• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Tak bobřice nové téma je tu.. :wink:
29. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
Hola Hola tak dámy šup šup sem :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Už jsem tu. :grinning:
29. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahooooj :grinning: ,
tak nám všem přeju v nové diskuzi jen a jen samé štěstí a super zábavu :dizzy_face: .
29. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahojda,
vy se tady znáte už z nějaké dřívější diskuze?
29. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Sluni tak já včera zkusila ten prográmek a jsem asi trdlo :sweat_smile: . No, budu si muset vytisknout ten manuálek a pojedu dle něj :wink: .
Musim makat a upratovat, než dorazí mužíček z práce. Chci tu mít uklizeno v rámci možností. Nějakou mňamku asi nestihnu, ale pokusím se. Tak zatím páček :slight_smile:
29. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
ahooojík kočičky moje :grinning:

super že se tu slejzáme...

Madlino - -jj známe se už :slight_smile:

Myky - takže ti prográmek šlape?? Máš ho nainstalovaný v PC????

my před chvilkou dora zili z JC z tréninku, takže b udu asi večer...
29. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Sluní nešlape :sweat_smile: . Já to nějak neumím a nevím, na co kliknout. Když dám uložit do PC, tak se nic nestane. Tak já nevím :frowning2:? Ještě se na to vrhnu. Zkoušela jsem otvírat všechno, ale vždycky jen černá obrazovka a nikde nic, nebo takový ty klikyháky :sweat_smile: . Ale asi to tam je, jen na to musím přijít. Já jak něco nejde samo a jen mi to nepíše klikni ANO/NE, tak jsem v koncích :sweat_smile: .
A jaký byl trénink? Už byla Niky v tom novém týmu, že?
Mikuklášek dneska nechtěl moc papat a včera taky ne, tak nám trošku zhubnul :cry: . Chjo ach.
Sis a zapoměla jsem reagovat na ten tvůj dotaz ohledně těch dvou kamarádek, co jedna druhou naprášila. Já bych určitě nešla za ním a nezdrtila ho bonzáctvím. Ale pěkně bych jí, řekla něco od plic! Buď ať se s ním rozejde, ale takhle ho ponižovat?! To se nedělá a kor dospělí lidé, kteří spolu už něco prožili. Bych jí řekla, že pokud se bude chovat hnusně, že se s ní nebudu bavit a že mě to bude mrzet. Ať si to srovná, nebo to skončí. Ale tohle se nedělá, fakt! Vždyť kamarádit se můžou každý zvlášť, když budou rozešlí. Každopádně nepříjemná situace :confounded: .
Jdu na VKV, tak o reklamě mrknu :dizzy_face: :wink: .
29. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
jsem tu.. ale nikdo nikde,, tak se tu cpu :frowning2: :frowning2: :frowning2: a jdem s nik i jukat na ordinačku
29. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj, taky jdu na ordinaci, jen napíšu, že ty dva se rozešli a ona se odstěhovala a to minulý týden mluvili o tom, že chtějí dítě. :frowning2: Holky, to píšu o svým skvělým švagrovi. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je teď z toho hodně špatnej. Taky se bojí, aby mu nesebrala psa, co si koupili spolu.
29. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
ježi š Myk y \ takl tob ě to taky nejde :frowning2: :frowning2: :frowning2: - no jo jsem chttělab rát na bobrovku notase co?

Niki nakonec nikam nejdou.. . bylo by¨jich jen 5 .. a to nemá cenu.. škoda, ach jo, jsme se těšili že to bude lepší..

naše taky ted blbe jí.. furt c hce jíst sama .... pořád se c hce patlat v jídle, nebo chce lžičku.. no děs.. fakt ted děs... a jak se trošku nají,.. ukojí t en nejv. hlad. tak už chce cestovat,, ne sedět... horor fakt ted.. a značně dokáže dát najevo, ž e něco není tak jak ona práv ě chce :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Sis tak to mě mrzí. Ale lepší, že se rozešli, než aby pak v tom bylo dítě. Najde si jinou, hodnou holku, která si ho bude vážit a bude mu 100x líp. Jen teď , to tak asi nevidí. No škoda. Držim mu palce.
Sluni, tak to máš teda peklo :slight_smile: . Mikulášek si taky začíná určovat svoje. U jídla se pěkně čertí :sweat_smile: . Jsem zvědavá, kdy se konečně rozleze a stoupne si. Máme ještě čas, ale jsem na to zvědavá. Nějak si připadám čím dál víc unavená. Asi jsou to i nervíky, ale někdy mám pocit, že melu z posledního a ráno se těšim na noc :sweat_smile: .
29. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
A škoda s tou Nikolčinou tancovačkou. A jak to teď teda budou mít? Jako loni?
29. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky, tak jsem vás našla :slight_smile: , a mám jeden dotaz?? Kdopak vymýšlel název této diskuse :grinning: ?? To je nářez, já si pod tím představuji strašně chlupatou ženskou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...

Sis, no pokud jim to spolu dvakrát neklape, tak není co řešit, vždyť ženských je.... .

A co ta Myky pořád dělá?? Ty scrapbooky???? Na to se též už nedostanu, leda v příštím životě.
Lůce jak rostou zuby, to je nářez, už jsem totál vysátá..., druhé mimi fakt ne, na to nemám.
Dnes se mi Lůca ve spánku odpol. totál zeblila, ani u toho necekla, ještě že jsem byla u ní..., navíc spala ve velké posteli, takže Nanny by nám nepomohla....... :frowning2:
Začala jsem pomalu jíst mléčné výrobky, a blije zase... :confounded:

No nic, jdu se vymydlit, žehlit a pak spááááááát!!! :dizzy_face:

Brou noc
29. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
nazdárek babuši, tak jsem tu taky :slight_smile: přemýšlím, co nachystat Anetce na narozeniny, budeme tu mít tchánovce a pražskou tetku...
Co jste připravovali vy? Tchýně přiveze dort pro Áňu, ale nic víc... Chtěla bych, aby si to Anet užila, něco co může jíst taky .... poradíte prosím?
musím mazat, nějak se budí...
29. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dagi :grinning: , no ty jsi fakt dílo :grinning: . Bobříci jsme dali za1. dle našeho srazíku a pak já psychouš v tom mám momentálně bobříka odvahy :cry: . Takže žádný chlupatice v tom nehledej :grinning: :wink: . A byla to společná domluva :wink: .
A co pořád dělám? Jen stahuju video, bo pořád něco natáčim a chtěla bych nějaký hezký prográmek na fotky, což mám od Sluní, ale zase jsem na PC trdlo a tak nějak nechápu a nechytám se. Nu což. Ono to někdy půjde :wink: :sweat_smile: .
Já se zas na druhé mimi hrozně moc těším. Nevím sice, kdy bude a jak to bude a co bude. Ale když se zvládne jedno, tak druhé k tomu snad už nemůže být takový rozdíl. Ale teď nějak tohle neřeším. Já řeším jiné věci, bohužel.
29. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Bré ráno chlupatice :sunglasses: .

Chiw, tak to by mě také zajímalo, tady zatím slavila jen Adélka od Sis. A co dáreček??? Máte vymyšlený?????? :wink: Zrovna včera jsem špekulovala, co Lůce koupíme k roku, k vánocům...ona má vše v jednom měsíci, i svátek :unamused: . Určitě k něčemu dostane nočník, jídelní židličku, pak nějaké ptákoviny :grinning: ..., a také odrážedlo :slight_smile:
30. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahoj holky,Slunickoo a Dagi,snad si mě pamatujete ještě ze "Sanusaček" :grinning: Slunickoo,měla bych teď stejně staré mimi,ale dopadlo to ZT,ale nejsem zase až tak pozadu :grinning: Dagi,ty jsi z Ústí nad Orlicí?Nebo z okolí?Já jsem z Letohradu :wink: Mějte se a ať Vám rostou píďalky :grinning: :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj kočky,
jdu pozdravit :grinning: . Dneska mám super náladu a Mikuláškovi jsm koupila foto albumy a za chvíli jdeme do vany. Zkusím mu dát asi to sedátko a hračky. Jsem zvědavá, co na to řekne :grinning: . Tedy, jak se bude tvářit :wink: .
Sis, jak jsi vlastně dopadla s tím prstem? Dal ti na to něco dr?
Chiw, tak já myslím, že jídlo bude to poslední, co Adélku bude zajímat :grinning: :wink: . Hračky budou nej :wink:. Asi bych udělala něco z dětských sušenek, zeleninky a ovoce. Sisa je tu nej na dortíky a pod... tak třeba ti něco vykoumá a navede na stránky, kde se dá něco najít.
30. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Tak koukám, co tu nového a nic????
Copak všechny děláte?
30. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Se musím pochlubit, Adélka už často stojí sama a ani se nehne a včera udělala sama tři kroky a dnes už čtyři, tak mám děsnou radost a myslím, že to nebude dlouho trvat a bude tady běhat. :slight_smile:

Ty jo, teď jsem si všimla, že se mi vymazal dlouhej příspěvek, sakra. :angry:

myky, copak, že máš dobrou náladu ? Nějaké dobré zprávy ? je to dobře, ty bobře. :wink: :grinning:
Jak se líbilo Mikymu v sedátku ?

S palcem jsem nikam nešla, ale pořád mě bolí, tak nevím, snad to přejde, nechce se mi k dr. Já k nim fakt chodím, jen když je nejhůř.
30. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jo a Dagi, ti děkuju za ty chlupatice, už na to myslím pokaždý, když se sem jdu mrknout. :grinning:
30. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
tak co poradíš sis? co jsi dělala pro malýho na první narozeniny?
myky, asi máš pravdu, hračky budou nejzajímavější. Ona teď Anet jídlu moc nedá, zas má "nejedoucí" období, dokonce pár dní chtěla k obědu jen kaši s mlíčkem, asi jí fakt konečně rostou ty zuby... Asi jí udělám nějaký těstovinky, má je moc ráda, tím jí asi udělám největší radost...
My zatím nekupovali nic, protože čekáme, co dostane od babiček a děděčků a pak jí pořídíme ten zbytek... napsali jsme totiž takový jako že dopis Ježíškovi, aby příbuzní věděli, co potřebuje a na jaký hračky se sápe v hračkářství... bude taky ještě jedna oslava u našich, v polovině listopadu, budou se slavit patery narozeniny...
30. zář 2009 ve 23:58  • Odpověz
Nazdárek bobřice, vy holky jedny chlupaté :grinning: ..

Sis, no já to také myslím, jen co vidím název diskuze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

To mě také zajímá jak se Miklík cachtal v sedátku :slight_smile: .
Holky, od kdy dáváte na nočník??? Vím, že Sluni dávala už asi v 7-8m, ale to nic pro mě, určitě nechci dát dřív než si sedne sama, tak v roce to bude akorát...?! Z více zdrojů mám, že klidně až v 15ti měsících.
Moje kamoška dává cca od 8smi měsíců, a prý už malá ví co se po ní chce, že stahuje jakoby bříško na čurání..., a vždy je malá nadšená, když jí nočník začne hrát..., tak nevím, třeba má extra inteligentní dítě (oba rodiče jsou ing. :slight_smile: )

Chiw, Anetka ještě nemá žádné zuby?????? Určitě vymyslíte dobrou oslavu, a super dárky :wink: .
Lůce se dere zub kosmickou rychlostí, už je skoro vidět :sweat_smile: . Na to, že buzení dvakrát v noci bylo od zubů je dobrý průběh, a ty další zuby už prý tak neprožívají :sweat_smile: , takže se konečně vyspíme :grinning: .

Jinak Lůca pořád nechce kaši :unamused: , občas jí dám, ale bezúspěchu, už nevím co jí mám dávat za jídlo... , mi přijde, že má pořád to samé kolem dokolola.
A Lůca si už začíná sedat ve volné prsotoru, zatím je jak opilý Frantík, ještě moc nevydrží, dávám jí tak 14 dní a bude hačat pěkně

Sis, a když se Adel takhle projde, tak pak spadne na zadek či co :slight_smile: ????

Myky, teď mě napadá, když byla Lůca staará jak Miky, vytáhla jsem už sporťák, co vy??? Ještě asi hluboký, viď. Já teď vím, že jsem sporťák uspěchala, až teď by to bylo akorát... :unamused:

Mějte se bobřice.

Pa
1. říj 2009 v 06:28  • Odpověz
Dobré ránko, tak nevím, jestli nezaložit jinou diskuzi s názvem Chlupatice. :grinning: Už jsem to sem skoro napsala. :grinning: :grinning:
DAgi, Adél chodí sama jen když jí někdo zavolá k sobě a ví, že jí chytí. :slight_smile:
Nočník zatím tak jednou za týden, prý se mají dávat nejdřív od roka. Prostě v od jednoho do dvou let je to akorát. Je to prý kvůli kyčlím, že je dobré, aby měli plenky co nejdéle.

Úplně vidím Lucinku jak sedí. :slight_smile: máš moc hezkýho medvídka v albu. :wink: :slight_smile:
Ädél kaši taky nechce, ale v pondělí jsem jí zkusila dát ráno tu kaši s mlíčkem, to má největší hlad, no a vypila všechno. :slight_smile:

Chiw, dělala jsem občerstvení hlavně pro rodinu, grilovali jsme, k tomu hodně zeleniny, tzaziky atd. Koupila jsem medovník a jeden dort jsem udělala. Oba dorty dostala malá ochutnat, jinka si spíš pochutnala na zelenince. Chtěla jsem nejdřív dělat dort z dětských piškotů a čerstvého ovoce. Myslela jsem, že koupím pár přesnídávek, smíchám se želatinou, aby to hezky ztuhlo, ale nakonec jsem to nějak nestíhala.
1. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Sis, a papírovky mají také nějaký vliv na kyčle?? Oproti látkovkám mi přijdou jak nic :sweat_smile: . Jak jsem s látkováním rychle začala, tak rychle skončila, snažila jsem se, ale fakt to je mazec, nedalo se to.
Sluni, ještě látkuješ???
1. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Zdar, zdar,

Juj - tak Lucinka už bude brzo hačat - šikulka :wink:

my už taky docela hezky stojíme sami a asi tak dva krůčky občas udělá, ale je tokový nejistý , hned jak ji nikdo nedrží tak kouká a hledá naše ruce :wink:

Já dortík k roku budu mít z cukrárny - ségra tam dělá, tak asi krtečka, když už ho malá zná, nebo berušku.. ale asi spíš krtka a přemýšlím, že koupím njěaký ten za studena dělaný a jen ho přizdobím, piškotama cukrář. dokola + navrchu + svíčka

My s nočníkem v poho - jsme spokojený, hned jak se v zb udí tak jde na nočníček a hned čůrá, po ránu i kadí, a když jsme doma tak ji d ávám i během dne... si tam chvilku hraje a pak ji vezmu, bud tam něco je nebo není :wink:

Dagi -jj - dávám látkový plínky , když jsme doma, někdy když máme mokrý ty vrchní gumový kalhotky tak d ám papírovou, ale tuhle v PO jsak jsme byli v HK tak jsme ji tam přebalili jen jednou a pak doma byli pakaděná, a chudinka jak v tom byla půl dne - tak měla opruzenou prdelku, ale děsně, ted už je to dobrý, ale stejně to není ono - takže mažem Rybilkou

dnesk razíme s Niki + beru holky - na trénink mají od hasiče... pak maže j eště Niki plavat s kámoškou do JC, v sobotu odjíždí s tomem na autokros.... a zítra by snad měla přijít telka, ale uplně odjinud... se mi pořád neozývali tak jsem tam včera psala, NIC? tak dneska znova a ráčili se odepsat, že telka není.... a nabídli mi za ni jinou, přitom ji na netu pořád nabízejí - a o 700 dražší už, no tak jsem cinkla jinam tam je taky za stejnou cenu a prý ji máme zítra doma :wink: :wink:
1. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Sis, toho medvídka myslíš Lůcu :grinning: ??? Ty jsi na ty dorty stejně šikula..., Lůce bude péct k roku tchyně, ale od nás dortík také dostane :dizzy_face: , zase manža bude péct :grinning: . Také by se mi líbila beruška...

Nojo, Žanetka už je dávno napřed, ta bude běhat za chvilí jak čamrda :slight_smile:
Já mažu Lůcu pořád preventivně lenienskou..., nebo už nemusím???? :unamused: Opruzená byla jedinkrát jako malinká, když jsem látkovala, asi jsem ji včas nepřebalila či co :sweat_smile:

Lůca usnula, ale celé dopoledne mrčela, ufff, už jsem myslela, že se půjdu poohlednou po nějaké větvi :confounded: .

Copak Oskarka, ta nás chuděra mezi bobříkama ani nenajde :grinning: . By mě docela zajímalo jak válčí :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
tak holkyyyy před chvilkou udělala žanet sama tři KRÁSNÉ KRŮČKY :slight_smile: :slight_smile: - ta kže asi napíšu do de ní čku :wink:

jo a ztratili jsme někde naušnici, ráno ji ještě měla.... ta kže doma, ale kdo ví kde

jinak já taky mažu pořád, ale jen mastičkou od Babydreamu, se mi osvědčila, ale na to hle jsem radši dala tu Rybilku právě....

jo a Oski nás určitě najde až b ude mít čas, vždyt tam SIsa hodila odkaz na Bobry :wink:
1. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj, tady je napovídáno :grinning: .
Sluní gratulujeme. To už budete lítat, jak divous.
Hoky sedátko do vany super :grinning: . Ale je to asi na chvíli, bo jsem se bála, že se s tima přísavkama utrhne a převrátí se dozadu. Docela tam hačal jako král a pořát se snažil chytat ty potvůrky ve vodě :grinning: . Jak stáhnu fotky, tak nějaké hodím do albíčka.Byl vykulenej z toho jiného pohledu na vodu :grinning:.
Hela a žádný měnění názvu :grinning: . Bobřice jsou náhodou krásný a hlavně statečný :grinning: .
1. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Myky, to jo, a také pořádně chlupaté :grinning: :grinning: jsi nedodala
1. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 66
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.