• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Dobrou. :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Myky, se ti ty hranole vystili, co ?! Tak to jo, když už jsi jednou háčkovat uměla, tak to si hned oživíš. Tyjo, co já bych za to dala, kdyby Lůca papala kaši, by se aspoň na noc pořádně naprala...

Sis, dík za odkaz na háčkování, vypadá to dost srozumitelně i pro mě :dizzy_face: , ale ten čas... :angry: .
Zrovna pořád s manžou řešime druhé dítě, on chce, já ne...zatím.... :unamused:

Jestlipak u Sluni už jde elektrika....

Dobrou noc
26. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jak se tak hodně ochladilo, též jsem dala fusak, pak jsem ho vyndala, a též měla Lůca nohy jak led (pod dekou a nánožníkem), nacož jsem jí koupila ty teplé boty, ale stejně je ani nepoužiju, jsou asi moc tvrdý :unamused: , takový kopítka :unamused: , dvě stovky zase v čudu :angry: .

Tak dobrou :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj, Dagi jj vymstili se mi. Hranolky byly jak uhlí, fakt :grinning: .
Dneska jsem zkusila dát ten fusak a když jsem ho vyndavala, tak byl vyhřátej :grinning: . Dneska chci večer zkusit sjet do Tesca. Nechám Mikuláška doma Michalovi a vyrazim po pochůzkách. Spořka, pošta, zaplatit mobil a to Tesco. Jsem zvědavá. Dneska jsem udělala uzený s knedlíkem a zelím. Tak jsem si dávala bacha, aby jsme zase nečmoudili, že jsme byli s Miklíkem v kuchyni :grinning: .
Co Sluní?
27. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
Sluní je tu :grinning: :grinning: , el. pustili už včera, když jsme přijeli z JC tak už šla - ale jsem nestíhala... ted jsem uspala žanet tak na chvilku...

Sis - tak super Jindra že nemá anginu, jak dlouho bude doma? jak to má když nechodí do ško ly? Ukoly mu někdo nosí??

Dagi - jaký jsi to koupila prosím tě b otičky???? když nejsou ještě na c hození tak snad nebudou tak "tvrdé" jak píšeš a poslouží

My máme fusak - dělaný na zakáz ku z pravýho beránka už asi týden, na to ještě nánožník... raději at je v teplíčku. stejně už jen sedí ve sportáku, takže ji zahřívá spíš nožičky jen...

Dagi - juj druhý mimi :wink: :wink: Míra už by chtěl jako do toho jít ted hned???? četli jste holky, že Bendová čekají dvojčátka, ??? juj juj juj... :wink: - tu můžu a i Bočanovou - a t a se zase bude rozvádět co???? Ach jo :frowning2:

Mky - taky mám občas takový Pokusy - dokáz ala jsem spálit i obyč. brambory :grinning:

a dál nevím co jste psali...

Myky - jo a hlavně jsem jukla kvůli vám.. .ale asi jetě nic nevíš v id????? Každopádně už jen pár dní a bude supe super zprávička.... :wink: :wink:
27. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj,
Sluní ještě nevíme :frowning2: . Fusak máme Emitex a je teplej, jak blázen. Jen mi příjde, že do tří let, jak ho popisují určo nebude. A Bendovka dvojčátka, joooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?
Dagi druhý, už teď? Ty jooooo :grinning: . No a co mooooře?
Koupila jsem Mikuláškovi krásný vyteplený gaťky :slight_smile: . Mám radost.
27. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Hezké sváteční dopolko,
jak se máte?
Myšák je v práci, malej teď usnul, já si dala polívku a asi zalezu k Mikuláškovi do pelíšku :grinning: .
Počasí nic moc, tak uvidíme co odpoledne. Tak pááááá :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, hezké sváteční dopoledne.

Jen jukám, abych Lucince popřála vše nej k 10-ti měsíčninám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
No joooo, Lůca má 10 měsíců. Tak gratulujeme :grinning:
28. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky,
jééé, díky moc za přání Lucinky, už jsem jí měla v tuhle dobu dávno na pokoji a starala se o ni :dizzy_face: , letí to fakt hrooozně rychle :angry: . Já chci zase to malý miminko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Před chvílí jsem přišla z centra, dobrý, zrovna jsme rozebírali téma druhé dítě :sweat_smile: , hodně holek to má špatný doma s manžou, u některých to je i na rozchod :confounded: , takže druhé nee, a prý bez babičky by si ani neškrtly :unamused: . A pak jsou tam takový, které by chtěly druhé mimi :dizzy_face: ....
Já druhé teď fakt néééééééé.
Např. ani ve svátek nemáme taťku doma, dělá něco u rodičů a odpolko má fočus, přijede k večeru, bábi na prd..., by byla Lůca chudák, kdybych šla do druhého prcka...

Bendová dvojčata?! Se má :grinning: ....

A to moře snad platí, né?! :wink:
Mějte se, pa
28. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Zdravím,
Dagi, někdy je to vážně děs, když se rozpadá vztah zrovna v době, kdy by měla být nej pohoda, že? Moře platí. Já spíš myslela, že kdyby jsi byla těhu, tak by jste asi nejeli, že? Já si už nějakou dobu říkám, že taky zajdu do mateřského centra, ale pak si zas říkám, že co by tam dělal? Nikdy jsem v něčem podobném nebyla. Ale ségra občas chodí. Zítra jdou do caru a půjdou asi do druhého IVF :slight_smile: . Oni o tom neradi mluví, tak vím jen kousky a tohle jsem zjistila, bo jde moje mamča hlídat synovce na dobu, co bude ségra se švárou v CARu :grinning: . 1. dítě mají na 1. pokus IVF :grinning:. Tak druhé by se mohlo taky zadařit rychle :dizzy_face:.
U nás s druhým se uvidí dle určitých výsledků. Ale u nás je to zase tak, že já bych chtěla hned. Já bych chtěla klidně v lednu těhotnět :grinning: . No ale taky chci k mooooři s váma, tak to holky musíme dát někdy v červnu :grinning: :wink: . Nebo poletíme někam do hodně teplých krajů v březnu. Egypt, Turecko..... :sweat_smile: :sweat_smile: .
Holky jakej já jsem magor. Dělnická strana, radikálové si dají srazík na Jiřáku od kterého kousek bydlíme a já chodím přes něj na procházky a dneska si říkám, proč tu furt otravují helikoptéry a všude poliši v obrněných busech a mě to fakt nedocvaklo. Já už začínám být na tohle asi imunní. To je pořád něco. A když jsem je slyšela hulákat do megafonu, Tak jsem je začala obcházet obloukem. Nachodila jsem se kvůli tomu snad 50km. Myšák byl v práci, tak jsem šla za ním a domu jsme šli společně :sweat_smile:.
Budem koukat na Přešlapy. Jsem zvědavá :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj, jsem tu.

Myky, vidíš, to mi nějak uniklo, že má ségra prcka po IVF. :confused:
Jo a počkejte s těhotněním, jestli se mi podaří přemluvit Jindru na moře, tak aby jsme pak nejeli sami. :grinning:

Ty jsi kousek, jde mezi radikály. :astonished: Aby jsi nebyla ve zprách. :slight_smile:
U nás bylo něco podobnýho v sobotu. Loni tu jednoho zabili, tak byl pochod a letos znovu, jako k výročí. Přijela tchýně, že prej se rojí policajti, že je asi nějaká velká bouračka. :grinning:

A mám radost, podařilo se mi sehnat ubytko na Kvildě na ty jarní prázdniny. Mě totiž už 2 unikly, protože jsem se nemohla dokopat tam zavolat. :sunglasses:
28. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Ještě jsem chtěla napsat, že se máš, že budeš dvojnásobná teta. To jám mám smůlu, brácha se švagrovou mají tu malou autistku a jak to vypadá, druhý nechtějí, bojí se, aby nebylo taky. :frowning2:
28. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Jé, to jsem nepostřehla zase já, že brácha mají autisticou holčičku :cry: . Já to spíš beru tak, že kdyby něco, tak chci hlavně, aby Mikulášek nebyl sám a měl sourozence, kteří tu sním budou, když my nebudeme.
Já je slyšela a tak jsem šla jinýma ulicema, ale policajti tam byli rozházený snad všude. Za každým rohem 2 auta. V telce určo nebudu :grinning: .
A kdy máte jarňáky? To je super, že jsi sehnala :slight_smile:.
28. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jarní jsou od 30.1.-6.2.2010, letes dost brzy, většinou tu byly o měsíc později.

Jj, mají autistku, je jí 7. Teď začala chodit do první třídy. Chodí normálně na ZŠ, ale má svojí asistentku. Ale prý to stejně nějak nezvládá. Ona vůbec nemluví, jen občas nějaký slovíčko, ale jinak je to takovej Rainman. NĚKDY SI PŘEDSTAVUJU, ŽE mám normální neteř, jak si hrajou s Jindrou atd. Ona je dosat nevyzpytatelná, celkem se bojím, že něco najednou JIndrovi udělá, Adélku k ní nepustím vůbec. Mě třeba skočila z ničeho nic na břicho asi týden před porodem, jen máma zakašlala. A už zamordovala 2 králíčky a teď mají psa, tak jsem zvědavá, jak jim dlouho vydrží.
28. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tak to je hustý. Já myslela, že jsou autysti nebezpeční spíš pro sebe, než pro okolí.
28. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
No, ona to nedělá schválně. prostě nechápe, že zvíře není hračka.
28. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky,
na jaře nebudu těhu 100%, takže moře určitě bude :wink: . Ten tvůj manža neví co roupama..., co to bylo za demonstraci?????

Sis, jak a kdy to zjistili že je malá autistka :unamused: . Ono se to pozná asi tak ve dvou tří letech, myslím... Takže vlastně není nikdy šance na normální život??? Myslím aby měla rodinu a tak...
28. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Sis aha. Já bych si asi adoptovala. My měli zažádáno a pozastavili jsme to, když jsem byla v půlce těhotenství. A lidičky z kurzu bydlí kousek od nás a potkala jsem je. Dostali miminko, které je o pár týdnů mladší, než Mikeš. Si říkám, že mohl být náš :grinning:. Tomášek mu říkají. Je od nějakých vysokoškoláků :grinning:. Každopádně jsem ráda, za "našeho" Mikuláška. Ale nějak já jsem v tomhle směru asi spřístupněná, už proto, že jsme si prošli těma přípravnýma kurzama. Mě příjde super, že zavolají, ty jdeš, koukneš, řekneš jooo beru a mažeš nakupovat postýlku, kočár a všechno tak ráz na ráz a najednou jseš máma pro nového človíčka. Miluješ ho a jen se třepeš, aby šlo vše ok a někdo ti ho nevzal.
Dagi :grinning: . No, musel chudák do práce. Je tam 7dní v týdnu. O víkendech sice jen na chvíli, ale pracuje hodně, chudák. Svátek nesvátek. To neřeší. A čas, ten taky ne. A nestěžuju si. Nezanedbává nás. Jen se hodně honí.
A demonstrace? Dělnická starna a něco kolem 28.10. :wink: .
28. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Poznali to pozdě. Ona vůbec nemluvila. všichni jim říkali, že to není normální, ať s ní někja,m jdou, ale nechtěli to slyšet, tak to začli řešit, když už jí bylo 5 a to už je pozdě na nějaké zlepšení. A u ní teda normální život si myslím nehrozí.
28. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Sis, tak to je mazec. A to neříkala vůbc nic? A jinak se chovala normálně?
Jdu ještě něco málo udělat a zítra máme RHB, tak jsem zvědavá. Jdeme víc, jak po 14ti dnech.
A mám mít své dny a fakt už to na mě jde. jsem strašně rozežraná. Dneska jsem jedla víc, než je zdrávo, ale nemůžu jinak. Pořád mě to nutí jíst. A taky mám břicho, jak v 6tém měsíci :cry: :angry: .
Dagi chodíš na ten spining?
Co Sluní?
28. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
No, holky copak to tu je? Kdepak všechny jste?
My na RHB dobrý a další, až za 3 týdny a hlavně končíme s cvíčem. Mám mu dát pokoj a libil se jí. Jen kdyby se mu prý začali rozjíždět nohy atd.., tak máme přijít dřív.
Dětičky mají prázdniny, že, tak někde couráte? My asi v sobotu pojedeme do Ikei, tak se těšííííím :grinning: .
29. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj Myky, nám nešel kůň. :unamused:

Máš dobré zprávy :slight_smile: , to je fajn, jen tak dál. :slight_smile:
já chci takýýýýý do Ikeíííííí. :grinning:
29. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Sis jj, taky mi najednou přestal kůň pracovat a neodeslal příspěvek :angry:.
A doufám, že už mě čekají jen samé dobré zprávy :grinning:.
Ikea no jooooo, to je láska, tak pojeď s náma. byjsi viděla něco nevídaného :grinning:.
29. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Ahoooj holky moje
v čera jsem večer chtěla písnout - ale kůn nefachal , tak až ted na cvhilku - za chvilku mažem na nákup

žanet má rýnu a začíná kašlat - teplotu nemám, tak nevím jestli s ní mám zajet .. .ale asi nepojedu, snad to přejde a o víkendu nepoma žem na pohotovost...

Jin ak ve stř. přijel n ečekaně domů tom - tak se vrhnul už na tu dřevěnou stěnu tu - takže máme vybouráno, dneska rozmontuje zbytek kuch. linky a zítra bourámu tu zed, snad to půjde rychle a nebude moc bordelu.. .ale už ted to tu vypadá úžasně - je to hrozně moc místa, takový vzdušný to je, jsme všichni pohromadě... fakt jsem si to dobře vymyslela :grinning: :grinning: :grinning:

Myky - mikšík je šikulka že už nemusíte na rehábku , držíme i nadále palečky na výsledky - si ale dávají na čas co?

Jinak Lucce přejem taky vše nej, nej.... letí to fakt neuvěřitelně, my za 14 dní slavíme ROK :wink:

A moře doufám, že klapne, já se včera dozvěděla, že asi cestovky už nebudou nabízet ten krásný, super, úžasný hotýlek co jsme si vyhlídli v Turecku. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Niki to obrečela.... ach jo... budem muset vybrat něco jinýho, ale nějak se nám nic nelíbí :frowning2:
30. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsme byly s Adél na ultr. na ko refluxu. Byly jsme objednané na 8.30 na lačno a pan primář se dostavil v 8.50. :unamused: Sestra mi slíbila, že vezme malou přednostně a šly jsme na řadu až jako 4-té. :angry: Ta byla chudák vyhládlá. A nejlepší bylo, že pak po nás přišla paní s mimi a asi další 3 lidi, až po ní a sestra tam vykřikovala, že u ní jdou jako první děti. Jsem měla chuť se jí zeptat, co je teda Adél, když nás nechala čekat. :angry:

Sluni, tak to je něco, úplně ti závidím to budování. A to budeš teda mít i novou kuchyň ? To bude paráda, těším se na fotky. :slight_smile:

S tím hotelem je to tedda pech, ale třeba najdete nějakej ještě lepší.

A žanet bude v pořádku, nech jí v teple a bude. :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Sis ahojík,

teda chudák Adelka - naše b y to snad bez jídla ráno nevydržela :grinning: :grinning: a máte to OK???? a sestra no comment....

Ne, ne kuchyn nová neb ude, jen se musí dát pryč kousek co je ted na ty zdi co se zb ourá :grinning: , ale pak hodím foto - už se moc moc těším..
30. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj Sluni, já úplně zapoměla napsat, že to má dobrý. :slight_smile: Naštěstí jsem jí vzbudila ráno v 5 a dala jí najíst, ale stejně to pak měla 4 hodiny.
30. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
tak to je hlavní žže to má OK, my tu ledvinku taky ok, dalšší KO máme užž jen prý preventivněě ažž za rok... a Dagčči Lucinka jak má to srdíččko .... taky urřřtěě všše OK :wink: :wink: , Mikuláššek je taky OK - no není to krása :wink: :wink:
30. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoooj, tak konečně jsem se sem dostala.
Sis to je super, že vám to vyšlo ok. A s jídlem tě chápu. Já se takhle se sestrama pekně chytla. Jsme byli hodinu a něco u Dr v AMB a pak jsme šli na odběry a pořád nás oddalovali, až jsem se nenechala a byly nakaboněný! Pak se jedna z nich chovala jako kráva a vyhazovala mě z ambulance a Mikuláška svázala plenou. Jsem je sprdla, že se tak chovat nebudou a hotovo. Zůstala jsem s ním a pak si mě vzala na starost ta druhá a byla už příjemná. Měli tam do AMB okýnko i sestry z recepce a jsem viděla, jak se na mě přišli podívat, když viděli, jak jsem tu protivnou sjela. Hele docela úsměv na tváři jim hrál. Asi měla svůj den a prudila všechny :grinning: .
Sluní to bude hezký, mít velký prostor. Kor teď pro Žanetku :dizzy_face: . Taky se těším na fota :grinning: . A s tím Tureckem je to blbé, ale všechno zlé je pro něco dobré. Určitě seženete něco ještě hezčího a suprovějšího.
Dagi myslím říkala, že to srdíčko už mají úplně ok.
Já se bojím cokoli říkat. Jen, že Mikulášek je zdravý :grinning:.
Holky a posílaj vás obvoďačky na prevenci na oční? S tím Myšák přišel, že kolegovi očař řekl, že ať poděkuje OL za 3,5D svého 1,5 letého syna. Že kdyby přišli na prevenci v 6 měsících, jak se má chodit, tak nemuseli mít tolik Dioptrií. :confused:
30. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.