• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Jé ahoj mikk, konečně jsi se ukázala :wink:

Já teď asi hodinu a něco žehlila ubrusy, ale mám to z krku tak pohoda.

Tak jdu číhnout na FB, zda tě najdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
tak mikk mám na FB přidanou :slight_smile:

Dobrou
28. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ahóóój,
Mikk-výborně a jsme tam všechny :wink: také tě mám přidanou, tak hurá do toho

Kačenka má dnes pololetní prázdniny, měla samé jednušky, tak jsem jí včera dovolila vybrat si v cukrárně co chce, stála mě potvora přes 200,- ale má to za odměnu.

My dnes jedeme na Děti ráje-já s Verčou a se ségrama, dostaly jsme to pod stromeček, asi jsme byly móc hodné :grinning: :grinning: jen cesty se bojím, hlavně domů, ale snad to nějak zvládneme. Jinak se těším na jaro, už mě ten bílej hnus nebaví, na silnicích jazyky, u nás projede sotva jedno auto....Mikk šťastnou cestu na jih a užijte si to tam. V MARŠOVICÍCH je karneval 13.2. od 14.15, jenže Kačka má závody v gymnastice, tak nevím zda půjdeme, ona by raději na karneval, tak uvidíme jak to dopadne.

Mikk-Kačka je na zítra zvaná k Verunce St. do Jab. na oslavu narozenin, takže bude kousek od tebe :wink:
29. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Jóoo holky, co sraz??? budou jarní prázdniny-na konci února?
29. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme si dnes udělali výlet do Pb, byli jsme u tchýně a pak jeli k manži sestřence, no čtyři děti v bytě, krásná kombinace :wink:
Jinak tchán podepsal reverz tož odpo ho pustili.

Já ráno zvládla cestu na sněhu a navečer už to bylo ok - mokré.

lenka - jééé tak to mi prosím podej info jaké to bylo, já na Děti ráje chci také tak manža rozhodl, že si to koupíme k Valentýnu :wink: Jinak mu kupuji k narozkám lupen na Gotta - je to jeho idol :grinning: Už jsme na něm byli v sazka aréně a tak si dáme repete v březnu v Příbrami, tchýně prý ohlídá lumpíky.
Kačka jede k té kamarádce jak bylo minule to fopááá, že se pohádali???
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To je paráda s tím, že má Kačka samé, to je šikulka a 200,- to ještě jde :sunglasses:
U nás jsou sice prázdniny jinak - jsme pod Příbramí, ale nevadí ve školce si áčko můžeme dovolit :wink:

Horší je, kde udělat srazík, někde v uzavřeném prostředí, by to chtělo dost místa na kočárky a něco na hraní pro děti tak šup sem návrhy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kammka - v troubě mám prošívanou deku tak se snad povede :wink:
29. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Nazdarek,
my tak pred ctvrt pul rokem meli sraz s holkama v kavarne v Bene, je to pod Jiraskovkou, je tam detskej koutek s hrackama.

Fanys, nevis, kdy je maskarni v Lesanech?
30. led 2010 v 06:33  • Odpověz
Já si včera udělala kynutý těsto v pekárně na celozrnný housky, rovnou udělala housky, dala na plech, přetáhla igelitem a dala do ledničky,nechala kynout a před chvíli strčila do trouby, jsem zvědavá, jak to dopadne. Zatím jsem jen pekla v pekárně chleba
30. led 2010 v 07:35  • Odpověz
Muzikál náááádhera, několikrát jsem měla plné oči slz a zvpomínala na svá pubertální léta.....nasmáli sme se, Tofi úžasnej a hl.hrdinu hrál nějaký mladík-jééé ale ten byl hezkej, no líbilo se nám to hrozně-stojí to za to :wink:

Afi-určitě si to k Valentýnu nadělte, lepší jak nějaká luxusní večeře, je to zážitek, Kačka jede k jiné spolužačce k Verunce-bydlí kousek od Mikk, jinak ta hádavka je přímo z Měřína :wink: :wink:

Všem pěkný víkend
30. led 2010 v 10:22  • Odpověz
my mame po valentynu, jako ja nejsem z tech, co by to slavili, ale mela jsem zaminku vytahnout manzela na nejakou zranici, jenze Kubik je 13.2., takze ty dny jsou vzdycky ve znameni oslav a na Valentyna se prdi :grinning:
30. led 2010 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky

Valentýn-tak kdysi mne to moc nebralo furt sem kecala že je to další americká hovadina,ted to tvrde vyžaduju zvlášte po jednom výročí na které manže zapoměl,ale večeře někde jinde asi neklapne,spíše teda určite ne ale nejaké dárky proběhnou,já mám ted dobré období za týden narozky,další týden valentýn a další 14 dní svátek,a pak mám vymalováno až do vánoc:slight_smile:teda když nepočítám výročí seznámení a svadby co manžu poslední roky nejak nebere tak mu to důrazne připomínám :grinning: radeji v předstihu...

leni-je fajn že se vám muzikál líbil,taky ho mám v plánu,ale nejdřív musím s mamkou dohodnout přesný termín kdy přijede,jinak sem bez šance...jo a jak si ptala na fb na přihlášky,tak ano zkusím socialní práci ve veřený sféře,v hradci a budejkách,a taky lit.akademii v praze-tohle poslední je ale soukr.a padestá litrů za rok,plus příjmačky kromě jiného taky z aj-a ty nedám asi.takže taky šprtám ale bojím bojím že to zas nedopadne :cry:

afi-jak dopadla deka?a zkazím to když tam dám ovoce,třeba broskve???

všem přeju hezký večer
30. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky holky,

mipo - v jaké kavárně, tam jak je ta novostavba tak dole jak jsou ty obchůdky??? Pokud je tam dětský koutek tak by to bylo ok.

Leni - no tak to je príma, že se ti to líbilo. To určitě vyrazíme :wink:

fany- ty se chceš dát na studie??? Deka dopadla dobře, manža si hned večer zakrojil a prý dobrá a to je co říct, on je takový kritik :wink: Ovoce by tam snad nevadilo.

Dnes jsem dopo přes hodinku hrabala sníh, pak oběd a po obědě návtěva. Pak uložit dítka a je večer...to to uteklo. Byla prošívaná deka, jednohubky, no paráda. Ještě pověsím prádlo a jdu to zalomit.
30. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
čauky,
tak dnes budu ponocovat.. chytla jsem v práci od kolegyň chřípu (to se mi zas vyplatilo jít do práce), včera jsem toho po noční moc nenaspala, vlastně až po o s Fančou a ta byla za slabý dvě hodiny vzhůru.. takže jsem to doháněla dneska odpo, a teď musím dopisovat seminárku, musím ji poslat zejtra dopo kolegyni na mejl, aby ji za mně přednesla v úterý na klinice

teď mám ještě trochu prekérku, chystám se v srpnu s kamarádkama do podkrkonoší, doma jsem to nadhodila už dřív, dnes ovšm tatínka překvapila cifra za týden, skoro to srovnával s týdnem u moře, no myslím, že leda v kempu.. tady je pěkná chalupa s bazénem a vířivkou, pět koupelen,...vybavená kuchyně..no a před chvilkou jsem našla email, že to mám zaplatit do konce příštího týdne, to zvládnu tak půlku a i tak to půjde z konokorentu :unamused:

Valentýn, co to je?? Já jsem ráda, když si tatínek vzpomene na moje narozeniny...
do deky by broskve šly, ale asi nic jinýho

srazík bych dala, akorát budu potřebovat podrobnější popis místa konání, totiž jak se tam dostat pěšky z autobusáku.
31. led 2010 v 00:09  • Odpověz
kammko - neboj popis dáme, jsem přece rodilá benešačka :wink: :wink: :wink:
Jen nevím o kterou kavárnu jde, ale mipa až nahlídne tak určitě písne, bylo by fajn, že tam je dětský koutek a hlavně potřebujeme místo na kárku :dizzy_face:
31. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky, ples byl super moc jsme si ho užili a potkala jsem se tam s Anghet chvíli mi teda trvalo než jsem jí zařadila, jak jsem byla plná dojmů, ale pak mi trklo.
Včera jsme měli oslavu nahoře u manži rodičů takže jsme za tento víkend společensky vyžitý.
S tím srazem nevím nechci tahat Dominička po kavárnách asi se k vám přidám až někdy bude teplo a srazík bude někde venku :slight_smile:

Hezký večer
31. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
koukám, že všechny sesdly z koně a jsou na FB... šmírákům zdar a mnoho sil!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
ano přidávám se ke kammce-srdečne zdravím všechny šmíraky,narušitele,pomlouvače a přeju hezký den- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky, čerstvě jsme se přestěhovali do Benešova. Nikohu tu neznám, tak se často cítím úplně opuštěná. Mohla bych se k vám přidat a občas pokecat?
2. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
no jasně, zjara bude srazík. zatím napiš kolik dítek a tak.. a odkud jsi se přistěhovala?? a proč Bene??
2. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
ale přímo z Benešova tu moc lidí není :wink: aspoň budeš mít od jara kam na výlet :slight_smile:
v Bene je prý pěkné MC, myslím, že se jmenuje Hvězdička
2. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahojky holky,
tož jak všichni píšmem na fb tak já vůbec nevím komu všemu to posílám,snad všem a na nikoho nezapomínám :wink: :wink: :wink:

aleachim - určitě se přidej, jsi těhu nebo už máš dítko???

No nic já vám zase něco písnu na fb :dizzy_face:
2. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahoj holky,
Afi - tak jaké bylo plavčo? Jaká byla tentokrát voda - někdy je v dětském bazénku super, jindy byla zase docela ledová. Ale doufám, že jste si to užili. Jak jste vlastně sjeli až dolu na Měřín? Minulý týden tam ani nechtěli jet autobusy (a to staví nahoře v Měříně), že prý tam jeden zapadl a cesta nic moc udržovaná, tak doufám, že jste měli cestu ok.

Aleachim - vítej do klubu, jasně že se přidej! Jmenuješ se Míša? Většina z nás zná ten pocit - myslím, skoro většina se odněkud do benešovska přistěhovala, tak ti snad trochu pomůžeme aspoň si promluvit.

Kammka - četla jsem na FB, že Fanynce není dobře. Jak je jí, je to už lepší? To jí muselo být teda fakt zle.

Onďula byl na očkování spalniček, je to už víc jak 10 dní, měli jsme očekávat horečku, ale naštěstí se nedostavila. Tak jsem docela ráda.

Tak hezký večer, až se naučím psát na FB, tak písni i tam :wink:
2. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky, tak to je fajn. Mám roční dcerku Lucinku a sem na MK chodím už celkem dlouho. Byla nedonošená a já měla spoustu otázek, takže MK u nás jel. Do Bene jsme se přestěhovali před vánocemi, takže se zatím rozkoukávám.
2. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
mikkisek, máš pravdu, jsem Míša :slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahojky,
mikk - no cesta z Neveklova byla trochu horší a také jsem se obávala jak to sjedeme. Ale pozor ten kopec dolů je naprosto suchý, asi si to tam upravují přímo ze zotavovny tak je to fakt udržované a hned za baráčkama v obci Měřín je to parádní. Vodička byla teploučká a bylo nás tam celkem asi 10kusů :wink: Jen Sofí byla chuděra celá opocená z toho vzduchu tam :confused:

aleachim a chodíš někam v Bene jako mateřské centrum a tááák???

Já dnes byla v Bene, cesta nic moc, fronta v pekárnách a tááák. Byla jsem u kamarádky na kafíčku a pak u doktorky a zakončila to u našich, tam zase parkoviště zasypané sněhem tak príma. Ale koupila jsem si běžky tak mám radost a o víkendu vyrazíme s manžou.
3. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
afinka, začala jsem v pátek chodit na cvičení lezoucích dětiček. Jinak jsem zatím nikde nebyla. Ale příští týden se chystám do MC hvězdička.
3. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahoj aleachim já jsem z Bene kde v Bene bydlíš?
3. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
holky já už to přestávám stíhat sledovat fb i mk. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahoj holky

vítám novou posilu aleachim :slight_smile: určite sem te někde na koni potkala dle nicku tutově,ale vy se znáe s mikískem nebo jak mohla vědet že se jmenuješ Míša?a jak se ti to cvíčo s detma líbilo?

kinsen-mám stejný problém,nestíhám ,teda radeji sem na fb,pač tady to čte hodne lidí

:angry: a pak to pouští dál,i nás si předsatvte pomlouvají že jsme nejaké vadné že si tady píšeme často :confused:

mipo-co ty?jak válčite?kdy tady bude maškarní netuším...žádné plakáty..

kammko-ty se už taky pěkne flákaš na koni tééééda

lenko-ahoj,dál se rozepisovat nebudu,písni jak si na tom na fb

mikk-a ty se taky ozvi zlato co Ondrášek ,práce atd.moji situaci znáš...

afinko-tak ty si si pěkne udelala radost,a dnes máš asi fofr den-to já klídek,pohoda,tabáček a kafíčko

:wink:

a na koho sem tak zapoměla-jo zdravím markee,anet a doboru noc
3. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky,
tak dopo uklízecí, teď malá spí tak klídeček a odpo s prckem na cvíčo :wink: Doufám, že na mě dětičky budou večer hodné, pač manža má fotbal tak tu velím já :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ty jo já myslela, že se Sofí budu od září chodit plavčit do Bene a prd, oni ten bazén otevřou až někdy později, ach jo :frowning2:
4. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky tak mám chvilku než se Vendulka vzbudí..
co napsat??
Snad že se brzy Kammka brzy uzdraví..to jsem psala i na FB..
no v pondělí jdeme konečně na plavčo do vířivky, pak budu obíhat kolečko - úřad kvůli rodičáku, pošta, lékárna :grinning:
v úterý dr. a očkování a v podstatě půlroční prohlídka, to jsem zvědavá..pak dáme vědět..
Jo a ta kavárna u jiráskovky vím kde je, švagrová bydlí v jednom z těch bytů, mohla by se vlastně taky přidat má dvouměsíční holčičku..
vítám Aleachim :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.