• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
j ujjj k uky ... tom nám ut ekl na pivo... . j j se m u nevidíme... tolik prachu a td....

milenky - no com ent... já tohle nesnáším přímo.. asi znám oso bu co to má doma..,. a je dos t blí zká holky. .ale zase co vím tak ona to nemá doma jednoduchý...
16. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
tak poma žu chrt upat.. r áno s niki ma ž em... tak páááá kočky... zítra písněte pá
16. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Sluní, tak držíme palce a užíjte si to. Dobrou :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak myslíme na Niki soustředění a jak si to holky užily :slight_smile: ?
Myšák zazimovává chatu. Já teď doobídkovala a jdeme si zase hrát. Mikulu musím dávat do postýlk, bo jak leze, tak bych se ani nenajedla. Jsem zvědavá, co na to řekne naše mrcha váha. Odpo chceme do obchodu, tak asi ven teď nepůjdeme. Je tam hnusně a jsme oba trochu nakřápnutý, tak obchoďák bude stačit :sweat_smile: .
Holky a přemýšlím o plavání, ale asi jen ve vaně. Já moc nejsem příznivce, ale když vidim, jak se Mikuláškovi líbí voda, tak bych do toho snad kvůli němu i šla :sweat_smile: . Musím najít něco, kde jsou takové ty velké vany.
Sis, jak jste na tom se zdravíčkem? A už má Adélka tu prdelku ok? Asi pleteš šály, že :dizzy_face: ?
Co Dagi? Ta se nějak schovává. Se blíží potápění, tak se asi doma psychicky připravuje :grinning: :wink: .
17. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj, jsem tu. :slight_smile:
Šálu pletu. :grinning: Teď jsem dodělala hrk hrk buchtu, mňam. Jdu se nacpat. Akorát jsem si k tomu udělal kafe bojleráček. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsme zdraví všichni, ťuk, ťuk a prdelka taky dobrá.
17. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak to je super. Jste si užili a hlavně Adélka, viď? A co je to za buchtu ta hrk hrk. To je nějaká snadná rychlovka :grinning: ? Že bys písla rcp :wink: .
Já nabručená, bo Myšák přijede až tak v 17h a to se mi už nechce jezdit někam do obchodu. Se pak nemůžu na nic juknout, bo je hodně hodin a Mikulášek musí do vany a jídlo atd... Ještě uvidi, jestli touha po OBI je větší, než nechuť sprintovat :sweat_smile: . Taky asi bude hladovej a sedřenej, že :sweat_smile: ?
Nachystala jsem maso, ale nechci ho dělat dřív a pak ohřívat. Budou to takový bramboráčky z kuřcího masa s pórkem a to je hnusný ohřívat.
17. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
myky, tady je recept. Je to moc dobrý a celkem rychlý.

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=24140&user=98262

A co ty kuřecí bramboráčky ?? To zní moc dobře. :slight_smile:
17. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Nooo tak to vypadá neodolatelně, akorát nevím, co je ta prdopeč :sweat_smile: ?
17. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
prášek do pečiva :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Holkyyyyyy, už chodíme samiiiiii. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Hojj baby,,

Sis to je krása vid.. já na naši koukám pořád jak na svatej obrázek, když si to sama štráduje...

a máme hotovo holky. komín ... a dáme si ho obložit takovýma těma cih. páskama.... ale bordelu je to hrozně,, trošku jsem uklidila. ale oni zase pak bourali.. ta kže zbytečeně... tak snad zítra...

Niki soustř. OK... měli super instu ktorku ani jim nedala moc do těla.... já si v klidu prochodila obchůdky, zkusila si 2 rifličky, docela padly bych řekla, jedny 38 , druhý M - ty byly větší, ale potř. bych někdoho na radu.... ale i tak.,. byli dost drahý... každý přes litr.... :angry: :angry: a koupila jsem zase mal ičkosti k vánocům holkám...

ted mám v tro ubě pizzu, dostala jsem od Dr. Oetkra něco na kyn utý těsta, že to kyne až v troubě tak to zkouším,, uvidíme, uvidíme,, N iki je u našich, tom ještě uklízí.....

jo a zážitek.. jak ladím. tu telku aby komunikovala s PC.. nejdřív nešel obraz barevně, pak nešel vůb ec, dal mi zase jiný kabely, pak nešel zvuk,,, chodím tak fakt asi už 14 dní :grinning: :grinning: už mě zná a dneska mi radit i nějaký náhodný kup ující :grinning: :grinning: , dal mi kab el - prej na tuty zvuk půjde.. .a zase nejde.... ale asi jsem na to přišla... máme na telce jeden výstupek malinký, jsem si ho nevšim la.. .a to je asi ONO.. na zvuk :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
jo a SIs - jsem chtěla napsat.. ty ta ková zdat ná, jsi všude, na MMB...atda.. ttak zkus Facebook, nás tak s NIki chytla Farmlive.. na tom ulítáváme....
17. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj Sluni, to budete mít hezký doma. Těším se na foto.
S tou telkou je to dobrý, ale neměla bych na to nervy.

Facebook nezkusím, je mi nějak proti srsti. A ten Farmlive, to je asi nějaká hra, ale mě stačí ta naše. 14 oveček.
17. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Joa a co Dagi ?, Asi jsou chudáci zapadaný sněhem.
17. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
ale zkus,, je to bomba :grinning: :grinning: kam se hraobou nĚjaký ovce :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
mě ty hry moc nebaví, ještě tak karty.

Holky viděly jste včera, jak vjel tý ženský kočárek pod metro ?? Hrůza co. :confused:
17. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj, tak jsem chtěla odepsat na ten můj rcp :grinning: a přišel Myšák a jeli jsme nakupovat. No teď dodělávýám véču :sweat_smile: .
Sis, tak to by mě ve snu nenapadlo. Odkud to všechno víš? :dizzy_face: Asi ti to dojde, že :sweat_smile: ? No tak já dělám kuřecí nakrájené na nudličky+pórek+solamyl+vajíčko+ koření. To vše osmahnu jako bramboráčky a příloha zeleninka s hranolkama. Nic složitého :sweat_smile: .
Sluní, to je dobrý. Ty jsi šikula s tou telkou :dizzy_face: .
Nooo Dagi asi fakt zapadli, nebo jim nejde proud :frowning2: .
17. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
neviděla.. radši asi co?

jdem na superstar.. .a na pizzuuuu - voníííí krásně,... Myky -co ty tvoje bramborákčky?? ?já je znám jen z brambor,.. písni receptíček.... :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj Myky, to zní dobře, mňam.

Sluni jukni:http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/video-matce-ujel-kocarek-primo-pod-vlak-dite-prezilo.html
17. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jo Myky, co jste nakupovali ???
17. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak jukněte, za chvíli smáznu :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3420829&vReferer=
Jo a to s tím kočárkem jsem viděla a Michal takhle zachránil jedné paní dítě. Já byla těhotná už myslim a stáli jsme tam a on najednou lapnul rukou a ten kočár chytnul a stáhnul k sobě. Pani si povídala s kamarádkou a něco jí ukazovala. Byla pak úplně v šoku.
Jinak jsme nakupovali lišty na koberce, bo je Mikeš teď rve a my máme spoustu nedodělávek v bytě. To ale zjistíme časem, všechno :sweat_smile: :wink: . No a samo, že jsme koupili něco hezkého na sebe-mikču krásně bledě modrou z Tchiba a rukavičky, něco k pití :dizzy_face: a drobnosti z OBI (základ k věnci) a budu tvořit :wink:. Mám radost.
17. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jééé sluní dobrou chuť :grinning:
17. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jé, to vypadá hezky a jak máš pěkně prostřeno.

Tak až bude věnec, tak šup fotečku.

Tak Mišák je zachránce, tak to je dobrej. Jen jsem si vzpoměla, jak mu na Pernštejně ujelo vlastní dítě. :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Počkéééj, o tom nic nevím? Jaaaak ujelooooo :sweat_smile: ? Nebo jsem to radši vytěsnila :sweat_smile: ? To víš, byl se mnou nakupovat, tak musel dostat odměnu :grinning: a po celodenní dřině taky. No a budu se určo před tebou stydět ten věnec ukázat. Bo ty máš všechno super hezké a já se spíš pokoušim o něco .... :sweat_smile:.
Sluní jsou to všechny ingredience kuřecí prsíčka nakrájené na nudličky+pórek+solamyl+vajíčko+ koření dle chuti smíchaný a udělaný těstíčko a pak se to jen osmaží + já dávám do trouby na 100% dodělání masíka. Kdyby nebylo toho smažení, tak je to superrychlovka :wink: .
17. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
A jukla jsem na toho pejska Fisher Price a je fakt hezkej. Se na něj těšíme :grinning: .
17. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jé, teď jsem něco práskla. :sunglasses: Nic, jen mu popojel kočárek, hned ho chytil, ale byla sranda, jak po něm skočil. :grinning:

A moc mě nechval, jen si nemysli, já neumím věcí. To co se mi nepovede, to sem nefotím. :grinning:
17. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz
No, tak stejně se ti toho hafo povede :wink: .
No, hlavně, že chytil. Jsem na něj uhodila a přiznal se :grinning: . Já se strašně bojím, že mi ujede. Teď teda už ne, ale ze začátku jsem měla depky. Máme tu samé kopce a já se bála, že ho neudržim :sweat_smile: .
Koukám na Predátora 2. To je psina :grinning: .
17. říj 2009 ve 23:49  • Odpověz
Tak jdu spát :slight_smile: . Holky dobrou. Toho dneska bylo nějak moc. Jsem zvědavá, co Dagi? Co s nima asi je?
18. říj 2009 v 01:04  • Odpověz
Ahoj Myky, koukám na ten čas :confused: ty jsi nemohla spát ???
Teď se budu bát potkat Mišáka, když jsem to na něj práskla. :grinning: Ale byli u toho všichni, ani nevím, že ty ne. Jsem to ale..... :grinning:
18. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Nazdárek Bobřice, už jsem tu byla dakrát, ale scháněla jsem nějaké info ohledně toho, že mi Lůca nechce skrz zuby jíst :confounded:

Jste toho zase nakecaly..., se nedá dočíst.
Koukám že tady byla Oskarka, Ondrášek jim dělá jen a jen radost..., a jak je šikovný.
Zravím Masli a Kacu.

A teď k vám :grinning: . Co to sem dáváte za škaredý video, se mi úplně udělalo špatně, takže je to jasný, do Prahy nejedem :sweat_smile:... . Ale jednou se mi tohle stalo před obchodem, neměla jsem zabržděno, jen že se vteřinku na něco podívám..., ty trojkolky se tak divně stáčejí.., naštěstí se nic nestalo, ani z chodníku nesjela (vedle je docela frekventovaná silnice :confounded: )
A ve čtvrtek našli venku tašku s novorozencem v Praze, děs a hrůza..., kdyby ji dali aspoň do vchodu paneláku..., ale mezi roští...

Myky, to jídlo je jak z reklamy, ale co ty hranolky :grinning: ?! A co zuby, už se derou ven :sweat_smile: ??? Lůca už je lepší, ale ten první zub byl drsný...., už i lépe spí.
Potápění nebude, bo jsem nachřapaná :sweat_smile:..., uffffff :slight_smile:

Sis, takže už Aďa štraduje sama..., a Žanetka už také..., šikulindy jedny.
Co švára???
18. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.