• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky..
Afi myslela jsem na vás, tak aspoň něco malinká přibrrala
našla jsem tě na FB :wink:
18. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
A viděla jsem na FB i Fanys :wink:
18. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
No tak paráda děvčata, šup na FB :wink:
Fany si mě už našla, já jsem prohlídla holčičky - jsou kouzelné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky

afi-,anet,leni-díky :slight_smile:

tak vám musím popsat zážitek roku z míšy davida :wink: -nejdřív manžel domluvil hlídaní spících detí u tchánovců aby mohl jít se mnou taky,klaplo,přijeli ale holky mají určite nejaký senzor nato že rodiče chtejí zdrhnout pač i když jsme je dala spát v osm jako obyvkle tak nespali ješte v deset. :wink: potvory malý usnuli kolem půl jedenácté,a vzhledem k tomu že míša měl začít zpívat v deset tak jsem už z nich byla na nervy,ale bohužel nemžu je nechat samotné s nekým jiným pač je řev.takže nás tam tchán hodil zaplatili jsme stovku za každého a začlo to.tak v prvním řade to nebyla oldies party ale kinder nebo spíše embryopárty. :grinning: vekově jsme jim kazili rozhodne kazili průmer i se na nás zvídavě ty patnáctileté deti koukali jako co to má být... :sweat_smile: :confused: jestli jsme tam za dozor.no míša nespíval ani ve čtvrt na 12.-zhrnu to,chvění půdy pod nohama,šílené decibely,techno které mám ráda ale v jiné společnosti...,hnusné pití jak whiska tak víno-bléééé,ani cola to nezachránila,kouř,smrad,pálení očí -ale já se bavila.o půl noci ješte nikdo netancoval z té stovky půbošu tak jsem nešla taky jen sem pozorovala a zjistila sem že dnešní mládež se opravdu neumí bavit-je to smutné že to říkám už v mojím věku ale je to tak.kdysi jsem tyhle kecy sama neznášela ale ted všichni sedí,hulí,kouří,chlastají,nevím jaký výraz použít pro ty konzervativnejší fakt nevím-prominte-šukají v boxech,a ochutnávají lidské štávy .... :grinning: :grinning: :grinning: nikdo netančí,nebaví se.nebo baví ale po svým nevím asi jsem už stará konzerva nebo já nevím. :grinning: tak dnes pobavene přemýšlím jestli mi tohle nevadilo když sem tam trávila pátky před pár lety-fatk pár lety. :confused: nechápu.smrdí nám celá veranda jak jsme tam ze sebe shodili hadry a to ješte já kouřím ale tohle bylo moc.no zážitek jsme si odnesla to jo-vím že když se chci opravdu pobavit tak musím do nejakého klubíku do práglu ne pro náctileté. i když za neco to stálo-sonda do mládeže fatk stála za to.proboha já se už ted desím že jednou se podobne budou bavit mé slečny.tak co myslíte-JSEM Už STARA?no to snad ne.pointa toho celého je že míša dorazil po půl noci když jsem už ale jen žmourala a nemohla koukat přes ten kouř tak jsme se potkali u dveří a aspon se na mne usmál. :grinning: :grinning: :grinning: tak aspon něco.jo a když dj mládeži oznámil že po půl noci bude zpívat david tak mládež řvala pořád dokola NEEEEE:mějte se hezky jdu na chvíli pracovat.
19. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojky,
tak to je opravdu vtipný zážitek :wink: A kde to byla tak kinder párty??? No já vím, že v Bene jsem na podobné akce také již stará, bratránek zrovna vyprávěl jak nedávno navštívil s kamarády disco v Bene (je mu 24let) a prý tam byli vtipně nejstarší. No věková hranice jde opravdu dolů a dolů. Třeba synovec (od manži) je mu 17let a vymetá každou discotéku...ten na to věk ještě má.

Hlavně, že si Míšu viděla
Já vím, že třeba dobrá oldies je v Příbrami, jmenuje se to přímo oldies a opravdu jsou tam lidi 25let + a občas tam potkáš i nějakoého toho čtyřiácátníka. Naposledy jsem tam byla ještě netěhu s manžou a švagrama a dobré.

Jinak my přikrmujeme a vážíme a už Sofinka přibírá tak dobré.
Já dělám žemlovku, manža mi tu přivrtal dva obrázky a Járy magnetickou tabulku tak na to jdu dohlížet :wink:
Odpo razíme nejlbíže na lyže....Monínec :wink:

Hezký víkend.
19. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Afi tak to je dobře, že Sofinka přibírá :slight_smile:
Fanys bavila jsem se tvým popisem :grinning: jako náctiletá jsem do Lešan jezdila každý týden, nějaký čas jsem tam "bydlela" a to sem tam tancovalo dost..pak to začalo upadat, jestli tam chodilo 15 lidí :sweat_smile: a pak jsem tam byla počase na nějaké Helium party a to nám bylo tak 21..a i já jsem si připadala stará :pensive: ( bylo to loni)
Ale hlavně že jsi viděla Míšu :wink: :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak já dopolko poklízela a prala, hned po obědě jsme vyrazili do Prahy, byli jsme na Chodově, pak se projít z Václaváku na Staromák, tam jsme si dali svářo a trdlo a šli na Náměstí republiky, tam jsme byli ještě v Paladiu, velké děti si ještě vybraly nějaké hadříky na sebe, pak jsme se stavili na večeři a před chvílí jsme teprve dojeli.....ale bylo to moc bezva, takhle všichni pospolu, ale všude mrááááky lidí, jsme si říkali, než jsme vyjeli, že když je taková zima, že třeba tolik lidí na staromáku nebude, šeredně jsme se zmýlili :grinning: :grinning: :grinning:

FANY-tvým příspěvkem jsem se bavila, ale máš ve všem pravdu.....my takhle jednou po bowlingu vyrazili do Křečovic na discotéku, jé jak mi bylo trapně, když mě tam Dádovi spolužáci začali zdravit dobrý den.....ty jo, to mi ale bylo divně a je pravda, že to byla také pěkná kinder disco......ale s tím Míšou, čekala bych, že tam bude víc starších, když tam byl on...a nejsi stará, jen na kinder party :grinning: :grinning: :grinning: musíš zvolit jiný druh zábavy

Afi-je dobře, že Sofinka začala řibírat :wink: :slight_smile: na FB tě vyhledám :wink: no a Angeth-tebe taky :wink:
19. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
ahojky... tak dnes kaufland, pak pokus uspat dítě, bez úspěchu..pak s tatínkem krmení zvířátek, pohoda. malá šla spát až před devátou.

Fanys - s pojmem embryopárty jsi mně rozesmála...já poslední dobou žasnu nad dnešní mládeží.. zrovna nedávno jsme řešili v práci, že i hezký holky se seznamujou výhradně přes internet, někde na tancovačce na sebe akorát čuměj, nebo po sobě rovnou lezou, např. jeden náš soused, já mu nemůžu přijít na jméno, náš tatínek se o něj tak trochu stará, a ten kluk je tu furt, sotva tatťka dorazí dom z práce, on je tu nejdýl do dvaceti minut, tuhle jsem mu nadrsno řekla aby nás laskavě nechal aspoň společně navečeřet..no a on přitáh s informací, že je jeho holka těhotná!!!!bylo mu v listopadu 19, jí je asi 17, je ještě na učňáku, ptala jsem se, jak dlouho spolu choděj, že prej UŽ tři tejdny, a ona už ví, že je s nim těhotná???nechápu...tak se ho ptám, jestli ví, kdy měla ms, že prej někdy před tejdnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pobavil mně, podotkla jsem něco o hooodně citlivým těhu testu.. :sunglasses:
v práci máme zas kolegyni, moooc hezká holka, opravdu a ona se seznamuje po internetu..
jo a ještě kolega zmínil dopisy, specielně milostné.. to už ty děti dneska asi ani neznaj... jedině sms..je pravda, že my jsme si s přítelem nevyměnili jedinej dopis, neb jsme bez sebe nebyli nikdy dýl než tejden a zkuste dostat z chlapa, kam že to jede na školu v přírodě...

afi, je fajn že tě malá nestresuje takhle před Vánoci a poslušně přibírá..

no a na závěr....ani tento měsíc se mimi nezadařilo...ale jsou před námi dlouhé a na zážitky plné prázdniny..pak tatínek odjede na hory se školou
19. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
Kammko...nebo ten váš soused má hodně rychlý spermie :grinning: :grinning: taky si říkám, že Vendulce toho musíme co nejvíc říct aby jí pak nic nezaskočilo, panebože..žádný řeči o čápech a hlávákách zelí..
a miminko přijde na jaře tipuju, až bude všechno kvést a budeš i líp naladěná :wink: :dizzy_face:
20. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jen krátce, malá spí, já vařím obídek - kuřecí stehna na zelenině a rýže, no než jsem to pokrájela tak to bylo něco :wink: Jdu si vyfoukat vlasy a odpo máme v hospodě besídku tak jdeme.
Kluci si tu hrají šachy, tatík stále malého učí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes u nás bylo -14C fakt síla, ale včera jsme měli krásné odpo na sněhu. Večer snad vložím fotky - asi na facebook, když tam všichni jsme, že :wink:

kammka - neboj mimi se určitě podaří.

lenka - to jste toho v Praze stihli, my jsme vždy jak šneci a zasekneme se už na Chodově. Chceme vyrazit po Vánocích na slevy :dizzy_face:

angeth - jakou znáš příhoodu o hlávkách zelí??? To neznám :wink:
20. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Afi že se dětem říká, že je rodiče našli na poli jako hlávku zelí..
Leni, nejdřív jsem tě na FB nepoznala, vypadáš tam na dvacet :slight_smile: :wink:
20. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahola

holky-no zážitek to byl já se teda bavila i když teda jinak než sem si myslela že budu :wink:

taky jsme byli včera v praze v letnanech-no už sem tam byla milionkrát i takhle před vánocema ale to co tam bylo včera sem tam nevidela.tušila jsem že je zle když jsme tam jeli a hledali přes půl hodky parkovaní ale tech lidí co tam bylo no síla.ale asi na každého jdou vánoce pač se všichni na holky usmívali,mluvili,chválili....atd.taky jsem něco pokoupila ,pak pár věcí v tescu na oslavu -ted odjela švagrová a doufám že to byli už poslední gratulanti pač narozky slavíme denne od uterka a to mi ty jednohubky a pod.jdou už pekně krkem,jak příprava tak jako mls.

u nás hlásím teplotu ráno v šest-18C.taky jsme chteli vyjet do prahy na staromák ale v téhle zime s holkama ani omylem,zima jak v rusku je i mne -asi bych měla přestat kouřit pač ty minutovky venku mne zabijou. :grinning: tak jdu na čutku,mějte se fajn
20. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojky,
aha Angeth to jsem nevěděla :wink:
My byli odpo na vánoční besídce v hospodě tak ok, venku dnes byla jen dopo mamka s Járou na bobech, já dnes nevystrčila nos, jen do garáže pro kočár a do auta a stačilo :wink:

Zítra ráno jdeme na převážení a pak vezeme Járu na prázdniny k tchánovcům a snad koukneme i do města. Jdu dát na FB nějaké fotečky.

fanys - tak máte po oslavách, tož čekáme fotky na FB a co dárečky a holky jak se jim to líbilo???Tak další týdenní oslava zase za rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme byli v sobotu nakonec v Benešově - sháněla jsem nějaké zimní boty, nesehnala, tak jsme dokoupili nějaké jídlo a jeli dom. Ondráška si odvezl děda hned po obědě. Je tu strašně nezvyklé ticho, fakt divný. Ondrášek je prý hodný, párkrát se po nás zeptal, ale prý vše ok. Já jsem dnes spala do 10hodin a to jsem šla spát něco po 22hod. Asi jsem to fakt potřebovala, spala jsem takhle dlouho poprvé od Onďuly narození. No a zítra zase nanovo vstávát v 5hod :frowning2: Naštěstí mám pár dní volno přes svátky, tak se těším.

Holky, já se snad budu muset přihlásit také na FB, abych Vás mohla sledovat :wink:

Jo taky jsem byla včera u kadeřnice a dnes mi manža obarvil vlasy, tak budu za nebezpečnou krasavici - haha :grinning:

Dala jsem nějaké fotky z Ondráškovy oslavy 2. narozenin, tak jukněte jestli budete mít chuť a čas.

Hezký večer
20. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
mikk - jo jo určitě se přihlas na FB, už jsem tak mohla vidět Fanys dvojčátka :wink: Koukala jsem na fotečky, Ondrášek už je kus chlapa, já ho viděla jako takové batolátko a teď už je velikán :dizzy_face: My vezeme Járu zítra na prázdniny tak tu asi taky bude nezvyklé ticho.
20. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Teda Ondrášek vyrostl:confused:
20. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zkoukla fotečky na FB-Anet-víš jakou mi dalo práci najít nějakou inteligentní fotku :wink:

Jinak 4adnentní neděle u nás proběhla v pohodě, dopolko jsme byli u kamarádky, předat nějaké dárečky, odpolko u našich a navečer jsem ještě udělala s Kačenkou pracny-to jí bavilo :wink: tak už mám 6druhů a cítím se spokojeněji :grinning: :wink: Viděli jste ve zrávách ty mraky lidí???? Ještě, že mého mm napadlo jet v sobotu, byli jich tam o pár míň :grinning: :grinning:

Mikk-přihlaš se na FB....a jinak Ondrášek je kus chlapa-krásný fotky :wink:
20. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
čauky,
tak dnes v práci, naprostá pohoda, zavírali jsme na vánoce oddělení, takže jsme měli za úkol vystěhovat pacoše, bylo jich jen devět, pár jich jelo do LDN a DD, někdo na vedlejší oddělení a pár odmů k rodině.staniční mně pustila v jednu, doma jsem byla po třetí hodině..
malá mi taky zlobila se spaním, ale včera spala a dneska jsem ji taky dala a zbrala i když až když jsem dorazila dom, takže bude spát možná do šesti. jsem docela utahaná,ale kdybych si šla lehnout, budu pak úplně mimo..tak se odreaguju s váma a začnu třeba píct z toho posledního těsta, co mám v lednici. slepuje se to krémem, tak to do čtvrtka změkne...
zejtra dorazí na otočku máma, doveze dárky pro malou. trochu mně naštval táta, máma jí koupila panenku, obyčejný malý miminko, mrkací.. táta ale někde viděl nějakou poloautomatickou šílenost, vzal si do hlavy, že ji koupí pro Fanču, já jsem mámu prosila, aby mu to rozmluvila, ale bohužel...takže fůrie dostane od našich dvě panenky. mně na tom štve, že jsou na tom blbě finančně, místo tý druhý nány stačilo leporelo s krtkem... ta holka má hraček, že se sem nevejdeme...my jí koupili jen nějaká leporela, nechali jsme letos dárky na prarodičích, na lyže a tříkolku je malá a pokud jde o hračky tak má jich úměrných ke svému věku mraky.. já jí chtěla koupit dětské židličky se stolečkem a nádobíčko na hraní, ale bohužel napsali z toho ČEZu....tak třeba ke svátku...
co dostane tatínek sem nemůžu napsat, on sem normálně leze to číst :grinning: :sweat_smile: je zvědavej jak opice...
21. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
Kammko, tak to jste měli v práci docela fajn :slight_smile:
mě sem tatínek taky občas nakukuje přes rameno :grinning:
dnes jsem ve spěchu ( jak jinak před Vánoci) zahlédla Fanys a její Barču a Klárku, ale nevím, která je která..obě jsou ale krásný :wink:
21. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahojky holky,

leni - díky za komentáře k fotkám :wink:

kammka - tak to budete mít nějakou chou chou, baby born nebo tak něco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jedno stvořeníčko má kamarádka a malá to dostala v 1,5roce, ale to z toho moc rozumu ještě neměla tak nánu tahala jak nějakou obyč. No já když tyhle hračky vidím tak se hrozím co nás čeká :wink: :wink: :wink:

Jinak my dopo byli u mudry na převážení, Jára má prázdniny tak byl s námi, to byl maraton - doma obléct sebe, malou a pomoct Járovi pak 5min cesta k mudře a zase všichni vysvlékat. Bylo tam dost lidí, ale vzala nás dřív, když jsme šli jen na vážení a huráááá Sofinka přibrala od pátku 20dkg :wink: No a pak zase oblékat a tradá domů na oběd. Po obídku jsme vyrazili do Příbrami odvézt Járu k tchánovcům na prázniny. Pak jsme se stavili v Kauflandu a lidí jak much, ale zvládli jsme to. Manža mi ještě koupil kozačky od Ježíška tak jsem spokojená :wink:
Večer chci balit dárky a zítra gruntovat, když tu nebude Jára. Tož kdybych se neozvala tak jsem upracovaná k smrti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Vložila jsem přáníčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
Afi tak Sofinka krásně přibírá :slight_smile:
21. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
Tak nevložila, pač je větší :frowning2:
21. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Jo jo snad už to bude dobré s tím příkrmem.
21. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahojky, já se dnes jen poflakuju, nic se mi nechce, jsem příšerná, naslibovala jsem si, co udělám práce, ale skutek utek.....

Afi-nevadí, dej ho na FB, my ho zkoukneme :slight_smile: :wink: Sofinka je nádherná a to Podskalí Vám upřímně závidím, musí tam být v létě nádherně.....
21. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
afi-krásné přání na fb :slight_smile: vykašli se na gruntovaní když jarouška nemáš doma a spíše odpočívej se Sofinkou za předpokladu že te nechá :wink:

anet-díky :wink: tak teda příšte pro dnešek odpušteno

mikk-taky se zapoj na fb,koukla sem na Ondulu-opravdu je to už velký chlapák,je sladký.

kammka-takže pohodička na pracovišti-no aspon před vánocema vid? :wink: taky se desím tech panenek co čurají,papají,mluví....už ted se tu pro hračky nehneme jak jsem už psala tož po narozkách to je ješte horší a po vánocích budu to s čím se nhrají vyřazovat a asi to odnesu nekam do kojenáku.

já sem byla hodná a jedné holce z jablonné co má mímo bez tatínka jsem dala dva tašky oblečení,hraček atd.a na oplátku jsem od babičky dostala dva kila cukroví-hezký a dobrý,plus mám svých 6 druhu,po narozkách holek co měli tři dorty nechceme už ale sladké ani videt tak nevím co s tím udelám.manža říká že něco plus nejaké teplé oblečení odveze do Nadeje.tak uvidíme jestli to zítra zvládneme.mějte se fajn
21. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
leni - už je na FB :wink: Jo jo Podskalí je super, taková oáza klidu a hlvně ty lidi tam jak jen odpočívají a nic nedělají tak jsou tak v pohodě, což se dneska už málo vidí.
21. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Leni tak se poflakuj :wink:
Když mluvíte o panenkách já párkrát viděla tu panenku co plave a potápí se..tak tu nekoupíme ani náhodou, protože se bojím, co by pak Vendulka vyvedla mladšímu sourozenci :sweat_smile: :confused:
21. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
dobré ráno

tak já dnes trpěla nespavostí a od půl noci sem žehlila :wink: dnes musím zas na lišno pro kapra-i když já to nejím,ale včera jsme tam byli pro sebe a volala jsem babičce jestli taky nechce tak to má prý už zařízený a přijeli jsme domu tak jen poznamenala že letos budou mít řízky že to přwžijou :unamused: starí lidi jsou fakt horší než deti,ty by člověk mohl aspon naplácat.tak si zas vystojíme frontu.

jdu e poflakovat pač odpo přijde kamrádka s klukama,a to tu budou dva páry dvojčat tak at se pak koncetruju...bude vzrúšo pač kámoška volí dost liberárlní výchovu a nechá deti natlouct,přizabít,nebo lé=zt na skřín.
hezký den
22. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
Afi-to přání se ti povedlo, je to moc hezké, máš krásné děti......

Já jsem zadělala ještě 2těsta a musím to dnes zmáknout, bude 10druhů, no a to jsem si říkala, že toho moc dělat nebudu, jenže když vidím, jak jim chutná......dnes jsme přemýšleli, že bychom vyrazili na lyže na Monínec, jenže musíme za mou babčou, má nějaký splín, umřel jí pejsek, tak je sama v ohromnym baráku ve Voticích, tak tam odpolko zajedeme na drb :wink:

Fany-to už mají holky ženichy??? :grinning: :grinning: :grinning:

Anet-jo ta panenka mě taky dostala :grinning:
22. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.