nehla pažoutinice jedna a vesele ulamovala a strkala všude prsty a barča pištela a výskala u hraček.jen nočníky co dostali zatím jen symbolicky je nebrali,dokonce klárka se rozbrečela když ji tam jarda posadil.

kammko-ty si fakt nezmar :slight_smile: já vánočku bych neupekla kdyby mi šlo o život-to smekám pač to neumím.a s těma šatičkami-ty co jsme dostali ted využijeme aspon ke stromečku,loni když byli holky pidi tak jsme dostali 3 páry-v zimě a v léte jsem musela kupovat další pač jim nebyli.nejdřív jsme je chtěla prodat pak jsme se rozhodla že jim je nechám pro panenky-až někdy.

afi-držím palce,pak napiš co mudra.vymyslela :wink:

všem fanynkám VKV-taky smutním,taky jsem koukala celou dobu,ordinace mne moc nebaví -jako zdrav.mne někdy i naštve co těm lidem ukazajou za nezmysly... :angry: protože je to na hranici sci-fi

všem hezký den
18. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
Fany-tak si založ albíčko, ať se můžeme potěšit....já vlastně můžu na FB :wink: :slight_smile: tak tam hned juknu
18. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
Ještě tam nejsou :frowning2:
18. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky,
tak mám za sebou hororové ráno, ale paráda. Vstanu si hezky v 6hod, připravím sebe, malou a pak Járu a manža si vleze do vany, že Járu pak hodí do školky a já si to tedy poštráduji k mudře. No jo ale vyhrabu se před barák a ups, chytrý manžel nalepil své auto těstně před garáž a já tam mám kočárek. No myslela jsem, že ho zabiju :confounded: :confounded: :confounded: Tak opět nahoru, klíče, odstranit sníh, abych to někam ještě nenarvala, no zdržovačka 10min učitě. Tož jsme k mudře dorazili tak tak na odběry.
Sofinka malinko přibrala, máme zkusit příkrmy a v pondělí se uvidí, tak jsem koupila Bebu HA a uvidíme, zatím Sofík spí tak to pak zkusíme.
Ale ty odběry, hrůza, jí rozpíchali nejdřív obě zápěstí a pak i loketní jamce...chápu, že jak je prcek, že se žíla špatně hledá, ale když jsem to viděla :frowning2: Asi bude nějaká odměna pro Sofinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jára vzal učitelkám vyrobené obrázky - z ubrouskové techniky a já si dva také vyrobila pro sebe. Teď jsem zaobálkovala přáníčka a dala fotky do rámečků - dostnane to každý od nás jako dárek - takový dvojrámeček a v jednom je Jára a v druhém Sofík.

fanys - no albíčko by to jako chtělo, já jsem také na facebooku tak tě zkusím vyhledat a číhnout tam :wink:

kammka - já také mám vánočku, ale pouze jednu. Ve velkém v tom nejedu :slight_smile: Dnes přijedou naši tak mám napečeno a celkem i poklizeno než se vrátí Jára ze školky a udělá tu čurbes.
S tím hlídáním je to u nás přesné, já říkám, že Jára doma občas zlobí a pak je u tchýně a ta si ho chválí, ale přesně jak píšeš, ona s ním taky pořád někde chodí a tak a utahá ho a on jí pak vytuhne a hotovo. Ale když tam je pár dní tak to je o něčem jiném než takhle doma...víme své, že :wink:

Jo jo VKV,prý byly šest let, no ty bláho :dizzy_face: Já myslím, že ještě něco dotočí, sledovanost určitě špatná nebyla. No možná teď přejdu na Ordinaci, ale ta mě moc nebere.
18. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky, kdo jste na facebooku tak já tam jsem jako afinka01 (Helena Budějská), nevím podle čeho se to tam vyhledává. Tož číhněte a koukejte se připojit :wink:
18. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
holky-tady si alb delat už nebudu když ho mám na fb a na picase...to by jsme už byli všude :wink: večer tam hodím nejaké fotky když to stihnu pač chci jít na toho davida,jinak afi hned si te jdu vyhledat.
18. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.