• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahoj holky,

Sluni, tak vidíš, že oslava bude, to bude něco, hezky si to užijte. :slight_smile: A Žanetka má pěkný míry a váhy. :slight_smile: S bílkem nevím, asi může, já teda ještě vajíčko nedávala, ale spíš jen proto, že nebylo nutný v receptu.

Myky, na ORL jsme zatím nebyli, ale vzhledem k tomu, že je to pořád stejný, tak počkám, jak to bude v pondělí a co řekne mudr a podle toho se zařídím.
Jinak jsme byli dnes na zubním, nechtěla jsem to rušit, byli jsme objednaní dlouho. Nic mi kupodivu nenašla, tak mi nic nedělala, prohlídla i Adélku, ta byla hodná, vůbec neřvala. Cerlou dobu jsem jí měla na klíně, i když prohlížela mě a koukala mi se zájmem do pusy. Nakonec dostala malinkýho medvídka za odměnu. No a JIndrovi vytrhla zub aniž by mu to předem řekla, šup a byl venku, ani si toho nevšim, koukal jak telátko. :slight_smile:

S tím srazíkem je mi to celkem jedno, kde bude, hlavně u vody a hlavně, že se uvidíme. Toho 5.12. nevím jak to bude, záleží na prasečí chřipce, jestli se to hodně rozšíří, tak nebudu zbytečně lézt s dětma mezi lidi.

Dnes Jindra s bráchou skoro dodělali střechu na pergole, tak mám radost, že už tam neprší.

A včera jsem po roce :sunglasses: vyčistila akvárko a dnes jsem koupila nějaký nový rybičky, už jsme měli jen poslední dvě černý neonky. Tak teď na ně pořád koukám a kochám se, než to zase zaroste.
13. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Sis, tak Jindříškovy ptrhli zub, jo :sweat_smile: ? To jako proč? Se mu kejval? Adélka je hrdinka :grinning: . Budeme na vás v pondělí myslet u Dr. Na prasečím chřipku jsem taky zvědavá. Vinohradskou mám za rohem, tak jí mám hooodně blízko.
Srazík jj, díky. Myslím, že to bude nejlepší, že se hlavně uvidíme.
Dagi, kdepak tě máme?
13. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
JJ, sotva tam držel.
13. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky, jen v rychlosti, jak také jinak, že :grinning: ..

Ale 5.12. je přeci Mikuláš, né?! Vy nejdete na žádnou besídku???

SLuni, tak jste i sfoukli roční prohlídku?! Jste rychlíci. A Nikča vážila kolik v roce :wink: ???
Tyjo, už se nám to také blíží...

Ve středu jsem byla u bráchy a jeho paní, koupila vnučce houpacího koně, a ten byl tak nááááádherný, že se snad nechám ukecat, Lucinka si u něj pěkně stála a řehtala se na plný kolo, koně má ráda :sweat_smile: ..., ho snad budem muset pořídit také, fakt neměl chybu. Byl od Moravské ústředny, český kvalitní výrobek, stál přes 2000kč. A my máme na krámě takové oškrty :confounded: .

Myky, no právě o tom sedu jako vyvrcholení to říkala na neurologii kámošce, která tam chodí skrz nedonošenost holčičky, a někde tady na diskusi jsem na to čirou náhodou také narazila. Ale to je šumák, stejně každý mudr ti řekne něco jiného.
Ty capáčky pro Lucinku asi pořídím.

Takže moře padá tutově??? Myky, ty to fakt myslíš vážně s tím těhu :sweat_smile: ??? Jsi odvaha sama :dizzy_face: .
13. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Sakra holky, co to je ? Takhle dlouho nikdo nikde. :astonished: Co děláte ? U nás je nádherně a nemůžeme ven, protože u dětí pořád žádná změna. A co Sluni, co holky ?
15. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky,
manža zase s Lucinkou u tchánovců, takže čistej vzduch..., ale zase mám kupu práce :frowning2: ..

Nojo, nikde nikdo. :confused:
Počasí krása, Sluni určitě opráší bazén :grinning: ..

Sis, pořád marodi...?! To je smůla, zrovna když je tak hezky. A už to je aspoň lepší????

Myky, capáčky mám objednané, jsem na ně zvědavá, doufám, že mi nebudou ležet ve skříni :sweat_smile: .

Tak se mějte, paá
15. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska bylo nádherně. Na nás něco leze asi. Včera jsme byli v Letňaněch a koupili jsme toho pejska od FP. Je úžasnej, tak se těším, až mu ho dáme :slight_smile: . Holky, ale vyprali jste ho nějak, než jste ho dětem dali? Nebo jen nějak otřít? Pak jsme byli u našich na chatě, takže super. Máma když slyšela, že jsme za psa dali 9 stovek, tak spadla pod stůl :sweat_smile: . Ostatní hračky asi nakoupím přes net. Ale je to hrozný risk. Např. jsem chtěla toho usínáčka od chicca a normálně on hraje snad 5vteřin a musí se znovu zmáčknout. Tak to jako mu můžu koupit jakéhokoli plyšáka. Taky chci ještě okouknout tu lampičku http://www.e-miminko.cz/produkt/lampicka-chicco-hrajici-nocni-obloha-modra/# a chci jí. Ale jestli to jako bude ňunat 5 vteřin, tak ať jdou někam!
Dagi nemáte jí náhodou na krámě? Ty capáčky jsou pěkný. Tak dej vědět, jaký budou. Hele a nějaký odkaz na ty houpadla máš?
A mám na vás holky dotaz. Teda takovej blbej, ale já nevim, noooo :sweat_smile: . Vánoční dárečky balíei s krabicí, nebo jim ty hračky vyndáte a jen zabalíte?
15. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Tak holky copak, copak? Kde jstéééé?
Sis, držíme palce na zítra k mudře. A ať to dopadne lépe, než minule.
15. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
kočky moje, nemám č asík, písnu záítra ... foto tu

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Zanet_1_ROK_Niki_svatek,14.11/#album

pááá
15. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
15. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tak čepule je na světě :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3537030&vReferer=
Jdu si vás přčíst :slight_smile:
15. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Sluní Žanetka je krásná a Nikča, už je teda slečna na vdávání. To je věc, když si vezmu, že už máte s Tomem takovou slečnu :dizzy_face: . Ani mi nepřišlo, jak už je to od Bobrovky dlouho a jak se dětičky rychle mění. Prostě Žanetka už je né to miminko z Bobrovky, ale už pěkná holčička. Hezká oslavička. A co Žanetka a puzzle? Líbí se jí?
15. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
Sluní, tak máte oslavu za sebou...., a těch dárků. Malá byla spokojená jak želva, a Niky též. :slight_smile: Už jsem myslela, že jsi se ostříhala, a to byla asi segra, né?! :slight_smile: Na to puzzle zvířátkový si pořád brousím zuby, líbilo se malé???

Myky, ty jsi šikula s tou čapkou, to teda čumím.
A co ten Geomag??? Jdeš do něj???

Brou noc.
15. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Dagi nevím, asi né. My to pořád příjde drahé. Ale nevím? Spíš bych to někde potřebovala vidět naživo.
Hele co ta lampička, máte jí v obchodě? Jak dlouho hraje?
15. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jo a díky za pochvalu :grinning:
15. lis 2009 ve 23:20  • Odpověz
Ahoj holky,

Sluni, super fotky, muselo to být príma. Žavnetka je teda kočka. :slight_smile:

Myky, ty jsi šikulka, ta čepička nemá chybu. Moje první nebyla tak pěkná. Už mám konkurenci. :slight_smile: :wink:
16. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj,
Sis tak jak jste dopadli u Dr? A konkurence nejsem, bych neuháčkovala tolik věciček co ty a tak krásně. Ale mám z ní radost. Jsem ale díky ní trochu urazila tchýňku. Mi pořád říká, že musí mít kaničky kolem krku a uši. A podotkla, že mu upletla. No jsem řekla, že to od ní je hrozně nemoderní a navíc mi příjde, že je to sice z kvalitní vlny, ale né dětské, tak to docela kouše. No se asi naštvala.
Mikulášek má rýmu. V noci chrochtal a musela jsem ho odsát a vařila jsem mu čerstvý čajík. Dneska přes den mi přišel ok, tak jsme nešli ani k mudře a odpoledne to začalo. Teče mu z nosu a začíná kuckat. Nechce spát. Je mi ho hrozně líto.
Mě dneska strašně bolí nástřih a jde mi to až do konečníku, jedné půlky a až do stehna. Bolest, jak blázen. Snad tam nemám nějaký zánět :cry: . Nemužu skoro ani sedět. Začala jsem trochu pokašlávat, tak to je taky něco :confounded: . Jsem protivná, protože mi celý den není dobře. V noci jsem se nevyspala a dneska to asi bude stejné. Zítra Michal nebude doma, tak si ani neodpočinu. Hele jako štve mě to, že mi rozpárali a už to mám na celý život. Představa, že bych třeba byla v práci na noční a měla skákat kolem pacošů, tak by to asi někdo nepřežil :angry: .
A doma mám bordel, jako v tanku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dnes mám super den :angry: .
16. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj Myky, tak začnu modelem. Je to fešák a čepička krásně sedí.
Je mi líto, že začínáte marodit, teď je toho nějak moc. Tak snad z toho nic nebude a budete brzy fit.

A u dr zase jako vždy. Adélku poslechl a koukl jí do krku a neřekl ani slovo. Tak jsem se dovtípila, že je to asi dobrý. Když jsem mu řekla, že má rýmu už druhý týden, tak jen krčil rameny, že to je prostě rýma no. A s Jindrou něco podobnýho v bledě modrým, jen mu ještě promačkal břicho. Tak jsem mu aspoň řekla, že má pořád mírně zvýšenou teplotu, i když nemá a tak mu udělal aspoň sedimentaci. A dobrý. Bude do konce týdne doma, protože pořád kašle a léčíme se sami.
16. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Ahojík zdravím po dlouhé době, ale jen na chvilku

oslava se vyvedla, holky byly moc spokojené obě, žandě se puzzlíky Myky moc moc líběj.. ještě jednou za ně díky...
Jen s fotkama z oslavy nejsem spokojená, žanet vůbec neposedí, nepostojí - takže ji fotit je utrpení... no aspon něco máme , ale představovala jsem si takový ty klasický s dortem, jak sedí , fouká a směje se do fotáku :grinning: :grinning:

WS

Sis - tak děti pořád nic moc?? U nás hokky už ok, Niki už zítra mastí do školy ...

Dagi - na FB se nepodíváš, když nejsi zaregistrovaná, a žádný takovýhle diskuze jakou jsou tady tam nejsou, ale má zase něco jiného do sebe...

Myky - ty jsi šikulkaaaa s tou čepičkou.. a myky je krásnej model,,, no žanda kdysi taky takhle pozovala, ated ani náhodou...

co jsem ještě chtěla napsat?????

Holky ta Praha nám nevyjde... toho 5.12. jak psala Dagi - jedeme na čert. besídku do Bydžova... a jiný termín fakt nedáme asi..... a těsně před V8nocema to je blbost - bude všude mraky lidí... :frowning2: :frowning2:
17. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Zdravím při svátečním dni,
Sis ten váš Dr je nemluva, že? Tak snad to bude ok a vykurýrujete se dobře.
Sluní no model je to asi 1-2 fotky tak z 50 :grinning:. Takže by jsi měla vidět hned tu následující. Pro srandu, až bude časík jí hodím do albíčka :wink:.
Myšák dře na chatě a já doma s Miklíkem. Není mu dobře, ale dal si sváču a po dlouhé snaze se mi ho povedo udrndat ke spánku. Tak snad si dáchne a bude ok. Zítra s ním zajdu k Dr a budu chtít bendovi nosní kapky. Ty jsou na tohle super a můžou s kapat pořád. Ty co jsem koupila mu můžu dát jen 3xdenně a to mi příjde málo. Navíc mezi dávkama musí být 8h :confounded:. Tak ho prolejvám ještě Libenarem a pořád odsávám.
Včera jsem říkala Michalovi, že nechápu, jak můžou vyjít matky samoživitelky na rodičáku. Třeba když je chlap opustí a ještě nejsou rozvedený, aby měli nárok na vyší dávky.
Tak se zbudil M a jdu.
17. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak copak se to tu děje za nekázeň? Nikde nikdo?
Jo a Sluní tak to musíme dát srazík jindy. Sis a my můžem, když se dohodnem.
17. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj Myky, už jsem tu. :slight_smile:
Dr No comment. :unamused:

Jo, ráda přijedu. Ale bojím tý chřipky,ale taky potřebuju nějaký nákupy.
17. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Sis, taky se bojim. Museli by jsme sladit děti, aby byli všechny v poho a nebyli oslabený. Nebo nějak sehnat hlídačku a vyraziot sami dvě. Je to možný u tebe?
17. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky, jen v rychlosti jdu vás pozdravit.
Myky, prosím tě, dnes jsem byli na tom semináři ohledně motorického vývoje, a mluvili jsme tam mimo jiné o botičkách. Prý by Lůca měla mí na doma pevné kožené boty sandálkového typu, na tři přezky a s tvrdou neohebnou podrážkou :confused: :confused: . Ze začátku samozř. jen pár minut denně, když nejvíc chodí a stojí, na lezení sundat. Zminovala jsem se o těch mokasínkách a ponožkách silných s protiskluzem, ty mokasíny jsou prý jen na parádu :confused:. Ani takové ty manžestrové kotníkové bačkůrky by neměla. Tak jsem z toho jelen, přímo jelena :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Jinak jsem ji dala "zkontrolovat" Lůcu, vše OK, krásně našlapuje, správně si stoupá..., se sezením má ještě čas, když je na čtyřech ani neé měsíc, jen ji kontrolovala záda když Lůca klečí, všechno v pořádku. A třeba u kámoščiny holčiny našla tolik "chyb", kdo by to řekl.
18. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
ahojík kočandy,

no je mi to moc líto s tím Práglem, ale fakt to nezvládáme, ted jedu se ségrou směr HK, pak další víkend Niki soustředění, pak už jsou čerti a další víkend už stř. neděle.... ale určoooo se sejdem někdy po novém roce.. se na vás tak moc už těším a na vaše dětičky....

my včera noc hrůza.... m alá řvala fakt celou noc,,, nevím proč, jak se rozsvítilo tak si sedla a samá s randa.. .takže opět jak minulý týden,,, ale ted brečela i pořád ze spaní. i ráno řvala 1,5 hod.. ach jo,, že by lezly stoličky???? ale venku nesjou, jsem kontrolovala...

Dagi -super že je Lucinka uplně OK, se máš že sis to mohla takhle hezky "zkontrolovat".... my máme známýho or topeda.. tak až tam někdy naši pojedou tak vezmu taky asi žanet at na ni jukne... . dobrej nápad fakt.. :wink:
18. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
http://babybuddy.mimishop.cz/aktualita.php?id=9107
Dagi jukni sem. Podrážka musí být co nejohebnější. A bačkůrky nemají nosit hlavně děti s problémem. Pokud žádný není, tak si myslím, že jsou fajn. Patičku mají poměrně pevnou a jsou lehoučký a vzdušný. No nevím co jste tam měli za odbornici. O ponožkách říkala primářka, tak tomu věřím. Prostě dokud bude víc lézt, než chodit, bude doma v ponožkách a až začne hodně běhat, tak koupím sanále s pevnou patou, dobrou stélkou a ohebnou podrážkou a bude v nich. Když nebudou prašule, tak koupím ty bačkůrky a na ven sandále a plné botky. A u sandálů prý nejde o tři přezky, ale hlavně pevnou patu a to nemusí být zrovna u pevných kotníků :wink: .
No myslím, že co doktor to názor, ale tohle jsem slyšela od více doktorů i kamarádek. Takže se tím budu řídit.
18. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak jsem zrovna zadělala na perníčky, ale nevím, kdy je budu péct. S Adél za prdelí to nebude sranda.

Dagi, to mě překvapuje, že mají mít botičky pevnou neohebnou podrážku. Vždyť i ty botky se žirafou mají ohebnou podrážku a pevnou jen patu. No jo, nechám to koňovi. :wink:
Jo a co je s těma ženskejma pro šváru ? On už má nějakou vyhlídlou, ale prej jich chce mít aspoň 5, aby mě z čeho vybírat. :grinning:

Sluni, to je smůla s tou Žanetkou, to je nejhorší, když řvou a člověk neví proč. Tak se snad brzy srovná. A stím srazíkem si nedělej hlavu, já bych moc chtěla jet. ale jak říkám, jestli ta chřipka bude řádit, tak budu radši sedět na doma.
18. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Sluní toho máte teda :dizzy_face: . Hele a ten pláč bude určo zubama. No snad se vyklubou a bude klid. My stále nemáme ani jeden :grinning: .
Jinak chřipka zasáhla dnes hlavně mě, ale Mikulášek se lepší. ťuk, ťuk, ťuk..... Ani jsem s ním nešla k mudře, aby jsme nechytli ještě něco víc. No jsem zvědavá, jak to bude s tím Prevenarem. Jestli ho naočkuje, nebo ne. Já bych asi radši, aby byl úplně fit.
18. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.