• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Myky, tady je odkaz na její stránky : http://phmary.blogspot.com/

Když budeš chtít fotit, objednej se co nejdřív, má plno až do dubna. Bydlí na Rudě, to je z Prahy směrem na KV asi 40 km. A pak už to máte k nám jen kousek. :wink:
23. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
hooooj, se omlouvám, ale nestíhala jsem

Sluníí totiž hltala dovču... ten náš vyhlídlý hotel nám zdražili.. o 4 tis. na osobu - tzn. o 8 tis. a to už bysme si nemohli dovolit, ale máme jinýž,,, krásný, bomba, samý kladný re cenze jsem na něj našla.. .aaaaaaaaaaaaaaaaaa.... letíme 14.5. na 11 nocí :wink:
http://img213.imageshack.us/img213/4524/tureckorereregypsophila.jpg

jinak co jsem postřehla.. .Jitulka je pořád Marod??? chudinko.... tak at je brzy líp

Sisa - se švárou :grinning: :grinning:

Lucinka je moc šikovná, naše teda taky nestaví komíny ani nedává tvary.. ale puz zle ji jdou super... Jitulko fakt super hračka... ale kačena nám tedy vypadává a ovce nebečí ale mečí :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak tady první tři vlaštovky : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=3563174#navigator

Ahoj Sluni, vy máte nějakou smůlu na ty hotely, ale do třetice všeho dobrýho. :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Sis super :dizzy_face: , nádhera. Se k ní objednáme. Za 500,- je to skoro zadara :wink: . A myšák vzkazuje nápovědu: "Ticho a klid chce mít taťka, co chladí lahváče v potoce. Jeho snacha chtěla být baletka a vnoučata jsou dvojčata." :grinning: :wink:
Sluní další parádička. Takže dovča bude určo fajn :slight_smile: . Jj, jsem stále marod :frowning2:
23. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
myky, že by homolkovic ???
23. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahojky,
teda Sis, to je fakt krása ty fotky. A kde je manža???? Nějak ho na fotkách nevidím :sweat_smile:
Jsme s Lůcou objednané na nějaké vánoční foto příští týden, tak jsem zvědavá co z toho vznikne. S tím boa také u nás fotografka ráda fotí, ale nikdy nebyli děti nahaté, super nápad.

Myky, ti nezávidím marodění, jsem byla nedávno a je to naprd.
Takže ty zvukové puzzle dobrý..., i sluni si ho chválí...., no uvidíme, vůbec nevím co Lůce, ona má svátek, narozky, vánoce v jeden měsíc :grinning:

Jsme měli navíc plavčo, nacvičovali jsme potápění na focení, obě jsme se potopily a ťukli o nosánky :sweat_smile: , snad to bude OK.
A při potápění jsme měli mimča na chvilku pustit, to byla nádhera, fakt pod vodou plavala jak čubička :slight_smile: :slight_smile:

No nic, musím valit.
Jo, s tím spaním asi neporadíte co?! Vy zkušené maminy poraďte :wink:. Nepomáhá absolutně nic, nošení na rukou nehrozí, se vzpírá jak had, v postýlce pořád stojí a chce si hrát a hrát a hrát....
24. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj
Sis no jasnačkááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Sluní jj, s tou ovcí jsem ti chtěla napsat, ale nějak jsem to vždy zapoměla. Mečení místo bečení je fakt mazec. Ale dneska mi říkala máma, že koupila nějakou hračku a taky místo bečení je mečení :grinning:. Tak nevim, co to je za trend?
Dagi, puzzliky jsou krásný a nemaj vycmrdnutý (nebo jak jsi to psala) barvy :wink: . Mikuláška baví čím dál víc. A za tu cenu co jsme je se sluní pořídily, si myslím, že super kup.
Potápko gratuluju. Bych ho asi nepustila ani za zlatý prase :grinning: .
Jsem se rozloučila s mojí obvodní doktorkou a k té nové hodím kartu asi až budu fit. Dala mi ATB a Kodein na noc, tak snad se konečně vychrupnu. Jako v noci už to bylo na hraně, že hodim šavli. Ten kašel je příšernej! Kde tohle jsem chytla? Dneska v krámě u pokladny za mnou ve frontě paní poskočila o metr spátky a otočila se ke mě zády, aby něco nechytla :confounded: . A to u Dr v čekárně mi jiná paní řekla, že vůbec nevypadám na to, že mám chřipku. Se hrozně divila a začla mluvit, že za 3 roky bude konec světa tak, že do druhého konce planety narazí asteroid a voda se přeleje. Jsem jí řekla, že lidi co tohle říkaj by měli zavřít za šíření poplašné zprávy :grinning: . Nějaká paní na to řekla, že určitě. Že co mají dělat ty chudinky maminky s malinkýma dětma po takovéhle informaci! No a ta ženská otočila téma a začala nadávat na auta. Že lidi si stěžujou, že nemaj peníze, ale všichni jezdí autama! Že v Praze auto vůbec není potřeba a jen nás tráví výfukovými plyny. No jsem málem spolkla klíč od auta :grinning: . No konec :grinning:
24. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám objeenané nějaké hadříky pro děti a auta pro Jindru k Vánocům a už mě čeká jen nákup hraček pro Adélku. Měli jsme jet dnes a Jindra mě naštval, řekl, že nikam nejede a bylo. :angry:

Dagi, nevím, asi každý večer ve stejnou dobu uložit a nechat jí být.
Já zase moc nechtěla foti malou nahatou a nakonec se mi to líbí, nikde nebude nic vidět a vypadá to roztomile.

Myky, to jsou zážitky. Na mě když někdo někde mluví, tak když plácá blbosti, tak to odkývám a myslím si svoje.

Tak hurá, konečně jsem uhodla. Tak zase Mišákovi něco na oplátku. Už jsem to dávala do hlášek, ale nikdo neví.
Kontruj, kontruj. Co je to kontruj ? (český film)
24. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Sis, tak Jindra tě takhle napíná? To je zlobidlo. Tak kdy vyrazíte na nákupky? Já pořád dumám co tchýňce? Chci něco pořádného cca 2000,-, ale nesmí to být elektro. Ona nemá ani mikrovlnku (bojkotuje). Mě napadla ta pekárna. Určitě by se jí to hodilo (hodně dělá těsta). Ale teda nevim. Asi by nechtěla.
S dárkama mi to překazila viróza, tak budu lítat tak za týden. Možná poprosím tchýňku o hlídání a Myšáka přemluvim na obchoďák. A sama si sjedu taky aspoň jednou :slight_smile: .
A o té paní jsem si myslela své. On to byl takový její monolog :grinning: .
Dagi co ty capáčky? Jsi říkala, že jsi objednala, ne?
24. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
ahojík kočandy, nějak fakt nestíhám. snad se to zlepší....

tak hlásím, že smlouva na dovču oficial. podepsaná, takže 14.5. letííííííme. já jsem fakt blázen, no jo no :grinning:

taky už balím ván. dárky, :grinning: prostě to mám ráda dopředu, v klidu, stihnu je i hezky nazdobit............................. no jo no :grinning:

Dagi - s luckou neporadím, jak radí SIsa - to my nepraktikujem.. nechat být. my u ni jsme dokud neusne, když začne brečet hned k ní letíme.. .skoro celá rodina :grinning: :grinning:

SIs - fotky bože krááááása, fakt supeer... moc vám to sekne i tobě.. .fakt B OMBA...

Myky - a vám ta kačena nevypadává? ?? my máme větší otvor a menčí kačenu... ale neva to moc... já to pověsila na zed, když si s tím hraje to sundáme, když ne, je to hezky "uklizené"..

Dagi - a jsi dobrá s plaváním a potápkem... já bych to asi ta ky nedala.. jako Myky...

ježiš už je Ordinačka, ještě jsem ani nejedla.. tak m ažu...
24. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Sluni, a to ji nějak uspáváte nebo je ospalá sama o sobě a usne hned??? S tím vyřváním se mi to také nelíbí..., usínat ve stresu s brečením... :confounded: , manža to tuhle zkoušel, vydržel to asi 3 minuty a pak se mrzel.... Tchánovci nám také říkají že si za to můžeme sami, jejich děti spali od sedmi celou noc..., dřív se nechávali děti řvát normálně, už mě se--ou, pořád nás jenom s někým srovnávají a přirovnávají....., fakt jak malí jardové :angry:

Myky, jj, ty capky jsou objednané, ale jsem rozhodnutá i pro ty botky, Lůca už hodně stojí a cape kolem nábytku, na zemi už jí to nebaví.
S tím puzzlem jste mě navnadily :slight_smile:.

Dobrou noc
24. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Dagi - mě taky tuhle tchýně nasrala když nějak přišla ře č a já říkám, že malá normoš přes den spí v kočáru když ji udrncám. a ona jak spí večer - tak říká m, že mám kol íbku a ukolíbem ji.. tak se jako divila "ty ji kolíbeš?D rncáš???? - to mě fakt vytočilo.... si říkám no a co.. ještě ji to i řeknu... jsem si ji nepořizovala proto abych ji frkla do postýlky a bud si tam.. mě to neva ji houpat, aby b yla v klidu , spokojená... taky z jejich strany jim všechny děti spali co je do postýlky dali.. naše hold ne, ani Niki taková nebyla, ani synovec od ségry...

takže my ji udělá me Hajánka, dáme do kolíbky, ona to vypije a většinou usne, někdy chvilku kolíbu. chodíme spát kolem 19 hod, max. 19,15 hod . pak když začně krundat, tak ji dám čaj, a tak kolem cc 22,00 hod se stěhuje k nám do postele... což nám taky NEVADÍ... jak má opět někdo "ty si ji bereš do postele?? ?to si ji neuč".. .nám to nevadí, naopak si to užíváme,,,, za pár let už s námi být nebude cht ít. tak proč si to nevychutnat :wink:
24. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Sluní tak moje tchýňka je úžasná a na tyhle řečičky jsem zvyklá :slight_smile: . To pust jedním uchem dovnitř a druhým ven. My prý zase asi pereme všem lidem z baráku :grinning: .
U nás uspávání poslední dobou je taky divočina. Ale nějak začal víc pospávat přes den. Tak možná je to chorůbkou. Bylo to zatím párkrát. Ale dáme ho do lehátka k nám do obýváku a když už usíná, tak ho dáme do postýlky. Ale vám Lůca asi nechce ležet ani v lehátku, že? Mikeš s náma kouká na TV :sweat_smile: .
A Dagi jsem se chtěla zeptat. Ty jsi říkala, že si občas přinesete jídlo z nějaké jídelny, že? Co to je prosím tě za jídelnu? A jak jsi na to přišla?
24. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jé, já nemyslela nechat jí vyřvat. To nedělám, jak Adél pípne, hned jí beru do náruče. Prostě má režim od začátku. Uložím, zazpívám ukolébavku a dám pusinku a pak odcházím a mluvím na ní a ona někdy usne hned, někdy si hraje. Pak jí jdu ještě srovnat a spí do rána. Mě takhle usínaly obě děti. Spánek potřebují, tak nevím, proč bych jí měla mít do jedenácti vzhůru. Chápu, že některé děti prostě nespí, to je jiná. Je o tom nějaká knížka, že prý se má dítě uspávat tak, že každých pár dní poposedávat po kouskách dál od postýlky a pak už neřvou, když rodiče odejdou.

Dagi, manža na fotkách není, protože se nechtěl fotit. Mrzelo mě to, ale je to beran, postaví si hlavu a nic s ním nehne. teď mu všichni říkají, že se měl taky nechat a mám pocit, že ho to mrzí, ale už je pozdě. Tak třeba za pár let to zopakujem a bude tam.

Myky, s dárkama neporadím. jÁ SOTVA VYMYSLÍM NĚCO PRO DĚTI. aNI NEMÁM NIC PRO MANŽU A VŮBEC NEVÍM, CO OSTATNÍM Z RODINY. Tchýně s přítelem asi dostanou lístky do divadla a tchán asi taky. Švárovi bych nejradši koupila nafukovací panu, aby byl klid. :grinning: JInak nevím. Snad na mě na poslední chvíli zapůsobí předvánoční strs a něco mě napadne.

Sluni, tak to je paráda, už se můžete těšit na dovolenku. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
kuk jen v rychlosti, jsem si vzpoměla,

Myky - kdybys přeci jen chtěla pro tchýni nebo i pro sebe pekárnu - tak jsem chytla akci - přes net Eta Dellica a dávají k ní zadáča nerez Eta rychl. konvici - tak kdyžtak písnu stránky...

mažu , večer se snad ukážu

25. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky,
Myky, jj, občas chodím do školní jídelny pro obědy, vaří tam moc dobře, když to je pro děti, teď jsem tedy dlouho nebyla, těžko se tam dostává s kočárem, ale na jaře zase začnu, to už bude Lůca capat. Ty máš ale pamatováka :grinning:. .
No jo, s tím spaním to je na pendrek, a s tím režimem... :confounded: ..., cca do půl roku neměla Luca problém usínat do 20 hodin, a o žádný režim jsem se vůbec nesnažila, šlo to prostě tak nějak samo. Ještě jsem si říkala jak to je snadné :sweat_smile:... A to v té době byla plně kojená a to se říká, že se na nějakém režimu nemá lpít.
Na režimech hodně lpěli naši rodiče, bo je dítě otravovalo - když plakalo nebo si vyžadovalo pozornosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lůca prostě po večerním kojení ožije a jede jak fretka, asi ji udělám odvar z makovic :grinning:.

S dárkama mě ani neštvěte. Naběhnu 23.12. do tesca, v loni měli 50% slevu na všechny kosm. balíčky :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak koukám, že jak sem něco napíšu, tak hned jsem za matku, která se chce dítěte zbavit, protože jí otravuje.
Malá má režim, kterej není nijak vydupanej, vyplynulo to samo a vyhovuje nám to a nemám pocit, že se jí zbavím a mám klid.
25. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
http://www.zenyprozeny.cz/art/1578-vyhra-od-haribo-zpestri-predvanocni-obdobi/

holky jukněte :slight_smile:

Sis - tak tohle si teda vůbec nemyslím, podle mě je režim dobrá věc, u nás je taky,i Niki ho má, at už se jedná o školu, úkoly, nebo kdy se půjde koupat a kdy spát...
25. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jééé sluní gratulujeme :grinning: ! Nám tu pekárnu budou kupopvat švárovci, takže to jde mimo nás. Oni jsou takoví, že to chtějí zařídit. Jen jsem je prosila, aby vybrali obchod, který mám blízko, kdybych musela reklamovat. Ale prý to nemůžou slíbit :sweat_smile: .
Sis, taky si nemyslim ani o jedný z nás, to co píšeš :wink: . Zrovna jsme se tu sešli takový matky pečlivky :grinning: . Já se snažím režim vytvářet, ale příjde mi to, že jedu dle Mikuláše. Prostě, když je unavený, tak jde spát a třeba to i chvíli trvá ho uspat. Má takovou hrací mrchu z Ikei a tou si šmrdlá po obličeji, kvičí a mrská se. Ho hladim a poplácávám a on pak usne, tak se vyplížim. A večer to je taky tak. Máme pevné koupání v 18h, pak véča a pak spí. Teď tak poslední tři dny stávkuje a pořád se staví v postýlce na kolena a vyřvává, tak ho vezmeme k nám a on do 10min. vytuhne. Taky si myslim, že to prostě jede podle těch dětí. Nic vynuceného.
Jo a Dagi jsem se o tom bavila dneska se ségrou, že Mikeš hůř usíná než dřív a ona říkala, že synovec to měla taky. Bylo prostě přechodné období, kdy se prý ve 22h vzbudil a nechtěl spát.
25. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Myky, jj, také jsem dneska mluvila se dvěma maminama a mají to samé, pak z toho vyrostli, mělo by to být opravdu přechodné období.

Sis, no tak pokud máš takový režim, který šel jak po másle buď jen ráda, tohle je fakt očistec :astonished: . Mě zase štve, že jsme považované za nejhorší matky na světě, když dítě nechodí spát s večerníčkem, nepapá podle tabulek, neváží podle tabulek a nevím co ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
No musím hold vydržet.
25. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Dagi prosím tě a ještě mám dotaz k těm obědům. Jak jsi to jako udělala? To v té základce někoho znáš a dojdeš si tam s kastrůlkama, nebo jak?
25. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj, mám hotový perníčky a objednala jsem si pod stromeček Dolce Gusto z Aukra.

Taky jsem donutila manžu se švárou přestěhovat nábytek v tom manžově kutlochu. Není to nic moc, ale aspoň se tam bude líp uklízet.
25. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Myky, oni vaří normálně i pro veřejnost, nejvíc tam chodí důchodci a matky na mateřské :grinning: . U vás něco takového je také možné???

Lůca se už koupe, tak jsem zvědavá v kolik to dneska zakotví :sweat_smile: .

Sis, co to je Dolce gusto :confused: ???
25. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
DAgi : http://www.aukro.cz/item830216388_dolce_gusto_krups_kp_210225_darkove_baleni_zdarma.html

U nás taky vaří v jídelně pro důchodce a vůbec pro každýho, kdo si to zaplatí. My teda berem z hospody.
25. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Teda holky vy máte vymoženosti :slight_smile: . Jsem se koukla na internetové stránky základky a fakt tam vaří i pro veřejnost za 58,-, ale nechápu ten způsob placení a taky chodím s kočárem kolem jedné jídelny, ale tam jsem si nikdy netroufla. Se bojím, že to bude odfláknuté jídlo a navíc tam je vždycky spousta mužských. Ale vážně o tom uvažuju, když nebudu stíhat, ať nejíme pořád nějaké hotovky-rychlovky :sweat_smile: .
Sis DG je super. Má kámoška a mňam kapučínka, čokoládky, kafíčka :grinning: . To bude atmosférka pod stromekem s kafíčkem :grinning: .
25. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz
Ahojky, tak jsem chvilku pátrala a tohle vypadá hezky : http://penzionuhradku.cz/index.asp
26. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Sis - je to hezkoučký, ale skoro 600 za noc ?????? my můžem tak kolem 300 víc asi ne :frowning2:
26. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahoj, já vím, je to drahota, ale je to zatím jen takové koukání. Kochat se můžem no ne ? :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
jj kochat můžem jj
26. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
No co toto je? Kdepak to až jsme? Na třetí straně? :grinning:
Tak já jdu juknout na nějaké ty dovči a dám taky echo :grinning: .
A co nového?
27. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.