• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
Kuk - jsem tu,, na chvilku, mažu do sprchy, pak na Ordinačku...

Myky -tak pořád nic??? a nečekají oni, že si zavoláš????? jinak tu Prahu zatím nevím, asi koncem listopadu,,, bud 21,11 nebo pak 5,12. - d áme včas vědět,, nakonec možná Imax padne, dávaj tam blbiny, my chtěli africky dobrodruž. a to už asi nebude....

Dagi - prášky se kupují bez předpisu - Zymaflour

han ulko - tak tak, trošku se rozepiš, o dětičkách, o sobě, o přítelovi... atd. atd.. :grinning: :grinning:

jdu se vykupčit - pak juknu ještě na chvilku

Jo , dneska v JC - jsme jeli bez žandi, mamča byla doma tak si ji nechala. ta k to byla pohodička, pohoda... Niki má nový kozačky, já novou teplou kšiltovku - docela jsem z ní i nadšená.... a opět nějaký blbinky k vánocům :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Sluní pořád nic :frowning2: . Volat mají oni, nebo rovnou příjde dopis. No, co budu zapírat. Lítam ke schránce s infarktem na krajíčku :sweat_smile: . Dneska mi volali z O2 a já, jak viděla cizí číslo, tak no coment.
Prágl bych barla spíš ten prosinec :grinning: . To vás zvu na skleničku :grinning: . My máme 20.11. Prevenar. Tak kdyby náhodou nějaká teplotka byla :wink: . Ale samo, jak to výjde, tak to bude :wink: .
Sis, zapisuješ si???????
Sluní na ty pletený kšiltovky- alá zimní čepice jsem koukala a moc se mi líbí. Vypadají super, tak jestli máš co si myslím, tak je to bomba :wink: . Já jen zapoměla, že jsem si po porodu koupila zimní bundu a teď jsem si v nouzi koupila novou. Obě jsou hnědě a hezké :grinning: . Jen tu první je třeba najít :grinning: .
Dneska jsem na Myšáka zkusila sondu, jak by bylo těžké udělat nový odpad tam a tam :grinning: :sweat_smile: . Tak holky, moje plány s přestavbou asi neklapnou :cry: . Když já bych nejradši tady udělala 3+kk a né 2+1. Sice mám krásnou kuchyň, ale já bych chtěla krásný pokojíček pro děti a ložnici pro nás. Aby jsme se nemuseli někde krčit, nebo pořád rozestýlat.
Mikulášek potřebuje prostor na hraní a něco, kam ukládat hračky, což teď ještě má a v pohodě, ale až toho bude víc ( a to po Vánocích buce :grinning: :wink: ), tak nevim....
3. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahojky,
tady se ani moc nekecá..., a Sis tu už dlouho nebyla....

Sluní, Pálenice má leukemii??? Ona pořád říká lejšku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...., a já to sleduju jen jedním okem...

Myky, mi povídej o tom prostoru :angry: , naštěstí je Lůca skoro víc na nohách, pořád chce stát, drží se mě nohou jak klíště, které nejde sklepnout, a už začíná kolem postele krásně capkat, obejde ji skoro celou, obzvláště když ji lákám na křupavé housenky :grinning: , je jak pejsek. :slight_smile:
By jsme potřebovali větší byt jak sůl, snad dopadne ten vedle nás.
Ještě něco . v sobotu o půl 9 ráno tesně před naším v chodem přepadl nějaký pablb sousedku, naštěstí ji vzal jen kabelku a nic jí neudělal..., se teď bojím vyjít ven :angry: ...

Sluní, na ty pletený kšiltovky jsem koukala u tamanů, mají tam také hezké, ael ty máš určitě značkovou, pak musíš hodit foto, budeš jak teenegerka :slight_smile:. Kdežto já jsem pořád jak stará mladá..., už mě to štve.

V pondělí jsem Lůcu normálně potopila, teda zatím jen po čelíčko na tři sekundy, ale v pohodě, na to, že to doma moc necvičíme, tak OK. Už se hlásíme na další pokračovací kurz, jen nás sakra zlobí ten atopák :angry:, už jsme sáhli i po kortikoidech :confounded:, až se jí to trochu zhojí, zkusím od sluni tu lipobasi

Mějte se, pěkný den, určitě budete stavět huhuláka :slight_smile:.
4. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Ahojík, v rychlosti nakukuju - hlavně kvůli myky - jes tli něco???

Myky - jj zkusím nahdodit ten prosinec, tak uvidíe, ale ona s náma pojede i mamča, takže někde na cvhilku na skleničku, že ona by si zatím prošla nějaký obchody.., ale na dýl to nepůjde... :frowning2:

Myky - určitě to nějak v bytečku vymyslíte, chce to přemýšelt a přemýšlet až se z tebe bude kouřit... já tu naší přestavbu vymýšlela snad dva roky :grinning: :grinning: :grinning: a Dagi kdyby vám vyšel byteček - větší a hned ve stejným domě - to by bylo skvělý vid???

Ne ne Pálenice nemá leukemii - zápal plic + nějkou chorobu dotaženou někde z něja. rozvojové země...

a čepice - u nás tuhle viet. nemají, mám ji z obchodu, tmavě hnědá, taková třpitivá, a jako teenegr opravdu nevypadám :grinning: :grinning: :grinning:

jo a atopák... chudák Lucinka - vím o čem mluvím, už týden mě všechno svědí a včera se to provalilo. ruce a obličej samý ekzém... taky jsem musela máznout kortik. - je to humus, ale nic jinýho mě nezabírá.... :angry: :angry: :angry: Jo a ta chlorovaná voda pro Lucinku opravdu není dobrá,,,

Kde máme Sis ??????? - Sis - my máme rodičák př. čtvrtek - tak jsem zvědavá :grinning:
4. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Sluní samo, že nic :angry: . Už fakt nevim. Prdim na to. Stejně nic nenadělám. Dneska jsem nás ale objenala na kontrolu do té metabolické poradny a jdeme 9.2.2010 :grinning: . To už nám bude roooook :grinning: .
Jj u nás ta přestavba jestli bude, tak určitě né brzy :sweat_smile: .
S mamčou jasnačka :wink: . Nebo si může dát kafčo s náma. To myslíš, že by nee? Tak Sis přijede na výlet Prahou s náma a pak se srazíme všichni a mamču vezmeme do party. Myšák jí určo pobaví :grinning: .
Atopák je hnus, to vám nezávidím. Sisa taky psala typ na nějaké mazání, že? Něco z lékárny. Jsem nad tím uvažovala, bo Mikulášek měl taky nějak vysušené flíčky na nožičkách. Nakonec ho patlám tou SOS Niveou a pohoda.
A dneska jsme zase zabrousili se ségrou do mé neoblíbené debaty. Mě rozčiluje, že říká, že když dítě naučím nesahat na odpadkový koš a kytky, tak je to tím, že to to dítě má v povaze a né tím, že ho to odnaučím. Že některé děti jednou plácneš a už to nedělají a pak to má matka bez práce, ale myslí si, jak je dobrá vychovatelka. Tvrdí, že koš a všechno budu muset schovat. Mě teda se... Já to beru tak, že né že to má taková matka bez práce, ale je dobrá, že jí to to dítě nedělá. Určitě se na tom nějak podílela a ne, že na tom nemá svůj díl. Já prostě mám na určité věci hodně odlyšný názor-co se výchovy týče. Ale taky jsem jí řekla, že prostě tak to chci a myslím si, že to tak budu mít. Ale že neříkám, že to třeba nebude jinak. Prostě zatím nevým, že? Ale myslet si můžu a proč mi to má někdo vyvracet a případně snižovat mojí práci a důslednost?
4. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky,
Jj, já se toho plavča nechci jen tak vzdát..., nejsem si jistá, ale tahle voda v bazénu není ošetřená chlorem..., nevím jestli je možné vodu ošetřit i něčím jiným, lektorka tehdy něco říkala...., budu se muset přeptat. Kortikoid fakt zabral, má to úplně bledé...

Myky, mě se třeba pro děti ani nelíbějí ohrádky, jsou v tom jako ovce :unamused: ..., dítě si má vše objevovat samo..., a máma má hlídat, ikdyž uznávám že si ani neškrtnu, je to náročnější hlídání než vrznout dítě do ohrady, navíc Lůca není ohrádkový typ :grinning: . Jinak také nic neuklízím, teda krabičku špendlíku bych na zemi nenechala, ale jinak je vše na svém místě :slight_smile: .

Sluni, až budu mít čas a Lůca bude v kočáře chrupat, hupnu do té ťamanské čepice, maj docela výběr...jj, věřím že z obchodu je super. Kolik jsi za ní dala?? Tamani mají za 85 kč.

Luca si ještě vychrupuje na chodbě, je z centra utahaná.

myky, bych tam zavolala být tebou..., hlavně ať je vše OK.
4. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky holky hodila jsem do alba fotečku houpajdy:wink: malí mají Vaneska 6.400,- a Leonek 6.500g nějak tak vážili se v oblečení a já mám míň než před porodem :grinning: to je tím lítáním kolem nich jinak prospívají krásně, už papáme mrkvičku, květák, brokolici :grinning: nejvíc teda chutnala mrkvička, usínají kolem půl 7h večer a budí se kolem 7h ráno, takže super, jinak jsou hodní, ale ještě jsou vystrašení s moc lidí a hluku, ale co nadělám, když já se s nima skoro nikam nedostanu, s jední by to bylo jiné, tak budem aspoň jezdit časteji k našim a k sestřence co má 3letou dcerku, ta vždycky tak řádí až to s malýma cuká :sweat_smile: :grinning:
4. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Měla jsem chvíli čas, tak jsem brouzdala po diskusích, mimo jiné "zemřelo mi dítě". Píše tam jedna mamina, že se jí kluk oběsil na smyčce od houpačky..., moc to tam nepopisuje, ale jedná se asi o ty plastové houpačky s kuličkami a uchycení právě na ten provaz..., těch jsme prodávali mraky. Jestli jsou tedy takto nebezpečné..., nechci tam moc vyzvídat, ale za varování by to stálo.... Paní si odešla jen na záchod a mezitím se to stalo... . Fakt se člověk nesmí od prcka ani hnout...

Hanulko, co to je za krásné houpadlo??? To jsem ještě neviděla.... . Tak to ti spinkají opravdu krásně, o tom si můžu nechat jenom zdát :slight_smile:.
4. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Dagi no to je děsivá představa, ještě že ta naše houpajda je jen asi 20cm nad zemí, ani když budou větší, tak jiím ji výš nedám, no a to jsem u nich, dneska jsem se s nima houpala, sice jen trošičku, ale jak jsem se furt na ně dívala, tak mi pak bylo pěkně šoufl :confounded: a spoměla jsem si jak jsme chodili ze školy s holkama točit se na kolotoč, takové ty typické komunistické, co byly na kždém sídlišti a jednou jsme se tak moc točili, že mi bylo zle a od té doby jsem na žádný nemohla vlézt, bo mi z toho bylo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Hanulko, to byla houpajda už pro větší děti, tomu klučíkovi byli tři roky :frowning2: . Ta vaše je fakt moc hezka, do ní se zamotat nemůžou, teda aspon si to myslím.
J
4. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj,
Dagi tak to je děs :cry: .
Hanulko krásná houpajda.
A kde máme Sisu?
4. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky, nějak nestíhám. Tak zase pá. :slight_smile:
4. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahojky,
Sis, snad už nepečeš cukroví :grinning: ?? Neflákej se a přijď sem !!!!!!!!!!!!!!!!!!
A sluní je kde???? Ta většinou stíhá všechno :wink: .

Pěkný den.
5. lis 2009 v 06:55  • Odpověz
autor
Zdraví m,

no musí stíhat :grinning:

SIs - co je s tebou prosím tě???? No možná že už opravdu pečeš, my letos upečeme něco s mamčou, něco spíš nepečenýho uplácám a kašlu na to, stejně se s tím sladkým pak cpu jen já :angry:

S tou hopačkou je to šílený, takovýhle věci by se proboha neměli stávat :frowning2: :frowning2:

Myky - chudinko, ty vás napínají vid.... no držíme pořád dál a dál palečky...

JO a jak jsi psala Dagi - tak opravdu existuje nějaké bezchlorové udržování vody - tak to bude asi ono.. jo a čapka mě stála 150 :wink:

Hanulko, ty hubendíro jedna, ty máš tak 40 kilíčko vid, za chvilku ty svoje dvojčátka ani neuneseš... :wink:
5. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Nazdárek Sluni,
jsem se rozhodla, že letos upeču jen 10 druhů cukroví..., jen mám obavy, aby to nebylo málo :sweat_smile: .

Hanulka musí mít 40 kilo i s postelí :slight_smile: .

Zrovna jsem tu měla známou (má 8smi měsíčního klučinu) a probíraly jsme zda druhé dítě..., ona také nechce, chlap na prd, prý malého ani nepřebalí, malej jí toho též moc nikdy nenaspal..., takže přechází chuť :sweat_smile: .
5. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
PREJ JEN DESET DFUHŮ :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
teda druhů :grinning:
5. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Sluni to zas ne :grinning: mám 52kg a to můj ještě hučí, že bych měla zpevnit zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten by potřeboval doma nějakou tlustou kalachyňu, aby si začal vážit toho co doma má :grinning: :wink: no chlapi, ti si musí rýpnout, hlavně, že mě ostatní chválí, nejlepší jsou ty starší sousedky, prý kde jsem je nosila, tak si dělám srandu, že v batohu :grinning: :grinning: :grinning: Ale nejvíc mě v létě potěšili silničáři, nahoře u sousedky vyklápěli nějaký štěrk, tak jim to nedalo podívat se do kočárku a prý, ale to nejsou vaše, že?Prý to vozíte určitě starší sestře :grinning: toš pomalu jsem jim musela ukázat prasklinky kolem pupíku, aby mi uvěřili, ale fakt potěšili :sunglasses:
5. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj,
Sluní napínaj jak kšandy a stále. Děkujeme za palečky :slight_smile: .
Dagi 10druhůůůůů? Ty jo tak hoď nějaký čupr recept do placu :wink: .
Hanulko 52kg? Mě na tvého miláčka poslat. Bych ho ušpekounila :grinning: . Já se nevážila, ale příjde mi, že jsem zase přibrala něco.
Sis, copak copak?
Dneska se spolužačce narodil kluk ve 13h 48cm a 2900g. Tak je mírama skoro, jak Mikulášek při narození.
A nám asi už vylezou zubiska, protože mlaďas se vzbudil v jedenáct v noci a normálka vychrupanej a čilej, jako rybyčka. Po mém asi stém vstávání k postýlce, jsme si ho vzali do postele. Michala pořát otravoval a šahal mu na hlavu a hopsal na něm. Já mu byla fuk :grinning: . No, nakonec usnul u mě a do jeho postýlky jsem ho dávala někdy v noci. Ani nevim, kolik bylo. Hrozně dlouho se mlel a nspal tvrdě.
5. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Holky prosimvás, jak dlouho vaříte hovězí, když ho dáváte prckům? A z jakých těstovin jim vaříte. Já v jedný kuchařce pro děti a zdravou výživu čtu pořád dětské těstoviny a nevim, co tím myslí? Já nikde nevidím jako spešl těstoviny pro děti? Jen ty bezvaječné, že?
5. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Myky :grinning: asi ho pošlu na týden do Ameriky, abych mu pak připadala jako proutek :grinning:
5. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj hubeňourky, :slight_smile: neštvete mě, já už zase přibrala. Cukroví nepeču, ale jak se udělalo hnusně, tak na mě padla nějaká depice a pořád jsem něco vařila a pekla a jedla a jedla.
Jinak Adél jsem dnes našla 8-mý zub a to stoličku. To jsem docela koukala. Dnes v noci jsem k ní vstávala asi 20x, ale bylo to rýmou, během dneška se jí hodně zhoršila a tak se mám na co těšit.
Lepší zprávy jsou, že Jindra přestal zlobit ve škole a hodně se zlepšil a nosí jedničky. To nevím, proč to nemohlo jít hned.

Jinak už nevím na co odepisovat, než to dočtu, tak to zapomenu. Jen Dagi s tím sněhem, u nás tedaq furt leje, krom dneška, to bylo slunečno a 10 druhů, to jsem měla snad jednou a stačilo.
Myky, hovězí vařím min. 2 hodiny, prostě do krásně měkoučka.

Jo a začíná mě bolet zub, ještě že jdem příští týden na ko.
A taky jsme ukončili druhhý kurz plavča a příští týden začínáme chodit na třetí, ale místo úterý ve čtvrtek.
Howgh. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Holky, pamatujete na Sanusku ? Už má holčičku, jmenuje se Celine. KOukněte jí do albíčka. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Sis ahojík, tak s depkou jsi měla přijít sem. By jsme jí z tebe vyhnali, mrchu. A neboj, já tě v tom nenechám. Jsi zaregistrovala, že jsem asi přibrala, že? A to jsem vytáhla posilovač pupku a každý den dám 60 těch sedů lehů a jako břuch je pořád u mě. Tak nějak už nechápu a vzdávám. A Sanusce jsem koukala do albíčka právě teď :grinning: . A má to se jménem přesně jako my. Psala, že jim příjde úplně běžné. Nám se nezdálo vůbec neobvyklé a spoustu lidí se ptalo, proč zrovna Mikuláš :grinning: .
Hanulko to by ti přitáhl čuněcí chřipku. Tam ho neposílej. Přijeďte na srazík k móóóóři a uvidíš.
A dneska jsme objednali konečně zimní pneumatiky a taky máme koupené nové pokice za ty, co nám nějakej šmaták čórnul :angry: . Tak jdu na VKV :grinning:
5. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Ju j Hanulko tak to jde 52 to jsi štíhlounká, já myslela fakt že máš něco kolem 40... vidíř to tvůj si s těžuje a můj taky :grinning: furt nadává že jsem h ubená, at přiberu :grinning: a já se zařekla že do moře musím aspon 2 kg dát dolů

myky - naše spinká v kolébce v ložnici, ale tak kolem 23 hod brečí a nedá se utěšit ani čajíkem, takže šupe k nám do pelíšku, a tam hned krásně spí,,, celkově se ted dost zlepšila.. noci už jdou... ale tuk tuk tuk ...

JInak já vařím skoro vše v super hrnci - elektr. papinák.... o nic se nestarám, vše si hlídá sám, vařím tam brambory, rýři, polívky, omáčky, .... super , super, min. rok jsem ho dostlaa k vánocům .. letos bude ta pekárna Eta Dellica..

Sis - susper že je Jindra zase OK... a ty neke... určo to nebude s tou váhou tak špatn ý,, stejně jako s Myky....

a Sanusku znám, ale že porodila nev ím, do Sanusek už nechodím - není čas a na albíčko jsem n enarazila ještě... no musím k ním asi nakouknout..
5. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Sluní já se hrozně bojím, že ho zalehnu, nebo mu něco udělám a nebo, že se vzbudí a spadne nám z postele. Prostě hororové scénáře :sweat_smile: . Ale je fakt, že jsem ho pozorovala a jak už usínal, tak měl otevřené oči dokořán a ležel krásně. Vždycky kouknul na mě a pak zas na Michala :slight_smile: . Si nás skontroloval a byl spokojený.
A el. Papiňák? Já vařím v parním hrnci od Tefalu. Jen to tam naláduju a nestrám se. Taky spokojenost. Ale nevím to maso, jak dlouho v páře dělat, aby bylo dobře upravené a přitom neztratilo vitamíny. Musim najít kuchařku co byla u toho hrnce.
5. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Holky.. mě Niki tak vytočila :angry: :angry: :angry: p ořád bojujem s ne pořádkem v jejím pokoji. .a ted už trpělivost přetekla.. mě la tu i kamarádky, já uspávala žane t co odjítděli na plavčo tak jsem nestihla kontrolu.. a pak horor děs.. .tak jsem se fakt už nasrala, vše ji zakázala, vše "vyháezela"... ona brečí v pokoji a uklízí - konečně.. .ach jo. ale asi nesmím couvnout... má záka z všeho, kama rádek, plavá ní, žádný kapesný, internte, PC... dělám dobře??????
5. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Holky... a jak to teda přesně budem realizovat .. to moře??? jak to vyberem??? kdo s nima bude telef onicky jednat?? J8á t eda ne.. a to s i musí vzít nastarost j iná..... no uvidíme uvidíme, ale musímeto nějak dá t dohromady.... se zeptám ješ tě ty známý jo?
5. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
co je tohle za morálku?? kde se flák áte????

a jupí í ííí máme vyhlídnut ý nový h o tell... kr ááásný , super.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Sluní, no vidíš :grinning: . Jsem říkala, že vyberete a nakonec budete spokojenější. Uvidíš :wink: . S Niki to bude ok. Polevila bych kdybych to nemohla vydržet, ale za určitých okolností a to je, kdyby se snažila, nebo udělala něco extra. Aby věděla, že to nebylo zadara :wink:.
Na to moře se zeptej známé. Dobrý by to bylo někam, kde někdo ví, že je to tak, jak inzerujou. Aby jsme tam nepřijeli a nebyli překvapení :sweat_smile: . Ale já se přiznám, že asi začneme se snaženíčkem. Takže bych brala květen max. červen. Nebo kdyby jsme se dohodli třeba na Egypt, tak klidně třeba v dubnu. Ale to už chci asi moc, že? :sweat_smile:
6. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.