• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Blondýny"

(Zamčená)
18. ledna 2008 
Ali, ja mam takovych dost, maminka mi rika Kalamity a fakt vi proc :wink:

Hele Tys fakt taky ztratila to jmeli? Tak to jsem se trosku uklidnila :sweat_smile:
15. pro 2007 ve 23:16  • Odpověz
autor
Dobré ráno bloncky,
tak jsem si myslela,že jen já jsem "pako praštěný",ale jak tak koukám,každá máte něco pro zasmátí :grinning:
Zdravím všechny nově příchozí :slight_smile:
17. pro 2007 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky, na dobré ráno je už nějak pozdě! Nám tady od rána něco blbne, teď nám IT vyhodili net, to jsou lepší blondýny než my. :angry:
Fakt jste mi rozesmály!!! Přidávám jenom hit mládí mý maminy - vložka nalepená obrázeně!!! :grinning: :grinning: (Když si vezmete, že se dřív ženský neholily....) :grinning:
17. pro 2007 ve 12:13  • Odpověz
17. pro 2007 ve 12:13  • Odpověz
přemejšlim, že budu polo bloncka..nechám si to tmavějc podbarvit..ale bojim bojim :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2007 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
Zapich z minulyho tydne: Byla jsem nakoupit v obchode. U pekarskyho pultu jsem si naporoucela veci, zaplatila a sla. U reznickeho pultu taky. A jak jsem odchazela z obchodu, nejaky mladicek, co je tam na praxi, me dohonil a prinesl mi to :grinning: A pry mi vzakzuji, abych si nekde nezapomnela hlavu :grinning: :grinning:
17. pro 2007 ve 12:27  • Odpověz
17. pro 2007 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
17. pro 2007 ve 12:28  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
Pk,kde jsi...,Jani Kups....... :slight_smile:
Zvu Vás na pokec,veselá příhoda výtána :wink: :slight_smile:
17. pro 2007 ve 12:46  • Odpověz
autor
Zas píšu jak mongol :slight_smile:
17. pro 2007 ve 12:48  • Odpověz
Jé, holky, tak to se taky pochlubím, páč jsem blondýna :grinning: V pátek se mi povedl mistrovský kousek, dala jsem vařit 5 vajec na sporák, naštěstí elektrický, a pak jsem sebrala dítě a šla ven, hihihi. Když přišel manžel domů, tak barák smrděl jak pukavec, žloutky byly po celý kuchyni včetně stropu, okno úplně černé a pes prý doslova plakal...
17. pro 2007 ve 12:53  • Odpověz
Lumpíku, já přemejšlim, proto nepíšu :grinning: :grinning: Hrozně se mi to v hlavě vaří, ale furt mi nic nenapadlo. :grinning:
17. pro 2007 ve 12:56  • Odpověz
autor
koci: :grinning:
pk:Tak prostě něco rozviň,nebudu tě trápit,aby jsi si vzpoměla na příhodu,nebo tak :slight_smile:
Jaká je nálada u kamarádů z Japkova?Mě momentálně příhoda taky nenapadá,ale "Blondýny nejsou jen o tom,je to prostě diskuse o všem.Jsou tu maminy,čekatelky,nečekatelky...o to je to pestřejší :slight_smile:
17. pro 2007 ve 13:00  • Odpověz
Koci :grinning: :grinning: :grinning:
Lumpik, nálada je furt stejně blbá, pokusila jsem se propašovat tam k podpisu nějaký věci ještě ze září :grinning: :grinning: Já su tak pilná :grinning: :grinning:
Dneska se mnou neni legrace, páč přemejšlim pracovně a moc mi to nejde :grinning: :grinning:
17. pro 2007 ve 13:12  • Odpověz
autor
No ty jsi ale šikovná,jak ten čertík z pohádky :slight_smile: Za 15minut nástup na kávu a to by bylo,aby nebylo :slight_smile: Budeš mít pusu od ucha k uchu :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2007 ve 13:15  • Odpověz
Achoj blondýny :slight_smile: Tak když se přiznává ke svým prohřeškům,hodim taky jeden do placu,nejni sice zas tak vtipnej,ale cejtila jsem se tak trapně jako ta nejblbější blodnýna na světě:
V dubnu jsem si udělala řidičák a můj geniální manžílek musel koupit nový auto a protože si na autu hrozně zakládá,nenapadlo ho koupit nic jinýho než VW Passat - zdůrazňuju,že je to auto hodně nad naše poměry,máme ho na leasing a jestli se s nim něco stane,tak rozhodně nemáme na opravu,ale on si ho musel prostě koupit. Pak taky máme vrata, široká asi tak na dvě a půl auta (nechci psát rozměr v metrech,protože to neodhadnu :grinning: ), předminulý víkend z těch vrat couvám,samozřejmě mi to nešlo, z protějšího vchodu vylezl nějaký maník /novej soused/ a začal na mě civět,jak se tam s tim plácám,to blbý auto se mi nalepilo moc blízko levýho sloupku a já prostě nemohla ani tam ani zpátky, on na mě koukal všeříkajícím pohledem: "Blbá blondýny,hlavně že má auto drahý jak prase a neumí ani couvat", já jsem samozřejmě do sloupku narazila čumákem, takže promáčklej a poškrábanej blatník a navíc jsem urazila z těch vrat pohybový čidlo :angry: :angry: :angry: Šla jsem se podívat co jsem provedla a ten maník tak konstatoval: "já věděl,že to tak dopadne" a zašel zase do domu :angry: :angry: :angry: :angry:
17. pro 2007 v 18:45  • Odpověz
Tak já se taky přidávám do klubu bloncek :sunglasses: My prodáváme byt a dneska tu byl pán z realitky a ptá se mě na podrobnosti ohledně bytu. No a když se zeptal, kolik má ten barák pater, tak já si absolutně nemohla vybavit jestli 4 nebo 5. Podotýkám, že tu žijeme přes dva roky! No koukal jak na zjevení :grinning:
17. pro 2007 v 19:44  • Odpověz
polet to je dobrý,no neumíš do pěti počítat :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2007 ve 20:04  • Odpověz
Ahojík :grinning:
Se hlásím do klubu blondýnek :grinning:
Právě vás pročítám, tlemím se taky jak tenkrát a hned vám musím přispět, ovšem příhodou mýho Tomíka. Mamka ho poslala do obchodu pro kilo brambor a toaleťák a on přinesl bramborovýho těsto v prášku a chleba. A mamka mu říká:" A to si mám prdel vytřít chlebem?????" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2007 ve 20:08  • Odpověz
Dobré ránko, blondýnky!! Já se ráno plazila potichu bytem, abych MM nevzbudila. Vzala jsem si rovnou všechny hadry včetně kožíšku. No a když jsem zavírala dveře, tak ramínko spadlo na zem s ohlušujícim rachotem. MM se ale asi kupodivu neprobudil, páč když jsem odcházela (zapomněla jsem tam ještě mobil), spinkal jak zabitej. Z toho vyplývá, že chlapi spí stejně jak dřeva, tak co se namáhat. :grinning: Přeju krásnej den! :grinning:
18. pro 2007 v 07:52  • Odpověz
dobré ráno pk :slight_smile: Ten můj taky vždycky hnípe jak poleno,většinou sice vstává dřív než já,ale když je to náhodou jinak,tak ho samozřejmě opusinkuju a třeba si i povídáme a on o tom potom vůbec neví,takže dokáze spát i při mluvení :grinning: Jen doufám,že nespí i při jiných věcech,aniž bych si toho všimla :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2007 v 08:06  • Odpověz
Yenn, Ali - vy perlíte :grinning:
18. pro 2007 v 08:15  • Odpověz
autor
Dobré ránko,bloncky :slight_smile:
Koukám,že je pořád o čem psát :slight_smile:
U nás je taky pořád "blonďatě"veselo.Typu:MM přišel ostříhanej a říkal."Koukni,jsem jak nová pětka"Samozřejmně,že chtěl pochválit,jak mu to sluší a já na to."No,jsi,tak já si tě dám do mobilu!(myslela jsem tím,jak je člověk pošahanej s těch reklam,tak jsem si vybavila reklamu,dej si svojí pětku do mobilu) :slight_smile:
18. pro 2007 v 08:33  • Odpověz
autor
Jinak zdravím všechny :slight_smile:
18. pro 2007 v 08:33  • Odpověz
ahoj lumpi,jak se tady dari??????????
18. pro 2007 v 08:46  • Odpověz
autor
Ahoj Jani,teď jsem tě zdravila na Začínáme,ale jsem ráda,že už jsme se konečně sešly :slight_smile:
Daří se celkem dobře,je honička,ale to ty dobře znáš.Jen ta psychika,chvíli dole a chvíli nahoře.To víš blíží se Vánoce,vrací se vzpomínky...na tátu
18. pro 2007 v 08:50  • Odpověz
jo vanoce hlavne rusno a nervoza,co je s tatkou?
18. pro 2007 v 08:51  • Odpověz
autor
Umřel mi těsně před svatbou :frowning2:
18. pro 2007 v 08:54  • Odpověz
aha tak to me mrzi.ach jo :cry:
18. pro 2007 v 08:57  • Odpověz
autor
já jsem se nějak nerozepisovala,protože se musím poprat sama.Vánoce mi ho připomínají,tak je to smutnější.
:frowning2:
Ale teď už o něčem jiném....má někdo něco do placu? :slight_smile:
18. pro 2007 v 09:11  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.