• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
afi-já jsem tady jen tiše vyčkávam až taky někdo něco napíš pač já nejak nemám co,jo dala jsem pár foteček na fb,ale nejak sem neměla z čeho vybírat pač manža zapoměl fotit. :frowning2: takže je jich fakt jen pár a takové nijaké.a až dnes nám došlo že jsme nefotili ani u tchánovců,ani u prababičky tož tak. :confounded: jak byla taková vypečená nálada tak ani nemáme fotky-achjo.
29. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
fotečky jsem očíhla, alespoň někdo tady se mnou komunikuje, hrozná nekázeň :wink:
U nás byla dnes kamarádka s holčičkou tak jsme se nějak zabavili, jinak hrůza v tomhle počase - nečase :dizzy_face:
Zítra přijede mamka tak chceme jet do Příbrami, i když to počasí tomu moc nenasvědčuje a vypadá to spíš na lyže, uvidíme ráno, manža se mi tu posmívá, že ani nevyjedu jak to bude klouzat.

fany - holčiny jsou na té fotce jak koukají na stromeček úžasné. A co Klárka, už dobré??? Koukám, že hračky vám hezky přibyly, no asi jako u nás :wink:

U nás vskutku poklidný večer, dala jsem si koupel, za zády mi tu řve hokej, dětičky chrupou a chodbě nám straší, když říkám manžovi, aby se tam koukl tak prý "ale prosím tě" :angry: :angry: :angry:

Jinak se musím pochlubit, že jsem dnes vyřadila první oblečky po Sofííí.
29. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
afi-no aspon že te tady mám :wink: dárky přibyli mají golfky 4 kusy,hluboké kočárky 4 kusy,skluzavku,odrážedla,pískovište ale to jsem jim pod ministrom fakt nedávala pač by jsme se nehli a stejne nechodí tak až na jaře až bude krásne.

JAK to že u vás straší?co se tam deje? :confused: :confused: zítra dávej pozor ,už ted to u nás sype a má být huř.jo a to vám sofinka krásne roste když už vyřazuješ tak at te mudra neplaší. :wink: ta naše malá potvora Klárka je ok,teda snad,nic se nedeje tak tomu budu věřit.páčko
29. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj holky, jukala jsem na FB..moc pěkné :slight_smile:
Akorát u nás není moc veselo, babička měla před vánoci mrtvici, je teď v LDN, a dnes v noci umřel druhý děda :pensive:
Takže tak
29. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
angeth - to je mi líto :frowning2:

fanys - cože, to máte po čtyřech kusech??? To jste se jako nedohodli a nakoupili ve velkém? Nebo budou mít holky kočárky na ven a doma jiné. No když už tak už :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je fakt, že těch hraček se nakoupí mraky, nemají toho tolik vyrábět, za nás to nebylo tak to nikoho nelákalo :wink: Je to děs.
29. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jo a v chodbě strašilo, pač tam byly nějaké zvuky jako kdyby prala pračka, ale ta nepere tak nevím, ale bojím, bojím :unamused:
Jo a před chvílí tu spadla ozdoba ze stromku z ničeho nic. Ale manža ohledával stromek a hledal poslední zbytky čokoládových sněhuláků a tak ozdobu asi povolil a ona pak spadla...teď se mi tu směje, že tu straší a zpívá si tu Braši, braši, v našem domě straší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No nic jdu spát, dobrou.
29. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme se před chvílí vrátili z Prahy, byli jsme v kině na AVATAR-doporučuji, bylo to moc hezké, je to sice 3hodiny, ale úžasná záležitost, dokonce mi i slzičky tekly....včera jsme měli rodinný turnaj v bowlingu, no to byla sranda 4chlapí a 4ženský, měli jsme 2dráhy, ségra udělala diplomy, no to byla legrace, bavili jsme i ostatní hráče na bowlingu, musím se pochlubit, já byla třetí, mm druhý :wink: takže jako pár jsme zabodovali :wink: :slight_smile:

Zítra jsme chtěli jet na Monínec, jenže tam byli dnes známý a říkali jak je to tam zledovatělý,ať tam s Kačkou vůbec nejezdíme, tak se na to asi vyprdneme, i když teda ted pěkně chumelí :wink:

děkujiu za pochvalu fotek na FB, našla jsem se i s Market, tak fain, tvoje fotky Fany jsem si také prohlídla, holky musely být nadšené, co? No a když máte tolik hraček, tak ještě jedny dvojky-holčičky-když máte kočárky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Anget-je mi to líto.....
29. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
anet-to mne mrzí...nevím co více napsat.

afi-u nás taky straší,včera večer se mi před nosem zavřeli dveře,manža sedel u tv ,deti spali,žádný průvan....a ten třískot :confused:

leni-gratuluju k umístnení :wink: holky byli nadšené moc,a s tema kočárkama-jak jinak -jeden pár golfek a hlubokých kočárku jsme koupili my rodiče a další jak golfky tak kočárky dostali od tchánovcu.takže máme cca 8 kusu. :confounded: jak u blbejch.ale vzhledem k našim uchvatným vztahům v rodine to ani jinak nemohlo dopadnout.a taky máme 4 stejné velké látkové panenky.je to mrhaní penez.kdybych aspon tušila že jim koupí kočárky tak já koupím housenku od fisher price a spací pytle.no ale to jedno.nechci pusobit jako káča nevděčná ...ale mrzí mne to .

dnes čekám návštevu tak jdu neco upect,jen zatím nevím co.mějte se fajn
30. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky,
Anget, to jsou teda jobovky o Vánocích, to ti povim.jak je na tom babička teď?

u nás proběhla zabíjačka v poho, akorát, tatínek zas nadělal šílený množství polívky a já nevím co s tím... máme sice nový mrazák, ale doufala jesm, že ten malý starý vyřadím z provozu, že se polívka rozvozí po známých..ale je jí tam stále půl vélikýho hrnce..dost se rozdalo i masa, hlavně lidem, co od nich máme pronajatý pozemky, taky sekáme jednomu sousedovi zahradu a on nám pronajímá stodolu, jiná sousedka nám zas suší u sebe seno pro králíky..
ještě mi zbývá rozkrájet asi deset kilo sádla a umístit do mrazáku o něco víc masa..a taky mám na zavaření asi deset litrů světlé ovarové polévky.. a zítra přijedou kamarádi na Silvestra, asi naložim do marinády masité kosti a upeču je , ubyde mi tím práce a mám i dresing, tak bude okusovačka..ale hlavně je tu binec, teprve teď jsem odnesla malou do hajan, ani jsem se s ní nemazala, tak jak byla jsem jí s flaškou mlíka odložila do naší postele, ona v ní poslední dobou bezvadně odpo spí, asi se tam cejtí bezpečně, nebo co.. včera chrněla přes tři hodiny..
no nazdar, za oknem nějakej nimrod, snad nemaj hon????
chjo, jdu něco dělat...aspoň vyluxovat a vytřít.. a pak to sádlo.. :unamused:
30. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky holky,

fanys - tak to je hukot s těma kočárkama a že i panenky máte stejné tak to už je opravdu něco :wink: Koukám, že máš ráda hračky od Fisher Price (kokala jsem i na fotkách). Já je mám také moc ráda. To s těma kočárkama chápu, že tě štve, holky mohly mít i jiné hrakčy, no to je prostě život :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak my dopo vyrazili do Příbrami, cesta celkem ok jen jeden úsek byl takový horší, ale jsme přeci řidička :wink: Zajeli jsme do Tesca, lidí jak much, slevy byly tak šup na ně. Sofinka má capáčky za 50,-Kč, Jára má lego - dostal u pradědy od Ježíška peníze, co taky dědovi je 85let tak už o hračkách nemá ani šajnu. No Jára z korunek byl dost zaskočený a špatný, ale vysvětlila jsem mu, že Ježíšek už nevěděl jaký dárek tak si ho musí sám vybrat. Dnes si vybral jak jinak než lego a ze 449,- bylo za 220,-Kč tak to je hezké.
Já si pak koupila v Adidasu tričko za 220,- tak jsem spokojená.

Dali jsme si obídek a odpo ve Šnečku tak takový hezký den.
Sofinka spinká tak jdu uložit lumpa a bude klid.
30. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
afi-tak se pěkne nahánime po síti vid :grinning: no myslím že ty kočárky zničí tak jako tak ale látkové panenky mne už dostali,ale co jsou horší věci,stejne je to vše uklizeno na půde,jo hračky od fisher kupujeme-mne se moc líbí,to víš vyhraju si s nima i já :grinning: máš doma to samé u tatínka s autodráhou ne?mmch moc hezká.
mmch-pěkne si taky pokoupila,obdivuju te že rídiš v tomhle počasíčku-já bych nevyjela-jsem srab :cry:

kammko-tak ty opet řádiš jak čtu....mne by fakt zajímalo ato se opakuju jak si ty dobíjíš baterky...
30. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
fanys - já si také říkala, že bych nikdy nejezdila v tomhle nečase, ale pokud nepojedu tak tu budu sedět na zadku a můžu tu dávat dobrou noc liškám :dizzy_face: Beru to už spíš jako takové dobrodrůžo :slight_smile:
S autodráhou jsme s manžou dnes jezdili, dáváme vždy závdody a Jára nám do toho křičí, aby jsme mu to už půjčili, no hezký dárek pro nás pro všechny :wink:
30. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky,
v rychlosti všechny moc zdravíma je paráda, že jste si Vy i dětičky užili hezky Vánoce. U nás také super, Ondrášek už vnímal a vyloženě čekal na Ježíška (chodili jsme k oknu poslouchat jestli už bude cinkat), ty děti dají Vánocům jiný rozměr, fakt. Od našich dostal Onďula kolo - no byl z toho úplně hotový a druhý den dokonce i trochu jezdil po kuchyni - i když nedošlápne, šlape do půlky a pak si to vrátí dozadu - no sranda s ním. Nejelpší bylo, když jsme u našich přišli ke stromečku (byl tam i brácha s rodinou, děda), tak se Onďula vrhnul na ten největší dárek a říkal "to je pro mami viď?" - tak samozřejmě všichni, že toho kluka mám pěkně naučeného :wink:

Já jsem zpátky v pracovním procesu, naštěstí jsem měla teď dva dny volna, tak to bylo super. No a to že se mi dneska v 5 vůbec ale vůbec nechtělo vstávat psát nemusím :frowning2:

Zítra mne manža vyzvedne s Ondráškem v práci, tak ho zkusím přemluvit, abychom zajeli aspoň juknout na Chodov - když jsou ty slevy, tak je škoda to nevyužít ne :wink:

Mějte se moc hezky, až bude víc času, budu se muset zaregistrovat na ten Facebook. Zatím vložím pár fotek z vánoc na koníka.

Dobrou
30. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky..
to víte, že když umře starý člověk, tak je to smutný, ale prostě je to přirozená smrt a musí se s tím počítat :pensive: :pensive:
Babička jede zítra zas na nějaké vyšetření, tak se dozvíme víc, kromě mrtvičky jí zjistili že jí mozkomíšní mok utlačuje nějaké cévy, tak proto byla poslední dobou tak "mimo".
Dnes jsme jeli na Monínec, ale tak lilo, že jsem ani nevylezla z auta ( jela jsem bez lyží, lyžovat neumím :grinning: )
Tak se mějte se dětičkama hezky :slight_smile:
30. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahojky,
angeth, no aspoň že zjistili proč, tak teď můžou zjistit jak na to, že jo...
fanys, já nedobíjím, já asi zas v létě kleknu a bude to..už jedu fakt nadoraz, ponocuju, už mně bolí mezi lopatkama , to už znám, takový blbý znamení... tak ještě tu zabíjačku zpracovat a rozhodla jsem se pro předsevzetí, že minimálně 5x týdně půjdu do hajan nejpozději ve 22hod...no jasně že mi to tatínek schválill a ještě měl návrh na vylepšení :wink:
no ještě mi zbejvaj kotlety, teď jsem zapla zavařování ovarový polívky, tatínek krájí sádlo, tak se vrhnu na ty kotlety, zabalím zbylé jitrnice a tlačenky, mrazák je už teď plnej..asi budem muset nechat běžet i starej a ujídat :sunglasses: :confounded:
30. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
Kočky-všem spoustu štěstí do nového roku, zdraví, lásku.....užijte si večer :slight_smile: :wink:
31. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Přidávám se s přáním všeho NEJ do nového roku, hlavně zdravíčko a klídek, ostatní už přijde samo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já byla se Sofí na nákupu v Sedlčanech, kluci čekali doma tak jsme toho stilhi celkem dost. Ráno mě čeká úklid v hospodě tak jsem nadšená, ale nabídla jsem to sama, musím se také přičinit :wink:
31. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Všechno jen to NEJ v celém novém roce 2010!!!

Už jsem doma, slevy neprošly :frowning2: tak jsme alespoň zajeli do Kiky v Průhonicích na oběd a Ondrášek si tam hrál s dětma v dětském koutku.
31. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Všem kecalkám a vaším rodinám pohodu,zdraví,štestí,moc lásky,spokojensti,klidu a porozumění v novém roce a hezký večer.
31. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jak jste si užili Silvestra???
Já hezky doma, přežraná chlebíčkama :wink: Sofinku vzbudili petardy a jiná verbeš a tak bulela a bulela tak jsem jí skoro do 01hod utěšovala. Pak už ležela, že ok a najednou znovu. No nakonec usnula a já taky.

Ránov 05hod jsem sedla do auta a hurá do hospody uklidit po Silvestru. Když jsem viděla ty plné stoly sklenic a zbytků tak na mě šli mrákoty, ale poklidila jsem. V 7hod přišla uklizečka a to já akorát měla hotovo. No a v 9hod jsem tam nastoupila s manžou na plac, pač číšníci tam byli do 05hot tak aby se vyspali.

Zítra asi vezmeme prcka někam do bazénu, už jsme nebyli dlouho. A v neděli mám slíbenou Prahu...jupí, konečně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jára počká prý u babičky tak to vezmeme rychleji, on je vždy taková brzda.
1. led 2010 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky v novém roce :wink:

afi-asi si si mákla včera,ale přesne jak si napsala taky pro rodinnou žiivnost něco udelat musíš a myslím že to byla pro tebe i vítaná změna. :wink: taky se zítra chystáme do prahy,asi na chodov ,i když manža preferuje eden nebo letnany,tak uvidíme.

Já jsme letos tak trochu silvestra ignorovala,původne jsme měli trávit večer s přáteli ale dítko jim onemocnelo neštovicema takže jsme byli sami a doma.v tv to bylo šílený,nejvěčší výkvět hrůzy za rok,takže jsme v deset vystříleli rachejtle,připili si,manža dorazil to co bylo nstole a šla jsme spát.kolem půl noci se vzbudili holky jak soused delal ohnostroj tak do jedný nespali .včera jsme byli u tchánovců-teoreticky jim zlepšit náladu jak jsou už 14 dní rozhádaní a dozvědeli jsme se jak se hádali zajímavé novinky.takže doufám že neplatí jak na nový rok ....pač to byl horor. :cry: nevím jestli jsem vám psala že jsme dostali k vánocům kameru-nechce se mi to číst-tak jsme ji chtěli vrátit,vyměnit,pač nefunguje-tak v pondelí jsem byla v bene reklamovat tak mi řekli že mi určite spadla na zem a poslali novou kameru na reklamaci :angry: doslova se mi smáli do ksichtu :confounded: a dnes jsem zjistila že i karta nevím na kolik mega za 1200 nefunguje,dala jsme jí do fotáku a nebere mi to pořád mi to píše že mám vložit kartu.takže mám už toho fakt dost.jsem zvědavá co mi tam řeknou,manža ted odjel do bene že jí vrátí ale nejak nechápu ty lidi v tom krámu,jestli prodavají shitzboží schválne nebo co.musím jim tady udelat negativníé reklamu at náhodou někdo nenalítnete.mne by teda nenapadlo elektinoku nakupovat v bene v nejakím pidi krámě s malým výběrem ale co už.je to krámek s elektronikou v bene na začátku pasáže,vedle fantazie.má nad sebou velkou obrazovku venku.tak uvidím jestli tam dnes jsou a jak manža pochodí ,protože já se tam už hádat nejdu a pošlu na rovnou čoi.

jinak všem přeju hezký den

anet-jak je babičce?
2. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky,

fanys - tak to je síla, kamera ani karta nejde, hm zajímavé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My když kupujeme elektro tak jedině v Husovce v tom Planeo elektru.
My zítra jedeme do ikeii, pač jsme si tam vyhlídli konferenční stolek a pak už asi zůstaneme v Metropoli Zličín, i když já bych raději na Chodov, že to tam mám prošlé :wink:

Já dnes udělám jen bramborovou kaši, uzené nám zbylo od včera tak dobré, máme tu sníh tak Jára byl chvíli bobovat a odpo taky půjdeme.
2. led 2010 v 10:50  • Odpověz
ahoj všem,
všem všeem krásný rok 2010, lepší než minulý, je-li to možné....

já už padám na ústa, chodila jsem poslední dobou spát kolem druhé a tak jsem byla na Silvestra faaakt zábavná.děs, už nikdy nebudu kombinovat Vánoce se zabíjačkou, to byl fakt nápad,ještě musím pokrájet sádlo, škvařit to budu asi pokouskách, dám to do mrazáku v pytlíčkách..nemám totiž nachystané sklenice a už fakt nemůžu.....a tatínek má za úkol rozřezat velké kosti na polívku, narvu je taky do mrazáku..

jak jste tu psaly o strašení, tak u nás ve stodole taky strašilo, až naše čuba jednou v noci zahryzla kunu.. ale včera jsem šla do kotelny přiložit a něco mi prosvištělo kolem nohou ze stodoly a čuba za tím, tak asi druhá kuna, prej se teď pářej a vyhledávaj suché půdy na randění...

Fanys, to je síla, mně když se něco takovýho stane, jsem nepříčetná...mám co dělat abych to místo reklamace nerozmátila, pak na ně ječím...
2. led 2010 v 11:44  • Odpověz
kammko-tak takhle mi prolítnout strašidlo kolem nohy tak tam pekně dlouho nevlezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a s tou kamerou-já jsem taky nepříčetná,vyhrožuju,ječím ale tady to nepomohlo,ani dnes manža nepochodil a to mu prý řekl že se ješte jednou emapticky usměje tak mu vyrazí všechny zuby.....chápete tomu že kartu chtejí poslat na reklamaci na prozkoumaní jestli jsme ji nepošokdili teplem alebo vodou?já teda ne.
2. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
tak to by nám za chvilku byla zima a ani teplá voda by netekla...
my už jsme na zvířata zvyklí :sunglasses: :grinning:
2. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Tak jsme vyrazili na Monínec, lidí mraky, ani nebylo kde parkovat, síla :frowning2:

fanys - bych jim to tam omlátila o jejich moudré hlavinky :wink: Snad uspějete s reklamací. Zítra si užij Praha a pak informuj jak jsi pochodila. Já snad také pochodím a tatík nebude nervní, znáte to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kammka - teda jaké zviřátko vy tam nemáte???
2. led 2010 v 17:26  • Odpověz
čauky,
nemáme hrocha - ale to by prej šlo, až vyrejpnem na naší podmáčené zahradě jezero..
nemáme krávu - ale to by bylo údajně super, prodávali bychom mlíko...
bejka taky nemáme, měli bychom mrazák plnej hovězího, na půl s kamarádama..
no a hoši přede mnou vtipkovali i na téma lama..taky maso, a mohla bych ze srsti plíst fusekle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

teď máme novýho samce králíka, pěknýho strakáčka.

z divokých potvor jsem tu ještě neviděla lišku, ale na to taky dojde, loni se tu motal lišák u sousedů až na dvorku..ještě že už není na našem území vzteklina, každá uhynulá a ulovená liška musí k veterináři na prohlídku, to mně uklidňuje

jééé, moje dítko si zpívá::
hájí bejí koně v želí..
včera zas ťutíkej káčo ťutíkej,honí tě divokej kočol..

v tomhle věku jsou prostě sladký. :slight_smile: :slight_smile:

jéé, holky, nemohly byste založiz nějakou novou diskuzi na téma povánoční výprodeje?? :grinning: :grinning:
já na to nemám ani kdy ani za co, to by klidně mohly bejt slevy 98% :frowning2:
a ty hyypermarkety nesnáším..ale třeba bych chtěla a potřebovala novou varnou konev, nemohly byste se mi kouknout po nějaké kvalitní v datartu nebo tak :wink: :grinning: ???
3. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahojky holky,

kammka - no vidíš tak ještě pár zvířátek a můžete prodávat lístky do zoo :wink: :wink: :wink:

Tož my dneska vyrazili směr Praha, cesta bídná, ale nevadí. Dorazili jsme do Ikeii tam mraky lidí, pač tam jsou také výprodeje. Ale manža rozhodl, že jako půjdeme rovnou dolů a čapneme ten stolek (jeli jsme pro konferenční stolek). No to jsem odmítla, že bych ho ráda viděla v reálu než ho koupíme no tak tedy jo. Dole si koupil dva párky v rohlíku a byl chvíli klid a i jsme to celé prošli a neremcal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pak jsme se pracně nalodili do auta a jeli do Metropole tam plné parkoviště tak vyhlídky parádní. Uvnitř mi zase tolik lidí nepřišlo, se to rozptýlilo.
Nejdřív jsme šli na obídek, Sofí spala a pak se taky nadlábla. Ale pak nemola usnout a nejdřív číhala a pak byla ospalá a kňourala a nemohla zabrat, ona vždy v tom vzduchu v nákupních centrech špatně spí. Manža si koupil džíny a pak už ho chození neba tak vozil malou a já měla klid.
Slevy byly fakt jako solidní, hlavně Next, C&A. Járovi jsem koupila frajerskou košili a sobě kabátek - to je ještě od Ježíška :dizzy_face: Pak kalhoty, tričko a spodní prádlo.

Jsem spokojená a utahaná jak štěně.
Cestou jsme vyzvedli Járu a zjistili, že se do vozu všichni nevejdeme se stolkem tak jsme ho museli nechat u našich a já až ve čtvrtek pojedu do Bene tak ho přivezu. Hm, jsem se na něj těšila a ono nic :fearful: Tak asi tak u nás neděle.

A zítra už nám začíná normální režim, Jára vyšlápne do školky a já tu opět můžu začít poklízet :grinning:
3. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak já Vás zdravím po 14dnech z práce.....no jo no, už nám to zase začalo ten režim :wink:
Nechtělo se mi vůbec vstávat a Kačence také ne, zítra ji bude vypravovat Dáda, my dnes spíme v S-Centru-Rosťa má firemní večírek, tak abychom si mohli dát oba skleničku, tak jsme to vymysleli takhle. Zítra pojedu rovnou do práce.

Jinak my trávili Silvestra u našich, bylo to bezva, hráli jsme ČESKO-moje maminka nás porazila na plné čáře :slight_smile: :wink: ale byla to sranda, byla tem ještě jedna ze sester s přítelem, tak to bylo fain, všichni jsme nakoupili spoustu krabic s pyrotechnikou, takže jsme měli i pěkný ohňostroj....prostě poklidný večírek :wink:

Afi-já jedu do Phy ve středu, mám školu a pak se půjdu mrknout po obchodech, ale nevím zda budu mít tu správnou nakupovací náladu :frowning2:
4. led 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak vy tak krásně nakupujete :slight_smile: já si jen asi koupím boty a to bude vše, do Prahy se mi nechce, hlavně se mi nechc tam tahat malou..a hlavně nic nepozřebuju :pensive:
U nás Silvestr byl taky doma, jen jsme vydrželi do půlnoci a Vendulka se nevzbudila :slight_smile:
Leni užij si to v práci :wink:
4. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.