• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky holky,
tak mám poklizenou kuchyň, ale byla to hrůza. Jsme tu fakt jak čuníci, toho prachu a ty dlaždičky, fakt síla :confounded: Teď jdeme s manžou a malou ven a pak pokračuje úklid, manža prý převleče peřiny tak alespoň tak. Teď mě tady dojal, já dobalovala dárky a Sofinka tady je v lehátku, manža na pc a říká mi, že se Fífa poblinkala. No na rádnu tak jsem mu řekla, že balím dárky a že snad ví, kde jsou Sofinky oblečky. No taky ho odpo zapřáhnu, aby pomáhal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

fanys - no vídíš jaký jsi udělala dobrý skutek, je fakt, že těch hraček je halda, zrovna jsem ti komentovala fotku na FB s hračkama :wink: Nám předává různá autíčka po klukách ségra a to je taky terno :slight_smile: Já jsem spíš pro dražší hračky, ale co se s nima dá dělat více věcí.

leni - téda ty máš nakonec cukroví habakuk.

Zatím se loučím a večer snad číhnu.
22. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Všem stresovaným ženám.Nezapoměnte že ježíšek se narodil v chlévě.takže se vykašlete na uklid at se u vás cíti jako doma. :wink: je to už stará sms co jsem dostala ješte v době co jsem vánoce neřešila dá se říct vůbec ale je to svatá pravda.

afi-s těma hračkama je toho fakt moc,kdyby měli svuj pokojík tak je mi to fuk ale každou chvilku šlápnout na plyšáka co hraje,opici co řve,nebo na kostku a málem se přizabít není moje hoby :slight_smile: takže další krabice putovala na půdu s tím že jim to budu obměnovat a taky jsem udelala místo pro dárky od ježíška.

mějte se všichni fajn já jdu na chvíli farmařit
22. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás je krásně naklizeno, no než přijede ten náš lump tak to asi vydrží :wink:
Po obídku jsme vyrazili ven, sníh taje, ale jinak žádná sláva. Nakoupili jsme a hurá domů. Dali jsme se do úklidu, manža pomáhal tak to šlo. Ale u luxování jsem si také připomínala, že se Ježíšek narodil v chlévě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Máme hotovo, Sofi je protivná, pač vstávala dřív a teď by už spala tak jí musím ještě udržet do koupačky. Houpu jí tu v domácím kočárku :slight_smile:

fanys - s těma hračkama je to síla a počkej jak budou další a další. Já je také vždy přebírám a radostně je dávám manžovi do hospody do dětského koutku :wink: Jára mi pak sice opakuje, že to bylo jeho, ale děti si také potřebují hrát tak co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pokojík sice má, ale při představě, že tam bude i Sofinka tak nevím nevím.

Manža dal na plotnu purpuru, máme tady pěkné provoněné doupě :fearful:
22. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: já mám celkem taky uklizeno, jen zítra vytřu a zbytek se nepodělá ( to se ani uklidit nedá :wink: )
Dneska Vendulka krásně poblinkala tatínka, držel jí nad sebou a jen to pleskalo :grinning:

Kdybych se už neukázala, tak všem přejeme krásného Ježíška :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

ANET-díky, tobě také pohodové prožití svátků :wink:

Tak já mám také celkem připravíno, zítra už jen vytřu celý barák, uvařím brambory na salát.....až přijedu z práce a pak doma až do 4.1.2010 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to bude fain. Zítra jdeme ještě ke kamarádce, její Johanka měla 17.12. 10narozeniny, tak má oslavičku :slight_smile:

Fany-pěkné fotky z narozenin......kdo dělal ten dort kočičku? Ta teda byla pěkná :wink:
22. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky,
holky všem vám přeju krásné prožití Vánoc :wink:
22. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla nestíhám :slight_smile: Takhle to dopadá když jako vždy nechám vše na poslední chvíli :slight_smile:

Dominiček už občas udělá sám pár kroků, tak jsme z něho nadšeni :wink:

Všem přejeme krásné prožití vánočních svátků bez žlučníkových záchvatů, hádek a kostí zabodnutých v krku :grinning:
22. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Všem,maminkám koníkovkám :wink: tatínkům a detičkám přejeme krásné a pohodové vánoce,lásku,zdraví,štestí a hodne usměvu a spokojených tvářiček nad rozbalovaním dárečku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
leni-ženichové tady byli až večer-ale nevím nevím jestli bych je chtěla do rodiny :wink: pač hračky berou,koušou,nepujčí,mlátí mé nevěsty no takže z toho nic nebude. :grinning: a dortíky z narozek jsem delala obe já prosím.
23. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Fany ty jsi teda šikulka, nádherné dortíky....tak ženichové :grinning: :grinning: :grinning:

Všem Vám tady v diskuzi přejeme pohodové svátky vánoční, dětičkám radost z dárečků od JEŽÍŠKA a do nového roku pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchy....Léňa s Kačnkou
23. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Fany - tak to jsem netušila, že i ten druhý dortík...hm šikulka :wink: A s těma ženichama, já myslím, že tě holky nenechají vybírat a najdou si koho budou chtít a to se ještě budeš divit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak u nás doklizeno, jsem maximálně spokojená, pač jsem to letos ani nečekala, když jsme čtyři. Manža jel na nákup jak pro nás tak do hospody a vyzvedne Járu. Já si jdu chvíli číst, teď jsem se zastavila od rána a malá spinká.

Krásné Vánoce, hodně dárečků od Ježíška a pohodový rok 2010 :wink:
23. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
afi-to je už ted má noční můra koho že si to domu přivedou,a já nebudu moct ani ceknout :grinning: v zájmu klidu v rodine.původne jsem chtěla objednat dorta berušku ale když jsem ho videla -něco co vypadalo jako beruška,krtek,myš :grinning: tak jsem si půjčila od sousedky formu a strávila půl noc tím jak jsem prskala,nadávala atd.pač na zdobemí já nejsem.mm byl dnes v nadeji s těma věcma a dost mne šokovalo že o to nemají zájem,pouze o finanční příspěvky :unamused: tak jsem mu řekla at se staví na hlaváku a dá jim to -prý byli vdeční a jeden se i rozplakal.tak jsem ráda,přitom to nebyli věci na vyhození,bundy moje,mm,čepice od vientnamcu teda-co nás koušou,a deky,vš čisté,vyprané...
taky už mám hotovo,uklizeno,salát,upekla jsem štrudl a ted jen čekám kdy holky usnou-pak koupaní,a až večer slečny zaberou tak udelám stromek a hotovka.konečne.
užijte si to :unamused:
23. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
fanys - tak to na tom je Naděje dobře. Fakt zajímavé, že věci nechtějí jen prachy :confused: :confused: :confused: To jsou věci. Ale nakonec jste uplatnění pro věci našli tak taky dobré, na hlaváku měli Vánoce :wink:

U nás jedno dítko spí a Jára se jde koupat. Jsme si to dnes pěkně rozplánovali, zítra vánoce doma - my čtyři. V pátek vánoce u našich a v sobotu u tchánovců. Troje Vánoce jsem ještě neměla :wink: :wink: :wink:
23. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
no jo afi-taky mne to překvapilo ne šokovalo,pač už jsme tam byli dvakrát.

omlouvám se za posledního smailíka co jsem hodila nakonec předešlého příspěvku-omyl.
23. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky
taky se přidávám k přání štastných a veselých Vánoc, hlavně klídku, rodinné pohody, pohádek a celé té atmosféry hlavně bez shonu a stresu přeje Mikkfamily :wink:
23. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
čauky holky,
také se připojuji k přání krásných Vánoc a hlavně chci poděkovat Fany za tu připomínku o Ježíškově místě narození, tady to teď tak vypadá, za chvíli je Štědrý den, :grinning: :grinning: :grinning: , já totiž zas celej den pekla vánočky, abychom měli nějaké dárky pro přátele a rodinu...když jsem prachy z kontokorentu místo za dárky utratila za elektriku :confounded: ..jsem trošku zklamaná ze stromečku, loni jsme měli krásnou borovičku a letos to tatínke nechal na poslední chvíli, že prej donese z lesa z těžby špičku, že se tam toho válí...jenže nestíhal dny jsou krátké, hned je tma.. tak přivez asi půlmetrovej smrček.. :frowning2: :frowning2: včera skejsnul v práci na poradě s říďou, dorazil dom o půlnoci, hrůza, sama jsem kuchala, škrábala a vykošťovala kapra..jsem fakt šikovná.
tak jsem si po tom pečícím maratonu dala voraz, umeju si hlavu a trochu to tu poklidím, pak si asi vezmu na klín vařený brambory a mrkev a začnu se salátem ,já mám ráda na Štědrej den skoro všechno hotový, jen budu poklízet a balit dárky a msažit kapra... takže i bez salátu práce až nad hlavu..v telce bude zase Haryk Ford, bude zas jako oddaný manžel zachraňovat svou choť, to se mi ty brambory budou dobře loupat...akorát nevim, když tak ponocuju, jak si pořídím toho druhýho potomka :sunglasses: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz
Holky tak hezkého Ježíška
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=150252&l=2e4d6c8ad7&id=100000120474330&subject=Naše+miminko+-+Vendulka

Fanys je moc dobře, že jste udělali dobrý skutek :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky,
tak já vás na Facebooku nemůžu moc najít. Našla jsem si angeth a afinku,ale zbytek nevím :frowning2:
Jinak,snad se moc nepřejídáte. Já se přes den držím,ale večer mě honí mlsná. Musím si vynadat a nejíst,nebo bych vyžrala lednici.
Dnes jsme byli u mého táty pro Ježíška.Malá dostala kolo,pak kalhotky,ponožky,trička a pyžámka s kočičkou kitty. A táty manželky dcera oznámila,že v červenci čekaj miminko. Maj to hezky naplánovaný-vloni na Vánoce oznámili svatbu a letos miminko. Už je ve 12tt. Moc jim to přeju,aby bylo vše OK.
Užívejte si svátky :wink:
25. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
26. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Moc hezké jste to měli Leni :slight_smile:
taky stáhnu nějaké fotky od tchánovců :wink:
26. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
jsem dokonale vzhůru, poblilo se mi dítě, asi na ní bylo tý Štěpánský žranice moc :unamused: ale už vypadá v poho. akorát maminka nespí :confounded: no co, zadělám na buchtu do jitrnic, večer jsem stihla jsen jednu, roztopím v kotli..ještěže nebydlím v činžáku, neměla bych teď co dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 04:56  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme konečně doma. Vánoce byly krásné, ale bylo toho dost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem najedená tak na měsíc dopředu, fakt síla. Dárkůl máme mraky, hlavně dětičky, no nevím jak se sem porovnáme. Jára byl letos kouzelný jak rozbaloval a těšil se z dárků.
No a já můžu uklízet znovu, je to tu samká krabice :wink:
V pátek jsme měli druhé vánoce u našich a včera jsme byli v Příbrami na třech návštěvách.

Leni - krásné fotečky :wink:

kammka - kdyby jsi bydlela v činžáku tak by jsi mohla tak leda na procházku takhle brzy :slight_smile:

Já fotky stáhnu na FB :wink:
27. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
afi - procházka, co to je??? já z baráku vypadnu leda na nákup nebo do práce :frowning2:
27. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
27. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky

leni,afi-máte na fb nádherné fotky-přímo na mne dýchá ta atmoška :slight_smile: vidno že si to deti užili

taky hodím pár fotek ,zítra práším do prahy na slevy :grinning: a už ted se teším.u nás vánoce proběhli taky krásne,i když samozřejme ne v klidu jak je u nás už normální,opět tchánovci zabodovali :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: nebudu se rozepisovat pač by to bylo na román a nemám ani náladu akurát se na....nebo rozpláču.každopádne jsem delala vše at ta atmosféra u nás je taky,a klid,pohoda s menším či věčším usilím se snad i povedlo.
a na Štepána jsme jeli do krče na pohotovost do krče s klárkou pač ráno z ničeho nic se nám začala dusit a hýkat jak oslík :frowning2: jako že jsem sestra tak jsem panikařila skvěle,přímo ukázkově.no má akutní zánet hrtanu jak sem si myslela,ale aspon si nás tam nenechali. :slight_smile: dostali jsme sprej a čípky,jinak je v poho,neteplotuje,nekašle ok.a dnes nic :slight_smile: zaplatpánbůh.
mějte se tady fajn ,dám vedet jak sem pokoupila když to davové šílenství přežiju :grinning:
27. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky, tak u nás byli vánoce také nádherné s Dominičkem byli úplně jiné a dostali jiný rozměr. Moc se mi to líbilo. Dominiček dostal spoustu hraček takže je nemám pomalu kam dát :slight_smile: Včera mu začala ošklivá rýma tak jsme měli veselou noc, jsem docela zvědavá jaká bude ta dnešní zatím spinká tak uvidíme, je mi ho líto chudáčka :frowning2:

Mějte se

fanys ať tě zítra neušlapou :grinning:
27. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme vyrazili na tříměsíční prohlídku se Sofí, čekali jsme 45min tak veselé. Jára má prázdniny tak byl s námi, no zase něco na moje nervy :cry: Ale jinak vše v pořádku a Sofinka přibývá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Teď se najíme a ještě musíme vyrazit něco nakoupit jako jídlo myslím, pač tady jsme vyžraní a přežrní :wink:

Já chtěla jet na slevy včera, ale manža nechtěl tak jsem mu řekla, že pojedu sama s malou a Járu mu tu nechám a zase se zlobil, že chce taky nakupovat, ale až později...no tak si pak vyberte :unamused:

Dnes jsme měli jet ještě k manži babičce, ale jak je u ní zvykem tak mám vypnutý telefon a typovala bych to, že to zjistí až tak za týden. No a je to 50km tak se mi nechce jet jen tak, náhodou někam babča vyrazí a můžeme jet zase domů.

fanys - podej info jak jsi pořídila a jaké jsou slevy :wink: Chudák Klárka, já o zánětu hrtanu vůbec neslyšela, se nedivím, že jsi panikařila, i když jsi sestra, ale tohle je přeci jiné. Tak hlavně, aby už byla v poho :wink:

Jdu se naobědvat, už se nám to hřeje.
28. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoj holky

tak nejdřív info-tesco-nic moc,koupila jsem jim tam bodýčka ty packy,next-přebrané a nekoupila jsem nic pač už tam nic nebylo duo,mothercare-slevy teprve delali ,takže na visačkách staré ceny-u pokladen nové se slevou,trochu chaoz-tam jsem jim koupila svetříky a kalhoty,zara kids-malé slevy nebo vůbec slevy,ca -slevy jako před vánocema-kombinézky,bodýčka.pro sebe kalhoty,svetr,tílko,košili,v hm-dobré ceny,v letnanech kam jezdím dost přebráno.a jinak sem nešla nikam pač byl se mnou manžel a bohužel má dnes prudicí den,takže od rána co otevřel oči jen remcá a štve mne.jeli jsme hned ráno,takže v letnanech málo lidí ,až kolem poledne atmosféra zhoustla.chtela jsme ješte do fashion areny ale mám smolíka. :frowning2: :angry:

afi-zánet hrtanu nebo laryngitída je klasická nemoc co postihuje nás dospelé,projevuje se otokem hrtanu,stíženíé dýchaní,kašel.ale průbeh u klárky mne dost vydesil pač půl hodinu hýkala jak osel,z čistajasna.a pak už taky nic.jak to přišlo tak odešlo-teda doufám.kdyby neco mám čípky,sprej tak mám aspon pocit že sem pojištená.,
mějte se hezky
28. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
No tak to jsi mě uklidnila, že někde slevy teprve dělají.
Odpo jsem chlapce vyhnala ven, pač tady už to s Járou bylo o nervy, vydrželi tam přes hodinu a přišli, že tam je zima...no žádná novinka, že :wink: :wink: :wink:
Pak Sofinka hezky spala a Jára číhal na pohádku tak jsme si v klidu dali kafíčko...za Vánoce poprvé v klidu a s manžou :dizzy_face: No a do Prahy vyrazíme další týden, jsme se dohodli a já domluvím hlídání Járy u našich, s ním to fakt v obchodech nejde, leda si ho dát na vodítkio.

Ale koukám, že jsi fany pořídila tak dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a musím vám napsat včerejší příhodu. Po večerníčku, malá spala tak jsem se šla koupat a tatík míchal Járovi vajíčka a dělal k tomu toustíky a řekl mu, že když to sní tak ho nechá řídit bavoráka. No a za chvíli manža míchal další vajíčko a nakonec ještě jedno a to za mnou přišel, že jako Jára chce další. Tak jsem se mu vysmála a poslala ho míchat, když mu tak chytře řekl, že ho nechá řídit. Chudák Jára by jich do sebe narval deset :slight_smile: A dnes už tatínkovi hlásil, že si dá vajíčka a zítra už řídí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já vařím kulajdu, pač jsme tu měli čerstvý kopr tak co s tím.

fanys - s tou laryngitídou jsem se až musela zasmát. Jára má DVD Medvídek Pú a tam tygr říká prasátku něco o laringitídě a já vždy nevěděla co to je...no a teď jsem poučená tak děkuji :wink:
28. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Kde se flákáte mamuchy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.