• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bio Hamánek s brokolicí je prý závadný

(Zamčená)
13. března 2009 
Ahoj holky, dnes ve zprávách říkali, že tento výrobek je závadný.... jen jsem chtěla informovat, pro ty, co to ještě nevědí.
12. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
jojo vcera uz to bylo na netu na novinkach
12. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
pry obsahuje dusicnany, zkusim najit ten clanek
12. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
aha, tak to se omlouvám.... mě to docela vyplašilo malá jednu nebo možná i víc snědla... ale je to už delší dobu a nic jí nebylo... ještě jednu doma mám tak to zkusím vrátit....
12. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
nadik - je dulezite aby se to dozvedelo co nejvice maminek, he dobre zesw toho tema zavedla!!!

tady je odekaz na ten clanek -> http://www.novinky.cz/ekonomika/163620-brokolicovy-hamanek-pro-kojence-kvuli-dusicnanu-mizi-z-obchodu.html
12. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
díky no jsem z toho vyplašená bio jinak nekupuju, ale tohle jsem vzala a pak tohle... já už fakt nevím raději vařím tam to taky určitě je, ale to se nedozvím....
12. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Nadiku, je to jen v určité emisi, mrkni na datum spotřeby, pohle toho to poznáš /je to v tom článku/, není to ve všech skleničkách
12. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
nadik říkaly,že by toho musely snít kila,jinak když to měla občas,tak to neublíží,dneska máš pořád něco
12. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
nadik - bud v klidu pokud nema zadne obtize a nedavas ji to kazdy den, je to v pohode... Kdyztak zkus treba cinknout doktorce a porad se s ni, ale myslim ze ti rekne totez co pisu :wink:
12. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
jojo mrknu koupila jsem to tenkrát společně tak snad to bylo vše to stejné, to už se nedozvím....
Já skleničky střídám a říkali,že to ublížit může, jen při pravidelné konzumaci....
12. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
teď jsme byli na 10ti měs a vše bylo v pořádku.
12. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
tak je to ta šarže.... šmejdi a to je z lékárny. Čemu už by měl člověk věřit víc než české značce Bio koupené v lékárně.... :frowning2:
12. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
nadik - tak radeji cinkni doktorce co ti k tomu rekne ona
12. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
no píšu si teď s maminkou co to její dítko jedlo víc než moje a nic vše ok....
12. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
nadik - tak snad bude vse v pohode :wink:
12. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
mousunek: ty máš ještě malé mimčo tak tě to pak čeká.... je to fakt těžké já to střídám vařím tak 3x týdně a pak střídám i ty značky skleniček... svačinky ovocné dělám většínou sama banán miluje a jablíčka taky.
12. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
nadik - male mimco mozna vekove, jinak je rustove i vyvojove o dva mesice napred, varim mu taky.
Banan a jablicka ma taky rad, co nesnasi je mrkev po te mu zrovna dobre nebylo
12. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
svinstvo to je, maminky kupujte, vaše děti budou zdravý a my (výrobce) budem bohatý....a maminky kupujou. všechny tyhle "pidijídla" za 39,- a mlíčka za 60,- jsou o komerci. Co může být ve skleničce "krůtí maso s klokanem a rýží a smetanovou bolognoskou omáčkou", když to má trvanlivost rok a víc? Je to konzerva jako každá jiná, jako obyčejný luncheonmeat nebo fazole s párkem pro dospěláky. Jíte to? A dětem se to kupuje ve velkým...mrkev má barvu jako fixky z papírnictví a špenát zas vypadá, jako by už proběhl střevem. Omlouvám se, ale mě vadí, jak výrobci vydělávají na maminkách, co chtějí "pro děti to nejlepší".
Nezlob se nadik, ty si myslíš, že když tvoje malá snědla tu inkriminovanou skleničku, kde mělo být dusičnanů víc, než tam normálně je, že by to poznal pediatr na běžné desetiměsíční prohlídce? Takových konzerv je plno, jen se všechny nezkoumají, ted jednu otevřeli, a hned je poprask. Dusičnany ohrožují kojence do čtyř měsíců při překročení jejich povolené dávky x násobně. Po půl roce už jim organismus (bohužel) odolává stejně jako bude muset celý život.
12. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
berenika: hm dobrý názor, souhlasím stebou už po otevření je dosti odpudivé to oschlé víčko a strany skleničky.... mě to taky nesedí, nemám moc ráda,když do toho nevidím, ale doma furt nemám veškeré ingredience a když se snažím vařím furt to samé, vařit moc neumím. Dětem je to asi fuk apetit ještě nemají, ale stejně. A že by to dr. poznala to si opravdu nemyslím :wink: to jen,že holky psaly ať dr. zavolám, nato by mi asi nic neřekla a když jí nic není brala by mě za hysterku :grinning:. Můžu se tedy zeptat jak to děláš ty a jestli vaříš tak z čeho?
12. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
berenika39 - souhlasim s Tebou.
Je lepsi detem varit doma a nekupovat takovehle veci, ocividne u nekterych pokrmu se plati "znacka" ne kvalita.
Faktem je ze jsem chtela zkusit prckovi koupit brambor a cuketou a chuderka nahodil takovy ksichtikpo ochutnani a rozbrecel se ze to radeji letelo
12. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
hlavně se prosím neboj, že by se něco stalo při snědení !jedné! takové skleničky, věř mi. obsah dusičnanů je limitovaný, ale ty normy jsou samozřejmě příšerně nadhodncené, to znamená - jen například, neznám přesný čísla - že skleničká má 10 jednotek, podle normy měla mít 8, ale nebezpečných je 1000. Klid.
U mě ty skleničky prostě neprošly a podotýkám, že je to jen a jen můj subjektivní názor. Dělám to nejjednosušeji jak to jde, abych měla dost času si s malým hrát a mazlit se, to potřebuje ted nejvíc. Děti do roka nepotřebují tisíc chutí a různé druhy potravin. Potřebují, aby to co dostanou, obsahovalo živiny, vitamíny, energii...neznají různé chutě, takže nemůžou porovnávat, že tento týden měli k jídlu jen tři druh jídla místo pěti.
Nejsem blázen, abych se striktně držela nějakého plánu - plán není dogma, ale obvykle: jednou týdně navařím dvě jídla - třeba mix zeleninu, brambor,kuřecí maso a druhý květák, krupice,žloutek. Od každého od oka 3-4 mini porce. Dvě nechám na ten den a následující, zbytek zamrazím do aventu. Pak mám týden klídek,střídámm dvě jídýlka, beru si to i s sebou, mikrovlnka je všude. No a po týdnu vymyslm zase dvě dobroty, navařím....Svačiny dělám obvykle čerstvé ovoce, pokud cestujem, tak jogurt.
Nekupuji bio. Myslím si, že je to humbuk na dva tři měsíce věku dítěte a pk bude stejně jíst normální stravu, doma, ve školce, škole. Z mrkve vykrojím ten střed, pravděpodobně! obsahuje právě nejvíce dusičnanů, jinak používám běžnou zeleninu, ted v zimě dost často mražené mixy.
12. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
Holky, tohle je pravda, co berenika píše. Ale jste si opravdu jisté, že pokud vaříte doma, máte všechno čisté, zdravé, nezávadné? Já mám z toho strach, kuřecí běžně dostupné v hypermarketech je plné hormonů a antibiotik, zelenina koupená v běžném obchodě bude dusičnanů plná, o tom si iluze nedělám. Myslíte, že když půjdu koupit mrkev do zeleniny, bude lepší než ta ve skleničce? Zlatý voči. :frowning2: Kdyby to tak bylo, bylo by to nádherné, ale bohužel...není to tak.
12. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
Já střídám vaření se skleničkami, spíš vařím, ale někdy není chuť něco patlat, tak šáhnu po skleničce. Jinak vařím v dobu, kdy malá spí (09:00 - 11:00), takže má navařeno ihned po probuzení. Nejsem odpůrce ani skleniček, ani domácího vaření. Obojí má něco a v obojím je něco dobrého a něco špatného. Hned jak jsem viděla v televizi to s tím brokolicovým Hamánkem už jsem čekala, že se tady zase strhne diskuze = skleničky X vaření . Už taky takových diskuzí byla spousta a můj názor je ten, že díky bohu za skleničky, protože na cesty jsou super, ale cpát je dětem denně by mi šlo proti kůži. Kdo chce jen skleničkovat ať skleničkuje, kdo chce vařit doma, ať vaří doma, ale nedohadujte se, co je lepší. Pro dítě je nejlepší to, co mu dá jeho maminka ať je to jídlo ze sklínky nebo doma vařené.
12. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz
ale já vařím s tím, že stejný věci jím já už 40 let a Péta bude dalších 90 let jíst to samý!!!!! netvrdím, že je to čistý, zdravý, nezávadný....žijeme bohužel v 21.století, ale i s vědomím, že to není dokonalý, vařím, vyhnu se konzervantům, barvivům, stabilizátorům - prostě chemii navíc...........pokud bys chtěla pro mimčo "všechno čisté, zdravé, nezávadné", nevím, to nemá řešení....
12. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz
andy, můj milý je sportovec a doprovázíme ho o víkendech dost často a bydlíme po hotelích, prostě od mala cestujem. co myslíš, sklenička je někdy záchrana!!!! souhlasím s tebou, je to věc každé mamči. ale kdykoliv to jde, upatlám to doma sama.
12. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
berenika, já taky spíš vařím, ale sklinek mám vždycky tak 6 doma, kdybych omarodila nebo tak, tak aby měl táta co dávat. Nebo když někam jedeme a nebo fakt, když mě přepadne lenora a nic se mě nechce (stává se málo, ale stává :grinning: ).
12. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz
jooooo, přesně...nás před týdnem dostihla šílená, ale šílená střevní chřipka (zvracení, průjem, zimnice - a to jsem nejedli dětský skleničky, přísahám :grinning: :grinning: :grinning: ), oba s manželem jsme leželi a měli u postele kýbl, děsný. Pomohla nám tchýně, pohlídala, a to jsem byla za skleničku ráda :grinning: :grinning: .
12. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj,
Samozřejmě bych to dítěti nedala, pokud vím, že jsou překročeny limity ALE. Napůl vařím a skleničkuju. Zvlášť teď v zimě si nejsem jistá, jestli ve špenátu a brokolici, které uvařím doma ty dusičnany ve zvýšené míře nejsou také:frowning2:(. :slight_smile:)
13. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
My střídáme vaření a skleničky. Přikláním se k názoru, že pokud vaříte a sami si ty krávy, ovce a kuřata nechováte a zeleninu nepěstujete, tak nevíte, co v tom je a ani pak to nevíte, co se k tomu dostane např. spodními vodami a podobně. Pokud někdo snědl jednu skleničku, asi bych to neřešila, taky jsme přežili naše dětství, kdy se pole hnojila převážně průmyslovými hnojivy :wink:

no a náš taťka říká: BIO, no to je dobrý lákadlo, když vyberu v záhonu tu nejhnusnější mrkev a napíšu na ní bio, tak jí lidi koupěj, prostě proto, že je bio :grinning:
13. bře 2009 v 07:46  • Odpověz
nestresujte po jedne ci dvou sklenickach jako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 07:56  • Odpověz
souhlasim s evicka7 :slight_smile: Jednou jsem se snažila a koupila BIO banán. Byl úplně stejný jen dvakrát dražší(samozřejmě do obashu škodlivin nevidím) Ale už vidím jak někde v Peru na banánových plantážích řeší jestli je to bio nebo ne:slight_smile:
Nejlepší je mít zahrádku, ale třeba v Praze dost nemožné:frowning2: no a banány si taky nevypěstuju.
Takže nezbývá než věřit, že je to všechno v pořádku nebo by se z toho člověk zbláznil:frowning2:.
13. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.