• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ha, kdepak jste bobřice..., jednou jsem tady a nikde nikdo :grinning:
18. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: ,
Sis nemusíš se ho bát :wink: . On vás má rád a já když to je ok, tak žádná scénka :wink: . Spíš mě to pobavilo. Mám kámošku a tý manž, kterej frajeřil a z prudkýho kopce říká, hele, že ho chytim a strčil do něj ještě blbeček. Letěli jak blázen a kluka sbírali pod kopcem vysypanýho z kočáru :angry: . naštěstí byla zima a dítě ve fusaku, tak nic se mu nestalo :sweat_smile: . A v noci nebylo mi dobře, tak jsem nemohla usnout :cry: . Dneska jsem jak zmlácená, všechno mě bolí.
Dagi, je na čase, že ses tu objevila :slight_smile: . Ses vyhla plavču, že :grinning: ? A hranolky jsou mňamka :grinning: :wink: . Co ty? Kolik jsi shodila spiningem?
18. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoooj, kde jste ?? :confused:
19. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
myky, to je pro tebe. Kousek akce " chyťte kočárek" :grinning: :grinning:
http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Srazik_Bobrova_14-16.8/#P8160604.JPG
19. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Kuk, bobřice. Některá dobrá duše nám změnila v názvu velká písmena za malá :angry: , se mi to špatně hledá :grinning: .
Kde se flákáte, když tu jsem, tak nikde nikdo :grinning: .

S Lůcou je teď prča jak s staví, a ty její kejkličky jak se podlamují :grinning: ..., a už dělá kroksunkrok :dizzy_face: ...
Ještě nevím kolik jsem shodila spinningem, se nevážím, ale myslím že nic :grinning:

Normálně jsem tuhle koupila Lůce od Sunárku příkrm, vždycky čtu co to obsahuje, tentokrát ne, docela jí to šmakovalo, pak ochutnám zbytek a pálí to jak blázen (na to že to je pro mimča) a koukám, oni tam dávají pepř :angry: :angry: , tak jsou praštěný nebo co :angry: ?!
Nebo pepř je dobrý na trávení či co???????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Brou noc :grinning:
19. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj, teda tady je nakecáno. :wink: To teda nebudu dočítat. :grinning:
Dnes máme plavání a z ničeho nic mám bolavej prostředníček na pr. ruce a sotva tu malou udržím, takže to bude něco.
Odpoledne mě čeká rodičák ve škole, už se těším. Jindra hrozně zlobí, to si něco vyslechnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
autor
Ahojík , zdraví m

nějak nestíháme.. včera jsme b yly na tom posl. trhání . Niki to zvládla na jedničku - byla moc moc statečná...

My dokoukaly před chvilkou ŠKolku - malá ted chrupe,,,, holky taky koukáte s dětma??? naše je do Fanynky a Franty :grinning: u plně zblbá :grinning: - Františka už máme malýho manáska koupeného tak ještě asi dokoupím Fanynku - to bude štastná :wink:

Dagi - Lucka je šikulka , za chvilku bude taky lítat... a s tím příkrmem - pepř by tam snad teda neměl být, to čumím...

a ty neke.. že jsi nic neshodila , jen mlžíš co :grinning:

Sis - tak at zvládnete plavčo a přeju silný nervy na rodičák :grinning:

Myky - vás samozř. taky ještě jednou zdravíme :wink:
20. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj,
Koukám, že Dagi se rozjela a nikde nikdo, že? No to je teda pech, tak dneska to napravíme, že :wink:. Sluní jsme rádi, že jste to tak krásně zmákli :grinning: .
Sis tak on se ti ten prst aspoň v bazéně vyloupne a bude to dobrý. Na rodičák přejeme pevné nervy a už se těším, až budu taky chodit :grinning: :dizzy_face: .
Já jsem nějaká KO. Asi mám nějakou chřipku a do toho nemůžu v noci nějak usnout a spát a tak si tu např do 2 háčkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem jak smrtka :unamused: .
Mikulášek je ale pašák :grinning: . Máme 3. hexu a 8750g/ 75cm. Ani moc neplakal. Jen jak mu to tam rychle vstříkla, tak hučel chvíli a pak už dobrý. Jsme objednaní na Prevenar na konec listopadu. Teď tu lítá za tím edukčním válcem a je to prča. Baví ho to :grinning: . Málem mi vypnul PC :sweat_smile: .
Dagi a jakej druh to byl toho příkrmu? Já je občas od Sunárku kupuju, tak abych se mu vyhla.
Holky a mě napadlo za jak dlouho se jde po prvním prevenaru na druhý?
20. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky,

Sluni, tak to je Niky ráda, že už to má za sebou co ? Nás čekají asi rovnátka a mě asi trhání, bolí mě čelist a ucho a mám oteklou dáseň. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Fanynku a Františka Adél miluje, budem asi objednávat na Vánoce.

Myky, pěkný váhy a míry. očko taky zvládnul, takže super. Prevenar snad min. po měsíci.

A co ty ? Co háčkuješ pěknýho ? Já si zrovna včera nakoupila příze a velký bambule na další šálu a teď tu ťukám jední prstem. :grinning: A snad budeš brzy fit.

My dnes na plavču super a jdem na náhradní plavčo ve čtvrtek. Prst ve vodě lepší, bohužel te´d je pěkně nateklej a je to horší. Sakra, já furt musím něco mít a vždycky ještě na pravý. Snad to přejde, nechci lítat po doktorech, nešla jsem ani s tím nařízlím kloubem a to mě taky ještě bolí. No, sna nepřijdu při svý šikovnosti o clej pařát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Sis, to mě se občas stává taky a bolest, jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Než buď někde vykvete nějaký zánět, nebo se to zhojí samo a najednou to přestane a kde nic tu nic. jednou jsem to měla na RHB a jak mě vzala za ten prst, tak jsem myslela, že rodim :sweat_smile: . Háčkuju kravinky a pářu to, bo to neumim :grinning: . Uspávám Mikše, potřebuju klízet a vařit. Chudák nemůže zabrat :sweat_smile: .
Ten Prevenar mě zarazil. Jsme objednaní na 24.11., tudíž druhá dávka vychází na Vánoce :confounded: . To nic moc teda.
20. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
Myky -tak budete mít na štedrý den zpestření :grinning: :grinning: :grinning: , nemusíte jít přesně :wink:

a jsi dobrá, že se spon snažíš - s tím háčkem.... já to vzdala, bych si dřív vypíchla voči :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Sluní :grinning: . Bych ti přála mě u toho vidět :grinning: . Ale takhle v noci jsem vždycky četla knížky a teď mám jednu rozečtenou už 1/2roku a vím, že bych byla schopná číst do zemdlení, tak jí radši ani neberu do ruky. Ale už mám absťák,tak dneska si to dám 1/2 na 1/2 :grinning: . Nééé! Dneska budu chrupat, už snad :sweat_smile: !
Jdu dát Mikuláškovi sváču. Tak zatím.
Hele a Dagi když tu je, tak nikdo a jak jsme tu všechny, tak dagča zase ne. No to je na palici. Dagíííí, kdepak jsi? :wink:
Mě by zajímalo co Hanulka? Jak se asi mají? Nevíte někdo něco?
20. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahojky, Myky, Sis dávala nějakou školu háčkování??? Jsem to propásla, asi... . Mě háčkování pořád leží v hlavě, ale nemám na to, bych na to neviděla :sweat_smile:. Tak něco vyfoť co jsi jsi uháčkovala...
Ten Sunárek je normálně masozeleninový příkrm, myslím že to bylo teleci..., pepř dávají do více, probírala jsem v obchodě skleničky :grinning: . Ale Miky ti přeci baští domácí, né?!
20. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
Dagi jj, baští, ale když nemám čas, nebo někam jedem, tak jedeme na skleničkách. Musím mu je ale ještě rozmixovat, bo vůbec nechce žádný kousky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To je schopnej hodit šavli, jak u toho vyvádí.
Na focení není co, protože všechno vypářu. Nestojí to za nic. Ale zlepšuju se. Snažím se uháčkovat čepičku, ale vždy to asi moc utahuju a pak je to malinkatý. Já to zkoušim metodou pokus-omyl :sweat_smile: .
20. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
A až toho budu schopná, tak chci toto :grinning:
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1856
20. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
Holkyy děláme indiána :grinning: :grinning: to je fakt prdel.. ji musím natočit... nějak fakt nestíhám natáčet a hlavně to pak zpracovávat - video - + vypalovat na DVD.. bych na to už potřebovala lidi :grinning:

Myky -hez ká čapka... to zvládneš... my máme dva takový koše plný čepic - pletených, hačkovaných.. půjčený od ségř. kámošky... od tý co od ni kupuju za hubičku krásný značkový hadříky.. v SO zase ségra přiveze nějakou prý super zimní bundu... jinak moje mamka je šikovná, na Niki toho moc nahačkovala a napletla... ted už ji uháním at se začne dívat na nějaký letní modýlky k moři na žanet... se těším už....

v SO slavíme svátek synovce.. navíc má dorazit na víkend kamarád ze šumavy.. tak tu normoš. sepisuju co budu vařit .. abych na nic nezapoměla a neumíral nám tady hlady :grinning: :grinning: - Tom se prý objetuje a vezme ho v sobotu večer na pívo :grinning: :grinning: bbych se k nim uplně klidně a krásně vetřela.. ale bude tu ta ségra, tak si dáme šampánička spolu.. :grinning: :grinning:

JInak my to m áme teda jak Myky -jak jsme doma tak dávám domácí jídla, jak cestu jeme tak kupovaný skleničky.. ža net teda baští i kousky v poho.. i kusy přímo.. když je to moc velký tak už to sama jazykem vystří ven.. ale byla období že se tím dávila.. ted už je to v poho... Myky - to ta ky přijde... za pár týdnů. uvidíš..
20. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky,
Sluni, my máme zase Fanynku, zprvu z ní by unešená, ale teď na ni dlabe :frowning2: , jí momentálně zajímají hračky, které se dají roztočit, rozebrat, navlékat..., asi bude technický typ :slight_smile: .

Myky, a máš nějaký podrobný návod jak se začíná s háčkováním??? Kdyžtak hoď odkaz. Jsi fakt šikula, že jsi se to toho dala...

Jinak jak psala Sluni o tom indianovi..., kámošky holčička, je o tři týdny starší jak Lůca, indiána už umí asi od 8 mého měsíce, umí kač kač kač, bzzz jako moucha, napodobit klapot koně....jen zírám jak je šikovná, ale motoricky je na tom jak Lůca - stejně jim vyrostl první zub, začaly lést i stavět :slight_smile: .....

Hm, Lůca jedla jen domácí zeleninu, pak jak začala maso, tak ani omylem, nevím včem je rozdíl..., nedostanu to do ní ani náhodou, ale teď chci zkusit zase něco uvařit, tak uvidíme, už je přeci větší. Navíc nevím, kde sehnat více druhů masa..., přeci jen telecí, jehněčí se těžko sežene, a jen kuřecí a krůtí jíst také nemůže :slight_smile:.
Krásně baští chleba s lučinou a rohlík, ale už odmítá křupkové housenky, které nejsou slané :angry: :angry: .

Sis, kdepak jsi??? Co ten tvůj švára a jeho ornela????

Mějte se, pěkný den
21. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
Kuk :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Dagi Baf :grinning:
Hele možná z toho háčkování nic nebude, ale když jo, tak budu mít radost :wink: .
Já nějak nemám porovnání co umí děti kamarádek, bo je mají starší o dost let, než je Miklík :sweat_smile: . Tak jen tady s váma. Taky neumíme mňoukat, štěkat atd... ale bába, táta, máma žvatláme :grinning: . Napodobuje nás a neví co to znamená. Ikdyž ráno na mě huláká z postýlky máma a ví, že ho vyndám. Tak možná hledá nějakou logiku :sweat_smile: .
Mikeš řádí, tak jdu za ním.
A všechny zdravíme :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Bafff :grinning:
21. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak to je šikulka, Lůca neříká ani bába, táta.... . Ale poslední dny se pěkně rozkecává. :wink:
21. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jo, s tou holčičkou Lůcu nesrovnávám, jen zírám jaká to je opravdu šikula na svůj věk.

Dneska je divný den, počasí pořád zamražené, mlhavo..., v Praze je beztak slunečno, aspoň to tak bývá...
21. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Zdravíííím

Dagi - krásný, neboj taky takový budeš mít :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Dagíííí :grinning: , hele ty prej se bojíš dvojčat joooo? :grinning: :wink:
Se přiznej, že je cheš?
Já teda radši další jednomimi :grinning:. Ségru pro Mikuláška :grinning: . Už jste se rozhodli pro nějaké to bydlení? Nebo to uslo a hledáte něco lepšího?
Sluní, Dagi si koleduje, že? :grinning:
21. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahojky, teda, nejdřív nic a pak se rozkecáte.... :grinning:
Včera na rodičáku děs, největší grázl ze třídy je náš mladej a s učením si pohoršil, prej je mu všechno fuk. Tak nevím, kde děláme chybu. :unamused:
měla jsem blbou náladu a ještě Jindra byl vzteklej a hádali jsme se, ach jo. :frowning2:

švára vypadá, že je v poho, pořád mluví o tom, že si musí najít nějakou babu. Zatím si užívá svobodného života. S Ornelou si občas volají, jen něco řeší. Zase mu vyhrožovala pipina, že mu sebere psa.

Dnes u nás bylo krásně slunečno, 20 stupňů na slunci, tak jsem natřela pergolu, snad už naposledy. Neboj Dagi, zítra to sluníčko dojde k vám. :slight_smile:

Dnes jsem se snažila dát na rajče video a nejde mi to, jak založím album, tak tam zůstanou jen fotky a video je fuč. prdím na to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jo a Dagi, moc hezký nový fotečky, Lucinka celej tatínek, ta se nezapře. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Dnes jsem dala do alba nový fotky a hned mi psali admini, že mám moc těch animací, že můžu mít jen dvě a mám tři. No už jsem to zkrouhla, ale měla jsem je tam 5 měsíců.....
21. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Dagi jj, hezký fotečky.
Sis neříkej, že ten andílek Jindříšek z bobrovky je lumpík :grinning: . To je věkem a z toho vyroste. Žádnou chybu neděláte. Prostě je to období a snad ho přečkáte bez újmy :wink: .
Adminky mě docela deptaj :angry: .
Sluní,tak co Niki? Žanetka už za chvíli bude slavit. Holky, mě to příjde úplně neuvěřitelný, jak to utíká. Já si pořád živě pamatuju, jak jsme si podávali info před porodem a během nich.
Dneska přišel Myšák z práce a říkal, že jeho kolegy dcera a je jí asi 6 měsíců, už sedí a stojí s oporou :sweat_smile: . Pak řekl, že manželka toho kolegy koupila elektronické chodítko za 2000,- a viděl jí na fotce sedět, prý zhroucená a s výrazem trpitelky. No za prvé jsem ráda, že vidí, že někdo utrácí víc, než já a za druhé, že se nemá posazovat. Jako ty chodítka bych zakázala :angry: !
Jdu kouknout na nové fotečky od Sis :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.