• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky,
všechny moc zdravím a přeju hezký víkend! Omlouvám se, teď jsem trochu zanedbávala - je u nás tchýně+tchán, Ondrášek byl na očkování spalniček + mu doktorka stáhla pindíka - holky je to něco hroznýho - teď musíme týden poctivě ráno a večer přetahovat, máchat v řapíku, heřmínku + framykoin. Já ležím na Onďulkovi, tchýně nebo manža to provedou. Když pláče a volá maminko ne, bolí, tak mi fakt krvácí srdce.

Až budu mít doma klid - v pondělí odjíždí - tak vás poprosím o radu jak se zaregistrovat na FB, snad to nějak zvládnu - to jsem celá já, abych někde nechyběla. Ale musíte mlčet před manžou, ten by mě asi přiškrtil, kdyby zjistil, že se chci na FB přihlásit.

Jo a o maškarním zatím není žádná zmínka, dám včas vědět.

Pěkný večer
22. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
:cry: dobrý večer

tak holky jedna trávite noc na plese,druhá v bene za noční kulturou a já se práve vrátila ze zubní pohotovosti :angry: tak jsme uspešne zakončili dnešní den,v půl sedmý večer mne rozbolel zub z ničeho nic a nezbarala ani nejsilnejší kombinace aanalegetik co mám doma tak jsme v půl deváté jeli...už je to lepší,to vrtání bylo nejhorší co sem zažila ale ted už to není tak hrozné i když sfetovaná jsem teda pekne.

kammka-vím že je to velký rozsah popáleniny,ale já měla problém dedu přemluvit at jede aspon k červenýmu-já bych k nemu nešla-říkám mu doktor rakev :frowning2: protože pár lidí už opravdu sprovodil na druhý svet,ale jako bývalý primář ara snad aspon popáleniny umí....uvidime

mikk-chudáček ondula,ten musí trpět,když byl brácha malý tak jsme to doma delali taky a chudák taky řval jak zvířae,a ty vyčítavé pohledy-brečeli jsme s ním,jenže když deláš to aby si mu pomohla-držím palce-

a k tomu fb-já byla taky dlouho odpůrce tzv.socialních sítí,kdybch chdoila do práce tak bych se asi neregistrovala,taky nejsem zástancem mít alba myslím webová všude možne,sdelovat nejaké info ...data,udaje,adresy ale to bych tady tutove zešílela.tak to manžovi neříkej :wink: je fakt že je příjemné být ve styku s lidma které sem nevidela už dost let,stejenc jako s family ze slovače....
22. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
Teda Fanys, vy mate smulu, ono kdyz se to vsechno s prominutim, sere, tak najednou.

Afi, my Kubika taky museli odnaucit tomu spani pres den, jak tehdy dopolednimu /to se nedalo nic delat s ostatnima detma, kdyz prospal tu dobu, kdy ostatni byli vzhuru/ a i ted to odpoledni. Jak rikas, byl vzhuru do 22 a spat se mu nechtelo a spatne usinal. Ted je to ale maso, ja jsem ve 30tt, byla jsem dlouho nachcipana, takze dost unavena a Kuba uz proste neusne ani s parem volu, naposledy jsem ho uspala na Stedrej den, ale to jsme si slibovali, ze Jezisek prijde pozde vecer a ze by ho pak nevidel, tak to nejak sel, ale jinak ani tuk, nepremluvim ho, zase ale usina v 7, tak mame pak klid.
On byl schopnej spat odpoledne i 4 hodiny, byl nevzbuditelnej a kdyz jsme ho nahodou dokazali vzbudit driv, tak byl zase silene neprijemnej az do konce vecera. Tak jsme to zkusili bez odpolko spani a vydrzi uplne v pohode.

jako obvodakovi, co je u nasich, teda neverim ani za mak. Ja kvuli nemu musim brat leky na stitnou zlazu do konce zivota. Vedel, ze mam hranicni normu ve vysledkach, mel me poslat, ale neresil to, ted uz je pozde. Kdyz uz jsem presla k jinymu obvodakovi, ten mi pri vstupni prohlidce udelal krevni odbery, pak me kvuli silenejm hodnotam poslal na endokrinologii, tak bylo pozde. Nastesti staci jen rano zdlabnout piluli a nemam zadnej dalsi problem.
Co jsem slysela, tak mu rikaj Mengele :o)))

v - 15 bych deti ven nepoustela, pod -10 mraz muze porusit cosi v plicich a je to nevratny, vznikaj z toho astma a podobny humusy, to bych neriskovala.

Dneska me ceka vozeni nasich po obchodech s nabytkem v Praze, no opruz, zacinaj mep o delsim stani a chozeni nekde bolet kycle, navic jsem vcera byla trajdat, dostala se do postele v pul 12 a od pul 5 nespim, moje tehotenska nespavost se vratila, nevim, jak to dneska preziju.
23. led 2010 v 06:59  • Odpověz
Ahojky holky, ¨
teda vy jste toho nakliábosili, než jsem to přelouskala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Leni - tak to ti fakt nezávidím bolavé zoubky. Jediné pozitivum snad je, že tě to nechytlo na horách. Tak snad to bude brzy dobré :wink:

mikk - my měli pindíka jen přetahovat ve vaně a taky hrůza, Jára řval a nechtěl, ale co naděláš :cry:

fanys - děkuji, děkuji, si piš, že jsem si to patřičně užila. Zatím jsme u našich, malá spí a Jára si hraje s mamkou, manža spí také tak celkem ok. Ale když jsem v 5,30vstávala na mlíčko tak jsem proklínala celý svět to máš pravdu :wink:

mipo - o té těhu nespavosti to jsem měla také,pořád jsem chodila čůrat a pak jsem zevlovala a ne a ne spát až k ránu a to už mě zase Jára nenechal. Ale už se ti to krátí a brzy bude mimčo na světě. Víš vlastně co budete mít???

kammka - tak manža dělá až v Praze ve škole, já myslela, že někde poblíž.

Jinak k včerejšku, vyrazili jsme kolem 20hod, kamarádka chudák dorazila rovnou z práce z Prahy, přijel kamarád a já + Jarda tak hurá ven. Seděli jsme popíjeli, kecali a byla sranda a po půlnoci jsme se vydali na Bene (kc Karlov) na ples. Byl tam gympl. No zavzpomínala jsem, když jsme tam ještě chodili na disco. My přišli právě včas, pač hráli české pecky tak jsme si zatančili a dali pár panáčků. Večer se fakt vydařil a dost jsme se pobavili.
Manža to pak komentoval, že tam zapařili rodiče od dvou dětí, to zní fakt vtipně :grinning: No musíme na takové akce občas zajít, když už Sofí může být u babičky. Jen doufám, že mě po obídku ta smečka nechá dáchnout. Užijte si víkend, páčko.
23. led 2010 v 10:57  • Odpověz
ahojky,
tak jsem v práci :wink: aspoň si trochu odpočinu :unamused:
miki, z tohoto důvodu doufám v druhou holčičku, kam se kouknu, všichni chlapečci nějaký trable s pindíkem...
mipo - no nevím, za mýho dětství bych dost často ani nemohla do školy!!! netýká se to spíš dětí do 12ti měsíců?? a zrovna příští týden má dost mrznout... a taky nevím, jak by to dělali v severských zemích, kamarádi jsou v Norsku daleko za polárním kruhem a děti jsou tam na vzduchu furt, i když je polární noc...
Fanys - já ti to nechtěla psát, ale ty to víš... v Netvořicích se povídá, že nejeden Červenýho omyl přikryla hlína na Netvořickým hřbitově :confounded: a kolik je prarodičům?? asi přes 80, s těma hnout...to bys musela mít psychologický výcvik CIA :grinning: :grinning:
jinak v tom autě seděl i ten náš "kámoš", tos neslyšela ty kydy, ještě že jsem u toho nebyla, připomněla bych mu, jak dlouho a kolikrát dělal v autoškole testy z vyhlášky on sám.... blbec.. :angry:
afi - až bude dělat někde poblíž, to bude super, budu jezdit do práce v klidu, on děti do školky dopraví i pak domů.. to bude život.. ale obávám se, že ho napřed bude muset doktor poslat do částečný invalidky...
23. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj kecalky :wink:

Afi-budu si muset dát aspoň profilovou fotku, aby sis mě nepletla :grinning: :grinning: to nééé moje zoubky ale Františky-doufám Fany, že je to lepší a budeš mít pokoj.....

My jsme si ples také užili :wink: :slight_smile:

MIKK-chudák Onďulka, ale jak píše Fany, je to pro jeho dobro, i když to chudáček maličký nechápe....
23. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Kammko, bohuzel se to s tema teplotama pod -10 prej tyka i dospelejch, byla jsem poucena minulej rok, kdyz byly velky mrazy.
Asi to bude holka, ale to clovek nevi nikdy, dokud nevyleze, kazdopadne prodavam pres MMB dost veci po Kubikovi a kupuju nejaky oblecky ala holcicka.

Jinak jsme zpatky z nakupu, ac jsem nic nepotrebovala, opet jsem utratila dost penez, hruza. A dost jsem trpela. Fakt se mi uz chtelo moooc spat. Dofrcela jsem domu, Kubika jsem frkla manzelovi a sla se na hodinu natahnout, uz je mi lip.

Jinak ja mam zase stres z ocistovani ty holcici pipiny, to u kluku je to parada :grinning: A Kubik ho ma ohrnovaciho od 10ti mesicu, takze u nas pohoda.
23. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Jejda, já jsem to celé popletla :unamused: :unamused: :unamused: Jak jsem vstřebala tolik informací a ještě s mírnou opičkou tak jsem vás holky úplně zaměnila tak to se omlouvám :wink:

Fany - snad už je líp, vy tedy jedete, děda a pak ty :cry:

kammka - ono si nevybere, holka i kluk mají určitě svoje. Já jsem ráda za páreček to je jasnačka :wink:

Se Sofí jsme dnes venku taky nebyli, mamka vzala ven Járu na boby a Sofí raději ne, když je tam takhle.
23. led 2010 v 18:18  • Odpověz
afi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: doufám že ste to dnes dospali a že jste měli abnormálne hodné deti,a je fajn se utrhnout to víš žejo :wink: já jsem fany teší mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kammka-at se klidne poto.... :wink: zabezpečil mu náhradní auto ,zabezpečil opravu,jde to z našeho pojištení tak at je v klídku...má tu octavii starou jak sem koukala dnes na papíry,a je tam samý led,manža brzdil ale klouzal 8 metru na ledu...a chlapec byl prý moc vyplašený a hned volal policii :angry: :angry:

jinak k tomu jít s detma do mrazu-dozvedela sem se na štepána že má klára chlad.alergii a že dušením reaguje na mráz co vdechuje,takže když je pod nulou nesmíme ven...co sem ji slyšela jak hýká jak osel a dusí se tak mne to ani nenapadne,ale když je víc než mínus pět tak ven nechodím ani já když nemusím,a dobrovolne ani kdyby mi zaplatili :wink:

zub nebolí,ale stejne dnes celý den stojí za to :cry: fakt nevím co s tchánovcema :cry: :cry:
23. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
nazdárek, tak zas v práci, včera jsem šla spát už v dset, tak celkem dobrý...
s těma mrazama - jasně že to není zdravý, ale jde určo o zvyk a taky z jaké vnitřní teploty vycházíš ven, já Fanču balím na ven po kouskách , poslední vrstva jde s botama v chodbě u otevřenejch dveří,...ale je jasný, že v současných mrazech s kojencem vůbec a s batoletem max hodinu..podle celkového zdravotního stavu..akorát se teda fakt zeptám kámoše, jak to dělaj v tom Norsku, jim se má narodit mimi v únoru, tak to bude mít určo zjištěný :wink: pak poreferuju, jak to maj seveřani zařízený.
to koukám, že naše holka je asi extrémně zdravá, zatím žádná alergie, nic..

Fanys alergie na chlad je blbá, co budete dělat až bude chodit do školy?? přece s ní nebudeš doma, pokaždý když bude mrznout??ale třeba se to uklidní, když to nebudete teď moc dráždit.
s tím zubem je to fajn, já mám bohužel zkušenost, že mně to po ošetření zlobí ještě skoro dva dny, ale zas moje zubařka do mně nevrtne bez lokálky :wink: . včera u nás byl soused 4x...přesto, že mu tatínek řekl, ať nechodí.. přijeli jsme z Jílovýho od busu v 8 večer a on tam stepoval.. do háje, když nemám chlapa do noci v práci, prudí tam tenhle..a to mu taťka ještě udělá kafe a dá mu pivo!!!to už jsem mohla kolikrát prudit, ať ho vyhodí...a upozornila jsem ho (neboť vyprávěl, aby byl zajímavej..) že viník nehopdy hradí nájem náhradního vozu jen po nezbytně nutnou dobu, aby si třeba nechtěli půjčit BMW a vozit si v něm prdel jak dlouho :angry:

zejtra mám "volno", je tu máma až do pátku, takže si naložím nohy do ozalu, mně už praskaj paty i v zimě :frowning2: a v úterý jedu do školy až od odpoledne, dopo mám spicha se spolužačkou ze školy a potenciální svědkyní na svatbu :grinning: :grinning: :grinning: vezu jí mraženýho kačera :sunglasses: :sunglasses: a dáme někde v Praze kafe, už se na ni těším..

no a středa a čtvrtek zas noční, vrátím se v pátek, místo abych si užila , že má tatínek pololetní volno... budu se restartovat
tak pa hezkou neděli
24. led 2010 v 07:17  • Odpověz
kammko-nevím co s ní budeme delat,já doufám že to přejde,když se narodili holčiny tak mi podávali infuze teda předtím na dozrání plic,že by mohli mít problémy s dýchaním,neměli ale třeba se to proveje ted... :frowning2:
no vidíš soused má aspon nejaký zážitek,třeba je ochuzen o jiné tak má vánoce z bouračky

:grinning: no nic já jdu přehrát z kamery to co jsme nahráli pač to chci poslat na dvd našim,hezkou nedeli
24. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojky holky,
jéé fany, také mě těší, tě člověče vůbec neznám. Ale dneska už bez opičky a tak to snad nepopletu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já dnes ráno dětičky dala k telce, Sofí je vždy tam, kde je Jára a tlemí se tak to bylo v poho, s manžou jsme dáchli do 9hod....o krásný to víkend.
Vařeno bylo od maminky - a to svíčková. Tak jsem si celé dopo hrála s Járou - člověče, lego, vodovky, říkanky, paráda.
Po obídku, že si lehneme a budeme číst, Sofí usnula, ale Jára jí za chvíli vzbudil tak ta protivná, já na prášky až dostal facku jak vyšitou. No a nakonec Sofí usnula před chvílí znovu celá zpruzená, síla. Járu jsem píchla k dvd s jablíčkem tak je chvíle klidu.
Ještě dnes žehlení a hotovo.

Ven v tomhle taky nejdeme až zítra, to už musíme do školky, na poštu a tááák.

fany - třeba se to Klárce jak poroste zlepší, zatím je malinká :wink: A co děda a popálení???
24. led 2010 v 15:30  • Odpověz
dobré ráno

tak máme dedu v nemocnici-jarda tam s ním ráno jel a nechali si ho tam :frowning2: ...práve koukám jak jsou na sebe staří lidi moc fixovaní,babička tady brečí...no ale na druhou stranu sem ráda že tam pač to popálení,pak otevřená hlava,nemůže chodit kůli zánetu šlachy tak snad ho daj dohoromdy

afi-taky myslím nám klárka z toho vyroste-doufám že brzo,a už sem ti psala bacha na socialku
:wink:

já jdu něco vařit ,nevím co ale zatím,musím juknout do mrazáku a pak mne snad osvítí :wink: ale vubec se mi nechce teda

mipo-kdepak si?
25. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dnes musela už třikrát ven a to je pro mě něco :frowning2: No fujjjjjjj :angry: :angry: :angry:
Nejdřív jsem šla na poštu a se Sofí na očkování, příště už jdeme na prevenar a za 14dní na náušničky.

Pak domů a šup na nákup no a před chvílí pro Járu do školky. Byli dnes bobovat, prý to jezdilo jak blázen a Jára má odřenou tlamičku jak boural, střídali si boby a lopaty - školka je vybavená až až :wink: No je to ďáblík, a to jsi Fany chtěla volat sociálku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

manža donesl salát tak dnes budou chlebíčky, to můžu cvičit jak chci a prd :confounded:

fany - tak to je síla s dědou, snad ho dají dohromady a brzy ho pustí :wink:
25. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Tak kde jste všicííí, že by jen na FB :wink:
U nás zase celou noc sněžilo tak je to pěkně led + sníh, parádní akce :unamused:

Jára v 5,30hod naběhl do ložnice a sprdnul mě, že jsem mu zapomněla udělat pití (vždy mu na noc dělám a dám mu to na poličku u postele) no a já včera zapomněla. No a jak hulákal v ložnici tak vzbudil Sofí tak tu trčíme od brzkého rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 08:50  • Odpověz
ahojky

afi-doufám že nemyslíš od 8.50-od brzého rána :wink: u nás taky máme nový snížek ale krásne svíti slunko a dobíjí mi baterky,jinak u nás fajn,teda když si odmyslím že deda jde na operaci v půlce unora :frowning2: a že sem zjistila že nám odešel po dvou letech -měsíc po záruce bojler :angry: ani nejsem naštvaná...už mne nic nepřekvapí,to je dobrý trénink ta rodičovská dovolená,holky dnes dopo zlobili teda pěkne,já vařila,dokvapičila se nečekaná návšteva-ty mám nejradši-takže takový pekný den,a co vy ?žijete?

joooo a taky vám tak blbne kůn jak mne-hroooozne dlouho mne načítá stránky že mne to neba a odkliknu se pryč :confounded:
26. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj fanys, já sem kvůli tomu noc nechodím už několik dní se mi vůbec nenačte a nebo to trvá hrozně dlouho. Hele vy máte vůbec celkově štěstí, co?
My jsme dnes byli na roční prohlídce, vše v pořádku a konečně se Dominičkovi zmenšila ta uzlina v podpaždí tak jdeme za čtrnáct dní na Prevener, konečně.
Na FB jsem pod svým jménem Lucie Deverová mám tam fotku ve svatebních šatech. :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky holky,
fany - psala jsem v 5,30hod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Koukám, že u vás je veselo a věci slibně odchází :frowning2: My čekáme až nám zavolají na ten opravený dvd přehrávač co dostal Jára od Ježicha + náš zaseklý krteček v něm a zatím nic.

Venku celkem hezky, ale já nikam nejdu. Manža vzal Járu na Monínec tak jeli na lyžovačku :wink: Holky jsou raději doma, Sofí spí a já natřela tu stěnu v ložnici, no pak vyfotím co jsem spáchala, krásně růžová :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra odpo vyrazíme k tchánovcům, snad se dokloužeme. Venku tedy u nás je to led a na tom sníh, já se málem zabila, když jsem šla do školky. Se školkou byli zase bobovat tak toho Jára dnes bude mít a snad bude i utahaný, i když u něj člověk nikdy neví.

Kůň už mi jde, ale minulý týden mi šel pomalu, teď je to ok.
26. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Ahojky, my dnes byli na hexavakcíně..Vendulka teď spí, koupila jsem jí nové náušničky za odměnu, ty staré po mě se pořád rozepínaly a byly jí velké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já sem chodím, dočítám a než stačím odepsat, tak hádejte co :grinning:
Kinsen jdu na FB :wink:
26. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Kinsen nějak mi tě to nechce najít :confounded:
26. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Angeth tak mi napiš svůj nick
26. led 2010 v 17:45  • Odpověz
kinsen - mě tě to taky nechce najít :frowning2: Našlo mi to dvě Lucie Deverové, ale ani jedna nejsi ty :wink:

Já tam jsem jako Helena Budějská tož hledej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

anteth - to je hezká odměna, to se Vendulka má :wink: A dáte rovnou ten Prevenera???
26. led 2010 v 17:57  • Odpověz
tak Afinku už jsem našla poslala jsem ti žádost o přátelství :slight_smile:
26. led 2010 v 19:48  • Odpověz
tak jsem vyhledala sama sebe a našla jsem s :slight_smile:
26. led 2010 v 19:51  • Odpověz
No mě se neukázala žádná Lucie Deverová..jen Jiřina, Hedvika a ještě jedna..
Afi my dáváme Synflorix a už nás čeká jen jedná dávka...nemáme nárok na proplacení ale to je jedno..
26. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Tak to je opravdu divné :unamused:
Nás dnes čeká náročná noc, dr. Dominičkovi dnes strhla předkožku a on se teď nemůže pořádně vyčůrat jak ho to bolí tak řve a já ho musím dát do sprchy a omývat pindíčka a díky té vodě se pak vyčůrá takže bude noc plná vášní :unamused:
Nemáte nějaký recept jak mu pomoci aby ho to přestalo bolet?
26. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
kinsen-tka to je mi ho líto prdolky,ale vubec neporadím bohužel,snad namáčet pindíka v heřmánku tím nic nezkazíš,at se mu to brzo zahojí :wink: ,jo u nás máme takové období ,pomalu půl roku se v tom vezeme chvíli je fajn a pak nejkaká jobovka,

ale ono si to konečne snad sedne,nebo si říkám jestli to moc neprožívám a neměla bych se na vše vykašlat ale nejak mi to jde ztuha...jdu si te najít na fb :wink:

afi-tak vidíš já taky špatne čtu :wink: jako ty s tím zubem...zítra jed mamko opatrne :slight_smile:

heklzý večer jdu juknout na fb a papík
26. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky,

kinsen - už jsem si tě potvrdila :wink: Ty bláho tak jak koukám tak pindík dělá problémy jak Dominičkovi tak Ondráškovi od Mikk. No to u nás to naštěstí bylo v poho, jen jsme ho měli občas ve vaně přetáhnout.

Kdepak je dnes kammka???

angeth - to já brzda pobržděná ani nevěděla, že na ten Prevenar máme nárok. Ale stejně by jsme ho koupili, Járovi jsme ho také dali. No a ono milé překvapení, že máme nárok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tož ušetřené penízky můžu rozfofrovat :wink:

fanys - no nevadí, mateřská demence se omlouvá :sunglasses: U mě za poslední dny dost stoupá, pač být stále doma, když je venku zima největší je fakt nad moje síly. Jára pořád chce něco dělat a hrát a fakt už jsem kaput. A to chodí denně bobovat a hraje si tam a stejně není utahaný.

Jinak manža vzal odpo Járu na Monínec lyžovat a ve čtvrtek má další lekci - to se jedu číhnout. Já byla doma se Sofí, ta spala tak jsem si rozdělala barvu a hurá malovat část ložnice. Jsem spokojená, ložnici máme světle růžovou a já udělala za postýlkou a přebalovákem část tmavě růžové.
Zítra odpo jedeme k tchánovcům tak alespoň něco, jinak silnice jsou u nás hodně bídné.
26. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
fanys:děkuju za radu zkusím
afi: jenže on s ním do dnes problémy neměl, vůbec nevím proč mu to ztrhávala.

Po osmé usnul a po deváté se vzbudil s řevem tak zase do vany, to ho samozřejmě probralo takže je absolutní čilouš.
No to se dnes vyspím a to mám ráno školu ach jo :frowning2:

To jsou zase dny včera jsem si rozřízla ruku v noci bolelo Domču bříško, takže jsme se skoro nevyspali a dnes ten pindík a to mám v pátek maturiťák to jsem zvědavá co se ještě po..... .
26. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Kinsen tak už jsem tě našla..
Co mu to namazat nějakou mastičkou? Prdelka malej :frowning2:
26. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.