• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Fanys - teda z vašeho souseda by mně kleplo, nebo by mně chyt amok a zastřelila bych ho něčím, třeba lukem :sunglasses: to mi docela šlo.....

jinak dnes jsme byli ve školce se zeptat na zápis, je v dubnu, přednost maj děti pracujících matek spádových do Netvořic...je už o deset zájemců víc než je kapacita, možná taky dojde na to, že budou brát netvořický děti pracujících matek nad čtyři roky..takže se mohu rozloučit s představou "Fanynnka ce školce, miminko doma-pohoda klídek.."
20. led 2010 v 18:03  • Odpověz
Kammko, no ja to ani nezkousim, je mi to naprosto jasny, ze nemame zadnou sanci.
20. led 2010 v 18:43  • Odpověz
jo, ale loni trebas kamoska mela v pohode sanci dostat dite do Lesan, ac nespadala do ty oblasti. My tu skolku nemame, takze bych stejne dojizdela, tak by mi bylo jedno, kde by mi dite vzali, hlavne, ze by ho nekde vzali, zkousela bych to v rozstahu 10km
20. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Tak to my máme fakt pohodu, Jára ve školce a maminka doma se Sofí. U Járy ve třídě je asi 5dětí co já vím, že maminka je doma s prckem, ale asi tady kapacita stačí, jsou tu tři třídy tak dobré :slight_smile: No jinak bych tu asi byla dobře na nervy a hlavně Jára by byl chudák, pač na něj už by moc času nezbylo.

Tatík nám odjel na nějaké jednání tak jsem tu večer velila jáááá. Vařila jsem Járovi polívku - "písmenkovou", včera jsme měli uzené tak jsem to využila do polévky :wink: Do toho Sofí už byla protivka tak šup koupat a zalehla v 18,30hod pač odpo si moc nedáchla. Jára už je taky připravený do postýlky, ale ještě jsme postavili mašinky tak si tu jezdí a za chvíli půjde zalehnout.
20. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Která jste Helena? abych měla přehled :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Fanys, manzel si tu neco stahuje, blbne mi facebook.
20. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
To jsem já afinka :wink:
20. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
jdu vám říct dobrou-

takže mipo-ten blb co to tady začal je z lešan,a znáš ho tutově pač to je známa firma-radek v. :angry: toho bych fakt tím lukem vzala jak doporučila kammka-jeho jediného na světe...jsem ráda že te znám,prohodili jsme spolu jen pár vět -myslím že v té době o Horváthovi :slight_smile: ...

anet-:slight_smile:))

kamka-s tebou sem školku probrala na chatu,takže dobrou,afi s tebou zas jiné věci-tak se tož tady mějte- :wink:

leni-aha tobě jsem taky psala vlastne na fb,asi by sme to tady měli zazdít uplne ne??? :wink: :wink:

Mikísku-tak zustaváš jen ty :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Fanys, znam ho spis letmo, on je starsi nez ja a navic ja v 18ti vypadla z Lesan, takze to tak jde kolem me.
Ty brdo, ten je fakt nejakej zamindrakovanej :unamused: no, je to husty.
21. led 2010 v 06:06  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Ale mám za sebou pololetní zkoušky tak mám na chvíli klid. Ještě pár měsíců a konečně konec, už se moc těším.
Dominiček měl v sobotu oslavu a bylo to super celý se zapatlal od dortu a hrozně se mu to líbilo. Dostal zase spoustu dárků.
21. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
kinsen-ahojky,no přiznám se jak si tady nebyla že sem na zapoměla te lanařit na fb :cry: :cry: :cry: až se stydím,vše nejlepší Dominikovi k narozkám,určo jste si to užili...a zkoušky zvládneš neboj :wink:

mipo-tys nato kápla je zamindrákovej známá mu říká obšoustník :slight_smile: já ho taky znám jen jako dj a jako problematické hovado :angry: jo já ješte farmařím ale už mne to přestáva bavit pač tím zabiju dost času a žádný užitek :wink: kammka farmaří realne a aspon z toho něco má :grinning:

afi-tak si spokojená,že si konečne vyrazila co civilizace?co si pokoupila v bene,a co očkovaní u sofí?

všem hezký den,já jdu hajat :wink:
21. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
hele, neni od s Helenou Ž. z Lešan, nemaj spolu tak roční dítě? nebo si to pletu

taky jsme dneska byli na očkovaní
21. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ach jo, máme opět novou malůvku na zdi. Modrou voskovkou :o( Dva měsíce vymalovanej obývák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten malej potvorák se mi normálně směje do ksichtu a dělá to schválně :rolling_eyes:
21. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Ahojky holky,
jo jo zvládli jsme to. Cesta tedy nic moc, u nás bylo namrznuto a ještě sněžilo tak výborná kombinace. V Bene nebylo kde parkovat no nankonec se zadařilo. U mudry to byla rychlovka, chtěla jsem někam kouknout ve města, ale s kočárkem to šlo dost těžko tak zítra :wink:
Dali jsme u mamky kafíčko a šupajdili domů.

Zítra frčíme opět do Bene, jdu do města, kamarád chce něco pro svou kolekyni, které se narodilo mimi tak mu to jdu koupit a já si koupím konečně barvu na zeď a po víknendu budu tvořit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jo a večer děti dáme našim a vyrážíme s manžou do nočního Benešova s našima známýma, už se těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2010 v 19:43  • Odpověz
my byly dneska lenory... dorazily kamarádky,cpaly jsme se sladkostma a nalejvaly kafem, pak na chvíli mezi zvířátka, jenže jsem zapomněla dát ušákům seno, tak tam za chvilku vystartuju..dostali jen vodu zrní chlebík..

jéé, teď je na Nově doktorka 96 let, vypadá úžasně..

ovšem pozitivní info: kamarádka mi řekla, ať se kouknu na stránky Nemocnice Krč, stále berou sestry a hlavně mají nějaké hlídání dětí, asi nemocniční non stop školka, nabízejí péči o děti i v noci.. to snad nebudu potřebovat, ale když bude nejhůř, přejdu z Vinohradské tam, budu to mít i o dost blíž, busem je to skoro půl hodiny.. :sunglasses:
tak jsem dobře naladěná, i když to moc neladí s tím, že jsme chtěli, aby naše dítě znalo svoje spolužáky od školky..
ale je to možnost a už vidím, že se to nějak udělá, i kdyby to mímo nevyšlo :wink:
21. led 2010 v 19:54  • Odpověz
haha noční Benešov, to jsem v životě neviděla a asi hooodně dlouho neuvidím, dnes jsem např. slaměná workoholikova vdova...i když ze schůze před pololetím, třídních schůzek a schůze s vyhodnocením vědomostní olymppiády se nevyvlíkne ani ten největší simulant.

Fany, s čímpak farmaříš?? asi jsi to už říkala, ale nějak jsem pzapomněla.. mně dnes šokovali upoutávkou na Loskutáka, prej se máme chystat na výsevy... no nevim, asi vyseju na začátku května na hnojiště cukiny a hokaido dýně, a snad nějaký polní salátovky.... a budu si letos ťuťat předzahrádku, aby furt kvetla..

kinsen- a píšeš taky nějakou diplomku nebo tak??
já asi fakt půjdu do těch přijímaček..
21. led 2010 v 19:59  • Odpověz
afi-tak si to moc užijte,my pojedeme zkouknout noční rpahu příští týden :slight_smile:

mipo-neee,ten co má díte s helenou ž.je jarda b.,je z břežan,tamten je z lešan,je mu asi 4o let,možná ti ho připomenu tím že před pár lety přejel díte v psárech,nebo tím že měl rakovinu :rolling_eyes: a nic si nedelej z maluvek-to nemáš rozum,malovat když víš že ti to drobec domaluje dle svého :wink:

kammko-já farmařím pouze virtualne na fb

všem doboru jdu sklidit a do peřín pač dnes mám zátežový den,holky jsou jak toréda a celý den mi nespali pač je furt nkědo vzbudil,telefon,zvonek,tatínek,babička-já sem dnes na odpis :frowning2:
21. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
co je fb?
21. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Fanys, ja mam z tech lidi tam hokej, fakt nevim :slight_smile:
My jsme museli malovat, jsme rekonstruovali.
FB = facebook.
ty brdo rocni deti a nespej pres den, jo?
21. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
aha taky mi to mohlo dojít :slight_smile:
tak Domi přes den spí, za to večer máme problém někdy usíná i o půlnoci :unamused:
21. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
mipo-to mi udelali dnes po prvé a doufám že dlouho daj pokoj,pač :wink: je vrátím :slight_smile: dala sem je spát nutne o ničem se mnou musel mluvit jarda,takže se probrali,pak volal zas já sem to típla,přišla s tel.ale babička :angry: pak přišel tatínek nečekane na obídek-to vše v rozsahu 20 minut,tak sem to vzdala,al když jsem je chtela uložit znova tak babí začla luxovat,pak přijela tchýne,a pak ve mne bouchli už saze....takže takový pohodový den a já na chocholuška...
21. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
fanys - byla bych taky... Fanča mi v roce spala dvakrát denně tři hodiny...teď nechce spát vůbec přes den, jenže večer je nesnesitelná, mělla bych ji naučit spát přes den znova, vždyť ve školce budou spinkat taky... je moc brzo vypustit denní spaní... ach jo.
takže s váma bydlí rodiče nebo prarodiče??
21. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Fannys to se nedivim, to muselo bejt desny, to by Kuba v ty dobe rozhodne neprezil, taky tehdy spal 2x3hodiny, to byl raj, ted prd. Nespi. Kammko, co vim, tak na Kubikove mesicni diskuzi spousta deti v tomhle veku uz nespala, bohuzel. Kuba prestal spat odpolko ve 2 a 3/4 a to byl skoro jeden z poslednich.
22. led 2010 v 06:20  • Odpověz
ahoj holky

jo kamko bydlíme s jardovými prarodiči,občas mám pocit že mám detí pět včetne manžela :confounded: dnes musím jet s dedou k Červenýmu,náhodu mám auto doma tak oblítám doktory,bych se z toho někdy zcvokla,deda se v týdnu opařil kafem na břiše,odborne sem mu to ošetřila ale dnes v noci si strhnul puchýře :angry: a nemám doma potřebné věci ...nebo spíš tak velké pač to má tak třicet cm :frowning2:

a s tím spaním to byl včera des,dnes jim to taky rozhodím pač budou cestovat s námi...škoda mluvit.
22. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj, přidala jsem na FB fotky z hor, některé jste je již viděly :slight_smile: :wink:

Kamko-kde učí tvůj muž?

Fany-ať je děda brzy fit-to má tedy dost velké

Afi-tak ať se malba povede...

Mikk-čekáme tě stále na FB
22. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Fanys...snad to dnes zvládnete..
Vám spaly děti 2x denně 3 hodiny??? :dizzy_face: je fakt, že Vendulka je teď ještě v posteli a chrní, s občasným cucnutím..ale během dne usne vždy jen na půl hodinky ( po dvou hodinách), v kočárku spí déle ale nechci jí brát do toho mrazu, včera večer měla 37,6 tak teda uvidím co bude teď ráno..
22. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahojky děvčata,
leni okoukla jsem fotečky, koukala jsem, že jste to měli i s kulturním vyžitím, paráda. Tiše závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo malba se povéct musí jinak budu malovat celou ložnici, jsem chytře sloupla takové svítící medvíky, pač se mi to zdálo přeplácané a oni šli i se zdí a sakra. Mám tam tužkou překdresleno co budu malovat a manža, když to viděl tak to bylo zase keců, že tu loni maloval a takhle to vypadá. Ale ono to nějak dopadne, něco zainprovizuji :wink:

fany - tak to jsi přesně říkala, že si to strhne, ty jsi vědma :wink: ty bláho a to má teda velký 30čísel :confounded:
Snad tě holky nechají o víkendu vydechnout a odpočineš si.

Jinak s tím spaním, Jára spal odpo tak do 2,5let a pak jsme ho to odnaučili, pač večer tu lítal do 22hod a déle a to se nedalo....večer už potřebuji klid. A hlavně bylo to v zimě a on prospal odpoledne a než se nasvačil tak jsme šli ven skoro za tmy. Takhle zapluje ve 20hod a je klídek. Ve školce spát nemusejí, stačí když leží a odpočívá, učitelka jim většinou čte pohádku. Větší děti si ani nelehají jen sedí na židličkách.

Tak dnes už asi nebudu, písnu zítra jak jsme si užili večer venku bez dětiček.
22. led 2010 v 10:02  • Odpověz
ahoj holky

u nás to zase pokračuje,dedu sem odvezla -tam mu udelal převaz,v po musí znova...jo afi já vědela že si to strhne už když sem ti to minule psala pač vím že je jak malé díte :frowning2: ale dobrý,před polednem se ale manža rozhodl že potřebuje nekam jet a přijel si domu bagrem pro auto-jenže daleko nedojel,na křižovatce u nás se potkal na ledu s nejakým pánem z dunávic :angry: :angry: :angry: škoda na autech dost velká,naše jakž taktž v cajku to si jarda udelá ale horší to má ten chlap,po dobu opravy chtel zajistit jiné tak to se prohnem pač automechanik jede zítra na hory,a myslím že normální služba v rámci našeho pojištení to není...tož tak,ale aspon že šlo jen o plechy a nic se nestalo.i když stejne to nasere.zvlášte když buzeruje furt mne...že? :sweat_smile: a to má štestí pač pán vezl sebou nejaké staré báby na výlet a tu jednu najednou rozbolela hlava,a chtela zavolat sanitku....prý utrpěla šok... :slight_smile:

všem hezký víkend

leni-ty fotky jsou moc pěkné
22. led 2010 v 16:37  • Odpověz
a afi-kdyby si se jukla tak si to povinne užij,vegetuj ale moc nepi.... :wink: zjistila sem že opice když tady řvou deti nic moc :slight_smile: to je teprve trest.
22. led 2010 v 16:38  • Odpověz
ahojky,

Leni - tatínek učí na ZŠ, Veselá škola církevní základní a umělecká :slight_smile: Soukenická, Praha 1, je tam zároveň zástupec, což je dooost hrozné.. když se někam jede, to smolí různé info, všem to rozdá, pak stejně v prostřed neděle lidi volaj, na jakej účet to zaplati, co maj mít děti s sebou, jak kdyby se zrovna probudili ze sna..a takových příkladů by bylo..
když takhle volaj na pevnou, jsem dost otrávená a nesnažím se to skrývat, často jim třeba řeknu jen MOMENT.... a jdu pro něj, ať si visej na drátě, když ho potřebujou.. :sunglasses: když má krizi a odpo si lehne, normálně jim řeknu, jestli je to opravdu důležité, že MŮJ MUŽ SPÍ....A NECHCI HO BUDIT.. i kdyby jen ležel a klimbal..prostě si zvykli, že je obětavej a ochotnej ale na mně bacha...
Fanys, fakt myslím, že to byl ten nnáš soused, jak jsem psala, maj někde na Vencově babičku, já ani nevím, kde to je někde za Lešanama, bo co.. a vozej ji na nákup každej tejden..
s tou opařeninou bacha, to má fakt dost velký, nebylo by lepší ho vzít na popáleniny do Vinohradský??? ten obvoďák moc dobrý jméno nemá, no uvidíš, jak to bude vypadat po víkendu..

Angeth, fakt spala dlouho, i když ty tři hodiny to asi nebyly, ale dvě dopo a víc jak dvě odpo určitě.. teď zachrupla, sice pozdě, už jsem si myslela, že ji nenechám , ale začala si mnout očka a zívat, tak dostala flašku sunaru a alou, ani neprotestovala, jen maličko..jsem jí nakecala, že maminka si jde dopít to kafíčko a příjde si taky hajnout..a za minutu byla v limbu. dnes přijede hlídat moje máma a i tatínek dorazí pozdě, dneska ho od rána vyhlíží, a aspoň si i babičku okoukne a nebude tu na ni zejtra ráno vejrat jak vejr, až mamí zmizne na celej den do práce

afi, do desíti tu lítat určo nebude, to bych nedovolila, na ni funguje vana, večer chodí spát celkem bez protestů.. je sice blbý,že odpo spaní dost omezí venkovní aktivity, tak se holt musí vylítat jen jednou.. a v mrazech zas tak dlouho nemusí :grinning: :grinning: :grinning: já si dneska už říkala, že na to spaní asi kašlu, ale ona je pak večer okolo koupání nesnesitelná a půlku odpoledne mi tu zívá..tak se pokusím to opět zavést..

a spaní v kočárku v mrazech?? do mínus pěti bez výčitek svědomí, do mínus deseti jsem jí přes korbičku hodila ještě velkou plenu a spala v peřině....ale pokud je teplotka, tak néé, to je jasný..ale loni tu holky lítaly v mínus patnácti bez problémů a bez následků, musí se jen fest mazat obličej a zachumlat do třech vrstev nejmíň

taky všem príma víkend, já taky vyrážím mezi lidi, sobotu i neděli strávím mezi pacošema na interně :unamused:
22. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.