• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
ježiš holky to je děs, hodinu jsem se převalovala a nic, jsem úplně svěží mysli, nejde mi spát...já snad ještě zajdu do kotelny..bejt tu tatínek, snad bych se šla ven projít :unamused:
nějak jsem moc přemejšlela nad svým zdravím poslední doboua a asi odexpeduju ke tchánovi aspoň psa a někam vyjedu...no, asi tchýni nevysvětlím, že si potřebuju fest odpočinout,,,ještě by se mně zeptala od čeho :confounded: takže malou si vezmu s sebou...
6. led 2010 v 01:30  • Odpověz
jejda holky co je s váma???
afi, ty vaříš něco strašně komplikovanýho, co??
já jdu obrat maso do polívky a nabaštíme se..snad pak malá usne. :unamused:
6. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já ráno vypravila chlapce do práce a do školky a pak hurá poklidit, sundat prádlo a vařit. Dělala jsem těstoviny a kuřecí masko, myslela jsem jak to půjde rychle, ale patlala jsem se s tím pěkně dlouho. Výsledek byl však výborný :wink:
Společně jsme pak došli pro Járu a chvíli jsme byli venku ve sněhu, ale kosa neuvěřitelná :confounded:

Sofinka dostala tři overálky a džíny, bratránka přítelkyně nakupovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak máme oblečků ještě tak na další dvě děti.
Manža jel do krámu (co jsme měli) a teď ho pouštíme tak dovezl haldu potravin, jsem si to u auta přebrala a doma máme tři velké přepravky tak to půjdu někam natlačit. Zbytek vzal do hospody.

Dnes už asi nebudu, čeká mě opět žehlení a musím brzy zalehanout, pač dnes ráno už jsem byla kaput a noční vstávání se Sofí mi taky nepřidá :frowning2:
Ráno mažu do Bene na úřady a k mudře, beru jen Sofí tak snad i něco pokoupíme v drogerce a tak.
6. led 2010 v 16:43  • Odpověz
no konečně se tu někdo zjevil.. mám klidový režim, krom topení a krmení a běžné údržby nedělám nic.. no, teda začala jsem škvařit sádlo, co jsem měla už nakrájený....
holky, nevíte některá o šikovné kadeřnici, která by dokázala něco s rovnými jemnými a rychle se mastícími vlasy??? mám dlouhé ale padají a už toho bylo dost.. furt jen zkracuji, možná že by mi svědčila radikálnější změna, nějaký sestřih jednoduchý na údržbu, co se jen vyfouká rychle přes kartáč :frowning2:
malá mi usla sotva před hodinou, ale naštěstí je schopná bejt zas po osmé v limbu, tak to tolik neva..
6. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahoj kočky, tak Vás jdu také pozdravit, večírek jsem přežila, bylo to úžasný a zároveň náročný....hlavně včera v práci to bylo náročný. Dnes zkoušku také, sice za 2, ale mám ji....po krámech jsem byla, ale nic si nekoupila, neměla jse, tu správnou nakupovací náladu :frowning2: příští týden jedu do Phy skoro denně, mám 3zkoušky a nějaiké přednášky, tak snad to bude lepší-teď myslím tu nakupovací náladu :wink:

U nás ani nic nového, jen to, že nám umřel králíček, tak jsme s Kačenkou dělali hrobeček a slíbila jsem jí, že na jaře koupíme nového. Tenhle chudáček měl nemocná střeva, až na to umřel :cry: :cry: :cry:

Kammmko-tak co je to těhotenství?

Fany-dík :wink:
6. led 2010 v 18:18  • Odpověz
leni - o těhotenství pochybuju :unamused: to byla normální sr...a :grinning:
a co že to studuješ???
no a musím se vám pochlubit s dalším číslem své dcery: dala jsem ji do vany a odběhla pro čistý pyžámko a plínu, a když se vrátím, ve vaně plavou bobky, Fanča ruce plný bobků a říká bobečky maminkoooo, pomoooc..
tak šup z vany bobky do záchoda, vanu vypustit a napustit.. pohoda.. pak jak jsem ji mazala mlíkem a oblíkala tak na mně furt otvírá pusu a ukazuje si do ní prstem..tak říkám, co je?? a ona bobeček....jako že jsi ho spapala??? jooooo....fakt ???joooo, mamí... no nazdar, opravdu?? a to seš čuně?? ne...pak zase otvírá chlebárnu... mejdloooo... COŽÉÉÉÉ??? mejdlo, maminko...a to jsi taky snědla?? no joooo..
tak jsem zmínila pohádku o pejskovi a kočičce jak myli podlahu a jak pejsek spapal mejdlo a jestli to jako myslí vážně?????????
joooooo, maminko...pusinku...

no co byste s ní milé matky udělaly...
ale pak se zmínila že dělala tfuj tfuj...
6. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
a vůbec, kde to vázne dneska??? takovýhle absence jsme si nedomluvily...už aby bylo teplo, jaro, aspoň duben, dáme srazík třeba na Benicích na kafčo..mezi husama a kozama,oslama,.....
Afi, kde že to máte tu hospodu?? a v jakým stylu?? budem tam mít aspoň na hranolky :wink: ?

ještě se chci zeptat, cože je to S-centrum... je tam třeba sauna, herna, nebo je to normální fitko s barem???
6. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
KUK do alba-fotky od ségry Štěpánky :wink: :slight_smile:

Kammka-v Benicích se mi moc líbí, takže klidně i tam :wink:

S-Centrum http://www.firmy.cz/detail/634958-s-centrum-benesov-benesov.html je tam skoro všechno a je to tam hezké, já jsem tam jak doma :wink:
7. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahoj Leni, díky za odkaz na S-Centrum... zatím to asi nebude to rpavé pro nás, chtěla jsem kvůli sauně, ale malá mi tam hodinu nevydrží a radši bych to kombinovala s bazénem.

Fanča se dnes sice trochu rozčilovala cestou do pelechu, ale zatím si tam jen "čte" kuřátko a obilí.. a neječí.. musím počkat až zachrupne a vyrazím zas ven, chci před tou sněhovou nadílkou posbírat na zahradě k zemi přimrzlé misky pro zvířata :angry: stejně teď používáme jen dvě pro kačeny..
pak sleju do sklenic hrnec vyškvařenýho sádla a možná si pak stihnu umejt i hlavu :confounded:
7. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla, mám moc učení a nějak mi to vše přetéká přes hlavu také jsme byli s Dominičkem nemocní, ale už je to lepší :slight_smile:

Teď plánuju první Domčovi narozky má je ve středu tak už se těším :slight_smile: Dominiček utekl roku tak máme veselo :slight_smile:

kammka: skvělá kadeřnice co dělá zázraky a ani není moc drahá je v Benešově a já k ní chodím už několik let, česala mě i na svatbu. Tak jestli budeš chtít tak bych ti na ní poslala na IP kontakt tady by to asi smazali :unamused:
7. led 2010 v 16:29  • Odpověz
tak Fanča dnes nezabrala... nepomohl ani Paleček ni Kuřátko a obilí... ani Polámal se mraveneček.. tak jsme na Kouzelnou školku vstaly... :confounded:
7. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Ahojky,
kammka - že by Fanynka bojkotovala odpolední spánek? Já jsem byla párkrát u kadeřnice v Neveklově, je to kadeřnictví hned jak přijíždíš z Konopiště. Není to drahé a hlavně dělá docela praktické a nenáročné účesy. Někdy má otevřeno i v sobotu, takže by mohl dítko pohlídat tatínek a ty si udělat chvilku pro sebe :wink: Jinak Fanynka je číslo - ty hlášky v tomto jejich období by fakt stály za to zapsat a pak jim to třeba dát k 18. narozeninám :grinning: Umím si představit, že by mne Ondra vynesl v zubech :grinning:

Jinak Ondrášek chodí do jesliček, zvládá to daleko statečněji než já, učitelka si ho chválí, nepočůrává se, pěkě jí sám, spí přes oběd no a hlavně má rád děti - při odchodu jim strašně dlouho mává, pláče aby šli děti s ním - je to bobeš. Taky už občas hlásí - vysprchovala jsem ho a přenesla do obýváku na večerníčka že ho oblíknu až tam - "ne mami, teď koukám" nebo je u nás často věta "Onďa sám, ty mami ne" atd., vždyť to znáte.

Leni, tak ty jsi příští týden v Práglu - a v kolik tam tak budeš a jaký máš kromě školy program? Nechceš si dát spicha třeba na kafčo?

kinsen - to je síla, tak Dominiček se už rozcupital? To je šikula. Tak máš pohybu až dost co? Držím palce ať jde učení samo a jste brzo zdraví!

Hezký večer
7. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Ahojky maminy :dizzy_face:
tak jsem dnes konečně tady, to byl den. Ráno jsem vstávala se Sofí v 5,30hod, pač ona už byla vyspalá tak ok. Já si umyla vlasy a vypravila chlapce. Pak jsme vyrazili do Bene, od nás byla pěkná klouzačka tak veselé.
Já oběhla s kočárkem úřady a pak jsem šla k mamce na kafčo, odpo jsme byli na plicním na kontrole po TBC a to bylo taky něco, nebylo tam místo na parkování tak jsem se s autosedačkou pěkně pronesla.

kammka - hospodu máme v Sedlec-Prčici a neboj je to hospoda tak lidové ceny :wink:

mikk - a kam chodí Ondrášek do školky, v Praze??? To je šikulka, že to takhle zvládá.

Jinak my měli Járu taky dvakrát v sauně a dobré a líbilo se mu tam, je to teplomil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kdepak máme dnes fanys???
7. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Leni - fotky vtipné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

S tou kadeřnicí já také dřív jezdila do Neveklova k jedné holce, ale už nevím přijmení, jméno je Pavlína a má kadeřnictví přímo u baráčku, byla jsem spokojená, jezdila jsem k ní asi tři roky než jsem se odstěhovala za manžou :wink:
Já jdu na vlásky v úterý, heč.

Do Benic jsem se už také chtěla vypravit, vždy jedeme jen kolem a nic...tak třeba tam někdy dáme srazík.
7. led 2010 v 19:50  • Odpověz
holky holky všechny mi pošlete do IP kontakty na vaše kadeřnice i s cenama zhruba, já to psala už kinsen, já nebyla u kadeřnice 15!!!let, no skoro už 16, před maturákem :grinning: :grinning: :grinning: takže vůůůbec netuším, kolik se teď za pěkný fungl nový účes, nebo zbavení dlouhejch vlasů, platí :wink: :frowning2: jako abych si odložila stranou :wink:
7. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
joo, Bennice.. jsem jednou navrhla, že bychom tam mohli mít svatební oběd.. jen pro rodinu, vlastně svatba kvůli razítku, snad to zvládnem než půjde malá do školy..
byly jsme tam s kamarádkou a jejíma holkama na podzim, když tu byla na návštěvě, a od té doby na Nový rok, ale mělli zavřeno, těšila jsem se na grog, asi byli znaveni :unamused: super ale bylo, že tam naše kráčmera došla po svejch.. jinak tam byly před Vánoci adventní pohádky a o prázdninách byly pohádky taky, vždy v pátek, tušímže od pěti..

teda blbec jsem si zapla na ČT1 Tsunami...dost hrozný.. :frowning2:
7. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky..
Kammko mě jezdí kadeřnice domů..je to vlastně moje kamarádka..dám jí vždy 200 Kč a je to :slight_smile:
U nás je neveselo...v pondělí jdeme na pohřeb kamarádovi :pensive:
7. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
tady sem :wink:

anet-tak to pro vás začal nový rok uplne nejhúř :frowning2: jdna rána za druhou...mrzí mne to

mikk-je dobrý že je ondrášek v jeslích spokojený,to víš že jsou tam pro nej nové podnety,hračky,kamarády... :wink: a maminka má chudák výčitky jede v jednom kole-ale vy to zvládnete neboj :wink: ono si to ješte sedne...a co já já jsem vosk? :angry: já bych tě taky ráda videla.... :angry: :frowning2:

afi-přece mám moc práce tak nemůžu sedet na konovi nebo na fb,asi jako ty včera večer :slight_smile:

hezký den všem
8. led 2010 v 08:11  • Odpověz
fanys - jsem si spíš myslela, že tě přejel bagr...ale práce???
já si včera musela napsat seznam a nakonec mytí hlavy bylo na předposledním místě :unamused:
ale prase je už skoro celý v mrazáku, až na pár kousků, to jsou takový kusy tuku, co už se nevyplatilo okrajovat a škvařit, tak to nechám venku přikrytý v kyblu a navlíknu to na špagáty pro ptactvo.. můžou se užrat, je na ně z oken hezkej pohled

ale z toho sněhu jsem nervózní, bojim se, že budu muset natahnout řetězy a někam jet v noci pro tatínka, protože v týhle kalamitě se z Janskejch Lázní na šestou do Prahy s děckama nedostanou a to znamená, že buď zkysne přes noc ve škole, nebo dojede do Jílovýho o půlnoci a půjde pěšky..
8. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás sněží jak blázen, no veselé cestování. Chtěli jsme jet dnes do Příbrami a přespat tam do zítřka, já chtěla ráno do bazénu s Járou. Počasí nám však nepřeje, uvicíme co rozhodne manža až dorazí domů, moje autíčko je zapadané až hrůza.
Jinak já dnes dopo vyklízela špajz, to by jste se divili co jsem tam našla, máme tam žrádla tak na rok, ale jak je špajz velký tak se to zahází a koupí dalíší. Pak jsem Járovi přebrala oblečky, tedy spíš urovnala, on jak si to vyhtahuje sám tak to je pak znovu na žehlení :wink:

Teď bych potřebovala dojít do lékárny, ale nechce se mi oblíkat sebe a malou tak to snad stihnu odpo.

angeth - tak to vám to opravdu začalo, snad se to zlomí a bude líp :wink:

I když u nás taky není zrovna veselo, manža včera byl na prášky, pač byl v bance a málem ho odvezli, když zjistil stav firemního účtu, ale je zima a to jsou tržby vždy horší a do toho krize a je hotovo. Prý prodáme mův vůz :cry: Ale to jedině přes mou mrtvolu jinak se tady z té díry už nedostanu.

Užijte si hezky víkend, kdybych se neukázala tak jsme vyjeli do sněhové kalamity.
8. led 2010 v 10:49  • Odpověz
afi, vy tam FAKT máte lékárnu???? tak jaká DÍRA , prosímtě... v Netvořicích si říkaj MĚSTYS není tam NIC, když by malá byla marod, a dr. neměla léky v ordinaci, musím do Týnce nebo Bene...ale to auto si nenech vzít..
a ty žehlíš dětský věci??

taky dnes s Fančou nevylezu, leda na krátkou prochajdu aby měla chuť k jídlu... takže to vzdávám a pustím jí krtka :unamused:
8. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Hóóólky, co si stěžujete-Maršovice se též pyšní městysem a nemáme ani lékárnu, ani doktorku, vše nejblíže v Neveklově-6km, pak jedině v Bene-15km....takže já jsem si též mateřskou bez auta neuměla představit

Jinak tady také pěkně sněží, asi budu mít odpoledne problémy na těch letních gumách doklouzat domů, alr budu to muset nějak zvládnout.

Mikk-v Praze budu pondělí, středa a čtvrtek, tak bychom se klidně mohly domluvit a zajít na kafíčko, kde děláš? A jak máš čas? Já jedině až odpoledne, písneme si do IP, ju? Jinak moc chválím Ondráška, je strašně šikovný, jak to pěkně zvládá....to pak budu správnej brácha :wink:

Anet-to je mi líto, co se stalo kamarádovi? Teda jestli o tom chceš psát.....snad to není Tomáš, co se mu to stalo o Silvestru....
8. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Tak jsme ještě doma, vyzvedla jsem Járu a čekáme až se Sofí vzbudí a pak jedeme. Pneu máme na obou autech zimní, ale stejně :frowning2:

kammka - jo jo je tu lékárna, pošta, spořitelna a doktoři tak alespoň tak :wink: Ale já jak jsme dřív bydleli v Příbrami tak jsem byla zvyklá, že vše koupíš a to skoro pořád, hlavně u pečiva mi to dělá problémy ještě teď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale hlady tu neumřeme, to je jasné.

lenka - Neveklov taky celkem ujde, ne? My tam vždy jezdili,když jsem dělala na Laguně a potřebné věci se tam sehnat dají. Netvořicema jsem jen projížděla tak to nemůžu soudit.
8. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
afi - já mám pekárnu, je to super, akorát tatínek evidentně radši šumavu, takže je tady někdy pečiva ažaž..
leni - na letních gumách?? no to jsou asi furt lepší ty naše sjetý zimní.. a máš aspoň řetězy???? dneska to na ně bude..

v Netvořicích jsou dobrý domácí potřeby, potraviny dooost drahý, ale super super masna a ještě vzadu směrem k Vidrholci je výrobna masných výrobků z vepřovýho z Všetic...a tam maj naprosto lahůdkový věci a absolutně čerstvý - uzeniny, tlačenku, jitrnice, polívky...
8. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
tak jsme dost přes hodinu couraly venku, navlíkla jsem zbytky z prasete na špagáty a na bobech :grinning: jsme to s Fančou rozvezly po zahradě i po okolí, takže tu za nějakou dobu budem ze země sbírat přežraný sýkorky a vařit z nich polívku :sunglasses:

vrátily jsme se slušně zráchaný, protože tam není žádná velká zima.
malou jsem posadila do naší postele s knížkama, tak si tam čte ani moc nedoufám, že by usla, spíš mi za chvíli potichu začne štrachat..

už se mi vaří voda na kafčo, před sebou mám rozbalenou Milku, jak si to začnu užívat, začne bengál, to už známe :angry:
8. led 2010 v 16:04  • Odpověz
.... a ještě jsem si tam cákla kus vaječňáku :wink:

jejda, měla bych začít chystat uvítací ceremonie, tatínek je snad už na cestě z Krkonoš, a tady není ani chleba, on je hysterickej, když není doma pečivo, proto jsme koupili tu pekárnu,, no a chtěla jsem udělat steaky a vzhledem k tomu, že jsem je nevyndala ani z mrazáku... ale strčím je do trouby na 50, ony povolí a pak půjdou do marinády... stejně dorazí někdy děsně pozdě a najisto mi řekne, že není cvok aby se nacpával takhle v noci.. ale když nic nenachystám,znáte to..

ale to kafe si vypiju v klidu, o tu čtvrthodinku se to už nepo....

Leni - ty městyse to je nějaká móda poslední dobou... a jedinej, co si to snad zaslouží, co znám, jsou Průhonice, kde jsem ztrávila hezký rok svého života a máme tam kamarády

holky to je nádhera venku, ale uvítala bych, kdyby sem starosta městyse Netvořice poslal aspoň jednou za den traktor s radlicí :unamused: :unamused: už mně nějak přešel ten nápad nasadit řetězy a jet pro taťku, asi bych nevyjela ani od nás z uličky :confused:
8. led 2010 v 16:14  • Odpověz
.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
...vedle už někdo žádá maminku....
jsem si toho kafe akorát cucla :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. led 2010 v 16:15  • Odpověz
holky, je tam nějaký ticho.....................
8. led 2010 v 16:25  • Odpověz
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

dneska ji nechám chrnět, třeba vydrží počkat na tatínka :wink:
8. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Afi-jo jo, Neveklov ujde.....i když občas mě v ůékárně dostanou, když mi řeknou, že ten lék musí objednata kdesi cosi a v Benešově jsou normálně k dostání....

Ano, jela jsem na letních gumách a člověče nebylo to zase tak zlý, možná lepší, než ty namrzlé vyjité koleje....zimáky máme jen na jednom autě a tím jezdí manža do Bene do práce, ale když je takhle-většinou mě vozí a pak když jede z práce pro mne jezdí, jenže dnes jel dýl do práce a já pro změnu na 6h. tak jsem ho chtěla nechat vyspat....ale zvládla jsem to

Zítra máme v S-Centru rodinou oslavu-manželova babička má oslavu 90LET!!!!!!!!!!!!!!!!! Bude tam asi 25lidí, babička objednala salónek a pro děti 2bow.dráhy, prý dle jejích slov, aby se ti caparti nenudily....je úžasná....jen mě je nějak divně, bolí mě šíleně v krku, hlava, zuby a uši-to jsem nikdy neměla, přijela jsem a změřila se a mám zvýšenku (37,6), tak jsem vypila už 2paralen drinky a zatím žádná změna, tak doufám, že neulehnu, já fakt teď nemůžu-kvůli tomu náročnému příštímu týdnu, vůbec nevím, jak bych to udělala :frowning2: :unamused: :confounded: :cry:
8. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.