• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Jo a naštvali mě v HM hračkách. Mám slevové kupónky platné do 15.11. a chtěla jsem koupit vláčkodráhu Mikuláškovi k 1. narozkám a oni jí prý nemají a ani jim prý nepřišla a zřejmě ani nepříjde :angry: . No tak jsme aspoň koupili další pěnové puzzle na podlahu. Máme studené podlahy, tak ať nenastydne.
A máme novinkůůůůů. My hačáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
6. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
cB 9 AY
a to píše Mikulášek :grinning:
6. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
http://www.limakhotels.com/limra/en/multimedia.html

tak se vyprdneme na chorvatsko a pole tte s náma... juknete .. to hle se musí líbit snad ka ždým,u

Mikulášku.. .ahojík, jsi šikulka jak už umíš k rásn ě písat :wink: :wink:
6. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Sluní to je prostě rááááááj. Kdy jedete? Ale asi to bude drahota, že? No nádhera, fakt. :grinning:
6. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Myky - a holky.... vy byste neleteěli???? nikdo se konkr. nevyjádříte??? co ???????????? je to pohoda letadlo,, ,navíc all inclusive... o nic se nestará te... a nemuseli bychom bý t těch 10 dní uplně spolu všichni... prostě jak by se chtělo??? co vy na to?? ?
6. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
jj, Sluní já bych to brala. My určitě max na týden a přesně, jak píšeš. Někdy na pláži, někdy ve městě a třeba si dohodnout večer u vínka. To je pak pohoda. Naopak to vidím za výhodu. Člověk kdyby měl nějaký problém, tak není sám. A přes jakou cestovku pojedete? Ať se kouknu ještě tam. Jak jsem ti psala do IP nevíme, jak na tom budem a penízky taky nevim. tak uvidíme. Nic neslibuju, ale líbilo by se mi to.
6. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahojky,
Sis, no konečně, už jsem myslela, že jsi se ztratila. Já jsem také poslední dobou jak převálcovaná..., bych potřebovala se pořádně vyspat, což nehrozí :slight_smile: ...
Áďu tak zlobí zuby???? Se mám na co ještě těšit koukám....

Myky, ani jsem to sem nepsala, ale manža asi před 14 dni také prohlásil něco o Egyptě ..., tak snad ještě nakonec společně poletíme :grinning: ... Pořád bych brala s lůcou víc letadlo než auto..
Co to??? Už snaženíčko???? Jste rychlíci a docela vám závidím...., u nás se stále více přesvědčuji, že to nejde :angry: ...
Moc moc moc gratuluji Mikšíčkovi k hačání, je docela rychlík..., šikulka je to. :wink:
6. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
Sluni, prosím tě, když bych chtěla na facebooku najít jednu osobu, to se dělá jak??? Se hledá dle jmena nebo také mají nicky??? Nikdy jsem na jejich stránkách nebyla..., nemáš nějaký odkaz?
6. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
http://www.modroocko.cz/zbozi/3772/Geomag---Geobaby-83--19-dilku.htm

Co říkáte na toto?? Se mi to docela líbí pro Lůcu
6. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Dagi hačá, ale 100% to teprve bude :wink:. Co Lůca? Ta bude asi rovnou běhat, že? Synovec se plazil a najednou šup a chodil-běhal :grinning: . Snaženíčko ještě není. Někdy příští rok. Ale nějak mě to nutká a už bych to chtěla mít za sebou :sweat_smile: . Si tady se mnou užijete :sweat_smile: . Třeba se nám to povede společně něja do termínku a budeme tu těhulkovat spolu :wink: .
A vidíš. Tak Egypt manža vymyslel. yměníte za Turecko :slight_smile:. Jukni na ten odkaz od Sluní. To je moooooc veliká kráááása :dizzy_face: .
Jo a včera u nás byla ségra s rodinkou a já jak si Mikulášek dneska sednul, tak jsem začala lítat po bytě a hledat foťák. Jsem ho nemohla najít a jsem chtěla mít vvyfocené to první hačnutí. No a někdo ho schoval do poličky nad TV. Tak uvidím, až stahnu do PC, co z té rychlofotky bude :sweat_smile:.
Jo a ke stavebnici. Mi to příjde hezké, ale za ty penízky nějak málo. To je tam jen tolik kostek, jako na té fotce?
6. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
Dagi promiň, ještě jsem se na to jukla jednou a příjde mi to fajn. Asi se to dá kombinovat a 15 kostek za tu cenu je super. Navíc je to i hlavolam a hezké barvičky. Tak bych do toho asi šla. Kdybys je kupovala, nebo jestli máte v obchůdku, tal písni, jaké jsou. Jak veliké atd.... Kostek není nikdy dost :grinning: :wink: .
6. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
To od Sluni nevím proč, mi přijde hrozně studené a neútulné..., teda pokud jsem si otevřela tu správnou galerii :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz
Nene, Lůca si ještě ve volném prostoru nesedne, jen když klečí opírá se o nás, tak si jako přes bok sedne, ale pořád se ručkou jakoby přidržuje. Jj, určitě bude dřív chodit, kolem postele už pěkně drandí :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 23:24  • Odpověz
Bré ranko...
Myky, prosím tě, měla bych dotaz, hlavně si netukej na hlavu co to řeším za ptákoviny, ale mě se to prostě nezdá. Tchánovci chtějí koupit k vánocům Lůce houpacího koně, plyšového bez opěrky zad..., taková ta klasika, a to se mě právě moc nelíbí, jednak si myslím že je na něj ještě malá (si myslím tak ve dvou tří letech ), a takové malé dítě by mělo mít při takovém "zatížení zad" opěrku, né??? Co ty na to???
Já naším vděčím za křivou páter, vysedle lopatky, a vadné držení těla, není to nic přijemného, takže u Lůci bych tomu chtěla co nejvíce zamezit..., . Při každé preventivní prohlídce mě chce mudr psát nějakou rehabku, ale na to mu dlabu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vždycky mu říkám, že budu cvičit doma (haha)
7. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Dagi jj, já bych asi houpacího koně bez opěrky teď nechtěla. Já slintám nad tímhle :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3504981&vReferer=
Ale Myšák říká, že to akorát zabere místo. Taky je to drahý, tak na to jen budu koukat a kdyby se mu joooo líbilo houpání, ta si ho prosadím :sweat_smile: :dizzy_face: .
A pěkně jsi mě navnadila na ty kostky :grinning: :wink:
Ta dovča mě se právě líbí, že je to všechno takové čisťoučké a ten výhled. No luxus mi příjde :wink:.
A co ty těstoviny? Jaký dáváte?
7. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
www.mimidekor.cz
Mají spustu těch houpadel. Tak jukni :wink: . A tchánovcům prostě nařiď. Já taky reguluju a říkám, že velké věci musím schválit. Uklízet je budu já. A komu se to nelíbí, tak ať nic nedává.
7. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak kde jsteeee? To tu vázne :cry: .
7. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahojík, :slight_smile:
myky, co to čtu ? Miky sedííííí, to je super, gratulkaaaaaaa. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A houpadlo je moc krásný, my teda měli ty kouhouty ještě po Jindrovi a na Adél už čekají. V životě se o to neopřel, řádil v tom jak černá ruka, takře myslím, že žádnou opěrku nepotřebují, jen je potřeba je ze začátku hlídat.

Sluni, vidíš, že jste našli. Je to moc pěkný hotel. Já mám teda radši menší a útulnější, spíš mezi straší zástavbou, ale vůbec bych se nebránila jet i do toho velikýho. :slight_smile:

Adél má pořád rýmu, ale včerejší noc byla dobrá, tak snad dneska taky.
A jinak mě celkem naštval tchán. měl u sebe Jindru od včera večer až do teď a vrátilo se mi nemocný dítě s horečkou, co sotva mluví. Měli jsme tu dnes celej den vyplý topení, pře nám ho opravovali, tak jsem byla ráda, že tu v tý zimě nebude a ono toto. S Adél jsme si topily v obýváku přímotopem, to šlo.
7. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj Sis, děkujeme :grinning: . Hačá docela dobře, ale ještě nejistě. Zádíčka teda má krásně rovně, ale ještě se jistí. Dneska mi párkrát žuchnul, jak pytel brambor přímo na hlavu a hodně plakal. Jemu tečou slzy vždycky.
A s tchánem to je na ránu :frowning2: . Co s Jindrou dělal? Ho nechal běhat málo oblečeného? Hele a v houpadle se houpal hodně jooo? No já si brousím zubiska na nějaký, ale nevím. Teď mi švagruše řekla, že koupí malému odrážedlo a když jsem řekla jaké, tak že prý to nejdražší a neřekne jaký. Tak se na ní chystám. Hezky vykulí jaké a basta. A nebo jí překecám na to houpadlo :grinning: .
7. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj Myky, nevím no, celej den venku s holým krkem. :angry:
Navíc ani pořádně nejedl.

jj, v houpadle pořád, mělo úspěch. Jsem zvědavá na to odrážedlo, chci nějaký koupit Adél k Vánocům.
Jinak v Ikee mají krásnýho dřevěnýho houpacího sobíka. :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tak už spí, má 38 °C a červený popraskaný žilky v očích. nechápu, že si toho tchán nevšiml. A ten malej trubec taky neřekne, že je mu blbě. A ještě ke všemu začíná Adél kašlat, se z toho picnu.
7. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Sis, tak to zvládněte a ať je Jindříškovi i Adélce brzy dobře. A pořádně nejedl :angry: ?! To jako je co? By tchán zasloužil! Tak snad to spraví pořádný prospání a teplé čajíčky s dobrou polívčičkou.
Já jdu do sprchy. Taky si dám horkou :slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jooo holky a prosííím. My jdeme 20.11. na ten Prevenar. Není náhodou nějaká nová vakcína na toho Pneumokoka? Abych mu kdyžtak dala tu lepší. Priorix je co?
7. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ten Priorix prý chrání proti 10 nemocem a Prevenar jen proti 7-mi. Ale prý ještě není tak vyzkoušený jako Prevenar. Ale myslím, že kdyby byl špatný, tak by s ním neočkovali.
7. lis 2009 ve 23:31  • Odpověz
Dobré ránko, tak hlásím že Jindra hotovej a Adél začala kašlat. To je děs. :unamused:

Holky, není u vás poblíž někde INTERSPAR ??? Mají tam do úterý v akci za 1999,- Playstation 2, chtěla bych ho pro Jindru k Vánocům. Nemohla by mi ho některá z vás koupit a poslat, nebo předat na srazíku ? Díky.
8. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahojky,
Myky, jj, na podobné houpadlo jsem se už také dívala, je moc hezké, ale stejně si myslím, že to pro naši ještě brzy ať už s opěrkou či bez. Dnes jede manža s Lůcou ke tchánovcům, tak jí koně musí vymluvit, oni jsou stále přesvědčení, že čím větší dárek koupí, tím víc je bude mít malá radši..., oni ty děcka jsou fiškuntálové, něco na tom asi bude. My ji vůbec nechceme učít na kvanta darů, co potřebuje se kupuje průběžně a fakt jen jeden dva dárky a šmitec.

Sis, teď jsem nějaká nabroušená... :sweat_smile: ,k čemu takový kluk potřebuje playstation???? Si mají hrát venku a nebo si něco stavět, lepit..., to je moje představa..., já budu trpět až bude Lůca větší..., snad takové krámy nebude vyžadovat a potřebovat. A PC????? Ten snad pouze na práci do školy a né na nějaké pitomosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak také pořád bojujete s těma virozama... :frowning2: , myslíš že to může být bazénem???? Jezdíte autem nebo s pěcho s kočíkem??? Já právě přemýšlím zda máme jít na další kurz, ale zatím jsem nemocná jen já, zase mám nějakou rýmu :confounded: .

Priorix vůbec neznám, Lůca má jak Žanetka Synflorix, ten je prý lepší v tom, když to napíšu hodně laicky, Synflorix je pro Evropské pneumokoky kdežto Prevenar pro Americké :grinning:, jsem to napsala jak hotentot. :grinning:
8. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj Dagi, ty jsi mi to nandala. :grinning:
On je právě pořád venku a na pc skoro nechodí. Ta PS2 je i jako přehrávač DVD, měli by ho nahoře v pokoji a když by chtěl, mohl by si zahrát. Baví ho jen ty autíčka a jen občas, myslím, že z něj žádný maniak nebude.

Nevím, jestli to může být bazénem, spíš těma lidma. My jezdíme autem, kdyby kočárem, asi tam chvíli pobudem, aby nenastydla.

Tak jsem si asi spletla priorix se Synflorixem, nebo ne ? :sweat_smile: Prevenar pro Americký jo ? Tak proč se tady teda očkuje ?
8. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
http://www.capacky.cz/

Myky, co prosím jako profík říkáš na tyto capáčky (dole na stránce)? Jsou to kožené měkké capky, kámoška je na malou zkoušela, prý jsou hodně ohebné, nožičku nějak neomezují, nestahují... .

Sis, jj, jsem to spíš myslela všeobecně...
K tomu očkování..., četla jsem i několik názorů, že očkování proti pneumok je spíš jen tah firem, něco jako uchování pupeč. krve.., nevím..., Myky, co ty na to??? Viděla jsi nějaké dítě onemocnět pneumokokem???
8. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Kdepak je sluni????

No nic, jdu makat, manža odjel s Lůcou potěšit tchánovce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.