• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Dagi a s tím sporťákem jsem ti neodpověděla. Zátím ještě jezdíme v hlubokém, ale už mi z něj asi brzy vyskočí :wink: . Tak zkusim sporťák, ale až co nejdýl to půjde. Na zimu už ale budeme v něm a to jsem doufala, že vydržíme v hlubokém :sweat_smile: .
Sluní s tou naušničkou je to blbý. Tak třeba ji Niki najde. dej vědět.
A já taky mažu Miklíkovi zadeček pořád a pořád něčím jiným. Jednou rybilkou, jednou BPantenem a teď máme zase hipp mastičku a taky jsem měla ze Shleckera a ta byla moc fajn. Taková veliká pixla. A hodlám mazat, dokud bude v plínách.
A ještě vás zase pobavim. Dneska jsme vlezli s mamačou do zlatnictví a koukali jsme na bílé zlato a paní nám hned začla ukazovat, a ať prý zkusíme. Tak jsem jí řekla, že mám nárok, až za 10let na 40. narozky :grinning: a ona prý "Proč, vždyť teď je ten příspěvek na miminko docela veliký, ne?" Tak jsem se začala smát a říkám, jestli jí příjde 7600,- jako darda. Tak se hrozně divila, že jen 7600,- .Takže holky šup, šup a kupujeme zlato, když jsme tak bohatý za těch 7600,- a příští rok možná 6800,- :angry: :wink:
Tak, jdu krmit mlaďase a pak zas juknu co jsem zapoměla přečíst a odepsat atd.... :wink:
1. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Myky- cože, př. rok nám jako sníží prachy jo???? my u ž takhkle těžko vycházíme.... fakt je to nějak náročný.. .finančně...

Naušnice zatím NIC :frowning2: :frowning2: ale furt si myslím ,že jsme ji ráno ještě měly... no jo vlastně jsem ji ráno fotila.. ted jsem to akorát šoupla na rajče.. tak jdu juknout kes tůo ta, bude něco vidět...

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Rijen/

Tak ¨naše dílo by nám teda v hlubokým tak dlouho nevydrželo... a to jsem si myslela, že je oproti Niki tlustčí, že kam ji posadím, tam ji najdu.. a ono je to to samý....

A pro koho jsi chtěla Myky to bílý zlato??? mě se taky hrozně moc líbí...

jo a holky, když tu naušnici n enajdem, kdy ji mám dát jinou... aby ji nezarostla dírka... mám doma ještě zlatý kroužky - po Niki takový malinký... to by mohla mít....

jo a u nás opět změna,, tom nám nestihle přijet zítra, až v sobotu ráno.. tak prý pak na autokros nepojede...bude s námi doma... a autokros dá až ten poslední za týden
1. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
takže jsem si zvětšila fotk u v 7,55 jsem ji fotila a tam už naušnici neměla :frowning2: :frowning2: takže as i musím pořádně prohledat postel???
1. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Dagi, jj medvídek Lucinka v té osušce. :slight_smile:
A ty plenky i papírový.

Sluni, to je blbý s tou naušničko, snad jí najdeš, hlavně, jestli jí nespolkla, radši jí pozoruj.

Myky, jsi si měla něco koupit a nechat si to doma proplatit. :grinning:

Adél má zase ten opruzenej zadek, takže v pondělí mažu k dr a ať nás kouká poslat na kožní, to už není normální, aby to měla měsíc, když před tím nikdy.
1. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
sis -. proboha,, to mě nenapadlo.... že by ji spolkla.........................

a co vy s tím zadečkem??? my právě v PO jak jsme cestovali, tak ji v HK tom jedno u přebaloval,,, a pak jsme ji nechali až domů.. a doma když jsme ji rozbalili tak byla pokaděná... a jak v tom byla dýl. .tak opruzená jak blázen... až z t oho hrozně brečela jak ji to asi bolelo... a ted celý týden skoro,,, už jako ji to nebolí, nebrečí, ale prdela je taková furt jako opruzená,,, a to mažu pořád rybilkou... tak si myslím, že to snad zmizí.. nebo mám zítra zajet k mudře???
1. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Sluni, tak to bude určitě zašantročená v postýlce, nebo kde spinká.., a také být tebou hlídám hovínka......

Nojo, už jsem to slyšela o tom snížení mateřské :angry: :angry: , se někomu asi zdá, že máme hodně peněz
1. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahojky, jak se vede? sluni ja teda mazu holky pri kazdem prebalovani, nejdriv rybylkou a ted sudocremem,pac gabca sesemtam dostoprudi,apomaha namto :wink:

doufam, ze nausnici najdete nekde zapadlou
1. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
jé, já tě nechtěla vystrašit :astonished:

sakra, to už si nebudeme moct kupovat zlato, až nám sníží rodičák. :angry:
1. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
ježiš budu ještě prohledávat hov...

a st :grinning: u :grinning: :grinning: mateřsko u fakt at mě neserou... chcem jet přeci do chorvatska za rok.. .tak abysme vůbec ušetřili :grinning: :grinning:

holky- SMilers.. dala další nový foto... bože má krásný holky.. .šikovný.. fakt to musí být za prvý ZÁHUL.. .ale štestí nad š testí.......... před nima smekám fakt

s Niki jsem se jednou bavila a pravila, kdybysme měli dvojčata.. že by nemohla chodit do školy, že by se o ně prý musela starat
1. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
a zapoměla jsem napsat, jak je Žanetka hezounká.

co to tam máte na zemi za hada ? úplně jsem se lekla.
1. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
jj, taky na ně koukám, neumím si představit, že by se tu hemžily tři. Copak dom, to by ještě šlo, ale někam se s nima vypravit, jen je oblíct a nacpat do kočáru, nebo auta. :confused:
1. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
siso neboj, zachvilku by sis zvyklaauz by ti to neprislo,ze mas vypravit hned tri deti:grinning:
1. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Sluni, to by byl drahý hovňous :grinning: . Máma tehdy vyprávěla, jak moje starší ségra též spolkla náušnici a našla ji v pohodě :sweat_smile: ...., musíš hold číhat

Smilers, holčičky máš úžasné, fakt jsi šikula jak to zvládáš...

Co blbnete pořád s bílým zlatem, stříbro je levnější a hlavně to nejde skoro rozeznat :grinning:, na to budeme mít, ikdyž sníží rodičák :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Smilers, já tě obdivuju, jak to zvládáš, ale je fakt, že by mi nic jiného nezbývalo, než si zvyknout. A jak píše Sluni, zase trojnásobná radost, Jsou moc krásný a šikovný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Dagi, aby jsme si nakonec nevyráběly šperky z kostí a šutrů jak v pravěku. :grinning:
1. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
diky holky :dizzy_face:

sisa presne jak pises ono ti nic jineho nezbyde nez zatnout zuby a obalit sem tam nervy a hned by si videla,jak by si toumela:slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
jj přeně tak, copak doma, ale někam s nima.. mě to stačí s touhle, pro Niki do školy a mám toho plný kecky....

žanet asi děkuje za pochvalu.. .ale zrovna ty fotky z října... je tam po domácku. punčochy + vesta :grinning: :grinning: takže žádný modní výstřelky :grinning: :grinning: , ten had je takový dřevěný, suvenýr z dovči v Bulharsku, když ho vezmeš, se hýbe,,, žanet už párkrát skřípnul prstíky.. ale furt si nedá říct a nenechá ho na pokoji :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Mít dvojčata či trojčata, tak je ze mě okamžitě Pražačka směr Bohnice, mě bohatě stačí jedna. Co když při druhým pokusu Ketu budu mít dvojky :confused:
1. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ta vesta je super. :grinning:

Adélce se zase líbí takovej ten míč, jak ho zmáčkneš, on se splácne a po chvíli se narovná, jakoby vyskočí, ona se lekne, ale chechtá se a už ho umí i zmáčknout.

Jdu na ordinaci, zatím pá.
1. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
dagi:grinning: no co ,tak je zvladnes ne?:slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Dagi, to bude Lůca větší, tak je bude chytat, až se rozlezou. :grinning:

A jestli se budeš chtít zbláznit, doporučuju Leontýn, zámeček v Křivoklátských lesích, velká zahrada a dokonce tam mají blázni i bazén a velikej. Ale jestli jim dali vodu, to nevím. :grinning:
1. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
taky jdu na ordinaci.. .tak pak tu.. .ju,,,

vesta jo... po synovc ovi je :grinning: :grinning:

a Dagi - zvykla by jsi si... .. to zvládneš když to přijde.. neboj :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Sis, to místo nějak znáš..., chodíš tam či co :grinning: . Soufám, že mi budete nosit aspoň buchty. Sis, co ten švára, jak to zvládá ....

Sluni, napiš mi prosím heslo..., zase ho nevím, chci také vidět vestu... :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
neserte mě s vestou dámy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Smilers a prosím tě.. .napiš mi... jak to děláš.. jak je uspáváš např. během dne,,, v poledne, večer.... a jak je krmíš???? aale asi si běhe m dne zase vyhrajou vid??? to si myslím že musí být super, ale když jdete např. ven, j edna je ustrojená, je protivná už.. .a další..... jak to děláš????
1. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
teda Mikšík je kusák chlap áka.. kolik má??? naše má 70 cm :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
ho berem jako ženicha.. .i když nevím jestli už nejste spárovaný s Dagčou Lucou :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak jste mě tady dostali, to je super. Jen chvíli nekoukám a už je tu sranda až na půdu:grinning: . Se fakt bavim. Dagi máme stejný problém. Taky si říkám, aby další nebyli dvojky. A když, tak když budou zdravoučký, tak klíďo to dám i tady v centru. Já mám jen blbý, že musim do parku chodit přes docela rušné ulice a tak si spíš nedovedu představit ten kočár a všechny věci, co vždy tahám :sweat_smile: :grinning: . Jedna kamarádka mi vždycky řekne, no tak by jste museli postavit barák a bylo by. No nechápe, jako kde na to vzít peníze????
Kolik máte mražáčků. Třeba si necháš dát jen jednoho a to bude jistota.
Holky a Bohnice nedoporučuji. Byla jsem tam na praxi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mateřská se má snížit na 6800,-, ale možná ČSSD to uhrála, že se nesníží. Ale zase nám zvednou vše ostatní a zvýší DPH tudíž jídlo, věci, služby a vše ostatní nás o ty šušně připraví. No hlavně, že oni "jezdí" MHD zadarmo s celou svojí rodinou. Chudáci chudý, ubohý :angry: . Mě se....ou blbečci :angry:
Smilers jsem nakukovala do albíčka, už snad před týdnem a koukala jsem, jak holky capou :dizzy_face: . To je fakt super, jak to smil zvládáš. A jak to vlastně máte s těma kýlama? Jsem kdysi četla něco o operaci?
Sluní Žanetka je k sežránííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.................................
1. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Myky.... mikš íček je taky k se žr áníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí FAKT VYPADÁ JaK DOBRÁ PARTIE
1. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.