• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahoj,jen letím v rychlosti povědět novinu. A pakhned fičíme na RHB. Příjdu večer.
Výsledky Mikulášek = další dobrá novina. Další co muj vyšlo ok. A tak už teď fakt čekám na výsledky z Brna. Už mi hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mě tu krev někam zašantročili, tak musím znova na odběry :angry: . ještě teď mám modřinu, tak jsem zvědavá na další :cry: .
Tak díky za to, že jste na nás mysleli. To hrozně pomáhá :dizzy_face: . Díky, díky, díky, díky :grinning:
13. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem se sem vůbec nedostala, to byl den v poklusu. Ráno u dr., pak obr nákup, vaření oběda, návštěva, pak jsem se pustila do slavnostní večeře pro šváru a koupání, ukládání, mezitím malej škola+ břichaboly celé odpoledne a veer volal švára, že nepřijde, že má návštěvu. :unamused:
Dnes ráno plavčo, takže dobrý, snad dnes bude líp.

Myky, tak to je paráda, gratuluju k dalším super zprávičkám. :slight_smile:
Hele, ty příbuzný, to byla ta rodinka včera ? Jak jsou příbuzný s váma ???

Kači, chudák malej Tobík, jak mu to zjistili ? Byl na nějakých testech ?? No, snad mu léky uleví, hlavně že to zjistili a budou ho léčit.

Holky, v Sama doma bude o kočárcích.
13. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jo a včera jsem se pustila do pletení bambulkový šály a myslela jsem si, jak to bude jednoduchý a už sem to asi 30x vypárala. Ale dnes konečně jsem na to přišla, haleluja. :grinning:
13. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
ahojík,
zdravím SIs - teda takový dny znám taky :grinning: - venko je kosa co a to razíme do JC, se mi teda chce,,,

já si spletla Jak se staví sen a Dům snů :grinning: , no a včera jsem ale díl neviděla... bylo to hezký ?
13. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Dagi: jj čipernej je až moc .) a hubenější asi sem bo je mi všechno volný.

Sis: od května měl už 3 bronchitidu a nemohl dýchat, vždy když mu začne rýma a nedostane dýchnout tak sípe a těžce dýchá. na dalšíé alergol. testy jdeme na konci října

Sluni: ano má na to léky, 2x denně si musí dýchnout, a pak je ještě jeden lék "pohotovostní" že když zase sípe dýchne si 3x po 20 minutách. záchvat měl zatím 2x tak dr říkal že nevylučuje že v dospělosti bude ok.
13. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
jinak aktuální fotky máme na rajčeti: "rejli"
13. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj,
jj včerejší díl "Jak se staví sen". A bylo to celkem trapný :angry:. Trochu závist :grinning: :grinning: :wink:. Ale nějak se mi to ve finále nelíbilo. Tyhle designérky nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
No příbuzný jsou to od Myšáka. Jejeich babičky byly sestry. Já tu tlustější dceru moc nemusím. Jsem jí řekla, že bejt moje dítě, tak jí budu honit od rána do večera kolem baráku. Ona je hrozně líná a taková ukňučená :grinning: . Jirka je takovej zvláštní. My příjde fajn a občas, že si myslí, že snědl všechnu moudrost a vtip světa :grinning: .Nejradši mám tu Míšu (mámu). Dobrej byl ten břišní tanec :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vodní dýmku měli na srazu, který pořádají další příbuzní a tam jezdíme jednou ročně s ostatním příbuzenstvem :dizzy_face: . Prča
Dny máme podobný :slight_smile: . A máme nový cvik z rehábky. A je to MASAKRRRRRR :sweat_smile: .
13. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoooooooooooooj holčiny!
Posílám Vám srdečné pozdravy, dočítat Vás nebudu, to bych asi nezvládla, ale chtěla jsem na Vás juknout. V kontaktu jsem alespoň občas se Sluni na FB, kde trávím víc času než tady.

Věřím, že všechny dětičky rostou ke spokojenosti rodičů a dělají Vám jen a jen radost.

Ondrášek už nám teda radost dělá a velikou, ten první otřesný půlrok jsme překonali a prožili hezký druhý půlrok. Klouček zanedlouho oslaví již rok, to to uteklo Vám povím:slight_smile:. Jsme velmi rychlí lezísci, stavíme se o všechno a všude, vrháme se kamkoliv střemhlav, hodně povídáme (mama, tata, teta, tiktak, atd..), ukážeme kde jsou hodiny, kde je méďa, kde máme očičko, nosánek, jak dělá auto, jak dělá vysavač (oblíbená hračka:slight_smile:), skládáme kostky, kroužky už běžně, hrajeme na xylofon, atd... Hrozně rád se Ondrášínek dívá venku na auta, autobusy, pejsky - to stojíme na nějaké křižovatce třeba skoro půl hodiny a pozorujeme:slight_smile:. Je to už úplně super!!!! Samozřejmě, že sem tam má nějaký ten záchvatek či vztek, ale to se s tím co bylo nedá srovnat.

Také jsem teď zahájila od září chození za kulturou, takže určitě jednou-dvakrát za měsíc vyrážím do divadla či na koncert (většinou se ségrou) a manžel hlídá. Teď na konci měsíce ale jdeme s manželem na benefiční představení České nebe a také s manželem pojedeme na začátku listopadu na prodloužený víkend do Vídně, to se těším, snad Ondrášek bude hodný při hlídání prarodičů (jak tchýňky jeden den, tak našich další dny).

Mějte se hezkyyy, nepropadejte podzimním depresím a zase brzy papa, oskarka-Alča
13. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak kde to vázne ???

Kači, hezký fotky, to byla nějaká akcička pro děti, něco jako dětský den ?

Myky, mě se jejich proměna byto moc líbila. PO dlouhé době, občas je to děs, co jim strčí do bytu, ale tohle byl přesně můj styl a moje barvy. Aspoň víte, jak to u nás doma nevypadá. :grinning: :grinning:
Co máte za novej cvik ? :confused:

Jo a vodnici jsem nikdy nezkoušela, ale umím si představit někde u moře na srazu, oblíknem cingrlátka zahulíme a rozjedem to, až budou chorvatům vypadávat oči, co umí český maminy. :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Hojík :slight_smile: ,
tak se mi Mikulášek nějak osypal na tělíčku. Možná se trochu spotil :frowning2: . Ani nějak moc nechtěl jíst.
Sis noooo, to si dovedu představit, jak by chorvati mrkali a což teprve ti naši :grinning: :dizzy_face: :wink: . Mě se nelíbil obklad kuchyně a jak vytrčeli tu kuchyň do místnosti. Jinak kuchyňská linka taky přesně moje gusto i barevně. No a taky vidíte, jak to u nás nevypadá :grinning: .
Oskarko ahoj. To máš šikulku doma. Jak jste zmákli aklimatizaci po chaloupce?
14. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Ahooj zdravím

Niki pádila k dědovi vedle - se dívat na fočus :grinning: , já budu koukat na Přešlapy, Dům snů dneska není :angry: kvůli slavnýmu fotbalu..

Tak já asi zítra juknu na tu přestavbu na netu - to je ten obývák? jak ted jukám... jak tam měli to akvárko?
14. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Sluní jj, to je ono :grinning:
14. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
No joooo, on je fotbal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem se těšila na Dům snů a vůbec mě to nenapadlo.
14. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky, tak jsem to domordovala a už mám objednávku na další dvě. :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2372316
14. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Sis, moc hezká šála. Ty jsi fakt moc šikovná :dizzy_face: .
14. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Myky, díky. Kdyby jsi mě viděla včera, než jsem zjistila, jak na to..... :grinning:
14. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Sis to věřím. Musela to být makačka. Já si to ani nedovedu představit, jak se to dělá :sweat_smile: .
Holky, já tu narazila na diskuzi o milenkách :angry: . Mě to docela nadzvedlo. Jestli něco nesnášim, tak chlapi, co podváděj a ženský co podváděj, nebo choděj s ženáčema. Jasně, že hodně záleží na situaci, ale nechápu některý ženský :angry: !Doufám, že žádnou takovou slepici nikdy nepotkám :angry: !
14. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Holky, dobrou noc :slight_smile:.
14. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
Čauky holky :slight_smile: já jse taková noční můra :grinning: ale R. toho eď moc nenaspí..každopádně už je to mnouhem lepší. Sice ještě nudluje ale je to lepší. :slight_smile:

sisa - jsi šikula :slight_smile: Veru si dnes zkoušela tu čapku od tebe a je v ní jak pacoš :grinning: Ale pořád jí sluší!! Jen je větší hlavička...

jinak nedočítám...

myky mám ten samej názor na nevěrníky... :angry: :angry:

dagy - co plavání jaké to je? Já ani nezačala bo jsme furt nemocný. :frowning2: :frowning2: to by byly vyhozený prachy ...ale možná se k tomu dopracuju :grinning: Ale Ráďa je úúúžasně roztomilé dítko fakt! My teď furt řešíme tu firmu která se dodělává a k toumu naše bydlení tak toho je až až..
14. říj 2009 ve 23:58  • Odpověz
autor
ahojíj holk,y

jen na chvilku, mamka si vzala žanet, tak musím jít žehlit, mám tu hafo prádla....

Koukali jste včera na Přešlapy?? to byl mazec :grinning: :grinning:

a na přestavbu jsem nestihla juknout na celou, jen jsem v iděla před a po rekonstrukci a moooc se mi to líbilo, ale bylo mi líto teda toho akvárka, mě se moc líbilo... máme taky veliký, je to chlouba - pryč bychom ho asi nedali...

SIs - jsi šik ulkaaaaaaa, že tě to b aví - a že se ti vůbec c hce :grinning: - já mám taky šálu podobnou - koupenou od vietnamců :grinning: , ale už ji nenosím, Niki se s ní omotává doma :grinning:

Masle -tak začínáte stavět???? Držím palečky at do máte brzo vyřešený - mě by se do toho už nechtělooo :grinning:
15. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky,
sluní tak cooo? Máš vyžehleno? Přešlapy byli bomba :grinning:. Jsem se zase jednou nasmála :grinning:.
My byli dnes u Dr. Miklíkovi se včera večer udělala vyrážka na bříšku a zádíčkách. Jak na potvoru dneska u Dr to skoro neměl, tak prý buď spocený, nebo to může bít k nějaké viróze. No a dneska večer už to měl zase víc a i na ručičkách i nožičkách. Horečku nemá, tak si říkám jestli se ještě nevyhoupne a nebude z toho 6. nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Masle, tak budete mít samostatně baráček, jo? A kde budete mít ten nový? Taky někde v Praze? Nebude muset Verča měnit školu?
15. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Myky - jj vyžehleno , parádička.. NIki ted jela plavat... a holky ona je fakt dílo.. si přibrala další kroužek - vybíjenou, ,takže v PO má hud. nauku + klavír, v uterý trenink Destiny, středa vybíjena, čtvrtek jezdí plavat a v pátek má keramiku :grinning: :grinning: :grinning:

Přešlapy fakt bomba bomb... ale byla jsem docela ráda, že Niki se nedívala že se dívala s dědou na ten fočus :grinning: :grinning:

a Mikuláškovi přejem at je brzo bez pupínků... my nakonec chtěli jet s tou prdelkou opruzenou k mudře. ale na dopor. kamarádky jsme koupili Ondřejovu mast a super, máme to o 90 proc. lepší... :wink:
15. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Sluní jj, to by asi Niki koukala :grinning: . A to má teda zájmových kroužků :dizzy_face: . Já taky hrála vybiku a doébrýýý. jen mi to pak zatrhnuli z hudebky, bo jsem hrála na housle a prý tyhle dvě věci nejdou dohromady. Jsme měli plánované koncerty se souborem a zkazila bych to více lidem. Tudíž vybka skončila :cry: .
Ta Ondřejova mast se dá koupit normál v lékárně, nebo je na předpis? Já koupila dneska niveu krém na potníčky a celého jsem ho s ní po koupání natřela. Byl kluzkej, jako úhoř :grinning: .
Od včerejšího večera i nějak míň jí. Tak uvidíme, co z toho bude :frowning2: .
Včera u nás byla ségra a synovcovi je 2 a 1/4roku a ségra mi říká, že se moc o Mikše bojim :angry: . Že bych nemohla nikam mezi děti. On ale je jak slon v porcelánu. Prostě by na Mikuláška klidně šlápnul. Začla ho hlídat od chvíle, kdy jsem málem bouchla, jak ucpaný kamna :angry: . Natáčim na kameru, ségra sedí a Mikeš u ní leží na bříšku na zemi a synovec si mu chtěl stoupnout na záda v kříži. Jsem po něm skočila. Ségra se lekla a úplně byla paf, že u něj sedí a nevšimla si. Mám to super nahraný do budoucna :angry: ! Pak tam sedíme my dvě a Mikeš leží a hraje si na bříšku a najednou Vítek se nějak vsteknul a chytnul Mikulu za nohy a škubnul s nim tak, že si Miklík bouchnul nosem o podložku. Jsem ho chytla a řekla, že mu to udělám taky! Ségra mu řekla, že to nesmí, jinak ho bouchne :angry: . Tě prdel, jak mě se....e! Já bych ho střískala rovnou, bejt jeho matka! Já ho mám hrozně moc ráda, ale tohle mě dostává a začínám se ho bát. Tak jsem se zas vykecala :sweat_smile: . Se omlouvám za román :sweat_smile: .
15. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Myky - já právě taky dříve koupila Nives SOS krém, jsem na něj slyšela chvály.. ale nám nepomohl. takhe Ondřejova je před předpisu... a fakt super

Niki chtěla chodit i na basket ale to ji TOm rozmluvil - právě kvůli klavíru.. kdyby si zlomila prst..

Tak ty jsi taky zdatná hudebnice jo :grinning: :grinning: my máme taky na půde u našich ještě 2 housle a klarinet po pradědovi - on byl vyhlášený hudebník

a s tím synovem to mám jak ty... takhle starý dí tě už musí umět pochopit co smí a ne.... dobře na něj jdeš :grinning: :grinning: Já už ted žandě nadávám když jde rvát kytky nebo se hrabat v hlíně... tak ona už to ví... sice jde.. ale kouká při tom na ně a ručičkou dělá ne ne ne ... :grinning: :grinning: a když pak hubuju tak toho fakt nechá a jde jinam.... :wink:

jo holky Bobřice - pozdravuje vás TOm, už nám dorazil z cest :wink:
15. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy jste kecalky, to jsou dlouhý příspěvky. :slight_smile:

Na Přešlapy jsem koukala jen jedním okem od pc, nějak mi vadí, že je to přesně okopčený podle toho brit. seriálu a zhruba vím co bude, ale jinak dobrý no.

Myky, tak snad ty pupínky nic nebudou, třeba jen potníčky. Asi jak se ochladilo, tak ho víc balíš a neí zvyklej. Adél dělá scény, jak nechce držet, než jí dám víc vrstev.
Jak jsi popsala tu návštěvu, tak to úplně vidím, by jsi mohla psát knížky. :wink: Ale kluk teda nebezpečnej.

Sluni, teda Niky je dobrá, to si neumím představit, že by toho měl Jindra tolik, chodí jen do hudebky a na počítače a stačí. Jo a ještě do turisťíku, ale to jen o víkendy.

Holky, já hrála na klavír, ale nechtěla jsem se učit noty a dělala jsem hovadiny až to naši vzdali a teď mě to mrzí. Jindra hrál na klarinet, ale vživotě mi nezahrál. :grinning:

taky zdravíme Toma. Jsem si vzpoměla jak vlítnul na Jindru na wc. :grinning:
15. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je venku fakticky hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mikulášek nechce být v kočárku, tak se odkopává a tak hodně, že úplně odkopne nánožník. Jsem z něj byla KO. Taky už krásně lezeme a je to super :grinning: . Z něj mám radost :grinning: . Ale ho musim hodně hlídat. Taky budu muset asi udělat nějaká opatření v bytě :sweat_smile:.
Sluní na housle jsem sice hrála, ale už je nemám :cry: . Naši na ně neměli, tak jsem měla jenom půjčený. Pak jsem měla problémy s učitelem, tak jsem se na to vyp...a a dneska toho hrozně lituju. Jednou si ale stejně housličky pořídim a budu vrzat dětem písničky :grinning: . Trest pro ně i sousedy :grinning: :wink: .
Teda ani nemám klid na psaní, tak zas juknu za chvíli.
16. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
tak jsem tu .... Myky - počas fakt děs... mě se ulevilo, že zí tra na to NIkčino soustředění do JC - 3 hod... nemusím nakonec žanet brát, mamča má volno tak si ji nechá doma.. jinak t o stro jení... jak píše i SIsa- -taky se nám to nelíbí.. navíc je jak medvěd nabalená, nemůže se pomalu hýbat.. dala jsem ji pod tu z imní budndu ještě teplý svetr a má ji jen tak tak.. t akže na celou zimu nebu,,, ale dneska tu byla ségra a z ítra mi doveze od kámošky nějakou prý super krásnou zimní tak jsem ráda...

Tom bourá holky dole ten komín... prachu a bordelu. tady nahoře jsme se zabarikádovali.. ale nevím kdo to teda dole + celý schodičště uklidí... no kdo asi.. ale nev ím spíš kdy :angry: :angry:

JO a holky co ten Ptohoshop už vám šlape??? mě by to moc m rzelo, kdyby vám to nešlo.... fakt to ostatním co to mají jde... já už se chystám tvořit nějaký předvánoční + vánoční foto

A teda nevím jak ta Praha... ale my pofrčíme nějak v listopadu -.... Mamča chce NIkč v Ikee koupit něco k narozkám,, ,napsala bych co, ale co kd yby to četla že jo :grinning: :grinning: a pak si Niki přeje jít do Imaxu do kina... takže mamča bude hlídat žanet někde venku v obchůdkách - chudinka se mu sí objetovat :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
http://img381.imageshack.us/img381/8774/dsc02820.jpg

kuk tety... to jsem já se svojí ANduulou....

posílejte t aky sv oje dětičky, mi přijde že jen já posílám žanet..
16. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jééé sluní to je bomba :grinning: .
My tu měli neplánovanou návštěvu O2 a budeme platit míň za telefon, takže super :grinning:.
Sluní já to zkoušela, ale vůbc nevim co s tím mám dělat? Na co kliknout? Mi to napíše instalace načítám a pak když to chci spustit, tak to po mě chce ten adobe photo shop program a ten už nevim. Si myslim, že se to načetlo, ale asi ne :frowning2: ?
16. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Holky, já teď vždycky juknu do diskuze "milenka" a mě svrbí ruce tam napsat. Mě všechny ty holky tam příjdou fakt hustý. Jak si tam ospravedlňujou nevěru atd... Mě příjde, že láska jako bum a jsem šíleně zamilovaná příjde, jako neexistující blábol. Samozřejmě šup a někdo mě přitahuje, líbí se mi, ale to neznamená, že ho miluju! Kdyby mi chlap řekl, že je ženatý, nebo by to byl přítel-manžel kamarádky, tak bych po něm mohla sebevíc toužit, ale nikdy bych si s nim nezačala. A ty holky to tam popisujou, jako že je to normální si s takovým člověkem začít a pohoda. Jsou naprosto spokojený, protože ony jsou ty chudinky, který se trápěj. Já v tom vidim akorát to, že někdy chlapi mají s ženou problémy o financích, dětech atd... a najdou si milenku s ketrou jim je fajn. Jooo je hezký, že od manželky neodejdou, ale je to nefér, že čas, který by měli trávit doma a finance utzrácené s milenkou by měli jít do rodinného rozpočtu. Kdyby prostě nebyli takový krávy, který jdou s takovýma chlapama, tak by nebyla ani ta nevěra a nešťastný ženský. To mám chuť těm slepicím tam napsat!
16. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.