• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
angeth mažeme framikojnem
26. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Tak ani framikoin nepomáhá? :confounded:
Máš v pátek maturiťák? Snad ne v Bene? :grinning: to má brácha ples :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
pardon Framykojnem
26. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Vendulka nespí...tak už je sama v postýlce - 10 minut a slyším samé hu hu hu hu...
26. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ano na Karlově
26. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
No vida, my byli v pátek na Karlově (na Bene) jak jsme dřív říkávali na plese gymplu :wink:
Škoda, že jsme nešli až tento pátek, to bych viděla Kinsen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
čauky,
já se omlouvám za absenci :grinning: ale nějak přituhuje a dostala jsem strach o ušáky, tak jsem jim nesla ještě nějaké seno, teplou vodu a přes dvířka jsem jim dala pytle :wink:
navíc tatínek seděl na netu a schůzoval na skajpu :unamused: :unamused:
dneska jsem byla v Praze, na skok v obi, pak spicha s kamarádkou,předala jsem jí kačera (připravenej na pekáč..), no a pak do školy, dnes obzvlášť nuda, pedagogická psychologie, úča to brala vážně a dusila nás tam do půl šestý, v podstatě to bylo celou dobu to samý dokola, akorát jinými slovy :confounded: :confounded: :confounded:
a dorazili jsme dom a teď je minus 14, to už je dost... :frowning2:
26. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
dobré ráno

tak já sem dnes čiloučká až to bolí :wink: klárinu sem v noci nastehovala k sobe do postele pač asi jí jdou zoubky pač je neklidná celou noc a hlavne púořád vzhůru,takže sem dost dolámaná...ale fajn,musela sem si ale dát budíka na šestou pač se opravář na bojler objednal na půl sedmou ráno-byl se juknout a večer přijde zas,takže večer už budu snad plavat v horké vane.... :slight_smile: a mnažílek mi odjel do práce a před půl hodinou a vrátil se domu že dnes se neparacuje pač je zima velikááááá :wink: tak nevím nevím jestli ho do večera nezabiju........

kinsen-no vám se taky daří koukám :wink: snad to bude mít Dominik dobrý a nebolavý :wink: ten framykoin sem ti nepsala pač se má dávat jen když naordinuje mudr.ale skus ty heřmánkové koupele,oplachy,nebo ho dej do vany...
a hlavne užij si maturiták :slight_smile:

kamko-absence?no to si si dovolila teda hodne...co to študákuješ?
zatím papáčko,já se dnes pro změnu nemužu dostat na fb :frowning2:
27. led 2010 v 07:52  • Odpověz
Ty jo, ja ty diskuze ted nejak nestiham, facebook mi taky nesel. Jdu vas pomalu dojist. Jestli me malej necha.
27. led 2010 v 08:35  • Odpověz
no na ten hermanek pozor, prej je dost lidi, co jsou na nej alergicky, vcetne me :frowning2:

tady je zima, az prasti, ven asi nepujdeme, ted v pul 10 je tam -16, humus.
27. led 2010 v 09:25  • Odpověz
mipo - dojíst??? :grinning: :grinning: :grinning: no to se nebojím, ty jsi drobek, mně bys nepožrala :sunglasses: ale pokud chceš číst, máš co dělat...

fanys - dělám mentorský kurz, bude ze mně snad učitelka odborné praxe, ale dělám to kvůli kreditům, jak jsi na tom ty, mimochodem??? :wink: já dost bídně... a papír mi platí do října :unamused: tak snad to dodělám a uznaj mi to..
jinak když je tatínek celej den doma, tak chvilku jásám a pak taky vraždím, nejsem na to zvyklá.. a hlavně, on když je doma, jako v baráku, tak musí bejt jedině nemocnej a to je na zabití, nemocnej chlap - znáš to, není nic horšího...ale on vždycky zaleze do pelechu s paralenem a dělá že tu není..
zoubky, ty byly u nás celkem v poho, taky si zařvala, ale bez teplot atp.. ani neměla nijak extra oteklé dásně, první jí vylezl skoro v deseti měsících, to už jsem nekojila..
27. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahojky my měli ráno -23 brrrrr Nikam nejdu, ani hodit kost psovi :grinning:
Kinsen takže SŠEOS ??
27. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahojk holky,
hlásí se "česká Sibiř" jak se tu u nás říká a teď to tedy platí :wink:

kammko - no to je dost, už jsem tě večer hledala, kde jako jsi a ty máš omluvenku tak to jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

fanys - tak snad se večer zadaří a budete plavat jako ryby :dizzy_face: A pozor, aby jsi nebyla večer ve zprávách za vraždu :wink:

Já už vyluxovala a půjdu pokračovat s úklidem, když malá spí.
27. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj berušky,
děkuji za vaše rady už je to naštěstí lepší,ale noc byla divoká a to nehledě na to že jsem si parádně zablokovala krční páteř a ráno při každém pohybu myslela že se pozvracím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak na heřmánek Domi alergický není a Framykojn mi poradila sama dr.
Takže do školy jsem nešla protože bych to tam asi nepřežila.
angeth: pokud je ta skratka obchodní akademie Benešov tak je to správně akorát mám dojem že má teď jiné označení
No a zima tak ta je příšerná takové mrazy si nepamatuji. :confounded:

Hele vysvětlete mi prosím někdo co je FB tak úžasného? Nějak jsem ho zatím moc nepochopila :unamused:

Zatím pa
27. led 2010 v 18:02  • Odpověz
ahojky,
teda holky, mrzlo fest, ale dalo se to...protože byla téměř nulová vlhkost vzduchu. ale lepily se mi k sobě nosní dírky..
konsen, dobrý je na FB, že se tam občas potkáme a hodíme řeč on line a když to funguje, tak je to rychlovka :slight_smile:
jdu pracovat, dobrou
k.
27. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahojky..
Kinsen a jaký obor studuješ? Snad ne nástavbu :grinning:
na FB je dobrý že tam můžeš mít fotek kolik chceš, nemusíš je zmenšovat, můžeš tam mít i videa, přátelé ti to můžou okomentovat..a je to taková drbárna.. :sunglasses:
27. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme vyrazili do Pb ke tchánovcům, cestou jsme se dozvěděli, že tchána akorát odvezli do nemocnice - má nedostatek červených krvinek tak čeká na různá vyšetření...ale péče jakož to pro člověka handicapovaného je tam asi dost bídná. Tchýně, když prý viděla jak ho tahají na lůžko tak málem padla, asi jim nedošlo, že on nohy ani ruce necítí, ale zlomit mu je můžou i tak :frowning2: :frowning2: :frowning2: No asi bude veselo :astonished:

Pak jsme jeli k tchýni a ona pak jela s Járou dovézt nějaké věci dědovi do nemocnice. Já se Sofí koukla do Tesca, koupila jsem nějaké jídlo a sobě tričko. Jo a ptáčkům krmivo, aby jsme měli co dávat do budky :wink:

Manža mě vyzvedl a jeli jsme pro Járu a tradá domů. Ale bylo to vtipné, auto nám ukazuje venkovní teplotu a v Příbrami bylo -5 a jak jsme se blížilik nám tak se to zvyšovalo a u nás bylo -13 :grinning:

kinsen - no na FB je to jak píše angeth, že jsi v kontaktu se všema lidma, co máš v přátelích najednou a ten chat, že vidíš kdo je a kdo není a můžete pokecat. Časem to pobereš, já taky nejdřív nevěděla co je na tom tak fajnového :wink:

angeth - pěkné fotky jak Vendulka papá, to aby jsme nakoupili igelity a Sofí obalili, kdyby to bylo podobné :dizzy_face:
27. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Kammko, ja drobek fakt nejsem :grinning:
a nejak fast tu nestiham a teda Facebook od ty doby, co jsem si vas vsechny prijala taky ne :o)) tam je najednou novinek, ze to clovek nestiha docitat. Kde na to berete cas? :grinning:
27. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
mipo - čas berem kde se dá, ale asi máme hodný děti.. :wink: prostě, když malá čučí na kouzelnou školku, já čučím do počítače :grinning: nebo když si kreslí...krmí plyšáky.. tejrá psa... nebo když dokonce spí!!!!!
no a teď jsem v práci

afi, to je blbý, že je děda v nemocnici, ale je to asi jednodušší, než ho po těch vyšetřeních vozit z domova sanitou...akorát aby se tam nezhoršil.. :frowning2:
27. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
kammka - no uvidíme, ale bojoval,že podepíše reverz, naštěstí ho doktor ukecal. Tak snad zjistí proč má málo krvinek a půjde brzy domů "děda" ještě mu není ani padesát tak mi to děda nějak nejde :wink:
27. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jako Kuba je taky hodny dite, ale kdybych mela stihat internet, uz nestiham nic jinyho, i takhle je doma peknej bordel.

Venku silene snehu, mela prijet kamaradka, ale asi neprijede, pocitam, ale radeji jdu uklizet, kdyby nahodou.
28. led 2010 v 06:41  • Odpověz
afi-at je tchánovi líp,neboj daj ho do pucu,a je lepší když je v nemocnici než by ho měla mít tchýne doma :wink: bude líp...

help-nejde mi fb,resp.se dostanu jen na hlavní stránku a dál nikam,kamkoli chci-na profil,zprávy,žádosti,cokoli chci otevřít tak mi to napíše dole v rohu hotovo ale koukám na bílou stránku???prosím jestli někdo víte co s tím dejte vědet,nemyslím že je to problém fb pač už je tři dny a nikto s tím nemá prboléme co sem se ptala....a jiné servery otevřu bez problému,takže is myslím že sem tam někde na něco kliklla-ale nevím na co a nedostnu se ani na nastavení tak please poradte.-díky
28. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky,
mipo: já to mám s tím časem stejně také internet moc nestíhám :slight_smile:
angeth: jj, dálkovou nástavbu :wink:
afi: ať je dědečkovi brzy lépe

Já dnes dopoledne lítala po městě s mámou, kupovala si na zítřek šaty.A vybrala si moc krásný. Dominička hlídal tatínek a moc si to spolu užili :slight_smile:

V noci zase Dominička bolel pinďa tak čůral do vany, ale přes den je to zase v pořádku. Přemýšlela jsem jestli by mu nepomohl gel z Aloe vera.

zatím pa
28. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Ahojky,
tak já dnes celé dopo uklízela a hned po školce jsme vyrazili bruslit. Manža s klukama nejdřív hrabali sníh a pak se bruslilo :wink:
Vítr nás tam teda pěkně vyfoukal, ale bylo to príma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já pak doma 30min dáchla u pohádky, ale Jára nic, neutahatelný :grinning:

fanys - mě FB jde v pohodě. To máš z té tvé farmy :wink:

kinsen - užij si zítra ples.

Já se ukážu asi až zítra večer, ráno jedeme do Pb k tchýni a pak k manžový sestřence s dětma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jestli se kammka omlouvá, kvůli své absenci, tak co bych potom měla dělat já ? :wink:

Kinsen - u nás je "přetahování" také aktuální, minulý čtvrtek mu ho doktorka stáhla, první noc byla úděsná, malej plakal maminko bolí, vůbec nechtěl čůrat, pít, ale od druhého dne to bylo lepší a lepší. Každé ráno a večer jsme přetáhli, omyli heřmánkem z lékárny (nějaký roztok co se ředí vodou) + natřeli tenkou vrstvou framykoinu. Zezačátku plakal, teď už jsme ho to naučili, že si přetahuje sám - sice říká "pindík ne" a trochu křičí. Tak se těš, bude brzo určitě líp. A Domísek je ještě malý, jak to že mu to doktorka přetáhla - měl nějaký problém. Je ale fakt, že si to nebude pamatovat. Onďula už je starší a víc to vnímá. Zlatý holky.... Jo a hezky se bav na plese, ať se ti večer vydaří.

Kammka - tak kde je to předsevzetí o odpočívání po Novém roce! :wink:

Jdu se zkusit zaregistrovat na FB, díky Fany popisu to snad zvládnu. Manža je služebně mimo domov :frowning2: tak mám počítač jen pro sebe.

Jo a dívala jsem se na fotky z loňského maškarního v Jablonné - bylo to 1. března, takže si myslím, že letos to bude zhruba taky tak. V sobotu je u nás hasičský ples - nejdete někdo? My bohužel jedeme za našim na Jih.
Hezký večer, pak písnu jak jsem (ne)byla úspěšná
Mikk

Hezký večer, pak
28. led 2010 v 19:19  • Odpověz
ahojky,
miki - já se náhodou snažím, poslední týden to docela vychází, neponocuju nijak zvlášť, ale teď jsem na noční, tak budu zas hezky rozhozená :unamused:
28. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
holky, sláva, tak jsem zaregistrovaná - trochu v tom tápu, takže vás nemůžu moc dohledat - tak vy zkušenější jestli vyhledáte mne a já si vás pak připojím - Mirka Marešová. Díky dobrou
28. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
jéé, tak nejsem takový kopyto - našla jsem Fanynku, tak si Vás ostatní přihodím, jestli dovolíte :grinning:
28. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
mikk: děkuju za povzbudivá slova, Domi žádný problém neměl tak taky nevím proč mu to stáhla :unamused:
ples si užiju a pak dám vědět :slight_smile:

Končím jdu psát tchýni fakturu a pak spát

pa
28. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
koukám, že dodržujete spánkový režim za mně :frowning2: :unamused:
28. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.