• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
ahojky všem,tak Měřín je už otevřený,já vím,že vždycky po novém roce ho na nějaký čas zavřou a dělají údržbu :slight_smile:
já právě chodila s Andulkou do Čochtánka a vadilo my to po plavání,přijdeš do šatny,všude strašně vlhko,nedejchatelno,děti musíš oblékat na zemi když jsou ty dva přebalováky obsazené,prostě špatná hygiena
i ty sprch hrozný,zřejmě to moc srovnávám s měřínem nebo kolínem :grinning:
2. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky
Lenko 132 v Maršovicích to znám, mám tam spolužáky :wink: a paní mi tam dělala svatební dort :slight_smile:
Na Měříne jsme byli taky s dvouletým prckem, nejdřív byl celej fialovej, ale ve vířivce mu bylo dobře a pak vůbec nechtěl ven z divoké řeky. Jediný problém byl, že se bál těch fénů tam... :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahojky,
jo jo Měřín byl zavřený asi měsíc hned od svátků tak už je v provozu.
S tím Čochtnánkem nevím, mě to tam přijde dobré. Hlavně malý už nepotřebuje přebalovák tak se oblíká normálně na tom sedátku nebo stojí a sprchy mi zase přijdou lepíš než na Měříně, hlavně v tom, že když dítě si pustí samo vodou tak voda už je regulovaná, to na Měříně se bojím, že se malý opaří, když si chce pustit vodu, reguluješ si tam sama i teplotu. My jsme s plavčem spokojení :wink:
No dnes to počasí nic moc opět, dopo jsme byli u doktorky na vstupní prohlídce a pak ještě dobu na poště, tam to šlo tempem šnečím. Teď jsme po obídku, měli jsme těstovinky zapečené s kuřecím masem a brokolicí.

Zatím pa
2. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
angetha-jestli chceš můžeš napsat do IP víc,můžeme pokecat, třeba někoho znám?!!!! Nebo že bych já byla tvou spolužačkou.....???

My jsme s Kačenkou chodili do Čochtánka od 5měsíců do 3let a bývali bychom chodili dál, jenže se jí začaly dělat molusky po celém těle, tak jsme přestali kvůli tomu chodit, bylo mi jí strašně líto, když jí to Mudr.vždycky strhávala.... Měřín je opravdu dost chladný i v létě :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
lenko Aničce se právě taky ty moluska dělají,už jí to doktor strhával 3x :frowning2:
vždycky strašně řvala a já málem taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
jééé, my na tom byli snad 10krát, nejhorší je, že jak se to jednou udělá, tak dítě je pak na ně náchylné, ale musím zaklepat, od té doby, co nechodíme na plavečák do Bene se nám už nedělají, a to jsme těch bazénů už vyzkoušeli-Jihlavu, Liberec, Kolín, Měřín, Příbram, Tábor, Průhonice, Barandov, Německo
2. únor 2009 v 16:38  • Odpověz
no on říkal,že se jí to nejspíš bude objevovat pořád a že je to asi z bazénu :unamused: koupila jsem na to nějakou mast kterou ji to hodinu před zákrokem namažu a mělo by to trochu znecitlivět,ale Áňa ječí už když vstoupíme do čekárny :confounded:
2. únor 2009 v 16:47  • Odpověz
jo, tak to na tom Kačka byla úplně stejně, ale Mudr.říkala, že to vůbec nebolí, že je to jako když si strhne stroupek, ale řičela jen viděla tu škrabku, kterou to dělala, ještě že už od toho máme klid....hurá

MIK-vím o tom, naše doktorka chtěla abychom jí vozili do školy pro nadané děti, ale na to bohužel nejsou finance ani čas, to bychom museli mít jen jí, nejde to, ale naštěstí si toho brzy všimla i její třídní, takže dostává úkoly navíc než jiné děti, víc čte, počítá
2. únor 2009 v 16:52  • Odpověz
angetha-děkuji za pokec na IP, jsem ráda, že někdo zná tu naší malebnou vesničku a lidi v ní, ať jsi v manželství šťastná, a brzy s fotkami miminka tady na koníkovi
2. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
Jasně Leni :wink:
3. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky,
jé no to mě vůbec nestrašte s nějakými molousky, pochopila jsem, že jsou to nějaké strupy nebo tak něco, jo???
Malý naštěstí zatím nic takového nemá tak to nechci zakřknout. Voda se mu moc líbí tak bych opravdu nerada něco takového.
My byli dnes v mc v Sedlčanech, děti modelovali a já se nějak zakecala tak jsme domů přijeli po 13hod, ještě jsem se stavila cestou v Bille pro něco k jídlu. Naštěstí jsem večer dělala rajskou tak vařeno bylo a hned jsme se napapkali a bylo. Manža pak přišel hned z práce, dnes dřív tak jsem toho využila a na chvíli si dácha, těhotenství mě začíná zmáhat :slight_smile:
Lenko a kde taková škola pro nadané děti, nejspíš v Praze, že? Já když takhle někdy slyším jaké jsou tak školky a školky tak si říkám, že je to pak pro ty děti z Prahy velká výhoda, když se třeba učí anglicky už ve školce nebo od první třídy. No to my na vsi :wink:

Tak zatím pa
3. únor 2009 v 15:59  • Odpověz
Já myslím, že ta AJ stačí až na základce...ve školce se mi to zdá brzy..
3. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
afinka,jo moluska jsou takové malé puchýřky,ale nemusí to chytnout každý,tak se neboj :slight_smile:
3. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
afi-moluscum contagiosum je virové onemocnění-dokonce je tu na toto téma diskuse, ale to nemusí chytit každý, hlavně dítě s citlivější kůží
ta škola-nejbližší j v Pze, ano děti a rodiče z velkých měst mají po této stránce mnohem lepší výběr, ale my zase máme zdravější vzduch :wink: :grinning:
3. únor 2009 v 19:00  • Odpověz
ahoj, už kdysi jsem sem nakoukla, ale pak jsem nestíhala a vzpomněla jsem si až teď. Bydlím kousek od Divišova, sice už skoro 5 let, ale taky tu nikoho moc neznám, tak bych se aspoń připojila k vám:slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahoj dasap,jasně přidej se ať je nás tu víc :slight_smile: máme stejně staré holčičky odkud přesně jsi??
3. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
Myslím, že zdravý vzduch je víc než dobrá škola :slight_smile:
3. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky,
to je fakt, vzduch máme čistější. Mě Praha baví tak na den a pak hezky šupky domů do klídku :wink:
Vítám dasap, v Divišově mám část příbuzenstva, vůbec když nad tím tak přemýšlím tak všichni příbuzní bydlí směr Benešov - Vlašim jen já šla na druhou stranu :slight_smile: Ale nevadí, auta máme tak není problém dojet, že?
Já v klídku vyžehlila a chlapci se zatím vykoupali a pak jsem číhla na VKV, tomu říkám pohoda. Zítra jedeme k manžovým rodičům do Příbrami.

Tak dobrou
3. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
jsem z Bílkovic. Zrovna se pomalu rozhlížím, že bych někam začala s malou chodit, vypadá že by už docela ráda mezi děti, nevíte někdo zda je nějaké centrum ve Vlašimi? Auto sice mám, ale moc ráda zrovna nejezdím a do Benešova to mám dlouhých 16 kilometrů :sweat_smile: :grinning:
3. únor 2009 ve 23:12  • Odpověz
Jo tak ve Vlašimi fakt netuším. Já vím jen o Bene tu Hvězdičku. Našemu malému je 2,5 a také děti potřebuje jako sůl, proto s ním jezdím do těch Sedlčan, mám to 13km tak taky žádná sláva, ale když jsme bydleli v Příbrami tak byl zvyklý někam chodit tak je to pro něj dobré.
Například dnes odpo byl hodný, když se dopo vyblbl s dětma.

Já jezdila k Bílkovicům vždy na skautské tábory a jezdili jsme se tam s bratránkem koupat na to koupaliště - nevím, zda ještě funguje, je to už dlouho :wink:
3. únor 2009 ve 23:29  • Odpověz
dobré ráno,také vítám dasap...o Vlašíïmi také nevím, jsem z jiné části Benešovska :wink: holky všem hezký den, plný pohody
4. únor 2009 v 06:55  • Odpověz
dasap ve Vlašimi jsem žila do svých 18 let,mám tam celou rodinu,takže tam dost často jezdím,ale o žádném mateřském centru nebo o něčem podobném přímo tam nevím,to by my určitě neuniklo :wink:
4. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky, ty "molusky" zní opravdu děsivě, blbý je, že tomu člověk nemůže jinak předejít (teda kromě toho nechodit do bazénu), ale jak píše Afi, náš prďola se tam vždycky vyřádí a je to pro něj změna než naše vana :wink:

Jinak také vítám Dasap - přesně vím, jaké to se někam přistěhovat a nikoho neznat. Ale uvidíš, že se to zlepší, s dětma určitě jde seznamování lépe. Teorii mám zmáklou co :grinning:

Afi - přesně jak píšeš, občas si ráda zajedu do Prahy, ale s vědomím, že se vrátím do našeho klídečku a ticha, žádné tramvaje, bezdomáči a tak, to mi opravdu nechybí. Jinak trochu odbočím od tématu ale chtěla jsem se zeptat co jsi dávala malému k večeři po 1. roce a kolik toho? Ondráškovi je 1rok a 2m, dávám kaši (krupičnou, rýžovou, špaldovou...) ale čtu různé diskuze a tak tápu. Díky moc.

Dnes jsme byli v Benešově - chtěla jsem přejít u O2 z paušálu na kredit - no děs. Minulý týden se tam manžel stavoval zeptat, jestli to dělají, tak mu to odkývali a mne dneska vypálkovali a dlouze přesvědčovali, že to nemám dělat. No síla. Naštěstí Onďula tam uviděl balónek tak se jím zabavil a pak si ho i přivlastnil :sweat_smile:

Lenka - zkoukla jsem Tvé albíčko, Kačenka je opravdu kouzelná! Také díky za tipy na výlety, opravdu cestujete hodně a my bychom už také chtěli, když malej začíná to okolí vnímat.

Mějte se všechny moc moc pěkně, pa
4. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
holky,tak malá má od včera horečku,rýmu jako trám a kašle.Prostě ze dne na den :frowning2: No a aby toho nebylo málo,tak manža přijel od doktora s angýnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si teda užiju :unamused:
4. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
mik-děkuju moc za pochvalu alb, to vždy potěší....ano jezdíme hodně po výletech, baví nás to, i když Dáda už začíná protestovat, ale nemůžu se mu divit, budu mu v dubnu 17, tak nevím, jestli s náma ještě bude chtít v létě turističit a máš pravdu Kačenka je moje zlatíčko, konečně je bez horeček, no vlastně si připádá už úplně zdravá a chtěla by jít do školy, ale nechám ji doma celý týden

rendo-Aničky je mi líto, snad bude taky brzy zdravá
4. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
lenko Andulka je brouček,ale horší je to s Jirkou,ten pomalu umírá :grinning:
4. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
Jo chlapům je vždycky hůř :grinning:
4. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
tak to také znám, nejhorší mužská nemoc....rýmička :wink:
4. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
Holky, moc držím palce ať jsou Vaše holky i "těžce" nemocný manžel v pořádku.
:slight_smile: Je to fakt síla, člověk by si nejradši vzal tu nemoc na sebe jen aby bylo dítko zdravý. My jsme prvně marodili letos o Vánocích a vydrželo nám to zhruba 4týdny. No děs, ale určitě víte, o čem mluvím.
Tak brzké uzdravení!!!!
4. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem tu, vyrazili jsme po obědě do Příbrami, zašli jsme do pár krámů a do Tesca a pak k babičce a dědovi. Mě bylo v autě tak divně tak cesta nic moc, sice řídil manža, ale stejně, to v prvním těhu mi nic nebylo :wink:
Nemoc se nám zatím vyhýbá, ale každý ze známých mi říká, že u něj někdo marodí, no asi měli pravdu s tím, že se sem valí epidemie.
Jinak ty večeře jsme řešili, že kolem 18hod měl teplé jídlo a před spaním před 20hod chtěl ještě mlíčko a to mlíčko mu vydrželo do nedávna, podle mě už to neměl na hlad, ale k takovému tomu večernímu rituálu, protože většinou už ho pil v postýlce a pak se napil a vytuhl. Jára nikdy nejedl kaše, vyzkoušeli jsme jich hodně, ale nic a ani krupicovou, co uvařím...prostě to ani nezkusí a vždy chtěl jedině mlíčko z lahvičky. Zkoušela jsem i řídkou kaši do láhve a kdepak, to tu bulel jak želva a nevypil to. Tak u nás to bylo takhle.
Teď už nějakou dobu jí jen klasickou večeři s námi, manža rád teplou tak většinou jedí společně. Já zase teplou nemusím.
No nic jdu se umýt a asi dnes brzy vytuhnu,

zatím pa pa.
4. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.