• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
nám je 26 a čekáme taky první. Za mě ráda se někde sejdu.... :wink:
15. črc 2008 ve 20:26  • Odpověz
spetro, napis IP, domluvime se, ju?
tesim se, ahoj
16. črc 2008 v 11:21  • Odpověz
před chvilkou jsme došli s manželem ze 4D ultrazvuku... :wink: opravdu nádherný zažitek....
16. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz
je tu ještě někdo z Benešovska kdo čeká mimnečko
15. říj 2008 v 19:41  • Odpověz
Ahoj já sice zatím nečekám ale kdo ví.. :slight_smile:
16. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj, také jsem se přištěhovala do okr. Benešov - bydlime v male vesničce Jablonná nad Vltavou, blízko je Měřín a Slapská přehrada. Je tu krásně, můj roční syn pozoruje srnky a všelijakou zvěř, která se nám pase skoro u baráčku. Většinu času bohužel trávím sama se synem, manžel jezdí pozdě z práce. Chodíme do MC do Neveklova, ale kdyby se našla nějaká mamča na pokec, kávu, nějakou společné tvoření a tak, bylo by to veselejší.
17. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj, jsem také čerstvá obyvatelka Benešovska a budu moc ráda, když najdu někoho na pokec, procházky apod. Bydlím v Pyšelích :slight_smile:.
23. led 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj Cernobilko, v Pyšelích mám spolužačku..koukala jsem i na tvoje albíčka a moc mě mrzí, co se stalo vašemu prvnímu miminku :frowning2: Teď to určitě dopadne dobře, budu držet pěsti :wink:
24. led 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj Angethko, moc děkuji za držení pěstí :slight_smile:
24. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Cernobilka - omlouvám se, že ti tu nepříjemnost připomínám, ale také se přidávám k držení pěstí, aby jsi byla Ty i mimčo v pořádku - určitě to vyjde!!! Jak se ti zatím žije na Benešovsku?
26. led 2009 ve 22:46  • Odpověz
ahoj holky zý okolí :sweat_smile:
já nejsem tehu,máme 6.týdenní dvojčátka holky,přestehovali sme se v dubnu do obce břežany,je to u netvořic a pomalu nikoho tady neznám.kamarádky,známí atd.sem bohužel zanechala v praze,a to je už trochu z ruky zvlášte když manža jezdí do práce autem a mhd no coment.to nemluvím o kočáru pro dvojčata :unamused:
za chvíli končí zima,s holkama už máme dovoleno ven tak by bylo prima najít nekoho na pokec atd.................

mikisku bydlíš docela blízko,moc dobřeč to tam znám i pár lidí co tam žije,a bydlí tam taky švagrová
27. led 2009 v 07:35  • Odpověz
Mikisku díky,
jinak je to tady fajn, až na to, že tu nikoho neznám. A ta zima :grinning:. Moc se nesype, tak když napadne a umrzne, nemám ani šanci někam vyjet. Moc se těším na jaro. |Určitě tady budou hezké procházky :slight_smile:
27. led 2009 v 10:26  • Odpověz
Fanys: moc gratuluju k holčičkám - je to dvojí radost ale i práce co? Jinak jsme na tom podle toho co píšeš podobně - pracovala jsem v Praze kde mám většinu kamarádek, kolegyň. Dříve mi Praha připadala "jen" hoďka jízdy, ale s dítětem to člověk najednou vnímá jinak. Já mám naštěstí k dispozici auto - už se těším, že budeme více prozkoumávat okolí. Tak to máš docela dobrý, jestli se švagrovou vycházíš, tak to opravdu není tak daleko. Já znám jen sousedy a ti zatím nemají děti, takže se akorát o víkendu pozdravíme. :frowning2:

Cernobilka: Jo jo, to sypání je děs. Byla to vlastně naše první zima, kdy tu bydlíme, takže jsem z toho byla vyjukaná. Dříve jsem autem jezdila jak ďas, když mám ale vzadu prcka, tak se nějak víc bojím -asi stárnu nebo co :sweat_smile:
27. led 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahojky holky, konečně tu ožívá diskuse Benešovsko tak bych se ráda přidala.
Já pocházím z Benešova, pracovala jsem též v Praze, ale kamarádky mám spíš v Benešově. Nyní žiju s manželem a naším 2,5letým synem v Sedlec-Prčici no a v září budeme mít druhé miminko.
Z Bene jsem pryč přes dva roky, ale stále mě to tam táhne, kamarádky, rodiče, no však víte :wink:
Já vlastní auto mám a jsem moc ráda, jinak bych tu asi trčela jak kůl v plotě, autobusy tu sice jezdí, ale víte jak to je s prckem.
Kousek od Jabloné jsem dřív pracovala, jako moje první zaměstnání byl hotel Laguna v Nebřichu, je tam moc krásná krajina.
My jezdíme občas na plavčo na Měřín, zrovna dnes jsme s manžou mluvil, že zase vyrazíme asi o víkendu.
Já s malým jezdím na kurz plavání do Benešova a občas do mc do Sedlčan.

Tak zatím pa pa.
27. led 2009 v 19:22  • Odpověz
ahojky

mikisku....ano holky mi dávají zabrat,ale říkám si bude určite huř :sweat_smile: zvlášt když nemám žádný hlídaní,ale je to kouzelný pozorovat je,jsou dvojvaječné temeř kopie ale na druhou stranu uplne odlišné..........
auto ti tiše ale s nastávajicím jarem zoufale závidím,jak říkám když vidím ten náš kočár alias kamion :sweat_smile: :confused:
do jablonné už tak často nejezdíme,my nemáme čas a švagrová má taky fofr s dvoma detma a podnikaním,ale jak sou tam ruzné akce pro deti,rybař.závody,fotbal,hubert a občas nejaké zábavy tak se tam juknem...

afi ....na meřín jezdíme taky spíše v léte na bowling,ping pong,nabo do kavárny do hotelu,plavaní mne moc neba,jo a na lagune je krásne,i když ted je možná živárna lepší
27. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
Afi určitě jsi do diskuze vítaná! Jsem ráda,že se diskuze ujala. Jukla jsem do tvého albíčka - máš krásného kloučka, je jako sluníčko. Jak zvládáš být těhu s 2,5letým chlapečkem? My plánujeme otěhotnět podobně - až budou Ondráškovi 2roky (ne že bych chtěla, ale musíme z důvodu příspěvků, práce....je to jak plánovat dovolenou v Jugoslávii :confounded:
Zhruba před 2 měsíci jsme také byli plavčit v Měříně - nevím jestli to byla náhoda, ale v dětském bazénku byla strašně studená voda. Malý je čochtan, ale i pro něj to bylo moc. Tak jsme nakonec skončili ve výřivce, taťka na tobogánu :grinning:
Nemáš nějaké zkušenosi s MC Hvězdička v Benešově - objevila jsem, že mají cvičení pro batolata, tak se tam s Ondráškem chystáme.

Fanys nechci tě strašit, ale asi fakt bude hůř :wink: ale stojí to za to. Každý období má holt svoje, náš prďola je teď v období objevování, zkoumání a montování (celej tatínek). Takže když někam přijdeme na návštěvu, snaží se otvírat všechny šuplíky, čuchá ke kytkám, "ladí" televizi a hračky jdou mimo něj. Je to sranda pozorovat, jak obdivuje člověku samozřejmé věci. Ale abych ho jen nehanila, je fakt, že doma se sám taky chvilku zabaví, je hodný, tak má člověk trochu času na domácnost a tak.
S hlídáním jsme na tom stejně - dříve když byl ještě malý a vydržel v autosedačce, tak to byla pohoda - došla jsem si ke kadeřnici, na kosmetiku, k doktorovi - to teď moc nepřipadá v úvahu.
Jinak v Jablonné jsou docela pěkné akce, myslím že na řadě je maškarní.
28. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj Benešandy,můžu se přidat do diskuze? bydlím v Jírovicích,což je 3km od Benešova :wink: na Měřín jezdíme dost často,ale voda je tam fakt ledová,to se radši projedem a vyčvachtáme se v Kolíně,kde je to super :grinning:
28. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahoj ahoj, Břežany znám, dříve jsem jezdila do Lešan, takže to spojení znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já bydlím 4 km od Benešova, vlastní auto mám ale mimi zatím ještě ne :slight_smile:
Fanys dvojčátka, to je teda nářez, obdivuju jak je zvládáš :wink:
28. led 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahojky holky,
my dnes byli celý den na návštěvě u kamarádky v Příbrami a cestou jsme ještě zajeli do Tesca a navštívit naší druhou babičku :wink: Tak jsme měli výletní den.
mikkisek: zatím těhu zvládám, ale jsem zvědavá ty pozdější měsíce a hlavně opět v létě jak se mi bude chtít lenošit a malý mě nenechá :frowning2: V březnu půjdeme k zápisu do školky, byla bych ráda, kdyby ho vzali od září (akorát mu budou tři), na dopoledne bych ho ráda dávala, aby byl mezi dětma a já měla trochu klidu na mimčo :wink:
S Hvězdičkou zkušenost nemám, my jezdíme do MC Petrklíč v Sedlčanech a ve čtvrtek tam jezdíme do Sokolovny na cvičení a to malého moc baví, je to rozcvička, různé hry a pak cvičení na nářadí tak to je dobré. Ale sousedka od našich z baráku do Hvězdičky chodí a je moc spokojená.
My jezdíme do Benešova jen na kurzy plavání.
S tím hlídáním to taky máme horší, jedna babička v Příbrami a jedna v Benešově :confounded: Je fakt, že s malým se už dá někam jet, ale jak se chci podívat v nějakém krámě třeba na oblečení tak zdrhá a to je fakt na prd, dokud byl v kočárku tak to šlo, ale takhle už je to opravdu jen na výlety ne na nákupy.

renda712: tak to jsem zvědavá na ten Měřín, my tam byli několikrát a voda mi přišla celkem teplá. Do Kolína bych se také ráda podívala, slyšela jsem, že ten aquapark je tam pěkný, jo???
Koukala jsem to tvého albíčka, nebyli jste náhodou na focení u pí. Venerové???

Zatím se mějte, pa pa
28. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
afinka01,v Kolíně je to fakt moc pěkný,suprový bazének pro prcky s malým tobogánkem,skluzafkou,dvě celkem velké výřivky,sauna ,pára,tři velké skluzafky,tobogán,umělé vlny,velký bazén ve kterém se dá pořádně zaplavat,mokrý bufet,v létě je to propojeno s venkovními atrakcemi...prostě bezva :slight_smile:
u p.Venerové jsme byli už dvakrát :wink:
28. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
Renda71 - krásné fotky a ještě hezčí holčička. Právě jsme to zkouklii s manželem /strašně si přál holku/, tak jsme se pokochali :wink: Jinak díky za tip Kolín, zní to parádně.

Afi: plně vím, o čem mluvíš, zlatý časy, kdy člověk mohl trochu ovlivnit, kde se bude prcet pohybovat. Ted to pro změnu diktuje on :slight_smile: To pak člověk neví, kam a co dřív, jsou to všetečkové :slight_smile: Na kurzy plavání jsem nás taky chtěla přihlásit, ale malý je atopik, tak nám to doktorka nedoporučila,ach jo. Teď přes zimní období se to vždy zhorší, jinak léto je v pohodě. Díky za info o mc - koukala jsem na jejich stránky, mají je moc pěkně udělané. Dokonce hrají i krátké pohádky pro nejmenší, tak to příště kromě cvičení zkusíme.
28. led 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky,
jo jo mají tam asi pestrý program, po Benešově má Hvězdička i vývěsky a je toho tam dost tak si určitě vyberete.
My dnes byli na cvičení pro děti v Sokolovně, Jára se pořádně vylítal tak jsem večer krásně stihla vyžehlit a ještě vidět VKV, no paráda :slight_smile:
Zítra frčíme na plavání jako na kurz a v sobotu chceme na Měřín, co taky v tomhle počasí, když se venku nic moc nedá.
29. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahoj všem, také jsem z Benešovska, konkrétně z Maršovic, dceru Kačenku už mám sice větší, už je to prvňáček, ale to snad nevadí

na Měřín také jezdíme, ale je tam opravdu dost často chladno, také jsme byli asi 3krát v Kolíně, ale je to dost daleko, také v Příbrami jsme byli nesčetněkrát, tam to není také špatné, no a nejhezčí je to v Průhonicích, tam jsme byli 3krát, je to tam dost drahé, ale stojí to tam za to, ale je to už pro větší děti, no naše Kačka ta si to tam užívá, neví na kterou skluzavku a tobogán má jít dříve
30. led 2009 v 07:43  • Odpověz
lenka jasně že nevadí!!! Jaké bylo první vysvědčení? Já mám stejně starou neteř, tak vím, že to pro ně byla "velká" událost.

Holky, všem hezký víkend!
30. led 2009 v 18:51  • Odpověz
ahoj holky nevím jak vy,ale nás teda klátí všechny chřipajzna :frowning2: každej doma s něčím heká,snad se z toho přes víkend vyhrabem
lenko blahopřejem Kačce k prvním jedničkám :slight_smile:
30. led 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojky,
vítám Lenku,
jo jo Příbram je také dobrá, dva roky jsme tam bydleli tak jsme chodili plavat celkem často. My dnes byli na kurzu plavání a jsem nějaká zničená a unavená.
Počasí se má zase zhoršovat tak musíme vymyslet nějaký plán na víkend a v týdnu, už aby bylo hezky.
A jak je to vlastně teď s vysvědčením, prvňáci mají jen jednu známku nebo normál všechny známky, vůbec nevím jak to je :wink:

Také přeji hezký ničím nerušený víkend, pa :slight_smile:
30. led 2009 v 19:45  • Odpověz
afinka kam chodíte na kurz do Benešova já tam s malou taky chodila,ale pokaždý potom marodila :frowning2:
30. led 2009 v 19:52  • Odpověz
mikk-Kačka je nechci se nějak chlubit šikulka, měla samé jedničky a je jedna z nejšikovnějších ve škole, ale uměla číst již než šla do školy,počítat, takže teď je to pro ní hračka, uvidíme co ve vyšších ročnících

všem krásný víkend
30. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky,
renda71 - chodíme na plavečák myslím, že se to jmenuje Čochtánek nebo tak nějak. Járovi se to moc líbí tak je to fajn, plave se v tom malém bazénku a tam je teplo až až a i v šatnách je na mě až vedro :wink: Tak zatím jsme nemocní nebyli, ale nechci to zakřiknout. Ve skupině jsme asi v šesti, ale to jsme byli snad jednou, vždy někdo chybí. Ale i šest je ještě přijatelný počet.
Včera jsme byli na Měříně, bylo tam chladněji než třeba v Benešově to určitě, ale šlo to. Malý se vyblbnul a je fakt, že po hodině ve vodě mi to také stačilo :wink: Příště chceme vyrazit do Průhonic.
Dnes jsme byli jen doma, já dopo vařila a kluci si hráli a pak lepili lištu v koupelně a přidělávali jeden obraz. Po obídku jsme vyrazili ven, ale foukal vítr až hrůza.

lenka132 - tak to máš dobré, že máš tak šikovnou dceru, to je výhoda, když to dětem takhle jde.
1. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
lenka - to máš opravdu šikulku. Jen bych se trochu bála aby se ve škole nenudila, ale zase na druhou stranu, když je učenlivá, tak proč jí to zakazovat co? Taky asi záleží na učitelce, jestli si toho všimne. to je jen trocha mojí teorie, praxi zatím nemám :slight_smile:

Afi - tak to je fajn, že jste si to v Měříně užili. My pak většinou zacházíme na něco dobrýho do kavárny, minule jsme si tam dali ledovou kávu a byla opravdu výtečná. O Průhonicích jsme také slyšeli samou chválu, akorát to prý chce určitě na celý den /údajně kvůli ceně a množství tobogánů a atrakcí/. Zatím nemám vyzkoušené, tak nás třeba předběhnete.
My jsme včera také vyrazili s Onďulou po obědě ven, taťka řezal v kůlně dříví takže měl z toho Ondrášek divadlo - neodvedli pozornost ani pejsek nebo slepičky. Ale po 20min jsme to také zabalili, vítr vyloženě štípal do tváří. Ach jo, když není mráz tak zase hrozný vítr.
2. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.