• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Sis super :grinning: ! Jako Adélka je celá ty.
Holky a já stále čekám na jisté výsledky a už si snad ani nemám co kousat, pokud bych si nechtěla trhat maso z prstů :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
21. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ránko,

Myky, díky. :slight_smile: Jj, fakt to letí, řekla bych, že až moc rychle.
Tak to lituju tu malou, ona jim v dospělosti poděkuje za ohnutý záda a bůhví, co ještě.
A neboj, tyhle výsledky budou taky ok. :slight_smile:

My jedem dnes na to náhradní plavčo, tak jsem zvědavá, jaký to bude, jestli budeme mít jinou instruktorku, z každou je to úplně jiný.
22. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Hoj zdravím,

koukáme na školku tak v rychlosti...

SIs - cože? Jindra a takový číslo??? to bude ta puberta - s náma to taky mlátí o 106 :grinning: , ale ško la naštestí ZATÍM v poho....ona spíš je hubatá, pořád ječí a zpívá si na plný perdy :grinning: :grinning:

Myky - neboj neboj, bude to vššše ok a spadne ti kámen ze sr díččka

Adelka a Lucin ka jsou moc velké kočky a parádnice - moc jim to slušííííí na fotečkách.

Užijte si plavčo :wink:
22. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Sis - a jakto že ti nejdou dát videa??? Máš tu novou verzi - Rajčete??: musíš mít tu novou - beta verze to je nějaká ... tak šup šup, těším se na video... nebo na youtube to dej, na rajčeti nám to vlastně nejde přehrávat - když máme ty nejaký nový verze přehrávačů v PC:
22. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
tak změna - videa na rajčeti už jdou přehrávat ... t ak šup šup SIs :wink: :wink:
22. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj Sluni, taky v rychlosti, už jedem na plavčo. Tu Beta verzi mám, ale to video prostě nejde, až bude čas, zkusím ťub. Pá.
22. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj,
holky děkuju. Dneska mi volala ségra a já se mohla přetrhnout, jak jsem mazala k telefonu :sweat_smile: . Volala, že jdou ven a že jdou k nám, tak jsem byla ráda za návštěvu. A jak Miklík leze, tak je i takovej odolnější a uhne i kopancům od bratránka :grinning:. Ale hlídám, jak ostříž :sweat_smile:.
Sis, tak jaký bylo plavčo?
Sluní, tak Niki bude muzicírovat a třeba bude jednou superstar :grinning: .
A dneska jsem krmila želváka z ruky a jsem si nedala bach a hryznul mě :sweat_smile: .
22. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Myky dneska mají volatz??? tak drříííme mocooc palečky,

No jo NIKI - u ní není nic nemožný :grinning: :grinning: :grinning:

u nás zase hryze křeček a toma jednou rafla i agama :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Sluní nemají. Neřekli kdy, jen že v říjnu a to už mi hrabe :sweat_smile: .
22. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
já jak se znám bych si tam zavolala ,že jsme nervozni jestli už to náhodou nemají..
22. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Myky - tak cooooo . CO Mikšíček???? Dal bratránkovi co proto :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Sluní já se bojim volat :sweat_smile: . A jj, dal mu zabrat :grinning: . Se mu sápal po triku, když mu sebral hračku a řičel na něj :grinning: .
22. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Myky neboj, jen by se ti ulevilo - věř mi... ale je to samozř. tvoje ro zdnodnutí....

jo tak ten kámoš nám přijede už zítra na noc... takže ještě v ymyslet večeři :angry: :grinning: :grinning: , asi bude studená mísa... sekaná, jitnice, tlačenka, salámy, sýry, co vy na to??? + chci udělat jednohubky, upeču bábovku a bude bramboračka od oběda.... Niki je štastná že někdo přijede, že bude hafo brambůrek, tyček, křupek atd :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Ježiš já si ted - jak si tu píšem o tom volán í... uplně vzpoměla... jak jsem prvně volala po transferu,,,, tom přijel k vůli tomu z hor a jeli jsme na krev, tam už jsem ale nějak vyt ušila že to nevyšlo.. a pak doma jak jsem volala a sestra řekla.. je to negativní... to bylo hnusný :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , on pak za chvilku musel zase na hory odjet.. my bylo doma fakt hrozně, navíc jsem mu pak večer volala a když ho slyšela tak jsem pochopila že pil.. no bodejd by ne.... a pak naopak další krev za měsíc... jsem VĚDĚLA, ŽE TO NEVYŠLO ... jsem to prostě tušila.... a přišla sprcha když mi sestřička řekla 1350 a že to vypadá dokonce na dvě.... jsem řvala a řv ala, tomovi jsem volala a řvala a on ř¨íka... tak zase nic... a já mu nedokázala dobu říct že ne.. že to vyšlo.. bože to b yla krása.... a ted nám to tu ječí a lítá po obýváku.. .zlatíčko jedno naše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Sluní krásně jsi to napsala a úplně moje slova. Akorát já nevěděla krev, ale šla jsem rovnou na UZ a HCG mi za celé těhu nikdo nebral :cry: . :wink:
Ale přesně tenhle pocit mám. Mě, ať řeknou co řeknou, tak infarkt to jistí. A mám slíbeno od kámošky, že jestli to dobře dopadne, tak se opijeme :grinning: ! Já řekla, že tak i tak :grinning: .
Teď volala švagruše, jestli už něco vim a když jsem jí řekla o mých nehtech, tak se smála :sweat_smile: . Já budu potřebovat implantovat nehtová lůžka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Fuj tajbl. Jo a v noci se mi zdálo, že jsem byla na liposukci břicha a pak jsem běhala po klinice a nikdo mi nechtěl říct, kolik budu platit. Že prý to je na odpracování :grinning: :sweat_smile: . No magor!
22. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile:

Myky, palvčo dobrý, měli jsme stejnou instruktorku, byla se podívat máma.
máš pěkný sny :grinning: měla jsi utéct bez placení. :grinning: :grinning:
Taky nevím, jestli bych zavolala, zvědavost a zároveň strach. Tak hlavně, aby už se ozvali a bylo vše ok. A bude a já se opiju s tebou on-line. :wink:

Sluni, pkný, jak psala Myky. Taky jsem si zavzpomínala. Prvně jsem věřila na 100 %, 6e to vzjde, pak do3la mrcha a j8 bre4ela celej den, v;bec to ne3lo yastavit. No a po druh0 jsem bzla p5esv2d4en8, 6e to nevzjde, jen jedno embrzjko a je3t2 KEt a stal se y8yrak. No a atkhle to vypadá, když si zapomenu přepnout klávesnici, předělávat to nebudu. :grinning:
22. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
jo holky, jedna moje známá v sobotu v noci srazila autem chlapa, je těžce zraněnej. Chudák, vyvážela bejvalýho a takhle to dopadlo.

A švára má rande s jednou svojí bejvalo láskou. :wink:
22. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: klávesn ice SUPER , něco jak moje, ale mě stávkuje jak se ji zachce.. :grinning: :grinning:

a děkuji.. .bych mohla psát romány?? :grinning: :grinning:

a přidávám se k opivším on-line... a půjde b umbat i Sisa??? juj????? zase otevře tu láhev vína, co nakonec neotevře?? :grinning: :grinning: v šak my si tě vezmem s Myky u moře do parády...

musím mazat - ordinačka volá

pak juknu
22. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Sluni, přesně, to je ta láhev, ještě tam je. :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Holky vy mi dáváte, tu slzim.
Já jsem fakt načatá. Myšák je na fotbale a já koukám na VKV a určitě mám zdravého Mikuláška.
Ta online opíječka jde na mě :grinning: a pak to zapijem u móóře :wink: . Se nemůžu dočkat!
Sis a byla to vina té známé, nebo ne? To je strašný. Bych se bála pak řídit a i kdyby to nebyla moje chyba, tak srazit člověka musí být mazec. Si vůbec nedopvedu představit :frowning2: . Chudák holkla. A švárovi přeju hodně štěstí. Ale jak se říká, bývalá láska?
22. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Myky, žádný slzy. Neboj, je to určitě všechno v pořádku.

No on šel po silnici, jí prej oslnilo protijedoucí auto a bum. Já bych byla hotová, jen jednou jsem viděla bouračku a hnusnou, Jindra volal záchranku, já koukala z dálky, měla jsem sebou malýho a nechtěla jsem, aby to viděl. byla jsem nevní a přibouchla jsem psovi ocas do dveří, chudákovi. záchranáři přijeli, řekli, že to nemá cenu a balili. Pak další lidi, co zastavili začali tahat toho chlapa ven z auta. pak teprv dr začali oživovat. přiletěl vrtulník. on byl pak rok v kómatu a umřel. Já se pak bála jezdil autem, ale musela jsem a postupně to přešlo.

Ta bejvalka je celkem dobrá, ale mám pocit, že by měl hledat jinde, tohle tenkrát nevyšlo, mám pocit, že to nikam nepovede.

tak jsem to psala nadvakrát, malá se vzbudila. Už třetí noc za sebou, mám dojem, že jí roste zub. Ale hned usne, tak je to dobrý.

Zítra jedem kupovat zimní botičky, se těším. Ani teď nevím, jestli jsem to sem nepsala, ale v pondělí jsem se byla podívat ve speciálce v Rak. a měli jeden druh bot a za 1100,- To teda nesem blázen. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jedem do Kladna, tam je super speciálka, vždycky jsme tam nakoupili a bylo z čeho vybírat.

Jo a máme tu holčinu, co má chov. stanici na Bandogy a narodilo se jim 11 štěňátek. Tak to bylo něco veselého na konec a jdu spát. Dobrou. :slight_smile:

Pardon za román. :sunglasses:
22. říj 2009 ve 23:48  • Odpověz
Brý den, tady zase romány na pokračování :dizzy_face: .
Sis, tak to jsem na ty botky zvědavá, pak hoď foto, jsem dneska koupila Lůce pěkný manžestrový s kožíškem, ale ještě měkký, jen do kočáru, už měla pěkně zmrzlý nohy :angry: , tak jí tyhle snad zahřejou :slight_smile: .
Už máme druhýho zuba, včera se vyklubal :slight_smile: . Příští týden jdeme na 10ti měsíční KO, toto letí....

Myky, tak to je dobrý sen od té liposukci, to bych brala, lepší než že nás taťka opouští - se mi zdálo tuhle :frowning2: . A co máš s nehtama??? Já má teda také hrůzy, jsem ráda, když si je občas ostříhám, abych neškrábla Lůcu.
Co jsi už uháčkovala???

Sluni, jj, také často vzpomínám když dopadlo IVF...., no vídíš, ty jsi mohla mít dvojčata, škoda že to nedopadlo :grinning: a to jedno si to rozmyslelo.
Teď od kámošky švagrové odebrali nezralá vajíčka, takže musí znovu všechno podstoupit :angry: , co to je za magory, když tohle provedou??
23. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj, tak jsme zpátky, máme botky pro obě děti hurá. jsou to tyto : http://www.dpk.cz/eshop/zimni-1/K58003-909 a na doma tyto: http://www.dpk.cz/eshop/domaci-obuv/0-K51018-PAP-25-1602
chtěla jsem bačkůrky a až doma jsem zjistila, kolik stály. Platil Jindra, tsak mě to netrápí. :grinning:
23. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
byla jsem přebalovat. :wink:

Dagi, dej taky foto botiček, jsem zvědavá. A gratuluju k zoubku, teď už půjde jeden za druhým.

Nezralý vajíčka jo ? :confused: tak to byl nějaký amatér, pryč od něj. :angry:
23. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Sis kráááásny botičky.. ale to je darda teda.. ... ale fakt moc hezký... Jsi na bobrov ce tvrdila že máte společnou kasu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a taky Dag - super zubajdy budete za chvilku jak my.. si řekn i mudrře o prášky na zuby jestli ti je sama nedá...
my už jsme regist. u zubařky , ale zatím se nic nedělo..

Mě se vám holky někdy zdaj sny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dost často řvu.. jako že tom má jinou nebo takový jiný blbiny.... snad se to nikdy nev yplní....

ted tu byli tchánovci - dovezli půlku krůty... tak musím za mamčou aby mi ji naporcovala - tohle fakt neumím...

a o nezralých vajíčkách jsem toho četla už mraky.. i Rychnov v Sanusu Dagi to přeci měla.. .ted moji ségry známá taky... nemyslím si zas tak, že ten její mudrc musí být na vrácení diplomu,, ono někdy je to asi moc těžký vše naplánovat, zor ganiz ovat... odhadnout..

á nehty... 2002 než jsme jeli do CHorv. jsem si dala prvně umělý.. super, jsem byla nadšená, jenže mě hrozně rychle rostou... po 14 dnech jsem musela chodit na doplnování - to lezlo dost do p eněz, tak jsem toho nechala... ted ani náhodou, ale až půjdu do práce tak do nich jdu znovu.. ségra si je dala nedávno taky a sama říká že sse i líp cítí ... a fakt to má ted skoro každá a vypadá to dobře... já nemám ted na sv oje vůbec čas.. nějaká udržba ... NIC... fakt děs, běs...

Sis - a jaký jsi koupila Jindrovi vůbec??? Já v PO budu kupovat Nikče kozačky a pak ji s mamčou k svátku chcem koupit nějaký super kozačky a hlavně nějaký kvalitní značk. boty na tancování.. .ted má ještě ty z min. roku a už dosl uhujou
23. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj Sluni, to si pleteš, my s Jindrou nemáme společnou kasu. Máme každej svý. Jen dostávám měsíční příspěvek. :wink:

Takový sny jsou hnusný, občas se mi taky zdá nějaká blbost a pak jsem z toho na větvi, kolikrát ani nevím, jestli je to pravda.

nehty jsem měla dvakrát, fakt super pocit, jenže mi vůbec nedrží, asi je ta kámoška moc neumí udělat, tak jsem se na to vyprdla, je to drahota.

Jindrovi jsme koupili takový zateplený kotníčkový, byly levnější než ty Adiný. Ty růžový měli v tom krámku levnější než v tom odkaze.
23. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
no mě se líbili jedny od bati... uvidíme jestli ještě b udou,, hlavně c hci na zip ne na šněrování,,, to je za trest - ale uviidíme, uvidíme...

jak vlastně s bará čkem?? máte hotovo??

Holky, koncem listopadu frčíme do Práglu.. škoda že to nevyšlo nám všem - sra zík... my jedem do imaxu - na 3D k ino ě nákupy Ikea atd..
23. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
máme doma už Toma--- jupí.. .až uspí žanet tak mažem vedle, přijela ségra - bu dem slavit synovcům svátek... Niki už je tam :grinning: - a kámoš nakonec přijede až zítra ráno... pak pojedem prý - tom s tím ted přišel... na nějaký výlov rybníka.. se těšíme už.. ještě jsme to nikdy neviděli
23. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Sis - a jak to praktikujete??? Snad neva , že se ptám.. mysl ím tu nespol ečnou kasu????? My jedem doma vše dohromady, Tom si bere 2 tis. a zbytek jde na spoř. , domácnoct, utratu, atd , a td....
23. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
na zip myslíš pro žanet ? Já právě chtěla šněrovací, když začíná chodit, aby měla pevnou nohu.
Jak myslíš, že to nevyšlo všem ten srazík ? Vžyť jsme napevno nic nedomlouvali, nebo jo ? Něco mi uniklo ? :confused:

Tak fasádu máme hotovou, pergolu ještě nemáme dodělanou, natřená je, jen zítra jí Jindra natře zezhora, to se bojím a už konečně v pondělí objedná tu krytinu a musí se pře zimou dodělat. No a zábradlí se přidělá, snad budou mít tesaři čas aby přišli a udělali ještě kus+schůdek a výplň až na jaře. Dnes jsem si konečně zasadila ty dva velký květináče, moc se mi to líbí i švára to pochválil. :slight_smile: Včera jsme byli v lese na hrabance a Adélce se to líbilo, pořád chtěla běhat po mechu a sedala si a sbírala šišky. :slight_smile:

Výlov rybníka, to bude pěkný, zrovna jsme o tom nedávno mluvili, že by jsme to chtěli vidět. Když sem byla těhu tak šli klluci do vedlejší vsi na výlov a to byla pakárna, normálně ty rybáři vyháněli lidi, aby jim náhodou někdo nesebral rybu. A samo, že jim pak plno ryb pochcípalo v bahně. :unamused:

Tak mi máme každej svý prašule a každej měsíc dostanu od Jindry 4 000,- což si myslím že není nic moc. No a když se kupuje něco dražšího, tak se domluvíme, kdo bude platit, popř. kolik. většinou já platím jídlo a Jindra všechno ostatní. Ale třeba myčku jsem si platila ze svýho, teď tu pergolu taky, když jsem si jí vymyslela, ale fasádu zase on atd. vždycky se domluvíme a vyhovuje nám to. Někdy mě něco třeba štve, ale jen občas.
23. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.