• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky, vítám novou členku :slight_smile:
Jo srazík v Kono by byl fajn.
fanys: je mi líto že máš holky nemocný

Před pár dny jsem se dozvěděla, že jeden náš známý má nádor na mozku tak jsem z toho byla docela špatná, jinak FB teď nestíhám mám toho moc a taky na to nemám moc náladu :frowning2:

Ve škole je to taky pěkný sado už aby bylo po maturitě :sweat_smile: Hlavně angličtinářka nás dusí šíleným způsobem :unamused:

Ale abych napsala taky něco pozitivního, díky Dominičkovi který neustále vymýšlí nějaké blbiny se ty nepříjemné věci zdají menší. Je to naše sluníčko :slight_smile:

Zatím pa
13. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
jo kono by urcite bylo fajn, jen bysme tam museli dojet pesmo, auto mit k dispozici nebudu, manza jede zpatky do francie po tydnu. Jinak diky Kinsen, kdepak jsou fotecky? :wink:
13. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky, vítám downhamku.. :slight_smile:
Luci/Kinsen...to věřím maturita dá zabrat, koho máte na anglinu?
S tím známým je mi to moc líto, je to hrozně smutný :frowning2:
15. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
zdravím downhamku, koukej se taky přidat na FB !! :slight_smile: :wink:
na Kono je z Bene celkem hezká procházka, nebo se pletu?? občas jedu kolem busem, dokud nespad sníh, viděla jsem tam často maminy s kočárkama..a pejskaře.
teď je ale aktuální 26.2. já nevím zatím kde kdy...

kinsen, mám v rodině dva lidi , kteří měli nádor na mozku, sjou už nějakou dobu po operaci a těší se dobrému zdraví, jen ta psychika s člověkem zacvičí.. tak doufej, že to není agresivně zhoubné :frowning2: :unamused:
a hezky se uč, ať můžeš studovat dál, časem zjistíš, že matura je už dnes minimum, nějaká odbornost se hodí..
18. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
ahoj holky, prominte dlouho jsem tady nebyla a to jsem se natrasala jak mam cas! Marodi mi LIlka, mela zanet stredniho ucha, doktorka rikala ze se to poji casto s rostoucima zubama. My se s nima uz potykame mesice, oba to nejak spatne prozivaji. Uz aby ty zuby byly za nama¬!!!! :wink: :frowning2:

Zitra mi prijede mamina na 14dni, tak si doufam trochu odpocinu, moc jsme toho s manzou nenaspali.

Jinak jestli se srazite na kono driv nez v dubnu, tak to ja jeste nebudu v bene, ale snad se dohodneme i na jindy?! mejte se krasne a uzijte si tepleho slunneho vikendu, cetla jsem na netu, ze budete mit hezky (tise zavidime!!!)
19. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahojky, já také nějak plavu, je to náročné sledovat tady a facebook :wink:
Jára byl na prázdninách od pondělka do dneška u tchánovců tak dobré. Ale plánovala jsem si co všechno stihnu a ups.
V úterý jsem byla v Praze na nákupech, středa to jsem něco poklidila a tááák. Včera tu byla kamarádka a dnes dokončit nejdůležitější a hotovo :slight_smile:

Ale nevadí. Na víkend čekáme návštěvu tak dobré, napečeno je :wink: :wink: :wink:

downhamka - snad zoubky brzy vylezou a bude klídek. Koukala jsem na fotečky, máte krásný vozíček, fakt parádní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To musí být mamka natěšená na vnoučátka, co???
19. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky,
angeth: na Aj máme Wágnerovou.

Holky děkuji za účast já už jsem toho známého dlouho neviděla, protože dříve chodil s mou nevlastní sestrou, ale stejně to člověka zasáhne je mu teprve 25 let.

downhamka: fotečky jsou tady domajz.webnode.cz , ale dlouho jsem tam nepřidávali nové musíme aktualizovat.
Jo a to počasí není co závidět je sice konečně nad nulou, ale s takovou inverzí, že se člověku vůbec nechce ven.
20. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Vítám také novou členku, ani já nestíhám oba linky....raději FB
Máme se celkem fain, více na FB :wink:

Všem pěkný víkend
20. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
Ahojda,
tak víkend se nakonec povedl, rozjasnilo se tak super :slight_smile:

Dnes máme na teploměru sedm stupňů to se hned lépe žije :slight_smile:

Zatím pa když to stihnu tak juknu na FB
22. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Šup na FB na pátek plánujeme ten srazík v Bene :wink: :wink: :wink:
22. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
jsem na fc pod Dana downham, mam tam na profilu dve krasny dvojcatka, usmivajici se! :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
teda tady to žije :grinning:
9. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj holky! Koukám že tady už jsou samé maminky na plný úvazek :slight_smile: Mám dotaz, když jste z Benešova a okolí, rodily jste v benešovské porodnici?
A já se taky hlásim k hotelovce v Poděbradech!!! :grinning:
23. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj, já ano a vřele doporučuji. Skvělý personál a příjemné prostředí. Podruhé tam půjdu také.
27. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky,

po lili.fire - ano ano rodili jsme a dvakrát a můžu jedině doporučit. I když je to spíš o štěstí na personál jak jsem slyšela :wink: Jsme přesídlené na Facebooku tak sem už skoro nikdo nechodí.
Vzhledem k té hotelovce asi vím o koho jde :wink: :wink: :wink:
31. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
ahoj holky, slyšela jsem, že se má nějak otevírat školka v Nespekách. Nevíte o tom někdo něco? Díky za info
21. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky...chtěla bych se zeptat, jestli jste některá rodila v benešovské porodnici? :slight_smile:
25. črc 2010 v 15:20  • Odpověz
jééé koukám, že tu tenhle dotaz už byl.... :slight_smile: já jsem tam rodila před dvěma lety a bylo to fain...Chtěla jsem se zeptat, jestli jste si braly do porodnice ty porodnické vložky?????Minule právě vim, že nám je tam dávali...ale teď koukám, že jsou napsané na seznamu....tak jsem se jen chtěla poradit...
25. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky, už tři roky bydlim v Mrači a nějak tady nemůžu najít kámošku. Tak jezdim do Kamenice a tak. Chtěla bych ale někoho, kdo bydlí blíž na prochajdy a tak. Mám dcerku, který budou 31.1. dva roky a jsem v sedmym měsíci s bráškou. Ráda bych občas s někym dcerku provětrala. Nepřijde do styku s žádnými dětmi, protože tady nikoho neznáme. Taky bych ráda pochytila nějaký tipy na dobrý dětský obchůdky v Benešově a okolí. Najde se někdo, kdo s námi posedí v kavárničce nebo na hřišti a zasvětí nás mezi maminky na benešovsku?
15. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj moc zdravím
22. led 2011 v 09:40  • Odpověz
chtěla jsem se zeptat zda se k vám mohu připojit?bydlíme kousek od benešova
22. led 2011 v 10:03  • Odpověz
ahoj holky, snad sem některá nakouknete a poradíte :wink:
dá se trasa z Konopiště do Poříčí (červená turistická) projet kočárkem? vede Měsíčním údolím
díky :slight_smile:
14. bře 2011 v 17:42  • Odpověz
ahojky, bydlíme ve Vojkově (vesnička kousek od Votic), k doktorovi chodím do Votic, tak budu rodit v Bene. chtěla jsem se zeptat, jáké máte zkušenosti s touto porodnicí???děkuji za info
1. črc 2011 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj holky, hledáme maminku s dítkem z okolí Benešova, lépe Vlašimi na společné procházky, pokec a hrátky dětí. Bydlíme mezi Bene a Vlašimí. Máme rádi procházky :slight_smile:. Syn teď oslavil 2 roky. Děkujeme všem za případné reakce.
@hedik a odkud přesně jsi?
@copa to Ti asi zrovna já neporadím :slight_smile:
@michaela2310 to záleží asi na koho narazíš. holky si nestěžují a jsou spokojené. já tam poprvé nerodila. rodila jsem v Podolí. teď bych tam taky nerodila podruhé, protože dělají automaticky po prvním císaři dalšího a já bych chtěla rodit přirozeně, jestli někdy bude nějaké další :slight_smile:
4. črc 2011 v 18:47  • Odpověz
@michaela2310 já si na benešovskou porodnici nemůžu stěžovat, jídlo teda skoro nepoživatelné, ale jinak spokojenost, doktoři i sestřičky - kromě jedné jediné prudičky - byli v pohodě a přijemní :wink:

10. črc 2011 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky,

@neu.sona já bydlím směrem na Prahu od Benešova v Čerčanech.

@michaela2310 já jsem byla s Benešovskou porodnicí strašně moc spokojená.
@copa jela jsem to jednou na kole ale už je to asi 8let takže také neporadím. A ty jsi z pořičí?
10. črc 2011 ve 21:06  • Odpověz
@michaela2310 Ahojky i já mám s benešovskou porodnicí jen dobré zkušenosti.
11. črc 2011 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.