• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Myky, ty přezky proto, že se dá botička dotáhnout/povolit dle nožičky. Já jsem z toho fakt jelen, už mě ty doktoři začínají vytáčet :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Musímv valit,
Pěkný večer
18. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
ježiš ty vaše botičky nebotičky, jsem z toho jelen.... my m áme doma capáčky kožený, se žirafkou, mudra říkala nosit pořád doma, ted na zimu ven budem nosit ty co dostala od baty, s b eránkem,, taky mají žirafku,,, na boso ji doma nechám běhat tak max. 5 minutek než jdem koupat...

jo jo snad to bude zubama a bude lépe,, zatím spinkáme od 19 krásně.. t ak uvidíme jak to bude vypadat dál..

a co teda, máte nějaké plánky na to léto??? když nevyšlo chorvatsko tak kam??? házejte tipýky..... :wink:

Myky - at jsi brzo fit.... jak marodí mamča je to děs.. .znám zn ám :frowning2:
18. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Holky, mám příspěvek na minulý stránce, musím se připomenout. :grinning:

Teď jsem zahltila na MK bazárek. :grinning:
18. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dagi jj, jsem pochopila proč přezky, ale jak říkala ty tři, tak právě to jsou dvě přez nožičku a jedna kolem kotníku. A to prý není zas taková výhra. Musí být ta pevná pata, ale noha by měla mít volnost pohybu. Tak už se prý nepreferuje ta přezka kolem kotníku. Ale většinou je tak dost dělají.
Sluní díky, se jdu prolejvat čajem a snad budu fit. Mikulášek nějak nechce spinkat.
A co se dovči týká, tak začnu hledat, jako divá a požadavek má na dětské hřiště a kuchyňku pro přípravu jídla. nějak to zadám do vyhledavače a snad mi tam začnou vyjíždět tyhle penziony.
18. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Nejdřív se musíme domluvit, aspoň na nějaké oblasti, kam jet. Já chci taky s kuchyňkou a hlavně u vody.
18. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
tak t ak, navrhujte .... u rčo něco vy berem.. se už moc těšíme, a Niki vás moc zdraví :wink: - to už bude našim zlatíčkám v létě kolem 1,5 roku ... no to bude prča.... :grinning:
18. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Hojík hojík,

SIs - jsi
19. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
ŠIKULKAAA s těma perníčkama. ..já letos na to asi peču :grinning: :grinning: :grinning:

a mám první návrh .... Mácháč.. . - Doksy - je tam krásná písečná pláž.... ubyt. možno pod stanem, chatky nebo určo plno penzionů..... nebo se ná m pak líbilo na Lipně - ta ky krásná písečná pláž,, ,ani by nám nepřišlo že nejsme u moooře :grinning:
19. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj holky, kdepak jste ?

Sluni, Mácháč by mi asi neprošel, ale Lipno dobrý, sice jsme tam byli letos, ale je to Šumava a tam by mohl být Jindra pořád. Ten náš penzionek byl super, mohli by jsme si ho pronajmout celý. :wink:

Jinak dávám návrh nějam na jižní moravu, zkusím pohledat, třeba Nové mlýny, nebo Všemina.
19. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
AHojík, hele nám je to asi jedno, byli jsme dost všude, ale ne všude :grinning: :grinning: :grinning: takže rádi pojedem.... šlo by to tedy o prázdninách??? nebo na kdy?? my květen , červen nemůžem...
19. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj, tak nakukuju, jak se máte?
U nás KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mám chřipku, jak prase. Teda doufám, že tu ne, ale hnusná je. Doufám, že zítra bude líp.
19. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj Myky, brzy se uzdrav.

Sluni, nejradši v červenci, max. půlka srpna.
19. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
20. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj Sluni, výběr super. Jen koukám, že je to samá jižní morava a ty jsi chtěla na mácháč, nebo lipno ?
20. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
AHojík, ne mě to neva kam se pojede, já zase teda koukala na penzi. na ty Moravě, když jsi ji psala :grinning:
20. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj, je mi bídně a Mikulášek nechce spinkat, abych mohla dáchnout, tak jdeme jen popřát Nikolce všechno nejlepší k svátku :grinning: .
20. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Ahojík, Myky a Mikulášku nikolce to vyřídím - děkujeme

tak ty jsi teda chudinko fa kt ochořela,,, tak at jsi brzo fit a hlavně at to nechytne malej... hezky se pot :wink:
20. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj, Sluní přáníčko bylo i od Míši :slight_smile: .
Si četl na koňovi a Sis, tebe vyhmátnul na nějakých filmových hláškách, tak jsem ti měla něco vyřídit, ale už nevím, co to bylo :grinning: . Takže prý: "Slyšíš to ticho?!"
Jinak u nás děs běs. Dneska katastrofa. Už mám i teploty, sílu na nule a strach, že ještě víc nakazim Mikuláška. V pondělí s ním zajdu k Dr ikdyby se zlepšil. Bo má rýmu pořád docela hustou a vůbec nechce spát. To možná bude zubákama. Tak mažu do vany a pak potit.
Tak se opatrujte a koukejte napsat, co u vás. :wink:
21. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
samozř. děkujem i Míšovi... moc díky.... :wink:

ty se koukej hezky vypotit, ale vím jak je to s mimčem těžký, co mám Niki jsem pořádně žádnou chřipku ani ostatní nemoci nevykurýrovala.... takže se drž , snad bude brzo lépe..

my byly dneska se ségrou na :grinning: super odvaz, v HK na nákupech, mám už skoro vše na vánoce, jen jsem ještě chtěla pro Niki svetřík v C.A a už ho neměli.. to mě naštvalo... ach jo, kde ji co budu shánět.... ale jinak mám... ale nemůžu napsat... si to čte občas :grinning:

tom mazal pro točený abychom měli ke Sneženkám a ted koukám, že nám zase nejde digitál... už mě to sere, včera taky nešel.... asi přeladíme na analog at si digitál. trhnou :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky, teda ty Sněženky, to byl opruz, Jsem z toho sklamaná. :unamused:

Jinak, zapoměla jsem popřát Nikče k svátku, takže dodatečně vše nejlepší. Mám vyřídit i od mladýho.
S těma dárkama jsi dobrá, já mám zatím jen něco objednaného pro mlaďase a dva dárečky pro Adél a jinak nic. Chci vyrazit asi v úterý do Prahy aspoň do hračkárny. Puntanela na Zličíně to jistí.

Myky, to je hrůza ta chřipule, tak se drž. Snad to Miky nechytí.
Že zdravím Mišáka a teď s tím tichem nějak nevím. :sunglasses: :grinning:

U nás dobrý, hustím do Jindry učení, nandala mu toho nějak moc, na to že byl nemocnej a měl ležet. A ještě k tomu ho příští týden čekají tři písemky. Tak snad to zmákne.
A konečně se mi ozvala ta fotografka, musela jsem se teda připomenout, ale v pondělí odpoledne se jedem fotit. Strašně se těším. Jestli ty fotky stihne ještě před Vánoci, budou to hezké dárečky.

A švára pořád nemá babu, sakra, už mu haraší, pořád mě plácá po zadku a nedávno chtěl, abych mu ukázala prsa. :grinning: Si všim, že nemám podprdu. To je hrozný, chlapi no.

Zatím, jdu plnit noční úkoly. :wink:
21. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahoooj,
Sis ty jsi číslo. Kdyby mi nebylo zle, tak bych jela na nákupy s tebou.
Sluní tak co telka? Přeladili jste?
Nám taky sněženky přišli nic moc. No, bylo to holt lepení a to se většinou nedaří.
22. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoooj, kdepak jste všechny ??

Myky, tak co marode ?? Už je líp ?
22. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ahojky Bobřice, ani není moc nakecáno, copak se děje :sweat_smile: ?

Sis, se vůbec netěším, až budeme Lůce hustit učení :stuck_out_tongue_closed_eyes: , snad jí to půjde samo :dizzy_face: .
S tím švárou to chápu... :grinning:, a ukázala jsi mu prsa :grinning:???

Holky, poraďte, Lůca skoro pořád chodí spát mezi 22-23hodinou, už to je docela slušně vyčerpávající, už spí přes den jen jednou a stejně..., je prostě k neutahání, po večerním kojení kolem 20 hod. jako když ožije a jede na novo.... :confounded:
Jinak to je šikula, už asi 14 dní umí vsazovat takové ty tvary (hvězdička, křížek, kolečko...), kostky dávat na sebe, kroužky navlékat už umí vlastné déle, a nejoblíbenější hračka je hmyz za 30 korun - různý pavouci, brouci...., nechávám jí krabičky od Leniensky a pořád si je tam zavírá a otvírá, přendává :grinning:...., neuvěřitelné jak se děti rychle učí.
Ještě jsem se nerozhodla s těma botama :angry:.

sluni, tak když se nedá diskutovat na FB, tak jaké může mít prosím tě kouzlo :sweat_smile:??? Ani žádné jiné info se tam nedá zjistit???

Moře tedy definitivné padá???
23. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj Dagi, no teď sem musím napsat. Já bych mu je ukázala, ale byl u toho manža. :grinning: :grinning: :grinning:

Ba ne, nemá nárok, ať si najde svoje. :grinning:

Lůca je šikulka.
23. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Sis, a včem ti chodí Adelka doma?? V těch klasických bačkůrkách???
A tak švára hledá, nebo co??? :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jj, chodí v bačkůrkách, jak jsem sem dávala ten odkaz. Mají žirafu.

Švára hledá, dnes mu jedna přijede, tak jsem zvědavá, co se z toho vyvrbí.
23. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj,
koukám, jak tu vtipkujete :slight_smile: .
Sis si dovedu Jindru představit, jak by koukal, kdybys ukázala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Dagi Lůca je šikovná. Mikeš úplně nesnáší cokoli naskládaného na sebe. Kostky zuřivě rozhazuje a navlečené kroužky na něj fungujou, jak rudej prapor na bejka :grinning: . Teď máme rádi dělání pá pá. Krásně mává ručičkou a snaží se i říkat pá pá. :dizzy_face:
A marod je na tom tak, že se dávim kašlem a k mudře jedu zítra. Budu si od ní brát kartu a přecházím k jiné v místě bydliště. Já tu svojí Dr mám moc ráda a nechtěla jsem od ní odcházet, ale je moc daleko, kor když mám teď mimčo. Teplotka se drží kolem 37,5°C tak to jde. Jen mě naštvali, že prý je Panadol na předpis?! Tak jako já myslela, že bude na OP, ale předpis? Si dělaj pr...l, ne?!!!!!!
No a dneska +zítra jsem měla být u maminky, ale nějak mě naštvala, tak jsme se zhádali a odjela beze mě :sweat_smile: . Však já to sama taky zmáknu :wink: . Michal příjde asi v 19h, tak prcka uspí. On nám totiž nějak neche večer usínat. Což je Dagi asi i odpověď na tvojí otázku. Asi jsou nějaké erupce na slunci a dětičky se rozhodli nespat :wink: :zipper_mouth: .
23. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Hele a kde se fláká sluní??????
23. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj, no Myky, já bych i ukázala, ale nemám co. :grinning: :grinning: :grinning:

Adél je jak Miky, postaví na sebe kostky a pak do nich mrskne, až se rozletí po celým pokoji. A jinak máme čepicový období, narazí si čepici a chodí v ní celý den.

Tak marode, to je blbý. Ta chřipule se drží dlouho, tak snad ti brzy poleví.

Dnes jsme byli na tom focení a nafotila nám 315 fotek. Vybere jich tak 70-100, ty budou na cd a udělá nám 3 velký a zapaspartuje. To vše za 500,- A ještě k tomu zadarmo PF-ky. Tak se těším, prý to stihne do Vánoc a dnes pošle malou ochutnávku.
23. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Tyjo sis tak doufám, že nějaký hodíš na pokuk a cena fakt bomba. odkud je ta fotografk. Já bych chtěla taky s Mikuláškem na narozky, ale v Práglu vše kolem 2000,- + výš
23. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.