• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahojky,
Sluni, takže máš nabitý víkend :wink: , plný barák, užijte si oslavu.
Ten případ o kterým jsem psala ohledně nezralých vajíček je také z HK :confounded: .....

Sis, jak každý svý prašule???? To si u nás nedovedu představit, ale vím také o pár lidech, kteří to tak mají :unamused: . Oboje botičky jsou krásné, umíš vybírat.

Jakej zase srazík??? Už nějaký byl :sweat_smile: ????

Tyjo, ty botky jsem byla odpoledne vracet :angry: , Lůce jsou úzké přes nárt, měla to napresované..., škoda, takové krásné :frowning2: ..., tak jsem je vyměnila za jiné, ale i tak nejsem nadšená, ono je těžké sehnat nějaké dobré pro nechodící děti :unamused: ...

Myky je kdepak???? :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ještě jedna perlička. Od doby, kdy Lůca ochutnala chleba, tak chce jen chleba či rohlík. Přesnídávky skoro vůbec, masozel. příkrm také nic moc..., a když jí dám chleba s lučinou, tak sní krajíc jak nic, zamatlaná je až za ušima, ale baští jak němec. Mě štve, by měla i ovoce, to její nejezení/jezení už mě štve.
23. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
To je škoda těch botiček. Mám jedny krásný capáčky s kožíškem a jsou tak uzounký, že je vůbec neobuje. Tak nevím, pro koho to vyrábějí.

Zkus do tý lučiny rozmixovat nějakou zeleninku, třeba to sní.

Myky je asi na tý liposukci. :grinning:
23. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
ááááááá, JIndříšek se mi vrátil z bruslení, byl letos prvně, je chudák ztahanej, ale líbilo se.
23. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ona lučinu s chlebem právě že baští, ale oběd a přesnídávky neeee :confounded: .
A jaký máš ty capáčky??? Nejsou na Lůcu???
Jj, myky to vzala hopem - liposukce+ nehty :grinning:
23. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ty capáčky jsou trošku větší, než má Adél nohu, ale tak úzky, že jsou k ničemu. :confounded:
Já myslela, že by jsi tak do ní nacpala aspoň zeleninku, když jí nechce v obědě.
23. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj kecalky :grinning:
Ani liposukce ani nehty se nekonali a dneska hoňka. Mikulášek nějak nesvůj a spinkal-nespinkal, pak přijela máma a šli jsme ven a večer sraz s holkama v hospůdce a teď jsem dorazila. Zítra jdeme hned ráno na otevírání nového dětského hřiště u tchýňky, tak se chci vidět. Jsem utahaná, jak kotě a něco na mě leze.
Sluní hezky si to užíjte.
Sis, botkly nádhera.
Dagi, my taky nějak stávkujeme s jídlem. Jeden den jí nádherně a slupnul by i medvěda a pak má den, kdy nechce skoro nic :angry: . Dneska jsem i ochutnávala přesnídávku, jestli není zkažená, bo jen se jí dotknul, tak jako kdyby to byla žíravina. Capáčky asi vím, které myslíš. Taky jsem na ně koukala. Škoda, že nejsou ok. A nehty mám okousaný ze stresu. Jinak mám svoje docela pevný a i jsem si je vždycky udržovala. Ale teď není co :sweat_smile: . No a umělé mít nemůžu kvůli vojtovce. Normálně se ale stydim, za svoje ruce :cry: .
Jo a sluní, kam chcete do IMAXU? Nevim, jestli jsem nepřehlédla? Nepojedete na Flóru? Holky tak ten srazík dáme na konci listopadu, ne?
Jo a vísledky samozřejmě ještě nepřišli, takže snad příští týden :cry: .
23. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
23. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
Dagi, tak tohle znám a prožili jsme si. Přesně, jak to ta paní napsala. Opravdu slovo od slova.
23. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
A jdu spát, tak dobrou noc :slight_smile: .
23. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
Bré odpoledne :slight_smile: .

Sluni si užívá o 106, se má..., dneska večer jdu možná také na rajs, ale jen na chvíli, bo bych byla nevyspalá. :sweat_smile:

Mě se ty gelovky už nelíbí, a jsem moc ráda že jsem se jich zbavila, a co vím, tak chlapům se to také moc nelíbí. Když jsou hezky upravené svoje (na což teď není čas), nalakované průhledným lakem....

Myky, Lůca když se plazila, tedy i teď převažuje plazení (lezení po kolínkách teprve začíná), tak se plazila většinou sounož :confounded: , ruce ale střídala..., také si ještě pořádně sama nesedne..., ale stoupá pěkně, nožičky má rovně, ve středu jdem na desetiměsíční KO, tak to na Lůcu nabonzuju a uvidíme co na to mudra.
Jaké hřiště u tchyně?????? Jako pro Mikyho nebo pro víc dětí????

Pěkný den
24. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj, tak jsme doma a super.
Dagi tchýňka bydlí v paneláku, který má sice jen 3 patra a v takové lokalitě, že je tam hodně zeleně a opravdu hezké prostředí na to, že je to v Praze. Otvírali kousek od ní:
http://www.praha-kbely.cz/images/10242009.jpg
No a super bylo, že tam postavili nové domy a my se zašli podívat na byteček. A musim říct, že se mi moc líbyl. Měl i takovou malou zahrádku a byl na jih :sweat_smile: . Ale my stejně odsud nikdy nepůjdem, takže jsme se jen pokochali :grinning: .
A hezky se bav.
24. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahojky, u nás je také krásný jeden byt s terasou velkou 90m čtv., fakt nádhera, novostavba, ale ta cena :confounded: , za to by se postavili skoro dva baráky. Ale ten byt, který je pořád v řešení stojí méně, ale je v exekuci..., takže uvidíme, jsme první nařadě :slight_smile: , ale manža chce stejně pořád stavět, ale nevíme kde :confounded: .

Tak to je dobře s tím hřištěm, hned na to juknu. U nás toho pro děti také moc není, a to jsme malé město.... :unamused:
24. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Vypadá to dost dobře, a kolem bude travnatý porost, asi...
24. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dagi jj, bude. Je to obrovský. A o cenách mi ani nemluv :confounded: .
24. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
Jo a abych nezapoměla, koupila jsem malému dva krásné, ručně malované (nejsem si tím jistá, ale jsou krásný) obrázky postaviček medvídka Pů a myšičku na pružině. Taky tam měli krásné šperky a vybrala jsem si naušnice a náhrdelník. Tak vánoce má Myšák, už aspoň z části odbyté :sweat_smile: .
Jsem zase háčkovala a tu čepici si myslim, že budeme mít :grinning: . Ale jdu už vydrhnout tesáky a do pelechu. Padnu a budu spát, snad...
No a snad jste se všechny dobře bavili :grinning: .
25. říj 2009 v 01:04  • Odpověz
Tak dnes první a první?
Jak se máte? Jak jste si užívali?
My dnes umyli všechny okna a teď žehlim. Jsem už ale docela unavená, tak asi dám vanu a hodim nožky hore. Malej před chvílí usnul a po sváče snad zase bude hodnej :slight_smile: .
Tak se ozvěte bobřice :wink: .
25. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
jsem tuuuu, ale jen na chvilku , koukám na Star.. Niki plavčí, Tom spí se žanet... a nám nejde digitál... tak čumím na hnus. analog... no aspon něco no..

víkend supeeer, mám i foto nějaký, snad b ude nějak čas je hodit na rajče...

Myky - juj hod fotečky obrá z ků atd.. a super že máš vybraný dárečky na jéžiška... já u ž taky.. . moře, přestavb u - mimoch. začínáme př. víkend... no už bylo na čase. ..
a jsi šikulka s tím hačkováním... a držím moc palečky na týden co nás čeká . ... b ude to OK.. si piš... jo a ten Imax jezdíme na FLoru,, pr om in že jsem neodepsala dřív.. ju....

Dagi -vám ro zhodování fakt nezávidím - ohledně bydlení.. .. ale přeju at vyberete pro vás to NEJ..... a gelovky jso u SUPER,, mě se teda moc líbí :grinning:

holkyyy - zítra nám tu nejde od rána do 17,30 proud.. to bude děs..... :angry: :angry:

SIs - myslíš že na zip boty nebuou dobrý?? Je maj taky u Bati.. já si myssslela že to bude jednod ušší nazouváníí... a jinak teda jak píše Dag.. nedokážu si představit dělený prašulky .... z čeho ty můžeš našetřit?? Z mateřský??? to fakt smekám před tebou..
25. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj,
no konečně se tu někdo ukázal. Jsem myslela, že už je někde nová diskuze :wink: .
Sluní, tak Flóra je jistá. Bydlíme cca 100m od IMAXU Flora :grinning: . A neva. Chápu, že toho máte hodně :wink: . Těšík na fotečky.
DĚKUJEME, že na nás myslíte. Už snad zavolá, nebo příjdou poštou.
Všechno nafotím a hodím do albíčka :slight_smile: . Musim ale zítra koupit baterky do foťáku. Ze sobotní akce mám jednu fotku, tak mě to naštvalo, že jsem nekoupila baterky :angry: . Gelovky se mi taky líbí, když je to francie i třeba s něčím jako barevný proužek a něco decentního, elegantního. Měla jsem je na svatbu a pak jsem si 1/2 roku dávala dokupy nehty. To byla jediná nevýhoda. Jak moje nehty zbrousila, tak byl konec :cry: . J8 mám svoje nehty docela pevný, ale teď, jak jsem nervózní, tak to by mohly být železný a nepřečkaly by :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Koukáme na superstar a já lovím spací pytel na netu. Máme jeden a chtěla bych ještě jeden na prostřídání.
25. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj holky, jen jukám, nějak nestíhám. Dnes jsem konečně vyžehlila tu horu. :slight_smile: bohužel už mám zase plný sušák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adél se mi nějak budí v noci a pořvává a ráno kolem šestý už je vzhůru a řve na mě, že chce ke mě do postele. Vypadá to, že jí neroste jeden zub, ale dva najednou. Ty první čtyřy byly bez problémů a teď to nějak hůř snáší. Ale jinak se mi moc líbí, jak se odvažuje čím dál častěji chodit a taky na větší vzdálenosti. už se tak nevrklá, hezky ťape.

Sluni, šetřím jen stavebko, jinak nejsem schopná nic víc ušetřit. To je pak radosti, když je konec a přijdou prašule. :wink:
A jinak nemám na Vánoce nic a ani nevím, co koupit. Dnes jsem říkala Jindrovi, jak mi blbě pere pračka a on hned, ať si koupím novou. tak mu říkám, ať mi jí koupí k Vánocům a hned bylo ticho. :grinning: No, ale brala bych jí, mám jí už 11 let a těch oprav a peněz, co to už stálo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ale zatím musí stačit.

Holky, nemáte některá Dolce gusto? KOukala jsem, že v Bille ho mají za 1990,- když se přidají body. Tak nevím, ty kapslový mi nepřijdou nic moc, ale hodně si ho chválí.

Tak už jdu do vany, dobrou.
25. říj 2009 ve 23:50  • Odpověz
25. říj 2009 ve 23:52  • Odpověz
Ahoj, jen běžím pozdravit. Mikulášek chrupčí a musim rychle poklidit atd....
Sis DG má ségra i kámoška a dobrý. Chutná mi kávička a všechno z něj. Jen kámoška teď nemá prašule, tak nekupuje kapsle a jen jí stojí v kuchyni a ségra mi zatím snad kafe z něj neudělala :sweat_smile: . Úplně jsem zapoměla, že ho mají :sweat_smile: .
26. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky,
Sis, takže s těma zubama to je asi nekonečný, viď :frowning2: ..., jsem vždycky ráda, když se vyklube jeden, dva dny je relativně klid, ale pak zase děs :confounded: ..., a to má narůst nějakých 22 zubů :sweat_smile: , to budu brzy šedivá. Ikdyž si myslím, že Lůca to až tak nejhůř nesnáší, ale mohlo by být i lépe :wink: . Lůca bere homeopatika na zuby a zdá se to zase o něco lepší...

Holky, od kdy jste dávaly první botičky s pevnější podrážkou??? Mám z více zdrojů informaci, že na to první vstávání a třeba capání kolem nábytku by se ještě pevná podrážka neměla dávat (bo dítě leze, vstává, leze....), až když samo opravdu chodí a už skoro neleze.
Tchyně mě včera přesvědčovala, že už musí mít pevné botičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak začala malou tahat za ruce a měla hroznou radost jak "jí" malá chodí :angry: .
V listopadu je u nás jakýsi seminář na manipulaci kojenců a batolat a právě i o botičkách tam bude řeč, tak tam zabrousím :confused: .
Já bych to až tak neřešila, ale sousedky tříletá holčina nosila předčasně (sotva lezla) botky s pevnou podrážkou a teď má kozí nohy, a ty chodidla má vůbec hrozný, vypadá to na operaci :unamused: , prý ji nožičky sešroubují :confused: ...., zatím tedy musí nosit jen ortoped. vložky do bot.

Myky, ty jsi šikula s tou čapkou. Kde jsi našla návod na háčkování krok za krokem :sweat_smile: , bych to ze srandy také třeba zkusila.
Když ty gelovky normoš odrostou, tak vlastní nehty jsou pak OK.
Okna jsi umyla jo??? Si právě říkám, že je umyju jen zevnitř a z venku na to kašlu :sweat_smile:

Lůca mi usnula na chodbě, myslela jsem, že půjdeme ven, ale když chrápe, tak ji nechám a nikam nepůjdem :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj
Sis, tak si užíváte se zubákama? To je děs :cry: . Jsem zvědavá, kdy to začne u nás? Sice se vrtí a sem tam kňourne, ale úplně se nevzbudí.
Dagi návod, jak začít háčkovat jsem nikde nenašla. Já to zkoušela, protože dřív jsem to uměla a potřebovala jsem si to oživit. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Dokolečka háčkuju poprvé a nevím, jestli to nabírám dobře :sweat_smile: .
Gelovky se mi popraskali. Tak nevím, jestli to byl kvalitní gel. A botky bych nedávala.
Holky a já snad budu muset koupit spací pytel do kočárku, protože Mikeš se strašně odkopává a na fusak je ještě brzy. Vůbec nechce být v kočáře :angry: . Nevím, jestli nezkusit sporťák, ale když ještě nesedí?
26. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Myky, myslela jsi to tak, že by jsi botky s pevnou podrážkou nedala dřív, dokud nebude víc chodit jak lést??

Já osobně lituji, že jsem dala Lůcu tak brzy do sporťáku, fakt jak smyslu zbavená...., ale pokud ti v hlubokém už nechce být, tak to je jiná... :unamused:
26. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Dagi jj, dávala bych botky na ven a doma silné ponožky a nohy volné. Tak aspoň nám to vysvětlovala jedna primářka dětské neurologie. Důležité prý je pevná pata a hlavně dobře ohebná podrážka a samozřejmě stélka zdravotní.
No, já ho chci nechat v hlubokém co to půjde. Vždycky ho na chvíli posadím a to je v klidu. Ale jak zase sklopím zádovou opěrku do lehu, tak se propíná, odkopává.... Tak ho dám na břicho a zase chvíli klid. Chci koupit ještě jeden spací pytel a v tom ho dám do kočáru. Taky nějaké oteplené kalhoty, aby měl a pak mi bude případně jedno, že se odkope. mrška moje malá.
A už jsi fit? Bylo plavčo? Jak to je s tím vaším potápkem?
26. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes jsem se skoro nezastavila. Dopoledne jsem vařila a vygruntovala celej barák a odpolko jsem byla u kadeřnice. Už jsem to akutně potřebovala. To bylo žúžo. Pak jsem přijela, mladej zase 4+5 ze školy, radost byla veliká. :angry:
Teď s ním jel Jindra na pohotovost, protože má nejspíš angínu. Ráno říkal, že ho trošku škrábe v krku, odpo byl ještě venku a teď už skoro nemohl polykat.

Dagi, já začala dávat botky až teď, co jsme je koupili. Do té doby měla malá ponožky s protiskluzem. Teď už víc chodí, než leze. Kupuju jedině české botky se žirafou, už pro Jindru a teď i pro Adél. Leze to do peněz, ale důležitý je zdraví. Malej měl křivý nožičky a chodil se špičkama k sobě, takže nějaký jiný ani mít nemohl. a přesně jak píše Myky, pevná pata a ohebná podrážka a nejlépe na tkaničky, aby byla nožka zpevněná.

Myky, já už dávám Adél do fusaku, ale je ve sporťáku, ten není tak krytý jako hluboký i když mám ještě nánožník. Až bude mrznout, přihodím ještě deku.

A tady něco pro samouky, pěkně popsaný návody na háčkování: http://www.rucniprace.cz/h_sloupek_dva_nahaz.php
26. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj Sis, tak hlavně, ať Jindříšek nemá angínu :frowning2: . Za tu stránku děkuju. Je super. A dneska jsi si pěkně mákla. Já v dobré víře málem podpálila byt. Jsem dala péct hranolky a šla si hrát s Mikuláškem a hranolky tahala z trouby za silného dýmu v podobě uhlí. Ják jsem otevřela kuchyni, tak se to natáhlo do celého bytu a včera vyprané záclony :cry: . No pláču a jsem na sebe naštvaná :angry: !
No mě příjde fusak moc. Jednou jsem ho do něj dala a to už bylo to ošklivé počasí a byl slušně spocenej a opupínkovanej. Teď pod něj dávám jenom deku a na vrch druhou. Ale asi zkusim ten fusak znova, protože to je fakt děs, co tam vyvádí :sweat_smile: .
26. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj, tak prý to zatím angína není, prý se uvidí, co z toho bude. udělala mu výtěry a ve čtvrtek budou výsledky. Hlavně, aby to nechytla Adélka.

Tak vítej do klubu :grinning: i když já už dlouho nic nevypálila. :grinning:

Já jí právě dala jen deku a nánožník a byla úplně studená. A stejně už se má teď jen ochlazovat, tak ať je v teplíčku. Dnes byla vozit tchýně.
26. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak to je super, že to není angína.
Nojo :grinning: , tak snad jsem si vybrala na dlouho s podpalováním :grinning: . Nic hroznýho se nestalo, tak dobrý. Ale štvou mě ty vypraný záclony :angry: .
Dneska půjdu brzy spát. Ještě převařím vodu a jdu do peří. Dneska Miklík spapal k véče kašičku tak z 200ml mléka s rozmixovaným banánem, tak snad bude krásně chrupčit, až do rána :dizzy_face: .
Brou noc :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.