• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Blondýny"

(Zamčená)
18. ledna 2008 
Ahoj holky, hlásím se do klubu.
Jsem odbarvená, špinavá :wink:
Já jsem taky perlila v jediný den. Oblekla jsem svojí čtyřměsíční dceru a když jsem ji poctivě zahrabala do fusaku, zjistila jsem, že jsem jí zapomněla dát plínku. Nějak mi to problesklo hlavou a všimla jsem si ji připravené na přebalováku ... No a pak jsem večer vytírala (bydlíme ve zděném domě v centru města) a chtěla vyklepat hadr z okna. Chybělo jen málo a já místo hadru vylila celý kýbl z okna někomu na hlavu. Prostě jsem tak chvátala ... a myslela na deset věcí najednou, vždyť to znáte.
18. pro 2007 v 09:17  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
taky moc pěkný.... :grinning:
Já jsem se taky strašně nasmála,hlavně,když byla Ninka ještě malá.Za každou cenu chtěla být soběstačná.Byly jsme v pekárně a malá má ráda loupáky a vzala si do hlavy,že si jeden koupí.Tak dlouho si připravovala,co p.prodavačce řekne,až z ní vypadlo,že by si ráda koupila jednoho loupežníka :grinning: ,prodavačka nevěděla,která byje,ale byla blondýna a celkem brzo prokoukla o co jde.
18. pro 2007 v 09:24  • Odpověz
Jo, s dětičkama je sranda. Taky už se těším až Nikča bude mluvit, perlit a zlobit :grinning:
Akorát je po tátovi a ne po mě - blondýna.
18. pro 2007 v 09:32  • Odpověz
autor
Když koukneš do alba,zjistíš,že ani já ani malá nejsme blondýny,ale občas se chováme tak,že nám tak lidi říkají :slight_smile:
Ninka je teda strašnej komediant,strašně jsem se těšila,až začne mluvit a teď jsem ráda,když jde večer spát,protože mě někdy bolí hlava,jak celej den pusu nezavře :grinning: Ve škole z ní mají taky radost,je šašek :slight_smile:
18. pro 2007 v 09:39  • Odpověz
Lumpíku, právě takové dítě chci mít. Takové co se neztratí a je do světa :grinning: Všichni mi říkají - buď ráda že jen leží a nemluví :grinning: asi maj pravdu
18. pro 2007 v 10:04  • Odpověz
já se sem jdu náhlasit, asi taky patřím mezi vás, jsem totiž výjimka z hnědovlásek (viz. téma č.1000) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. pro 2007 ve 12:35  • Odpověz
autor
Ahojky,vítám tě :slight_smile: máš kouzelnýho andílka,moc bych si přála taky takovýho usměváčka,ale zatím mám jen ďáblici Ninku(viz foto album) :slight_smile: skoro blondýnu :grinning:
18. pro 2007 ve 12:40  • Odpověz
dcerka pěkná, a to chlupatý bloňdatý taky, máme labradorku Sáru :grinning:
18. pro 2007 ve 12:43  • Odpověz
autor
Náš Andy(pes),to je miláček všech,i když je to halama,a to některý lidi odrazuje,je pohodář a neublížil by ani mouše.Má hrozně rád děti,načuhuje do kočárků a Ninku přímo zbožňuje,je to jeho nejoblíbenější hračka :slight_smile:
18. pro 2007 ve 12:51  • Odpověz
no tak to máme podobný, má asi 35 kg, takže takovej mamut, lidi se ho bojí až se.ou v síni, ale na děti nedá dopustit :wink:
18. pro 2007 ve 14:26  • Odpověz
No, dneska to tu nějak vázne. Mám dva blonďatý fory z www.forky.cz
Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?"
"Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne." :grinning: :grinning:
Na co se ptá blondýna, když jde vyvolat film z foťáku?
A : Jestli bude s titulkama nebo ne.
Jinak mi fakt nic nenapadá, ale máme tu kolegu, kterej sice neni blonďák, ale je schopnej nám dát během 14 dnů stejnej vzorek a vůbec mu to neni divný. To je vosel!!!Navíc je ukecanej a důležitej jak papír od sekaný.
Jo, Lumpíku, zítra mám 1/2 dne dovču a v pá. celej den!!! To máš za ten dnešek. Sem musela makat jak barevná :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2007 ve 13:33  • Odpověz
zdarec, já jsem taky blondýna, v profilu jsem černá jak bota, protože se potřebuji maskovat, aby mě nepoznal někdo ze známých :grinning:
19. pro 2007 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
Hoj hoj všem blondýnám :slight_smile: Tak jsem zaperlila,dala jsem prát prádlo a teď když ho jdu vyndavat,tak mi nějak došlo,že jsem tam nedala prášek ani aviváž - miluju zapranou špínu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2007 v 16:54  • Odpověz
Ahoj Latu, no když je špína zažraná, tak to musíš Ariel :grinning: :grinning: Kdepak je Lumpík??????? Ta se teda stará o diskuzi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2007 v 08:50  • Odpověz
Ahoj
Ten vtip o pejskovi mě teda tak rozesmál :grinning: Poslala jsem ho švagrový (ona má psa a je blondýna) a ona se urazila. Chápete to? Prostě blondýna ...
20. pro 2007 v 09:36  • Odpověz
autor
ahoj bloncky :slight_smile:
pk,ty jsi ale rejpna,ne..r,nebo ti nezavolám a budeš tam na tý poradě hnít :grinning:
Vtipy i Latu mě rozbrečely :grinning: .
Přidávám další,sice není o blonckách,ale je aktuální,když je venku tak hnusně(teda u nás je hrozná zima)
Přijde paní do řeznictví a říká:Máte zmrzlý držky? A prodavačka odpoví:Nééééé,mi si tady topíme! :grinning:
20. pro 2007 v 09:58  • Odpověz
ahojky lumpiiiiiiiiiiiii
20. pro 2007 v 10:01  • Odpověz
autor
Ahoj Janiiii,byl by nějakej fórek?
20. pro 2007 v 10:03  • Odpověz
no ja neumim.sice jsem blondyna obarvena na cerno ale ted fakt nevim :grinning: :grinning:
20. pro 2007 v 10:21  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Tak co bloncky máte zmrzlý držky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lumpíku ten je libovej :grinning: Já teda měla ráno zmrzlou držtičku opravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. pro 2007 v 16:03  • Odpověz
Tak Lumpíku, tenhle for jsem použila na recepci, fakt tam maj zimu jak v psírně. Je sice starej, ale fakt dobrej a moc lidí ho nezná. Jinak přeju pohodou zítřejší šichtu plnou erorů (No, však Ty víš, jak to myslim) :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2007 v 19:44  • Odpověz
autor
pk,nebuj error si vytvořím,nebuj :slight_smile: Jinak zdravím,a máte zmrzlé držky?Já teda jo,byla jsem v kostele na koncertě,malá zpívala. :slight_smile:
20. pro 2007 v 19:47  • Odpověz
autor
to je v pr..,vlítnu na návštěvu,obsadím sprostě net a tady nikdooooooooo :unamused:
20. pro 2007 v 19:52  • Odpověz
Teda, tak jsem konečně tuhle diskuzi našla. No, hurá. :grinning: :grinning: Jinak já jsem se teďka taky pěkně "blonďatě" projevila. Vyrazila jsem na kole a nešel mi tacháč. Tak jsem si koupila nový baterky do snímače (mám bezdrát) a šla jsem je tam namontovat. Pak jsem zkusila, jestli svítí kontrolní ledka, která má indikovat, jestli jsou nabitý baterky. No, výsledek byl ten, že stačilo zapnout tacháč a šlo to všechno ok. Úplně jsem na to zapomněla a to mám už bezdrát od května. :grinning: :grinning: :grinning: Jsem to ale střevo.
18. led 2008 ve 12:08  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.