• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Blansko a okolí

(Zamčená)
28. února 2011 
@marketap Já většinou chodívám kolem 3, to vždycky dojdeme našemu taťkovi naproti na vlak...ale mám takový pocit, že by Davča potřeboval i dopolední vycházku, protože s emu doma hůř usíná....on většinou zalomí kolem 10 ráno a pak odpoledne taky tak kolem té 14 hod.
Já už taky uvažuju o sporťáku, protože námzačíná být už korba těsná.... :sweat_smile: :pensive: tak čekám, až mi paní z mimibazaru ušije nánožník a pak asi přesedláme na sporťák :slight_smile: Náš Davča už taky začíná čumíkovat kolem sebe a houká na mě z korby :grinning:.....jsem nedávno musela odejít z pošty, protože si strašně nahlas stěžoval :grinning:....
23. led 2011 ve 12:10  • Odpověz
jé, tak to znám, Pavlík začne ječet jako Viktorka u splavu, hlavně v Rossmannu, tam mu to asi nevoní... :slight_smile: no nic, jdu si trošku vylepšit vlasy a oči a půjdu na chvilku ven...tak doufám, že se tady zase potkáme, třeba večer...budu mít víc času, tatínek má od zítra volno a nemusí brzy spát, tak mu to naše zlatíčko šoupnu, ať si užívá...večery máme náročný...než usne, tak potřebuje nějakou zábavu...a potom hodinový uspávání v náručí, nebo u prsu... :slight_smile:
23. led 2011 ve 13:17  • Odpověz
my Rossmana většinou prospíme :grinning:, ale na poště řádí poslední dobou furt :grinning:
Jejda, tak to máte opravdu náročné večery :frowning2: V tomhle naštěstí Davča dobrý, ale strašně zase trpí na prďochy....takže i v noci ho to budí a brečí....já teda kojím hodně i v noci, takže jsem občas jak chodící mrtvola :grinning:
24. led 2011 v 09:41  • Odpověz
je:slight_smile: ahoj holky blanensky :slight_smile: koukam, ze se to tady trosku rozjelo! uz ste byly nekde na prochajde? rada bych se k vam pridala :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:54  • Odpověz
@marketap holky a uz ste nekde byly na prochazce?ja bych se taky pridala,kdybych mohla?
16. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj, jj, my už spolu vycházkujeme...je to fajn, lepší než pořád samotný...nechodíme každý den, jen tak 2x do týdne, plus na cvičení každý čtvrtek do Klubu Matýsek...
16. únor 2011 ve 22:39  • Odpověz

@marketap jee, tak kdybych se k vam mohla nekdy pridat, byla bych moc rada!
17. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz
@marketap a jeste jestli se muzu zeptat - v tom Matysku, to je jake cviceni?
17. únor 2011 v 15:07  • Odpověz
@veunek ahojky, jasnačka, můžeš se k nám určitě přidat ! Navíc nevěstu pro ty naše kluky potřebujem :grinning::grinning:... Jak bude trošinku tepleji (snad příští týden), tak můžeme zajít na přehradu nebo někam na vychajdu všechny 3
V Matýsku se jinak cvičí s dětmi do 1 roku, ale skupinky jsou rozděleny na chodící děti a nechodící..tka pokud ještě nechodíte, tak tam byste mohli taky bývat s námi :slight_smile:
24. únor 2011 v 15:38  • Odpověz
parada :slight_smile: pridam se rada...a Verunce bude bajecne v doprovodu dvou chlapaku :slight_smile: bude to prima! tak az se spolu domluvite, tak me tady pisnete a vyrazime :slight_smile: ...jinak jeste nechodime, ale uz je to asi jen otazka casu...kolem nabytku uz ji to docela de (takze tam nas do party asi nevemou :frowning2: )
25. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz
@daschiki Ahoj, nejdete dneska, kdyz je tak pekne??
28. únor 2011 v 09:53  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.