• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky,
tak jsme dnes vyrazili s kočárkem a psem na procházku, po pár metrech jsme to vzdali protože jsme se tím sněhem nemohli nikam dostat, tak Domi spinká v kočárku na terase zabalenej jak eskymák :slight_smile:

mikk: ano máme o zábavu postaráno a těch pádů :unamused: Jinak z toho nachlazení jsme se už celkem dostali.No a učení to mi poslední dobou nějak nejde :frowning2:

leni: jseš borec na letňákách :wink:

Teď plánuji Dominičkovu oslavu a bude jí mít na třikrát, protože jinak by tu bylo moc lidí. Přemýšlím co s dortem jaký prckovi udělám :confused:

Hezký víkend
9. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my nakonec včera vyrazili do Příbrami, tatík se tu válel v sedačce a najednou zavelil, že jedeme. No tak to zase bylo balení sebe a dětí a manža hodí do auta kočár a hotovo...to mě zase na... :confounded:
Cesta od nás dost šílená a auto jak neřízená střela, no ujetý sníh, z mírného kopečka tu máme Stopku, tu jsme bohužel museli projet, pač autíčko nechtělo zabrzdit a nepomohlo ani ABS. Ale od Sedlčan už to bylo lepší, doklouzali jsme zdárně.
Chvíli jsme poseděli u tchánovců a já s Járou jsme pak šli do krámu a manža ke kamarádovi a my ho pak vyzvedli, ale nedalo se v tom chodit, sněžilo dost hustě a i chodníky byly děsné.
Večer jsme hezky poseděli tak se večer vydařil. Sofinka od 05hod kňourala, má trošku rýmu tak jí pořád padal dudlík a já jí ho do 6,30hod podávala, už jsem byla dost nevrlá.
Dopo jsem vyrazila s Járou do bazénu, manža hlídal s tchýní :wink:
Hezky jsme si zaplavčili a přijeli akorát na obídek. Po obědě jsme ještě byli bobovat, Járu hrozně bavilo běhat v závějích tak paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dali jsme si kafíčko a hurá domů, nemohli jsme ani vyjet z parkoviště, jak odhrnovali sníh tak nás tam uvěznili. Cesta domů už byla celkem dobrá, v Příbrami je to horší než tady u nás.

No ale čekalo nás milé hrabání sněhu tak manža čapnul hrablo, já koště a ještě jsem si ometla moje zapadané autíčko.
Teď už máme vybaleno a je zase klídek. Zítra chci zlikvidovat vánoční výzdobu.

Jinak v Tescu celkem solidní výprodej hraček - tchýně tam koupila Járovi bagra z 999,- byl za 199,-Kč.

Hezky se klouzejte a užívejte zimních radovánek :slight_smile:
9. led 2010 v 18:06  • Odpověz
mnooo, já jsem v rachotě..
teď si z nás vystřelila kolegyně z vedlejšího odd.. zavolala nám, jako z ambulance, že budem mít příjem , ležící paní s transfuzema, ale že možná i umře... tak se tu lapem za hlavy, protože to by byl třetí příjem.. a ona nakráčí, jestli jdem na cígo, tak my že musíme chystat pokoj na příjem.. a ona hahaha..

to jsem ráda, že to byl fór.
já dopo vařila, nic náročného, prejt z mrazáku s bramborama a zelím z pytlíku... a na zítra slepici na paprice, uvařej si k tomu těstoviny.. hlídá máma, tak bude tatínek pracovat.

a odstrojila jsem stromeček, s čímž souviselo luxování... smrček mi nesmí do baráku :angry:
10. led 2010 v 00:41  • Odpověz
Ahojky, Vendulka včera večer nechtěla spát, dopoledne dnes nespala ale teď spí asi od 12 :confused: krmila jsem jí v polospánku..to se někdo má :grinning:
U nás taky hafo sněhu, manžel se ráno nemohl prohrabat s autem k vratům, ale v práci mají klid..
Vánoční výzdobu už taky nemáme, včera jsme měli svíčkovou, ale už dnes nemám knedlík, tak na to prdim.na zítra máme naložené maso, to bude mňamka..
Docela se nudím, když Vendulka tak dlouho spí :sweat_smile:
Kammko kolegyně má blbé vtípky :confounded:
10. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahojky mamuchy,
tak u nás se tedy nenudíme. Hned ráno manža mazal odhrnovat sníh, aby mohl sjet do práce, Jára jel s ním a já zatím připravovala oběd. No všichni jsme spali do 8,15hod tak to byla paráda :wink:
Po obědě jsme šli ven, ale ouha, kočárkem to nešlo, tak jsme šli jen kousek, ale nevadí pak jsme bobovali a sáňkovali jak o život :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď tu zase padá a padá.

Jo a já odzdobila stromeček a sklidila výzdobu, Vánoce krásné, ale to uklízení mě fakt neba, bych stromek nejraději vyhodila i s ozdobama :wink:

Angeth - dáváte už příkrmy???
10. led 2010 v 18:52  • Odpověz
AFi příkrmy budeme dávat od 5. měsíce
10. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi dnes ven nešli vůbec včera nám to stačilo, s kočárkem to vůbec nejde. Tak jsme poklízeli taky odzdobovali, čile běhali po bytě :slight_smile: a já se učila a v tom jdu pokračovat :frowning2:

angeth: co už malá dělá?

tak hezký večer
10. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Teda já jsem dneska pilná jak ta včelka, manža mi říká Májo a pouštěl mi tu Gotta, on je cvok :grinning: Ale odpo jsem si dala šlofíka, byla jsem utahaná z bobovačky a teď jsem makala jak divá, tož se tu zítra dopo se Sofí můžeme válet.
Ale ta Sofinka je zlatíčko, spala hodně odpo, večer jí vykoupu, nakrmím a dám do pelíšku s usínáčkem no a jdu žehlit a asi po hodině tam nesu prádlo a ona číhá a povídá si a pak tedy sama usnula. To u Járy jsme neznali, je asi po mamince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak tu vesele dožírám cukrátka ze stromku :frowning2:

fany - kde vězíš, ty jako chodíš jen na FB, máš tu neomluvenou hodinu :angry:

angeth - jo jo já si tu prozkoumala jídelníček od ukončeného čtvrtého měsíce a je toho celkem hafo. S Járou jsme začínala až od ukončeného šestého. A co Vendulka umí, také mě to zajímá? Sofík celkem hezky pase koňase a je hrozně zvědavá, Jára jí pořád ukazuje hračky, hlavně ty hrající tak se na něj pořád tlemí. Už docela reguluje ručičky, hlavně, když si tu cinká do hraček na hrazdičce.

kinsen - no na kočárek je to síla, už se těším příští rok dám Sofí na sáně a hurá ven. Připravila jsem si klokanku až půjdu zítra do školky pro Járu, máme to kousíček tak to zvládneme v klokance. Hezky nám studuj :wink:
10. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj holky,
už jsem sem jednou psala a pak jsem se nějak odmlčela, tak snad se teď zapojím víc, jestli Vám to nevadí.
Jsem Míša, doma mám Kubíka, v únoru 3 roky, já mám necelý tři měsíce do porodu, vypadá to na holčičku.
Bydlíme ve Vranově, což je mezi Čerčanama a Choceradama a pocházím z Lešan, což je u Netvořic, je tu někdo z té oblasti?
Míša
11. led 2010 v 06:23  • Odpověz
Afi..no já ty příkrmy moc neřeším, bude to asi mrkev, pak mrkev brambora, brokolice, brambora brokolice ( další variace na zeleninu), pak tam přidám masíčko..pak ovoce a pak ty kašičky ne?
Vendulka se obrací ze zad na bříško, ale zatím jen na jednu stranu, to se mi moc nelíbí..reaguje na úsměv, zpívání nebo různé obličeje, i na tóny v hlase..ručičky strká do pusy, když něco leží vedle ní, tak to chytne, do hrazdičky přímo boxuje a tahá za všechno, snaží se posadit ale nejde jí to..taky se snaší odstrkovat kolínkama..překuluje se ze zad na bříško i naopak. Když má něco v ruce tak s tou rukou mává, snaží se to strčit i do pusy. Kouká kde co lítá, i při kojení mi zkoumá co mám za nápis na tričku :grinning: ale v kočárku vždy do 5 minut spí
Ahoj Mipo..Ve Vranově máme známého :wink:
11. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Mipo - já jsem ze Sedlec-Prčice, tož tak.

Angeth - no já s Járou vůbec nekupovala ty skleničky s příkrmy a jen mu vařila. Se Sofí uvidíme :wink:
Jára mě vždy pobaví, když mi říká, že mu Sofinka dala boxem nebo ho kopla. Ale je fakt, že se na něj směje Sofí nejvíc, on jí pořád něco ukazuje a vypráví jí, fakt prča
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já vzala do školky saně tak nadšení velké, došli jsme do spořky a do krámu, já pak dobu hrabala u baráku a Jára mi utekl za tatíkem domů, tož mužský doma a já venku rubala, ale nevadí.
11. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
ahoj holky

tož já jsem tady :slight_smile:

afi-my jsme taky uspěšne zalezlí doma a tolik mne manža přemlouvá at zajedem do ikey a já sama se sebou bojuju :wink: zatím uspěšne už třetí den , :wink: ale v tomle počasíčku i když je krásne zbytečne jezdit nechci-i když teda nutne na druho ustranu potřebujeme nejaké truhly,bedny,krabice na hračky,já bych chtel barevnou krásnou dřevenou truhlu ale je moc drahá-ale krásná,a hlavne stejne by se to tam nevešlo.dnes sem ondesla krabici zas na půdu pač včera jak to holky stokrát rozházeli včetne půzlí co mám od Léni mne málem trefilo-tak sem opět delala debordelizaci a čekám co zas kdo dovleče. :slight_smile: mmch hezké fotky

leni-jak pak ti je a jestli si jela do prahy? :confused: ozvi se

anet-já s příkrmama začala taky tak,nedřív jeden druh,pak dva.....atd.a vendulka je teda šikovná holččika jak čtu co vše chno umí :slight_smile:

mipo-vzpomínám že jsi sem párkrát písla :slight_smile: já bydlím v břežanech,coby želva ušla za pár minut :wink: z lešan...odkud pocházíš...

MIIK-vrat se k nám na diskuzi please

:cry:

kammka-tak koukám že manžu už máš doma a pro změnu ty pracuješ,kolegyne má nechutný smysl pro humor asi bych jí hodila hrnek o hlavu po takové skvělé smene :wink:

kinsen-pěkne se uč,četla sem že Dominik už chodí-to je šikula-ty moje cácory pořád jen podél něčeho,i když se už sami postaví a stojí ale co samostatný krok to žuch... :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
fanys - o hračkách mi ani nemluv, já tu právě vytáhle pěnové puzzle po Járovi a jdeme ho složit Sofince jako podložku pod hrací deku. Ale krámů tu máme haldu. Járu teď nejvcí bere vaření - dostal od švagra nádobíčko a pak tu pořád chodí s kalkulačkou od Fisher Price a hraje kvíz, vždy jen slyším tu hudbu, hraje to i ráno než jde do školky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já chtěla jít bobovat, ale Jára říkal, že se mu nechce a teď už by se nechtělo ani mě. Byli jsme přes hodinu venku po školce tak stačilo.

Jen jeďte do Ikeii, cesta už bude ok - hlavně ty hlavní to už bude v poho si myslím. Krabice také máme a už plné a jiné nekupuji, to to tu raději podpálím. Dnes jsem darovala rotoped do tomboly na mísntí ples...dobrá to duše :wink:

fanys - jak to vidíš s tím pátkem, ty jedeš jako na Týnec a táááák??? My můžeme celý den tak je to na vás.
11. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Ahoh VŠEM!!!

Nejdřív chci přivítat Mipo- já jsem z Maršovic, kousek od Neveklova....snad s náma pokecáš víc :wink:

Holky, jsem doma a přivezla jsem si 1!!!!! Tož cesta příšerná, co Vám budu povídat, potřebovala jsem stihnout autobus z Bene v 6.30, zkoušku jsem měla od 8h. No tak jsme si s manžou říkali, že raději vyjedeme už v 5.45, tak jsme vylezli ven a ouha, neprohrnuto ani obecní silnice u nás ani okresní silnice na Bene. Fany, ty víš jakej tady je od nás od garáže kopeček.....tak manža si prohrnul kus cesty-ono už 6hodin...na 5pokusů nevyjel, ta jsem otevřela vrata, jako že to vzdáváme a v tom se objevil traktor :wink: :slight_smile: :slight_smile: , který nám tu jezdí po obecních silničkách, tak jsme nakonec vyjeli....jenže ten pán v traktoru nám říkal, ať nejezdíme na Bystřici, že je tam uvíznuto několik aut, tak jsme to riskli přes Neveklov a serpentiny, který můj muž v zimě nesnáší, ale co by pro mě neudělal, že? Do Bene jsme se doklouzali něco před 7h. Do Phy jsem dojela okolo 8h. do školy dorazila okolo 9h, ani nechtěl pan docent, abych se nějak omlouvala, což mě potěšilo, byl milý(což u něj nebývá zvykem), odprezentovala jsem práci, kterou jsem mu posílala, dostala jsem jedna(klasifikovaný zápočet) a jela jsem domů.....no a za odměnu jsem si koupila Baťů boty, protože v těch mých mě tak neuvěřitelně zábly nohy (a v kozačkách na potpatku jsem to fakt neriskovala)....takže jsem se hned odměnila....tak ještě na mě prosíííím myslete ve čtvrtek, kdy mě čekají poslední 2zkoušky tohoto semestru-děkuji :wink:

jinak-jsem bez teplot, v krku mě teda bolí pořád, právě jsem si uvařila opět paralen hot drink, zítra stejně musím do práce...

A jak u Vás sněhová kalamita?
11. led 2010 v 16:17  • Odpověz
leni - moc gratuluji, jsi naše jedničkářka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě takhle ve čtvrtek a je to.
Ráno musely být nervy, ale traktor vás zachránil to je super. A vydali jste se přes jak my říkáme "choboťák".
Dáreček už taky máš tak hezký den :wink:

U nás u baráku odhrnuto, ale jinak bída a děs. Sice silnice prohrnovali, ale jsou závěje jako blázen, s kočárkem to nepřipadá v úvahu. Do školky na saních a tááák.
11. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Helčo, co je CHOBOŤÁK????
11. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky,
taky vítám mipo - taky si matně vzpomínám, žes psala..... jak zvládáš při prckovi druhé těhu? Vše ok? To budete mít hezký páreček. Tak písni víc když budeš mít čas a chuť.

Fany - pokusím se psát víc, teď sice skoro pravidelně Vás čtu, ale už není síly na odepsání... a co se týče chůze holek - to bude ze dne na den a pak už nebudeš stíhat vůbec nic, tak buď zatím ráda, že to máš trochu pod "kontrolou." :grinning: Ráda bych tě i s holkama viděla, ale teď je to trochu napytel...

Leni - taky moc gratuluju. Já už bych se psychicky zhroutila jen na té cestě, takže ve čtvrtek budu opět držet pěsti ať máš u zkoušek štěstí :wink:

Jinak já jsem dnes jedinná přišla do práce paradoxně včas - všichni pražáci trčeli v tramvajích, mne manža odvezl až před práci, pak pokračoval do Teplic. Jinak bych asi přišla tak na 9 místo v 7: 15, nevím jestli vůbec vyjel autobus z Jablonné - ráno to vypadalo fakt děsně. Včera co jsme pracně odhrnuli přes noc vesele nasněžilo, takže ráno jsme nasazovali řetězy a pak už to bylo ok. Jeli jsme přes Netvořice, Kamenný přívoz...no řeknu Vám, že fakt klobouk dolů před manžou jak řídí, je to zlato. Já vydechla až když jsem byla před prací, měla jsem strach.... :wink:

Jinak Ondrášek všechny pozdravuje, hlavně holky - stává se z něj velký koketa - ve školce už mu dávají dvě holky pusinku na rozloučenou - po kom to asi má :grinning:

Hezký večer
11. led 2010 v 19:34  • Odpověz
ahhhhhhhhooooooj mikk :slight_smile: -ráno bus nevyjel,já samozřejeme chápu že nemáš tolik času psát a že máš fofr,ale chybí tady tvuj element víš, :wink: tak se zkus polepšit...předem dekuju,taky bych te ráda videla ale ted až si to u vás sedne tak neco naplánujeme...

afi-zatím nevím,pokud bude venku stejne jako dnes tak jo pač manža zustane doma,ale pokud bude líp tak mi odjede autem do práce-tak uvidíme,jooo a ty si potvora vid-hlavne že mne do ikey na čerňák posíláš a ty nemužeš ven ani ven kočárkem-ty teda seš virtualní karamádka to ti řeknu :wink:

Lenko-ješte jednou veliká gratulace a slibuju duševnou telepatickou podporu ve čtvrtek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a dobrou noc
11. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Nazdárek,
no, těhotenství zvládám docela dobře, s magnézkem se to pak dá :grinning: první dítě je trošku divoch, ale druhej trimestr byl dobrej, teď už to bude jen horší :angry: akorát se bojím toho sněhu, že sebou někde švihnu, už aby bylo jaro. Taky jsem od manžela začátkem listopadu něco chytla a od tý doby se peru se sníženou imunitou, skoro celej prosinec šííleně kašlu a rýmuju, teď dobírám druhý ATB za sebou, ezjtra jdu k doktorce, snad to bude lepší, uvidíme.

Angetho, koho znáte ve Vranově?

Fanys, to si pamatuju, že si říkala, že jseš z Břežan. Ty ses tam přivdala k někomu místnímu nebo jste oba odjinud?
12. led 2010 v 07:05  • Odpověz
Ahojky holky,
téda takovéhle počasí a vy někde spíte či co :frowning2: To je nekázeň :unamused:

Já dopo vyrazila ke kadeřnici (fany a ráno jsem i cvičila), Sofinka kadeřnici prospala tak super. Ale táhla jsem jí z auta takový kus v autosedačce, pač tam nebylo kde parkovat, když jsou všude haldy sněhu, to jsem si dala. Pak jsem se stavila na jídle, tak jsme obědvali pěkně s manžou - kadeřnice je skoro vedle hospody tak alespoň nějaká výhoda. Já pak jela rovnou do školky a s manžou jsme se bavili, že by jsme šli na takový velký kopec, je to dost daleko. Ale venku je kosa neuvěřitelná tak nikam, pro Sofí to není a Jára sjede dvakrát a bude chtít domů a za tu dálku to nestojí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tož budeme doma a bude tu zase bugr jako včera, protože Jára se pak večer už značně nudí.

fany - k těm reklamacím, Jára dostal k vánocům dvd přehrávač do pokojíku a včera klekl a uvízlo nám v tom dvd tak ho manža ve čtvrtek bere do Pb do elektra, snad dvd vyndají, hrůza. Prostě dvd ani nenaskočí a nic nefachá. S tím srazem by to bylo fajn, kdyby ti to vyšlo, můžeme někam na kafíčko a tááák nebo můžeme klidně k našim, bude doma jenom pes a mají tam taky nějaké hračky tak by to možná bylo lepší v tom nečase. No jak chceš ty, snad dorazíte.

mikk - snad na jaře spácháme to Konopiště a sejde se nás víc a hlavně ty s Ondráškem (třeba bude zase nějaká hláška "kde je ten druhý") :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

leni - choboťák jsou ty serpentýnky :wink: cestou z Neve do Bene.

mipo - neboj těhu už doklepeš, já si tohle přesně pamatuji (máme Járu 3,5roku a Sofí 3měsíce), budeš rodit v Bene???

Jo dnes mi paní učitelka povídala, že Jára všechno spapá, ale jí moc pomalu, si totiž stěhoval, že včera nemohl sníst jablíčko ke sváče. Prý děti už měli umyté ruce a hráli nějakou hru vzadu tak Jára musel taky. No on je v jídle takový rychlík po tatínkovi, vždy sedí spolu u stolu a jí hodinu. To já šup šup a vředy těšte se :wink: Tak jsem Járovi říkala, že musí jíst rychleji až mi to přišlo vtipné jak synka pobízím, aby se cpal jak o závod.
12. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Já byla taky ve školce poslední, zvlášť v oblíkání :slight_smile: rodit budu v Podolí, už jsem tam rodila prvního prcka.

venku je krááásně, naprostý jasno, svítí sluníčko, všude ta bílobílá, paráda
12. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky,

vítám Mipo a držím palečky u doktora aby to dobře dopadlo

leni: gratuluji k jednotce jsi machr :slight_smile:

fanys: Dominiček se rozchodil na Silvestra najednou se pustil sedačky a šel sám do prostřed obýváku a od té doby úseky prodlužuje

angeth: to je malá moc šikovná, ptala jsem se proto že bráchův syn má pět měsíců a nedělá skoro nic tak jsem potřebovala porovnat, protože jsem měla dojem že Domi byl v té době o hodně akčnější, ale už jsem si to přesně nepamatovala

Ta sněhová kalamita už mě nebaví, už aby to roztálo nedá se nic, autem pořádně se nikde nedá zaparkovat s kočárkem po chodnících je to na udření.
Už chci jaro a teplo :wink:
12. led 2010 v 16:35  • Odpověz
fanys: jaký si nakonec udělala holkám ten dort k narozkám? Já pořád váhám :unamused:
12. led 2010 v 16:37  • Odpověz
A k tomu chození, spousta mamin říkala, že jim děti alespoň stáli bez držení, tak jsem si myslela, že ten náš, když se nepouštěl, tak bude chodit bůh ví kdy a prd, jednoho dne se pustil a za několik dní chodil po bytě jak masér.
12. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Ahojky....holky děkuju moc...

Kinsen-co ty a škola :confused: Fany udělala nádherný dortíky, klobouk dolů :wink:

Afi-už chápu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak gratulace ke cvičení, já to mám také v plánu, ale nějak se k tomu nemůžu dokopúat, jsem příšerná, navíc jsem přibrala a připadám si ja tank.....

Mipo-do Lešan jezdím občas ke kadeřnici-k Vlastě :wink: a také jsme tam měli v létě srazík....ale bylo nás tam po skromnu :frowning2:

Fany-díky....

Mikk-ahóóóój, tak káva nám bohužel nevajd, škoda, ale snad se konečně někde a někdy srazíme....zase budou karnevaly :wink:

Holky-já mám zítra jen jednu přednášku a hurá domů a jedeme po obědě na MONÍNEC-já se těším po roce na lyžích.....a Kačka jak se těší :wink:
12. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Tak jsme přežili odpoledne, hrůza v tomhle nečase. Sofinku jsem ven nebrala tak manža vzal Járu na saně a pak ještě trochu odhrnovali sníh a zvětšili průjezd :wink: Pak jsme doma hráli všemožné hry, mám dost :wink:

leni - užijte si na Monínci, dnes tam byl Klaus. Jo a dětská skolička je prý plná do února, chi. A mají tam také službu hlídání dětiček, ale to vy už nepotřebujete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hm, cvičení mě taky nebere :frowning2: :frowning2: :frowning2:

My na karnevaly už máme masku pro Járu, bude tady přímo u nás v hospodě tak to nesmíme podcenit. Vy jste minulý rok byli společně na karnevalu v Jablonné nebo kde? Kdyby už nebyl sníh tak třeba taky někam dorazíme a srazíme se všicí.
12. led 2010 v 19:58  • Odpověz
dobrý večer

kinsen-delala jsem klasiku piškot s pudingem ve tvaru kočky politý teda čokoládou,a pak nepečený z piškot plus zakysanka,ovoce-leni-díky. :wink: holky teda baštili všechny tři-teda okusili,ale dala sem jim ten nepečený vicekrát....

mipo-já jsme ze slovače,manža z krnan a podedil po babičce baráček tak ho dávame dohoromady a budeme to mít tak na sto let... :frowning2:

afi-zítra se ozvu odpo bud sem nebo na fb :wink: co s pátkem,zatím nevím ale vypadá to slibne.doufám že to vyjde...a k tomu karnevalu-jo byli jsme u švagrovky loni ale my tam byli chvilku-holky byli malinké ta tam hodne velký rambajs a moooc lidí.byla tam ale jen mikk s rendou ...

snad se to jednou splní že se uvidíme všichni...snad. :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
čusky holky,

teda vy jedete, já zírám... včera jsem chrněla skoro do pěti, noční ušla, akorát cesta domů byla pochopitelně zajímavá, vyrazila jsem sice o autobus dřív z Prahy, už na odjezdu měl sekeru 15 minut, do Bene dojel v 9h, v 9:15 má jet přes nás a Netvořice bus do Krňan, celou cestu v poho, až v Soběšovicích to nevyjel u kapličky, neb tam byl v prostřed křižovatky nahrnutej sníh, hrabal se odtamtud pomalu půl hodiny za pomoci místních i okolojedoucích, zatímco my cestující jsme byli vyzváni, abychom si sedli na zadní sedačku :grinning: :grinning: :grinning:

a dneska si tatínek vzal komp do rachoty, škoda, mladá chrněla od půl druhé do skoro půl šesté :wink:
aspoň jsem měla čas na rozmražování zvířátek, králíci, kachny i koně měli místo vody led, čuňata si to pokaždý vylejou, debílci, tak aspoň není co tavit :slight_smile:

mipo - my jsme v Dunávicích, máme dvouletou holčinu a takovou malou zoo, skoro všechno poživatelné :grinning: :grinning:
koupili jsme po několikaletém hledání starou kamennou chalupu a asi ji nikdy neopravíme :grinning: :grinning: :grinning:

afi - kde je jakej karneval??

leni - gratuluju, nechápu jak stíháš...a ještě tak úspěšně.. mimochodem, přes Kamennej Přívoz jsme nejeli, radši přes Týnec a pak "furt rovně", ty serpentýny v týhle kalamitě jsou o hubu, ale zas v tom sněhu nejspíš zmizely ty hrobečky, že jo...
s tím Moníncem jsem zaskočena, kdy teda mám zamluvit flek v lyžařský školce na příští sezonu?? :frowning2: :frowning2: :frowning2:

a pokud jde o to porovnávání co který mimi zvládá, na to se vykašlete.. naši Fanču poslala Hvězdová na cvičení, že je potřeba ji rozhejbat :grinning: :grinning: :grinning: bylo to srandovní, neb ta malá krůta, kvůli který jsem se celou zimu honila na rehabilitace do Prahy na Budějárnu, pokaždý, když jsme tam dorazili, tak paní cvičitelce předvedla po krátkém rozcvičení přesně co se po ní chtělo...a byla označena za pohodlnou a vyčůranou..
roku neutekla, ale teď je rychlá až dost, na koni sedí jak Váňa a tatínek už hlásil, že za ním vylezla po žebříku na seník :confounded: .... a kachny před ní nestíhaj zdrhat

choboťák asi není po cestě z Neve do Bene přes nás, co?? :sunglasses:

tak dobrou, koukám, že se mi mé předsevzetí s neponocováním nějak nedrží plnit :frowning2:
13. led 2010 v 00:06  • Odpověz
Nazdarek,
tak skolicka je plna do konce unora, jo? hm, hm, to sit eda musim pristi rok pohlidat, chci tam Kubu davat. No jo, jenze jak to odhadnout s pocasim, to jsem teda necekala, ze tam bude takovej zajem.

Ja mam zamluveny pres nejakou pani z MMB, ze mi udela pro Kubika masku hasice, jsem na to moc zvedava.

Fanys, to mozna manzela znam taky, chodila jsem do Netvoric do skoly :slight_smile: no, my mame sice barak po tchanovi, asi 33 let starej, ale taaaak osizenej, takze prace na nem spousta, loni novy okna, letos fasada, strecha a to jeste musime zrekonstruovat spodni patro - manzel si tam udela truc cimru, uz je tam pokoj pro hosty a kdyz se bude parit, tak tam, aby se nahore u nas nedelal bordel.
s tou strechou a fasadou by sme samozrejme byli na vlastnim domecku, kdyz mu muj tata rikal, at se do toho nepoustime a postavime si svuj, tak neposlouchal, tad uz by to taky udelal, njn, pozde.

No, s tim chozenim, co jsem tak okoukla u nas na mesicni diskuzi, tak deti, ktery zacaly pozdeji chodit, zase lip mluvej, proste meli vetsi kapacitu se tomu venovat, mozek se na to mohl specializovat, kdyz na to telicko nemelo. Ale nakonec se rozebehly stejne vsechny do toho terminu roka a pul. Akorat nektery driv a nekecaly a nektery pozdejs a i uz kecaly. Coz je vyhoda.
13. led 2010 ve 04:41  • Odpověz
dobré ráno

co se týče chození nebo nechození holek já to neřeším,pač pohyblivé jsou na můj vkus ažaž :wink: a že zatím chodí jen s tím že se přidržují mne vubec netrápí pač až se obe jednou pustí a začnou lítat tak začni asi i šilhat,takže já sem v klídku...a za prvé dvojky jsou věčšinou oproti ostatním detem prý pomalejší-a já začala chodit až před druhým rokem,a to se mnou mazali na rehabku a všchni v rodine byli z toho hotový že mají doma takového mrcoucha jak říkala babička,ale zase jsme ve dvou letech mluvila,znala barvy,abecedu,počítala,říkala básničky ...a moje máma říka že sem to typická já,telocvik mne nikdy nebral ale škola,čtení,psaní to bylo a vlastne je moje hobby. :grinning: takže doufám že se holky pomamí a ne potatí... :grinning:

mipo-určo manžu znáš to byl takový šlkolní klaun-Jarda šimáček...tak co? :confused:
a s tím bydlením-zcela vážne jsme se rozhodli že než nacpat do starého baráku penez jako za nový tak tohle máme v plánu prodat a postavit nový barák.a hlavne někde jinde...i když jsme sem investovali už tak třistatisíc zhruba tak půjdeme jinam,pač pořád nacházime negativa na prostředí,okolí,sousedi,školy,školky,kroužky,bus,obchod.....lidi,a samozřjeme v první řade starý dům,do ktorého mužeme peníze cpát a moc videt to nebude.

hezký den
13. led 2010 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.