• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
ahojky,
tak nám tatínek odjel se školou na hory, vrátí se v pátek. je to kopanec, po tak dlouhých prázdninách jsem tu sama a abych si to jó užila, probudila jsem se okolo šesté s divnými pocity a od té doby běhám, už jsem jak moucha, úplně dehydrovaná..zavolám tatínkovi, jak je na tom on.. jestlli podobně, tak to byla tlačenka, ač byla velmi dobrá a voňavá, jestli ne..tak zas nějakej vir, dobře mi tak jsem přetažená a všechno se na mně chytá..
tak pa
4. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Kammko brzy se uzdrav..
4. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Leni - tak hodně sil v práci, po volnu to je vždy nemilé :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nákupy si užij a dobře pokup.

No já tu měla teď zábavu, volala mi učitelka, že Járu prý bolí v krku, jestli si pro něj přijdu. No tak tam letím a Jára mi před školkou řekne, že ho nebolelo v krku, že se mu stýskalo...pěkně mazaný už takhle malý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No nic zítra jde, domluvila jsem mu tak snad to zítra bude dobré. No 14dní prázdnin a pak to takhle vypadá :wink:

Tak si se mnou prohlížel fotky na facebooku, fany hrozně se mu líbily holčičky a pořád se divil, že teta má dvě a my jen Sofinku :grinning: :grinning: :grinning:

Tak si jdeme stvět z lega a odpo půjdeme bobovat.

kammka - brzy se uzdrav
angeth - já taky oblečky nepotřebuji, ale nakupovat bych mohla pořád :wink:
4. led 2010 v 10:46  • Odpověz
anet,kamka-já taky nemám mánii utrácet ale když ty věci z regálu mne tak prosí tak co mám jako delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kammka-at je ti brzo líp

anet-co babička,je to lepší?

afi-ten tvůj jaroušek je pěkný koumák-škoda že tu není smailík jak na rodine co tleská :grinning: ale mooooc sem se pobavila to zas jo-nejdřív ho bouchá postel ted takhle bojuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: držím palce zítra. :wink: ono mít dvojky je nic ale porodit je každé v jiný den a v jiném roce je už kumšt-ja sem ted četla že se jedné mamine povedlo.

leni-užijte si pořádne firemní večírek,já je absolutne milovala :wink: do práce se musí,a do března zvládnete určite i ty hory :wink: chudák ale Kačka tak dlouhé prázdniny,ráno tma,zima a musí do školy se trápit...
4. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
čauky,
tak jsem zalehla s malou a probrala se po půl šesté :slight_smile: , letěla do kotelny, zkontrolovat koně, neb jsem jim zapomněla zapnout ohradník, pak dom vzbudit Fanču, nevím jak dlouho by spala.. je mi mnohem líp, ale ne dobře.. malá je zas v pelechu a já se musím donutit to tady debordelizovat, aby mně ráno neranila mrtvice.. :confounded: a snad budu v deset v pelechu.
tak dobrou
4. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
fanys - tak to je hezky řečeno....že věci z regálu prosí, mě také včera prosili a peníze zase křičely "nech ty věci" a manža křičel "alou domůůůůů"

Jinak koumák je to vtipálek to jako jo. Zítra ráno maže a na jeho krček už neskočím, snad ani učitelka :wink: Užili jsme si hezky odpoledne na sněhu a já večer ve spěchu - večeře, koupačka, žehlení a pak konečně pc.
S těma dvojkama a porodem jsem také četla o mamince, která je rodila dva měsíce od sebe.

kammka - no vidíš, že odpočívat také jde a práce a bordel učitě neutečou.

Zítra nám dorazí kamarádka s dětma tak bude sranda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
AFi, co ty děti nevymyslí :grinning:
Kammko a co manžel? Bylo to tlačenkou?
No a babička by ráda chodila, jenže padá..a chodítko nepomáhá, takže...asi bude jezdit s vozíkem, mamka čeká na vyjádření dr. aby podala přihlášku do pečovatelského domu, bohužel bydlí v paneláku ve druhém patře bez výtahu..a potřebuje neustálou péči aby se jí nezamotala hlava třeba při oblékání, to by taky spadla.. :pensive:
4. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jen krátce, musím tu poklidit a něco upéct. Jára mazal do školky tak snad už dneska v pohodě. Málem to ráno s manžou nestihli, pač nemohl rozmrazit auto tak jsem na ně z okna volala, aby už jeli, že je 8hod :astonished:

angeth - to s babičkou je mi líto, ale alespoň, že se může trochu pohybovat. Manželova babička je na LDN už rok a půl a hýbe jen hlavou, měla tři mrtvičky. Prý se to malinko lepší tak děda doufá, že jim jí budou alespoň na víkendy dávat domů.
5. led 2010 v 08:31  • Odpověz
anet-aspon že tak myslím tím babičku :wink: náš deda měl mrtvice tři,žil s tím dalších sedm let,v klidu doma,rozchdodil to a pak měl jen hůl,bohužel ho loni skolila rakovina ale byl to silný chlap :cry: bojoval s ní tři roky.
já už bohužel nemám prarodiče a moc mne to mrzí pač ani s jendím sem se nestihla rozloučit,já byla v cz a doma sa to zemlelo hrozne rychle.a nidky si to nepřestanu vyčítat. :pensive: no to je holt život..
co vendulka?

kamko-vyprdni se na uklid ten za tebe stejne nikdo neudelá a kurýruj se.stejne máš toho kolem dost.

afi-bud v klidu to já taky smlouvala s manželem,a včera jsem ho teda vytočila na maximální obrátky pač sem v prosinci prokecala se slovenskem 2700.a to sem si ješte rýpla že když nepřestane mít blbé pindy tak volám havlíčkův brod. :grinning:
ty fotky co si hodila na fb-nádhera.
5. led 2010 v 09:30  • Odpověz
čauky,
tak jsem se hezky vyspala a to i přes to, že jsem šla do hajan až v 23hod, ale aspoň jsem se tu ráno z toho bordelu nehroutila.. on je úklid raz dva, když mi to ta malá fůrie nesabotuje.. nejlíp to zmáknu, když si ji tatínek vezme s sebou na nákup :slight_smile:
no a jak jsem vzala do ruky kartáček na zuby, ještě mi došlo, že jsem usušila všechno pečivo, takže jsem jěště letěla nachystat a zapnout pekránu, aby jsme měly něco k snídani, teda já ne..já jsem na dietě
jinak tlačenkou to nebylo, tatínek je úplně v pohodě..tak doufám, že bude i malá, už jednou to ode mně nechytla, tak je snad odolná..

fanys, úklid opravdu za mně nikdo neudělá.. to jsme se ještě v neděli pěkně chytli, já už lezla po čtyřech a dozvím se, že jsem mu vlastně s tou zabíjačkou tak moc nepomohla!!to mi teda bouch kotel..a řekla jsem mu, že teda opravdu nejsem jeho zaměstnanec a že se na mně vysral i s Ježíškem, což jsem původně vůbec nechtěla vytahovat a vyčetla jsem mu všechno co mi leželo v žaludku už dlouho..ten koukal.. a pak se zeptal, co by mi teda udělalo radost... no mně by stačilo, kdyby občas sám od sebe umyl nádobí, nebo uložil malou a já mohla jít spát dřív, nebo se jít projít..
chlapi..co jim nenadiktuješ, to jim samo nedojde.. takže držet hubu a dusit v sobě problém abych náhodou nebyla za semtriku je blbina.. stejně to pak časem vybouchne..a je to horší :confounded:
5. led 2010 v 11:14  • Odpověz
angeth - jsou i chodítka dost vysoká do podpaždí, v tom by babička měla lepší stabilitu..
jinak to ještě s rodinou promyslete, buď nějakou dobrou léčebnu, byť by to stálo víc než babičky důchod, což asi bude v každým případě :frowning2: ale v LDN se babička jen rozleží...a to chce hlavně pohyb a přísnost..kdyby s ní nemohl být někdo doma, nemohla by být u někoho z rodiny?? jsou i agentury domácí péče, pečovatelky ze sociálky, mohla by mít snad i oběd, takže by ji určo někdo během dne zkontroloval..pokud není úplně ležící, je šance, že se z toho ještě vyhrabe
nedělejte si iluze, že někde v pečovateláku toho bůhví kolik personál stíhá, fyzioterapeuti se taky nepřetrhnou :angry:
a o psychice babičky nemluvě..takhle by měla pocit, že je aspoň doma a ne na konečné...já vím, že to není sranda, ale znám dost rodin, kde se jeden člen rozhodl a obětoval a zůstal doma s babi jako osoba celodenně pečující, což asi u maminy od malýho prcka nepadá v úvahu.
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz
anet-v tomhle souhlas s kammkou,má zkušensot jak osobní tak pracovní je taková že LDN nic moc,ano dostane,najíst,napít jednou týdne ji snad převléknou postel ale nejaká cílená rehabilitace tam to vázne :angry: takže když řekne že se jí nechce,nemůže,bolí...rehabka se s klidem otočí ve dneřích a jde si dát kafe.bohužel tak to funguje.a stejne by kůli motivaci potřebovala cítit ,mít po ruce někoho z rodiny o koho se opře....atd.mimochodem je fakt že moji rodiče byli s dedou doma tři roky co jen ležel.oba dva vybírali dovču,nepalcené volno,pak i tátu pustili z práce,v nemocnici byl jen 4 dny a potom co tam personál vyvádel ho vzali domu.ale ne v každé rodine to jde nejak zvládnout,nebo se nejak domluvit.a jestli mamka vybírá pečovatelák tak radeji bene na karlově,než týnec.pač týnecký je hezký ale pro soběstačný lidi,jinak tam platí za každou návštevu pečovatelky a dost.

afi-no co ty deláš ani tady nai fb-žeby si něco konečne delala? :wink: to mne překvapuješ...
5. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
fanys - teda teď jsi afi urazila a už sem nepříjde :grinning:

jinak mně kamarádka dovezla smectu a endiaron a je mi líp,stále jsem utahaná ale ne tak, že bych nemohla ani sedět, jak včera.. :slight_smile:
takže jdu vyčistit králíkům, prasátkům kýbl teplý vody a pak si buďto lehnu, nebo začnu prckovi štrykovat palčáky, protože to co se prodává je za ty peníze děs... :unamused: :frowning2: :confounded:
5. led 2010 v 15:39  • Odpověz
jo, holky co si takhle naplánovat na jaro spicha třeba na Konopišti v parku?? máme to k sobě pár kiláků.. :wink:
5. led 2010 v 15:42  • Odpověz
kammko-ále neurazila,pač afi se nezdá ale podáva si mne pěkne na fb víš :wink: a dnes vlastne všechny maminy co tam dopo byli vid helčo???? :grinning:
s tím srazem souhlas-ale co byl poslední srazík tak jsme se tam sešli číslem 2 teda s klárkou,barčou a kačí nás bylo víc a bylo to stejne prima ale nejak se nemužeme domluvit....pač každá z nás múže jindy bohužel :frowning2: :cry:
5. led 2010 v 16:32  • Odpověz
no jo, to mi připomíná pokus o sraz s třídou ze základky po dvaceti letech...mělo by to být letos a zatím se mi ozvalo asi pět lidí, a někteří ještě napsali, že je jim to vlastně jedno :unamused:
no, uvidíme na jaře, není kam chvátat
5. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Drahé dámy, jsem uražená :- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Ba ne, já si fanys také podám, chi chi. Ale fakt, maminky hned reagovaly, pracující lid nikde :dizzy_face: Ale je fakt, že alespoň tohle spojení se světem jinak mi tu hrábne.

S tou LDN je to bohužel pravda :frowning2: Na Karlov se prý čeká i čtyři roky co jsem slyšela. Teta dělá v Ostředku v tom hospicu, ale ty ceny jsou hodně vysoké. Tady u nás je také LDN a jsou tu i pacienti z Benešova, což mi přijde dost zvláštní, že až tady. Tchýně je doma s manželem 22let (on je na vozíku a potřebuje péči 24hod), někdy jí fakt obdivuji, je to masakr :frowning2:

My tu měli kamarádku s dětma tak proto jsem tu nebyla. Zítra dorazí bratránek a ve čtvrtek já mažu do Bene na úřad a k doktorce. Jinak Jára už ve školce v poho, byli i venku, to bych tak chtěla všechny děti narvat do kombinéz, uff :confounded:

S tím srazem souhlasím, také mě hned napadlo Konopiště, že je to venku v přírodě a je si tam kam sednout. V Bene někde uvnitř to jde snad jedině v tom S-Centru, pač tam je dětský koutek, jinak je to tam bída.
5. led 2010 v 17:45  • Odpověz
narvala jsem do alba nějaký nový fotky, heč :wink:
5. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahojky,
hlásí se pracují lid :wink:

kammka - a nemůžou to být těhu nevolnost nebo je ti blbě pořád? Jestli to první, tak ti to moc přeju, jestli to druhý, tak ať jsi brzo fit. A co se týče tvého manži a "nepomáhání" - někdy si chlapi fakt nevidí do pusy. Já nejsem bohužel typ, co to hned pustí ven, takže si to střádám a pak když ujede, tak ventil syčí dlooooho :slight_smile: Hlavně jestli už je to ok. Fanynka je moc hezounká, má krásné vlásky a culíčky jí moc sluší.

Afi - Jaroušek je fakt číslo. Živě ho vidím, jak ti říká s takovým nevinným kukučem, že se mu jen stýskalo - fakt borec :grinning:

Manža se uráčil přijít k večeři, tak končím
Mějte se moc hezky, pa
5. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Ha, předběhla jsem fanys :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ta nám asi holka cvičí :wink:
5. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
afi ty potvoro :grinning: ty moc dobře víš že ted necvičím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Já dožehlila haldu ubrusů do hospody, ale po Silvestru nářez a zítra mám druhou várku.

Teď číhnu na net a peláším spát, pač zítra opět návštěva - bratránek. Tak ráno hned vařím jak divá. Jo a objednala jsem se ke kadeřnici na příští týden, tož budu krasavice :wink:

mikk - a jak to jde? Co Ondrášek jak si zvyknul být bez maminky??? Jára je vtipálek to jako jo, ten na nás ještě vymyslí věci :sunglasses: ...asi šibal po tatínkovi.
5. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
fanys - vím, vím, pač jsem agent FBI :wink: :wink: :wink:
5. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
afi-souhlasím-to k tomu jak sem ti písla že dám vědet :wink: a to sem zvědavá jak budeš hned ráno vařit jako divá :wink:

mikk-aaaahoj,tak jak to zvládaš,ty tatka,ondrášek?musí to být fofr jezdit do prahy vid? :confused:

kammka-Fanča je kouzelná,ale asi šibal vid?kouká ji to z očí... :wink:

ted už dobrou noc,díky jedné nejmenované osobě mi končí baterka :wink:
5. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
milá Afinko co já zas jako agent CIA vím je že se na abrocket u vás jen práší... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
co je to abrocket??? :sunglasses:
5. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
fanys - ano je to šibal...občas mně tím dokáže pěkně vytočit... třeba až do předvčerejška skoro celý svátky bojkotovala nočník...vždycky jen špitla čůlámé...a pod ní už louže. až mi seplo, že to dělá schválně, to stačí zahlídnout ten výraz..takže mi předevčírem ruply nervy a jak se po mně koukla a zahlásila zase čůlááméé a ozvalo se zašplouchání...stáhla jsem jí kaťata a jednu jsem jí lupla.. a od tý chvíle klid, funguje, hlásí včas, nevzteká se, když jí posazuju na nočník.. :wink:
pro odpůrce tělesných trestů to bylo jen plácnutí, spíš zabralo to leknutí :sunglasses:
ovšem když tady udělá borčus a já se zeptám, kdo to tu bude uklízet a ona řekne TY!!! tak mám fakt cukání...
5. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
kammka - abrocket je takový stroj na cvičení - na ploché břicho...teda měl by být.

fanys - když já jsem takový lenoch a to jsem se přemlouvala, zda pustit pc nebo jít cvičit no a vidíš to, fakt hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Vařit musím ráno, bratránek dorazí na 10hod a jakož kuchař by mi do toho remcal a to bych taky nervově nemusela vydržet.

Já také občas použiji tělesný trest až je mi to pak líto, ale to je někdy opravdu nervový maraton :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba teď večír, připravím si prkno, že budu žehlit, nanosím kupu ubrusů, tatík se válí v sedačce a Jára že už půjde spát, ale musí se akutně podívat ještě z okna na sníh a bum kytna na zemi, hlína na koberci, já ječím, tatík čučí jako co ta hysterka zase vyvádí, Jára bulí...prostě taková normální rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu také spát, mějte se hezky a zítra zase číhnu vy písatelky :wink:
5. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
hele já vím , co je abrocket, jsem vás jen zkoušela, kdo mi na to skočí :grinning: :grinning:
a jdu spát, heč, ještě sprška, zoubky, akorát se mi nechce vůbec spát se snad zfetuju :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
nebo si dám pivo :sweat_smile: no, neměla bych po tý střevní smršti..nebo je lepší Lexaurin??
afi a co budeš vařit profíkovi???
já asi zejtra budu něco kuchtit taky, akorát musím vykydat ledničku, nějak už nechci tu tláču dojídat, i když v tom byla nevinně :unamused: radši si udělám nějaký vývar....
5. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.