• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
LENKO-ono je tady šmíraků totiž víc :angry: :angry: :angry: aspon já vím o třech...jsou to lidi asi smutní,závistiví,zlí,bez zálib,koníčku,bez motivace,naplenení k žití....leni nic si z toho nedelej-já mám tady taky svého,a taky občas vypouštím info schválne a čekám z které strany že to přilítne :confounded: bohužel tady diskuze nejdou zavřít jen pro vyvolené že?uvidíme se na fb,vůbec o tom nepochybuju :wink: nenech si zkazit víkend ani další dny někým co ti zto nestojí....co ti nešahá ani po kotníky....co rád prasí život sobě i jiným ale stále má dost energie provokovat jiné.a znáš to přísloví-že na každou svini se nkěde vaří voda??? :grinning: to je ze života,i když vubec netuším jaký máš problém,nebo o co jde tak ti radím netrap se-ono lidská blbost,závist je nekonečná jako vesmír..... :wink:
16. led 2010 v 16:58  • Odpověz
a všem ostatním milým virtualním kamarádkám přeju hezký víkend

:slight_smile: nejak sem se čéče rozčílila....kdo do tebe kamenem ty do nej cihlou :grinning: tak to nejak je ne?...
16. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Dobrý večer dámy a "šmíráci",
no možná by jsme se divili, kolik lidí čte tuto diskusi to jako jo :fearful: :fearful: :fearful: Ale my jsme holky mazaný a přelstíme je.

Tak tedy včerejší večer paráda - po dlouhé době jsem se cítila jako dvacítka a bze problémů typu - plínky, mlíčko, školka, večeře, praní, žehlení a takové ty věcičky. Nechci si stěžovat, ale občasný relax je prostě třeba nebo by mi asi hráblo, znáte to :wink:
Byli jsme Pod Stromem a pak jsme se přesunuli do Bedroku nevím jak se to píše :confounded:

Dnes jsem dopo vyrazila s Járou do Prahy do království železnic. Mamka, že si nechá Sofí tak jsme vyrazili a pozor vláčkem, aby to bylo stylové. No já nejela vlakem ani nepamatuji :sunglasses: Byl to pěkný výlet, po dlouhé době jen já a Jára, muzeum ho také uchvátilo a stál by u vlíčků snad ještě teď. Pak jsme zašli na Andělu do nákupního centra dali si obídek a prošli pár krámů. Járu hrozně uchvátila pokladna od Fisher Price až se mi málem ztratil, ale nevadí. Domů jsme jeli novým Elephantem tak spokojenost největší.
16. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Dobrý den dámy,
tady to dnes žije :frowning2:
Já si odpo dala hodně luxusní cestu z Benešova, fakt nářez.
Nejdřív jsem ani nemohla vyjet z parkoviště, auto naložené krámů a dětí a tradá. Hned pod nemocnicí jsem uhnula sanitce do sněhu a hezky jsem se tam hrabala.
No a po uhnutí na Votice jedna bouračka a o kus dál druhá. Ještě jsem si u našich nechala brýle tak jsem jela trochu naslepejše :wink:
No a přijedu domů a mažu vytřít chodbu a sklidit sníh před barák, tatík hlídal děti.
Pak mi volá mamka, že jsme tam nechali taštičku s mlíčkem a lahvičkama pro Sofí. Naštěstí má doma náhradní tak nevadí. A ještě mi mamka sdělila, že Jennynku (našeho milovaného pejska) narazilo auto. Nemůže se postavit na jednu nožku tak byli na veterině, dostala léky a zítra se uvidí, fakt den jak vyšitý :cry: :cry: :cry:
17. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
ahojky,
tak víkend byl hoodně v pohodě.. Fanča je vyfoukaná z venku ažaž.. byli tu kamarádi, postavili teepee, večer jsme v něm poseděli, my jsme pak s malou šly chrnět do baráku, dneska návštěva odjela brzo, my šli všichni
odklízet ty bílý hnusy...a zjistili jsme že tatínek skoro urval zástěrku, tak jsme ji složitě sundavali, aby se nerozcupovala úplně...a až rozmrzne, zkusíme ji tam dát zpět my šikulové :unamused:
a zítra je u tatínka v práci zápis do prvních tříd..což mi připomíná, že se taky dělají zápisy do školky. to musím zjistit, kdy to bude tady v Netvořicích, protože ani minulý měsíc jsem neotěhotněla :frowning2:
tak¨pa
už jsme skoro všechny na FB, tady to za chvíli bude jen na nábor nových členů :grinning:
17. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
kammka - jak jsi se ptala na FB na to muzeum tak je to přímo u stanice metra Anděl, zadej si království železnic a jsou tam veškeré info. Je to tam fakt pěkné.

Jinak u nás se dnes jen tak relaxuje, trochu jsem poklidila a pak se budeme brodit přes tu ledovku do školky, hm asi to bude zajímavé :wink:
18. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahojky,
tak vy mne fakt donutíte se zaregistrovat na FB - no jo, já keliška, abych nebyla pozadu :wink:

Kammka - třeba čeká miminko na sluníčko. Nebereš nějaké "podpůrné" vitamínky - kolegyně z práce bere Calibrum baby plan a pak ještě vitamín E. Je fakt, že je to nejlepší ze stravy. Jo a taky pije kontryhelový čaj. To je fajn, že jste si užili víkend. Jo a co se týče zápisu do školky - vloni byl zápi do školky v Neveklově až na přelomu březen/duben. Ale Netvořice to mohou mít jinak.

Afi - díky za tip, na ty železnice taky s Onďulkou vyjedeme. Ondrášek teď trošku marodí - naštěstí nemá horečku, ale tečou mu z nosíku nudle jako opratě a kašle. Tak jsem zvědavá. Ve čtvrtek máme jít na očkování spalniček - no uvidíme, hlavně aby už byl v pohodě. Nechce ani moc jíst, tak byl dnes chvilku venku, aby dostal trochu chuť. Aspoň že je polívkovej, takže to do něj naštěstí dostanu.

Leni - to je síla. Ach jo, ještě že je tu IP anebo se někdy dokopu na FB. Jinak je to hrozný - ten princip. Snad ti/Vám šmírák moc neuškodil.

Anet - Vendulka už má 4měs 4týdny - to to letí. Je moc hezounká!
Hezký večer
paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
18. led 2010 v 18:45  • Odpověz
mikk - ano ano koukej se připojit na FB, už jsme tam až na tebe kompolet :wink: :wink: :wink:

Máš paragraf na Onďulu???

Já už tak nechci tohle počasí, sníh sice fajn, ale nikam se nedá jít, venku vody jak v bazénu a to jsme dnes stavěli sněhuláka. No a pak jsme si doma hráli, hráli a zase hráli.
Manža koupal ratolesti tak teď už bude chvíle klidu.

Já to Calibrum baby plan brala před Sofí taky, abych načerpala vitamíny, ale nevím, zda to mělo vliv :dizzy_face: Slyšela jsem, že hodně jedí kyselinu listovou.
18. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
já byla po potratu trochu na budku, tak jsem užívala kde co: vitamín E v šílených dávkách, kontryhelový čaj, gemma preparáty (kapičky z výtažků z pupenů rostlin), samo listovku...a asi i nějaký čaj na plodnost..teď jsem vcelku v klidu, ale v sobotu ráno jsem byla faaakt zklamaná a chvilku i vzteklá :confounded: ještě že dorazila ta návštěva..měla jsem zpočítaný, že aby mi navazovala mateřská přesně, musím otěhotnět nejpozději 26.1.2010... takže smůla... :cry:
ale cykly mám nádherně pravidelný jako nikdy, takže jsme se asi jenom netrefili...takže tenhle měsíc :wink:
18. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
na našem dvorku je asi tuna sněhu......ze střechy naší i sousedovic. hrůza..pokud se někdo nudíte, vyprdněte se na medvídka mývala a pořiďte si barák na vsi.. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

vylejzá mi zas ekzém v předloktí, asi bych měla začít chodit brzo spát.. ale já jsem nejunavenější před osmou a jak to překonám, je to v pytli, to jsem se taky jednou převalovala v posteli skoro do dvou, neb jsem šla spát mooooc brzo, asi v deset.. :astonished:
18. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Nazdar, byla jsem ted par dnu u rodicu v Lesanech, manzel byl sluzebne mimo

Fanys, ja myslim, ze on vychazel, kdyz ja byla v paty, to me tezko mohl postrehnout :slight_smile: navic ja chodila do Lesan do skoly, takze takt jsme chodili do stejny skoly jen ten rok. My meli starsi v merku, ale pochybuju, ze oni zjistovali, co tam je za chudacky patacky :grinning:

Jo, chapu, co tim chces rict, Lesany jsou proti nasi vesnici hodne vybaveny, ale za to tady to zije, v Lesanech se nic nedeje. A ja tam kamaradky taky nemam, teda zustala tam jen jedna, zbytek se tak nejak odstehoval a rozprsknul za drahejma polovickama a to jsme tam meli obr partu.

kammko a zkousis si merit bazalni teplotu?

Jinak u nas taky snehu silene, ale vcera poprchavalo, tak to luxusne talo, ja kluky vyslala na pul hodky ven a malej prisel durch az na spodary, jak se furt nekde valel, snad to neodmarodi.
19. led 2010 v 06:52  • Odpověz
Kammko tak když to máš takhle přesně tak stačí jen nahnat manžela ve správnou chvilku do ložnice :sunglasses:
Afi tak to jsi měla náročný den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teď už jsou ty silnice o dost lepší..
Mikk ať se Ondrášek brzy uzdraví
Mipo, jo nechat chlapi spolu venku, to to pak dopad :grinning:
19. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás zase padá nějaký hnus - sníh s deštěm, mě už hrábne. Chtěla jsem dnes jet do Pb ke kamaráce, ale raději ne, manža tam byl včera a cesta prý bídná.
Tož jsme tu v malebné krajince uvězněni :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Hrála jsem si se Sofinkou a ta mi usnula tak jsem v ložnici sundala takové svítící medvídky, pač se mi to zdálo přeplácané a ups trhala jsem to i se zdí tak to musím přetřít, snad namíchám takovou barvičku jako tam máme jinak mě manža odpo pohřbí, že jsemničitel :frowning2:
Pro jistotu kouknu po nějaké borduře, kdyby bylo třeba :wink:

Jára si včera zkoušel masku na karneval a nechtěl jí sundat, tož budeme muset vyrazit na víc akcí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 10:04  • Odpověz
ahola holky

mikk-ano vlastne i mipo přihlašte se na fb-please :slight_smile: a at je brzo ondulovi lépe,mmch nevíš kdy se plánuje maškarní u vás?já se ptala a dostala sem dost neurčitou odpověd :unamused:

kammko-se snehem sme na tom stejne,ohromné haldy na dvoře a mi oproti sousedovi máme pidi barák,resp.on si ho předloni předelal,udelal patro,a nejak se nedržel stav.plánu tak máme jeho střechu nad naším pozemnkem asi o dva metry delší než měla původne být,taky okna do dovra které tam být nemeli -a žádné ochrana proti snehu,tak jsme sem pozvali loni stav.uřad pač když otevřu dveře a vysype se mi sníh na hlavu,led atd.tak to není zrovna milé :angry: :angry: :angry: ale bylo nám oznámeno že je to hotové tak bohužel ,dalimu pokutu,nařídili dát na střechu nejakou zábranu-tu co dal je k ničemu,tak jen čekám kdy nám to zabije nejakou návštevu,starouše,nebo zničí střechu :angry: :angry: vesele se to sype jak lavina,ale nicméne včera se jim to sesunulo na jejich stranu a zabilo jim to kočku :confounded: :confounded:
a k tomu tehu-vitamíny baštit,nebo pít čajíčky je fajn-ale to jen taková očista,předpříprava tela na tehu ale určo ti to nepomuže,ale to asi víš,kup si ovulační test a šup na to... :wink:

mipo-ty si byla v lešanech: :confused: ano máš pravdu kdysi když sem chodila do šesté třídy sem pokukovala po jednom devatákovi -to sem mu byla pro smích,myslím že neregistroval že žiju,kdyby s ním brácha nechodil do třídy,nicméne když sem povyrostla chodili jsme spolu 4 roky :wink: a to sem měla pocit zadostučinení když sem se ním rozcházela :grinning:
19. led 2010 v 10:12  • Odpověz
afi-tak koukám že jsme se minuli-jak si videla taky máme svíticí medvídky,holky to strhli i s barvou,tak aby manža neprudil tak sem to nalepila canagonem zpátky,ale jak budeme kuli ty plísni malovat na jaře tak mne asi zabije :sweat_smile: mimochodem včera mě opravdu naštval že jsme mohli být v novinách jak manželka v amoku zabila manžela ovladačem pač sem ho po nem švihla jak se ponekolikáte od té tv nezvedl :frowning2: ale dnes je líp,už je zase v práci-hurá,hurá....třikrát hurá.len doufám že se to s počasím nejak nevyhrotí pač zustane zas doma a to asi fakt picnu chudáčka nemocného...
19. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Fanys on jim sníh zabil kočku? Je to smutný ale zároveň se mi chce smát :pensive: :sweat_smile:
19. led 2010 v 10:37  • Odpověz
anet-jo zabil :frowning2: ty kočky je mi líto,ale stejne tak díky jejich neomalenosti může zabít někho z nás na druhé strane střechy,fakt otevřu dvěře,a to tam je jakoby malé podloubí a lítá to až k tem dveřím... :confounded:
19. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Nám teď padal sníh ze střechy, málem mě klepla pepka :pensive:
19. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
to je jak zvuk laviny vid? :wink:
19. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Teda vy máte zážitky, chudinka kočka to odnesla za souseda :frowning2:
My šli do krámu a taky jsem číhala na námku a vždy raději šla na silnici, ale s kočárkem a Járou jsme jak konvoj tak to vždy zablokujeme. Ale také se toho sněhu bojím.
Pak jsem tu hrabala morký sníh, tíha jak blázen a ze střechy máme rampouchy tak když chci do garáže tak to musí být rychlá akce, abych nedostala do škeble :unamused:

Jinak náš Jára zase dnes perli - přišel ze školky a chtěl zavolat babičce, co Jennynka (jak jí v neděli narazilo auto) tak volal a mamka mu říká, že stále nechodí. Jára zavěsí a s naprostým klidem mi říká: mami, Jennynka nechodí to bude mít asi vozík jako děda z Příbrami. Já právě myla koupelnu a úplně jsem se zarazila s jakým klídkem to přijal a upoutal by nebohého psa na vozík :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a odpolední svačinka, Jára si vezme Kostíka (jogurt)do pokojíčku ke stolečku a najednou přiběhne, že ho převrhl, já krmila Sofí tak se jdu pak podívat a kdyby jste to viděli, jogurt na koberci, na autodráze a hlavně jsem tam měla sušák s prádlem a tak i na prádle. Chtěla jsem řvát, ale Jára byl celý špatný, že to převrhl a chtěl to rychle uklízet a říkal jak už to neudělá tak jsem ani nenadávala.
A pak další akce, že chtěl jiného Kostíka, ale doma už jsme neměli jen jiný jogurt tak si počkal na tatíka až dorazil domů z práce a šli ho koupit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 16:50  • Odpověz
nazdárek..
joo, bt jsem si měřila před Fančou, ale to chce po probuzení cca pět minut v klidu ležet a měřit, hahaha, mně obvykle budí malá s jekotem maminkooočůůůlááámééé, nebo maminkooo čáááávejj (jako vstávej) atd, tohle bych asi v klidu pět minut nemohla poslouchat..
pravda je taková, že jsem příliš spoléhala na trvanlivost obojího materiálu, nebo na rychlost bičíkovců... prostě to v ty správné dny nějak neklaplo, člověk by se do toho neměl nutit, že :sunglasses:
ale teď se asi už přinutím :unamused: :unamused: :unamused: nehodlám být před nástupem na další mateřskou půl roku na neschopence..a taky nehodlám rodit v prostřed zimy, si představte, jak každej tejden jezím do Bene v tomhle počasí a jak si pak případně volám sanitu, protože náš tatínek je v práci FURT, jak běhám po vsi a sháním s odteklou vodou v závějích nějakou sousedku, co by pohlídala krakena...atd...no, třeba s přítomností tatínka u druhého porodu nepočítám..

jo, sníh....dneska to lítalo ze střechy celej den, ještě před osmou, to spad kusanec nad vchodem..
Fanys, řízení se stavebním úřadem kvůli sousedům......to má soused štěstí, že nemá souseda jako my :confounded: my teda žádnej problém nemáme, ale sousedi si užívaj a tak jsme byli dooost opatrní..

zítra středa, tatínek má volno, přijede zas návštěva, takovej cvok, bylo mu už 40, pokaždý, když si mu nějaká ženská řekne o dítě, prchá :grinning: :grinning: :grinning: což ale tvrdí zlí jazykové
a ve čtvrtek dorazí spolužačka z VOŠky...
a v pátek máma...
a v sobotu a neděli jupí zas do práce.
dobrou, jdu ještě zkontrolovat FB :wink:
19. led 2010 ve 23:43  • Odpověz
Nazdarek, dneska jdu na kontrolu na gyndu, prcka strcim hned rano tchyni a chci si obejit nejaky obchudky a nakoupit nejaky pidi veci, tak uz se tesim :wink:

Kammko, no, ja to chapu, to mereni je takhle blby, ale dle myho docela ucinny, kolikrat se ta ovu muze nekam posunout po porodu a nemusi to bejt uprostred toho cyklu. No uvidis. Jinak ja mam prvniho v unoru a nemuzu si to vynachvalit. Technicky mi to prijde lepsi, nez ten duben. Na leto uz byl Kubik velkej, takze kdyz prisly paraky, uz byl starsi, tak ta termoregulace stihala, v lete se s nama uz koupal v bazenu u nasich, akorat tak casove prechazel na sportak. Chodit zacal zacatkem unora, takze kdyz uz prislo jaro, tak uz chodil fortelne i po trave a cely si to uzil. Navic tehu - opet nez prisly paraky, tak ja uz jsem mela nejhorsi za sebou, leto si uzila. Proste pohoda. Ted jsem otehotnela v pulce cervence, takze mi bylo celej srpen pekelne spatne v tech vedrech a ted protrpim celou zimu od zacatku do konce :frowning2: uz aby bylo venku hezky.

jinak v Benesove u kruhace je nejakej detskej krouzek Hlidacek, mozna by se tam maly libilo a vyhovovalo vam oboum, nez si pripadnyho doktora pak vyridis. To bych se nestresovala dopredu, to nejak dopadne.

Fanys, ja byla asi zastydla :grinning: my jsme nekoukaly po klukach v ramci nejakyho zalaskovani, ale proste jsme uz v tech osmakach videli velky dospely lidi, tak jsme meli v nich proste prehled. Ale vis co, tam byla vzdycky od jednoho rocniku jedna trida, tak to nebyl problem to mnozstvi lidi tak nejak skouknout.
20. led 2010 v 05:13  • Odpověz
ahoj holky

kammko-no my tady bydlíme cca dva roky,vzhledem k tomu že ta blbá stráň co je před barákem patří nejvěčšímu trotlovi na okrese tak nám asi týden po nastehovaní zakázal parkovat před barákem na ceste,prý je cesta ukrojena z jeho pozemnku,kašlali jsme na nej-nechal nám odtáhnout auto :angry: pak zakázal jeszdit popelářum do ulice pač vlastní kus cesty-asi dva metry a ty mu ty težké auta ničí :angry: takže popelnici po řízení s obecním uřadem vozíme v zájmu klidu asi třistametru k hlavní silnici :angry: zvlášte včera to bylo v tom blátosnehu žúžo...když jsme byli na katastru pro plány,s tím na uřade tak nám byl oznámit že nám naleje naftu do studny do máme před barákem :frowning2: to by člověk potom brečel,to je najelepší kámoš našeho souseda,který se do toho zapojuje taky...že silnice knám byla přes rok nonstop schválne zatarasena parkujícima autama ...proste se parkovalo schválne aby sme nemohli doému projet...třeba tři auta,čekali jsme i dvadcet minut než to postupne přeparkovali ,nebo vědeli že jarda jezdí z práce kolem půl sedmé tak v šest zaparkovali auto ze dvora na silnici a čekali co bude náplava delat...manža by to neudelal,já třikrát volala policii :unamused: takže super sousedské vztahy,pak přišel soused s tím že že chce podepsat že nemáme problém se zvednutím jeho domu o patro-v zájmu klidu co byl jsme to podepsali,s tím že na naši stranu nedá žádné okna a dá na střechu zábranu proti snehu...no a dopadlo to jak dopadlo,včera když sem mu říkala že nás to muže zabít jako jeho kočku mi bylo doporučeno dávat pozor :confused: to jde ale težko když otevřu dveře a padá mi to na hlavu... :confused: :confounded: to jen k tomu řízení se stavebním uřadem,do té doby co jsme se sem nastehovali jsme neměli žádný a nikdy problém se sousedy----ale tohleto je síla. :frowning2: fakt někdy nevíme jestli se smát,nebo plakat...jo a když byl tady na návšteve strejda tak jak k nám nemohl projet kuli jejichj autám tak to nechal parknuté před jeho stodolou...dali mu auto na špalky,odmontovali kola a hrozne se chcechtali jaká to je legrace.taky u toho asistovala policie pač mu kola nechteli vrátit....přemýšlkím co k tomu říct...aspon máme o zábavu postaráno že?
kurnik holky se vzbudili-zatím papáčko
20. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahojky mamuchy,
teda fanys opravdu prímový soused, to byly asi ty vrata jak jsem tam málem zajela, což??? Kamarádka má něco podobného na chalupě - jako príma souseda a už je z něj na prášky a hodlá chalupu prodat kvůli němu....jak si lidi krásně dokážou otravovat životy :unamused:

Jinak já dnes přebrala oblečky po Járovi a po Sofí - no toho moc není. Ale Járovi jsou najednou všechna trička krátká tak jsem to přebrala a něco hodím na MMB a něco daruji :wink:

U nás to dnes taje a vody venku bude asi požehnaně.
No nic ještě mě čeká nádobí než se malá vzbudí.
20. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky, jsem už v práci, připadá mi, že jsem tu nebyla minimálně týden, chjo....to je práce....Měli jsme se krásně-perfektně jsme si zajezdili....bylo to moc fain, škoda, že tak krátké :frowning2:

Mikk-už jsi na FB??? Čekáme tě a mipo tebe taky.....pobavila mě kamka-napsala mi na FB-jestli jsem z MK, že už v tom má pěkný bordel, ano Kamko jsem to já :grinning:

Jak jste psaly o tom sněhu, co padá zs střech, tak to je fakt síla, co? Na těch horách také sjížděl sníh ze střehcy, bylo to jak lavina, kór na té dřevěné chajdě, kde je slyšet úplně všechno, to byl hukot...jinak cesta v pohodě-nejhorší ze Sedlčan k nám....fakt síla

Fany-nezoufej, mě také čeká na jaře malování a celého domu :frowning2: kvůli těm oknům

Pak dám na FB nějaké fotky-v neděli tam byla akce-Háma, Dejdar, Gondík....byla to sranda :wink:
20. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Fanys..ten soused je teda idiot :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Leni těším se na fotky..
20. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Vítám Leni :wink: :wink: :wink: To je dobře, že jste si to užili.

No vidíš a my tady kolem Sedlčan pořád jezdíme :cry:

Jinak já dnes předkreslila tužkou jak udělám tu ložnici, máme tam takové ty pěnové nálepky Medvěda Pú a ložnici máme světle růžovou tak si zítra koupím růžovou a část zdi udělám tmavě růžovou - takové oblouky, zatím jsem domalovala kytičky a manža si ničeho nevšiml, no tak uvidíme jak půjdou ty oblouky pak vám to blýsku :sweat_smile:

My odpo všichni spali, ale Sofinka jen hodinku tak já taky, teď Jára číhne na školku a jdeme vařit, prý bude pomáhat a Sofí je tu u mě v koši a pořád dnes rozpráví a rozpráví, ta bude asi po mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Ja napsala Fanys zpravu na Modrym konikovi, pod jakym jmenem me na facebooku najde a at mi kdyztak posle jmena ostatnich a nic :wink:

teda Fanys, ja brezanaky moc nezna, to je teda silenost, to se ti nedivim, ze jses tam nespokojena.
20. led 2010 v 16:53  • Odpověz
tak se Fanys omlouvam, uz ji tu mam :slight_smile: rano tam jeste nebyla.
20. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Mipo tak jsem si tě taky přidala na FB..to bude mít Fanys radost koho máme za společného přítele :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.