• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
afi: já slyšela že plavečák má být už v září na ostro otevřený a cvičně už od dubna tak mě nestraš.

kammko: brzy se uzdrav

angeth:ráda jsem tě viděla škoda že jsme si více nepopovídali.

Hele holky FB je lepší na to psaní, že to nikdo nečte, ale fotek tam moc nedávejte, protože jakmile je tam dáte tak je to majetek FB a oni si s nimi potom mohou dělat co chtějí třeba je i někde zveřejnit bez vašeho souhlasu. hezký večer
4. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky,
no fb je asi lepší, ale tady mi to přijde takové přehlednější :wink:

kinsen - s tím plavečákem mi to říkala kámoška, která má permici chodila tam vždy plavčit. Já také doufala, že v září - říkala nám to tenkrát ještě na kurzu. No a kámoška zase přišla s tím, že až tak v prosinci. Hm tak to bych také nerada, já se těšila jak od září se se Sofí budeme šplouchat. Za vířivku jim ty hříšné prachy nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S Járou jsme také chodili až do bazénu a je to kachna obecná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak my dnes byli na cvíču pro děti a jsem utahaná jak pes, honička s maminkama a já jak pořád tahám to vajíčko se Sofí a svlíkám a oblíkám....už mě to fakt neba, chci teplo a hned :angry:
4. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jo ještě k té kavárně, to je jak jsou ty nové byty tak dole??? A jak je to tam velké???
4. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
afi: mě to říkala švagrová a ta tam povede plavecký kurzy pro děti. :slight_smile: tak uvidíme no snad to bude co nejdříve :slight_smile:

Hele a ta kavárna co tam chcete jít já mám dojem, že se tam kouří :unamused:
4. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
holky, vy strašně jedete, vůbec vás nestíhám. napíšu něco zítra. Díky za milé uvítání.
4. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem teď číhal na FB, je to nějaké nové a když jsem se konečně rozkoukala a napsala zprávu tak mi to píše nějakou chybu při odesílání...no šmejd jeden :frowning2:
Tak dneska píšu sem.

mikk - jéé tak to budete kousek od nás, když budete na Monínci :wink: Já dnes musím zase Járu přihlásit na lyžovačku. O víkendu tu budou naši tak asi dáme jeden den lyže a druhý běžky, musíme to dneska domluvit, když bude hlídání obou dětiček

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak je dobře, že se Ondráškovi líbí v jesličkách. Mě jak Jára začal chodit do školky tak mi přijde, že už je tak veliký a bez maminky :frowning2: Ale ne, líbí se mu tam a vždy přijde s nějakou vtipnou hláškou domů tak to je v poho. Ty děti jsou prstě šikovnější než si myslíme.

Já peču žemlovku a ještě jdu na knedlíky, pač manža včera upekl králíka a pak letěl na fotbal tak to nechal být...hm milé.
5. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Tak ta kavárna v Bene u Jiráskovky je totálně kuřácká :confounded: :confounded: scházejí se tam kouřící maminy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
čauky,
no to je blbý. to se tam scházej s dětma??? to dost nechápu.

ale že to tu žije, co?? :unamused:
9. únor 2010 v 00:58  • Odpověz
Žije to na FB :wink: :wink: :wink:
Tož nevadí najdeme jiné místo na srazík.
9. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
hoj holky, ja pochazim taky od Benesova a v Benesove mame byt. Zrovna v Ty JIRASKOVCE, kde je ta totalne kuracka kavarna, v te same budove. Je pravda ze maminy tam koureji, vlastnik s tim ale nemuze nic delat, ale v lete by mohl, co? :slight_smile: Jinak moc to tady nezije, co kdyby jsme to zmenili?
11. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
tak holky hlaste se! Jinak my mame dve krasna dvojcatka, ted jsme momentalne ve Francii, manza tady pracuje, ale vracime se do Bene v dubnu na cely mesic, to uz nam bude rok, nemuzeme se dockat! Ja to u nas proste miluju :slight_smile: Tak snad se najde nejaka ta dusicka co si s nama vyjde na kafco a deti si trochu pohraji :wink: Zivot je prece tak krasnej a mame jen jede :unamused: Skoda priste bych se chtela narodit jako chlap :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Vlastnik s tim nemuze nic delat, protoze by mu tam pak pry nikdo nechodil. Vetsina mamin kouri :cry: No snad brzy zavedou i u nas znamy tah na kuraky a v restauracich a vsude kde se ji, pije, koureni zakazou! :confounded:
angetha my bydlime uplne nahore v patem patre nad pekarnou :wink: Ted tam je bratr, ale brzy prijedeme.
Ten plavecak by byl super, chteli bychom tam mysaky s manzou vzit. jEste jsem s nimi plavat nebyla a dost me to mrzi. Tady je to moc daleko a nikdo nema cas nas tam odvest. :frowning2: :frowning2: No holky ty deti dneska nejak dlouho spi, to zas nic nebude odpoledne. No mozna je vezmu ven, uz prestalo snezit a snad i to slunicko vyjde.....
11. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
tak ja se sem prijdu jeste podivat pozdeji, vypada to ze si povidam sama se sebou :wink:
11. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahojky downhanka - my jsme se s holkama přesunuli na FB tak sem už skoro nikdo nechodí :frowning2:

Jestli se budeš chtít připojit tak si nás vyhledej - Helena Budějská. Tam si píšeme stále tak se klíďo přidej.

Jak stará máš dvojčátka???
11. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
ahoj holky

no tady opravdu chcíplo prase ale bohužel ....aspon šmíraci nemají co číst... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

downhamko-máš krásný páreček a taky jste vybrali hezká jména :wink: já sem taky duomatka ,mám holky kterým byl v prosinci rok,jsou to zlatíčka jen ted bohužel nemocné :cry: kde žijete ve francii jeslti se můžu zeptat?v létě se chystáme za kamrádama do Besanconu,a možná to projedeme až k španělum do perpingonu nebo jak se to píše,a když tam už budeme po pár letech tak na costa bravu je to už kousek :wink: to ale záleží na tatinkovi a jeho výdelku...

všem hezký den i šmírakům :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
afi. je nam deset mesicu! Na FB, copak to je, no dam to do hledacku a zkusim se pridat.

fanys, tak to my jsme daaleko, my zijeme u Chamonix, Mt. Blanc, v horach! Taky se chceme podivat dolu na pobrezi
11. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
FB je www.facebook.com, tam se raregistruj a je to něco ve stylu icq nebo tak nějak. Můžeš si tam vkládat fotky, psát info o sobě a táááák. Hlavně si pak ve vyhledávači přátel najdeš koho chceš a pošleš žádost o přátelství ( výhodou je, že věci co píšeš vidí jen tvoji přátelé).
Tak se zkus zaregistrovat a vyhledat mě a pak se napojíš na holky, když budeš chtít, my si tam péšeme hromadné zprávičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ty pocházíš z Bene?
Já ano, ale teď bydlíme cca 30km od Bene, mám dva lumplíky 3,5let a 4měsíce.
11. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
afinka jooo facebook to znam, ja myslela ze je tady jeste jedna diskuze na fb, coz jsem nevedela co je to za zkratku. No manzel je na fb a porad mi rika at se tam taky prihlasim, ale ja na to nemam cas, nekdy bych ale mohla, az bude nalada.

Jinak jsem koukala na tve album a ja te znam!!! :wink: Ja pochazim z Hermanicek, do Votic jsem chodila na zakladku. Ty musis bydlet tam nekde kolem. Myslim, ze jsme spolu i mluvili, ale nemuzu si vybavit tve jmeno. Jinak ja byla za svobodna Bursikova! Myslis, ze si mne pamatujes? Jinak ja budu jen tak nakukovat sem na konika a uvidime, kde sem jeste nakoukne a potesi. Tak se ozvi. :wink:
11. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
Tak teď koukám pořádně do tvého albíčka a já už vím :wink: Já předtím koukala jen na dětičky a na rodiče jsem se podívala jen tak letmo :sunglasses:

Já pocházím z Bene a teď máme v Sedlec-Prčici hospodu tak jsme tady :wink:
A znám tě z hotelovky, chodila jsi na VOŠ, jestli si pamatuji dobře????????????? Jako v Poděbradech myslím.
12. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
afi Pamatujes si velmi dobre, koncila jsem 2002/03, rok jsem prerusila, mozna ze jsi byla v tom samem poslednim rocniku! Tak to je super, kde mate hospodu? V Prcici to znam, mam tam kamaradku, ktera nedavno porodila 5kg kluka! :slight_smile:
12. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Jinak ty jsi hotelovku dodelala, ne? Mas uz velkeho kluka, takze jsi mela deti brzo po studiu :grinning: Co jsi vlastne pak delala?
12. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
To je dobre, ze mame takovou pamet na obliceje, a to jsem potkala tolik lidi v mem krasnem zivote!!! :wink:
12. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
To se pak sejdeme az prijedeme na mesic v tom dubnu :wink:
12. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
no holky koukám že se znáte :wink: je to příjemné takhle potkat náhodne lidi na netu po letech že ano?
down...-koukala sem do map -tak je to opravdu daleko kde bydlíte :wink: my máme slítanou jen francii práve od besanconu podél dálnice do barcelony...a pak něco jen okrajově a nahonem,ale musím se ti přiznat že ti tiše závidím že tam žiješ,mne francie okouzlila pokaždé kdy sem tam byla,a kdysi sem prohlašovala že když někdy budu chtít žít jinde tak jedine tam... :wink: a co tvuj páreček?jak to zvládáš?já celkem fajn,jen ted jak jsou naemocní tak sem utahaná jak pes....stíhám,zvládám ale s vyplazeným jazykem. :unamused:

přeju hezký den
12. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
fanys jo je to mily takhle nekoho potkat po letech na netu. :wink:

Jo Francie neni spatna zem na bydleni. ale pred tremi lety kdyz jsem tady byla poprve a hledala si praci tak me to docela stvalo, trvalo mi temer rok nez jsem ziskala povoleni 'carte de sejour', ted uz ji nepotrebuju ale jaky to byly nervy!

Milacky zvladam, nekdy mam z toho taky hlavu/koukam, ze tobe uz budou holky chodit. Holky jsou na tom vzdycky lip, vyvojove, vid? Bydlite primo v bene? A jaktoze nemas albumek s foteckama, posles mi par? Jsou holky jednovajecne? napis, me uz se misaci probouzeji, musim cusky :wink:
12. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
fanys, chudinko, copak holkam je? Musim zaklepat, maxik byl nemocny jen jednou a to na dva dny, mel nejakou tu strevni chripku, ja jeste kojim vis, ale mam toho plny kecky, po zime konec!taky bychom si mohli dat sraza az dojedem do bene! my bydlime v jiraskovce vedle skoly, uz jsem to psala1 :wink: Alespon bude mit lilka kamosky :wink:
12. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
downhamka - jo jo hotelovku jsem končila 2002 a dodělala :wink: Pak jsem dělala na Motelu Konopiště a potom v Praze v hotelu recepční. Tak jsem pracovala po škole tři roky a pak se narodil Jára.
S manžou máme dvě dětičky, to jsi už určo očíhla v albu :wink:

Hospodu máme U Škrpálu v Sedlec-Prčici, pak jednu v Příbrami a jednu u Příbrami :slight_smile:

A jak dlouho budete ještě ve Francii??? Psala jsi, že v dubnu tu budete měsíc, že?

fanys má úžasné holčičky :wink: :wink: :wink:

Hele a neznáš z Heřmaniček Lucku Bursíkovou?? Ta se mnou dělala na Motelu.

Jinak já doběhla do školky a něco nakoupit a už dnes nikam, zase sněží a sněží :unamused:
12. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
I kdyz je to moje jmenovkyne tak ji neznam! Mozna to bude manzelka jednoho kluka, ale ti uz jsou myslim rozvedeni. Jinak prijedeme v dubnu na ten mesic, uz se tesime.
12. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
No a ve Francii zustavame asi jeste na jeden rok! :wink:
12. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tak to se musíme sejít, s holkama plánujeme až bude trochu hezky srazík v Konopišti, to bude lepší než někde uvnitř s haldou dětí :wink:

Jo jo tak to myslíme stejnou Lucku, ona se rozváděla, když se mnou dělala :frowning2:
13. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.