• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Blondýny"

(Zamčená)
18. ledna 2008 
Dobré ránko, zakládám toto nové téma jako nový začátek. "Blondýny" proto, že i když jsem skoro bruneta, mám ráda legraci.
13. pro 2007 v 09:54  • Odpověz
A tu si budem rikat vtipy, nebo si delat srandu ze sebe samych , jaky jsme trdla? :grinning:
Jinak, ja jsem blondyna :sweat_smile:
13. pro 2007 v 09:57  • Odpověz
Ahoj blondýno, já jsem taky bruneta. :grinning: Tak jsem tak koukala, co je novýho a ejhle nový téma :grinning: :grinning: Taky Tě v práci všichni s***? Už abychom šli domů, viď? :sunglasses: Tak si představ, že ten internet mi připojí až příští čt. No, abys to věděla. Jinak fór mam, ale pošlu ti ho na maila, páč je moc dlouhej a při mý skleroze to nejlepší zapomenu. :grinning:
13. pro 2007 v 10:02  • Odpověz
Ahojky, rozsirim svuj duh, pac jsem taky blondyna :grinning:
13. pro 2007 v 10:04  • Odpověz
autor
Ahojjjjjjjjj holky,to je účast i pravé blondýny tu jsou :grinning:
Můžem si tu říkat vtipy i si dělat ze sebe srandu,to je fuk :grinning:
Pk13:Zdarrrrrrr,ty vypadáš pořád stejně :grinning: :grinning:
Diskuze vznikla tak,že momentálně Nezačínám ani Nečekáme brambory,snad až za týden do salátu :grinning:
Dando:Čussss blondýno.
alcatko:Odkud jsi?
13. pro 2007 v 10:16  • Odpověz
Ahojky Lumpi :wink:
13. pro 2007 v 10:20  • Odpověz
Lumpi, Lipnik nad Becvou :wink: U Olomouce.
13. pro 2007 v 10:22  • Odpověz
Ahojky holky!!! Zdravím nově příchozí nefalšovaný blondýny :grinning: . Lumpíku, napíšu ti až po o. To chci vidět, co to zas bude za hnus. No, taky bys měla chodit papat častěji, už na tobě plandaj kalhoty :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2007 v 10:25  • Odpověz
autor
alcatko,tak to bydlíš taky kousek ode mne :grinning: Jdu juknout do alba na Nelušáčka :wink:
pk:Někdo má rád,když mu ve větru plandaj vlasy a já zas kalhoty :grinning: ,nebuj,já se v jídle neošidím :slight_smile:
13. pro 2007 v 10:29  • Odpověz
Tak to me momentalne jen ty vlasy :grinning:
13. pro 2007 v 10:30  • Odpověz
Čau bloncky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem taky blond,když jsem byla malá,tak jsem měla vyloženě žluté vlasy,ale teď na stáří to musim honit peroxidem :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2007 v 10:30  • Odpověz
Latunka - to na sbude asi vic :wink: :grinning:
13. pro 2007 v 10:31  • Odpověz
autor
Ahoj Latu :grinning:
Jsem ráda,že jste tu a bude pr... :slight_smile:
al:Máš nádhernou holčičku.
Máte taky tak po... rok?Já teda jo,proto přišel ten nápad(nová diskuze),už se nechci zaobírat věcma typu:Co bylo a co bude.Budeme se už jen smát,čekat na brambory...viď Latu,při dnešních plackách jsi mě rozplakala :grinning: :grinning:
13. pro 2007 v 10:40  • Odpověz
pk děkuju za pozvání, ještě že jsem doma - v práci bych asi dvě diskuze nestíhala :grinning: Teď jsem sice taky tady jenom na skoky,protože jsem se dala do uklízení a taky ten můj skládá puzzle - už mu zbývá jen sníh a nebe,tak chodim pomáhat,když je v koncích - mimochodem,taky je světlovlasej,teda spíš zbytko-světlovlasej :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2007 v 10:42  • Odpověz
No, šéfa mám zas za zadkem, ach jo. K o bylo něco neskutečně hnusnýho, jako vždycky, ale vzhledem k tomu, že jsem dlouho neměla rybu, jsem se v tom trochu pošťourala. Jo, chtěla jsem rychle zkopnout koníka a místo toho jsem ho otevřela na celou obrazovku. Dobrýýýýý :grinning:
Latu, to jsem ráda, že ses přidala, tady bude sranda :grinning: :grinning:
13. pro 2007 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky já jse vyloženě pravá blondýna :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2007 v 11:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
pk13 ty jsi ale jelito :grinning:
13. pro 2007 v 11:15  • Odpověz
autor
suki :grinning: :grinning: pravá blondýna,od pohledu je to vidět :grinning: :grinning:
13. pro 2007 v 11:22  • Odpověz
lumpik jasně od malička je to na mě vidět :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2007 v 11:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Lumpíku, kdopak tě učil na kompu?? :grinning: :grinning: :grinning: Prej já a jelito :grinning:
Latu, koukám, že máš novou fotku, fakt pravá blondýna. Už si jenom pořídit Ramba (myslím toho psa z filmu :grinning: :grinning: )
Vítám nové duše! :slight_smile:
Holky, taky vám tolik blbne koník??? Já se sem loupu už čtvrt hodiny :angry: :angry:
13. pro 2007 v 11:31  • Odpověz
Blé to byl teda dneska den - koňuch nešel,tak jsem vyrazila na vánoční dárky a cestou mě přepadla mrcha,ale takovym způsobem,že pro mě musel ten můj přijet,protože celou cestu v buse až domu bych nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale koupila jsem super trička,jdu se kouknout jestli mají něco na netu a hodim vám sem kdyžtak odkaz :grinning:
14. pro 2007 v 17:16  • Odpověz
Nevadí když jsem špinavá??? :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2007 v 17:20  • Odpověz
majina - nevadí, brzy budou Vánoce,tak se umejeme :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ten obchůdek bohužel nemá stránky,ale jmenuje se Krakatua,je to v Praze, ve Spálené a pokud jste ulítlé jako já na praštěná trička,tak doporučuju - jsou téměř všechny za 399 Kč a nejčastějším motivem jsou Happy tree friends, která já osobně vyloženě miluju :grinning: :grinning:
14. pro 2007 v 17:25  • Odpověz
Ahojky! ja mam melir tekze som namiesana blondyna. Ale som rada ze je aj taka tema, kedze vsade letia vtipy o nas.
14. pro 2007 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Blondýna jde po ulici, najednou před sebou na chodníku uvidí slupku od banánu. Vzdychne a říká: Ach jo, zase spadnu... :grinning:
Jo jinak já jsem taky blondýna :sweat_smile:
15. pro 2007 ve 22:36  • Odpověz
Cus bloncky, co jste dneska vyvedly, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja jsem delala sve barve vlasu jen a jen cest :grinning: :grinning: :grinning:

Asi 15 minut jsem se snazila pustit telku ovladacem na dvdcko :grinning:
Pak jsem se rozcilovala, ze ten prohram v telce a program co jsem mela na papire, vubec, ale vubec nesedi a jejda, on to byl 14 dni starej :grinning:
na wc jsem donesla novou roli toaletniho papiru a rovnou jsem ji celou svihla do zachodu :grinning:
A ted vecer jsem si umyla vlasy tekutym sprchovym gelem :grinning:

Cus :grinning:
15. pro 2007 ve 22:41  • Odpověz
Ali, ja si vcera odmalovavala oci odlakovacem, to byla teprve parada :grinning:

A dneska jsem dostala od maminky jmeli, soupla jsem ho do kocarku dolu a nekde po ceste jsem ho vytratila....byla jsem nasrana jak svina, tak jsem se ve svych stopach vratila ho hledat, no nasla jsem prd samozrejme, bylo uz 8 vecer, snezilo, foukala vichrice a ja celou cestu nadavala jak kanal, lidi se za mnou otaceli :sweat_smile:
15. pro 2007 ve 22:44  • Odpověz
Xenn, ty vole a mas jeste oci??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A maji stejnou barvu? :grinning: :grinning: :grinning:

Jmeli jsem taky mela, ale nechala jsem ho uz minulej tyden na nadru na lavce :grinning:
15. pro 2007 ve 22:46  • Odpověz
čau alcatko :grinning: Vyhlašuju tě blondýnou týdne :grinning: :grinning: :grinning: Já si jednou umyla vlasy aviváží, prostě jsem po paměti šáhla na místo kde měl být šampon a mamina tam dala aviváž,ale to už je dlouho - to jsem byla ještě mladá a hloupá bloncka, teď už si je občas jenom drhnu rovnou kondicionérem a nadávám,že ten blbej šampon nepění :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2007 ve 22:48  • Odpověz
Xalcatko :wink: Ja jak jsem ten tamponek nesla k ocim, tak uz u nosu mi to nehralo, preci jen smrad to byl jinej....takze jsem se vcas zarazila. Ale hned na to jsem si misto sirupu nalila do sklinky jar a pak jsem se hrozne divila, proc to jako peni :grinning: To bylo vsechno vcera, proste poradeny den
15. pro 2007 ve 22:50  • Odpověz
yenn, sorry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alw xenn je taky dobry :sweat_smile:

a tvuj PORADENY den byl super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2007 ve 22:57  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.