• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahoooj, :slight_smile:
Tak já dnes umyla všechny okna, kromě koupelny a wc, tam budu ještě malovat. Vydrbala jsem nábytek, naleštila, umyla lustry a obrazy, vyprala záclony, vytřela atd. Ješte jsme stihli zajet na chatu pro větve na věnec a rozsvícení vánočního stromu u nás. Teď jsem skončila. Jinak celkem to šlo, jen jsem si pozbila obal na orchidej, kterej se těžko shání a pak jsem šlápla do kýble a vylila všechnu vodu v jídelně. No den blbec. Adél poprvé vylezla schody do podkroví, aniž bych to věděla, protože jsem drhla vchodový dveře a vesele juchala na posteli. No a teď večer se jí podařilo sletět z křesla, akorát, když tu byla tchýně, takže jsem byla za matku roku. Naštěstí se jí nic nestalo, nespadla na hlavu. A zítra jedem na Zličín na nákupy, tak se těším, že se trochu odreaguju, protoře pak mě čeká pokračování generálního úklidu a to malování. CHCI ZAČÍT PŘÍŠTÍ TÝDEN PÉCT cukroví. Tak to je snad všechno. To je u mě nového. :grinning:
27. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
A co ty Myky, už je líp ??
27. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky,
hm, ten penzion vypadá dobře, ale drahota to je. Tolik jsme platili za noc v Rakousku.... :unamused: . Takže moře definitivně padá skrz to Myky těhotenství??? :wink:
Sis, také jsem makala jak čert, švagrovka dopoledne vozila, pak si ještě hrála s malou, to bodlo, udělala jsem práce.

Mňam cukroví :dizzy_face: . Se pořád cpu sladkým, a hubnutí se zastavilo, bo naopak si myslím, že jsem trochu přibrala :frowning2: :frowning2: . Uďelám asi jen nějaké dia cukroví, jen dva druhy :wink: . Toto letí, v neděli je advent. :unamused:
27. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky,, dávejte průběžne odkazy na dovču, klidně kdekoliv v čr, ať máme výběr.

Dagi, já měla malou celej den u sebe, ale byla hodná, až na ty schody a to bylo sotva 5 minut. Zítra jsem chtěla, aby si vzala děti tchýně, aby jsme mohli jet na nákupy sami a bere jen Jindru, Adél ne.
27. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
27. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
27. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
27. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Sis, tak malá už ti asi nijak nerabuje ani nepadá, já s Lůcou nic nedělám, tuhle jsem se o něco snažila a málem mi na ní spadla petlahev s vodou :unamused: . Až bude větší, tak to snad bude zase o něco lepší...., doufám :sweat_smile: .

Ten penzion s bazénem se mi líbí :slight_smile: .
27. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tak, nějak jsem jukla a budu pokračovat. Ale zatím toto :wink:

http://falkenstejn.cz/jetrichovice/ubytovani-a-cenik/
http://www.penzionadelka.cz/
27. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jo, musím se pochlubit. Luciáš chodí na nočník :grinning: . Nijak bych na něj nespěchala, chtěla jsem jí ho dát až k vánocům, ale když jsem se jí jednou zeptala kde má Lucinka ee, podívala se a šáhla mezi nohy, tudíš jsem usoudila, že už ví o co go. Když jí dám na nočník (asi 3x denně), tak se vyčurá a dokonce se i vykakala. To je radosti :grinning: .
27. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
Holky koukám, jak jste byli dneska akční a šikovné :slight_smile: . Já taky uklízela a vytáhla vánoční výzdobu. Tak něco málo jsem tu pohidila a zbytek, až bude náladička a časík. Vymejšlim, jak to pověsit, aby to nemohlo popadat a případně to Mikeš nacpat do papule. Dag, tak to je Lůca šikula. Já Mikšu zkusila včéra posadit na nočňajz a vydržrl tam asi 5vteřin. Nějak mu je velikej mi příjde. A dneska řval jak tur :grinning: , tak nevim?
27. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
Myky, mě se také zdal pro Lůcu ten nočník nějaký větší, ale už si na něj zvykla. Teda chodí na něj dva dny :sweat_smile: .
27. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
Dagi to je super, že chodí na nočníček. Já si právě říkám, že by bylo fajn, aby si na něj zvyknul co nejdřív a pak se ho nebál.
27. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz
Myky, Lucinka se normálně na poprvé hrozně bála, už jsem si řekla, že to je v pr..., ale po pár pokusech úplně v pohodě, a teď se na něj těší :dizzy_face: .
27. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahojky, od včera nikde nikdo :confused: ???
Děláte vánoční uklid či co :slight_smile: ???

Lůca ještě vychrupuje, od šesti od rána vzhůru, usnula o půl třetí, fakt nezmar. Dopolko jsme byli trajdat, nakonec jsme koupili Lucince botičky, ale vůbec nejsem přesvědčená zda ano či ne, je to 50:50. Dávám jí je na pár minut denně, aby si postupně na botky zvykla.
Dnes se dvakrát vykakala do nočníku a vyčůrala také samozř., má vždycky radost a tleská si :grinning: (pže mi jí také tleskáme :grinning: ).

No nic, přeji pěkný večer
28. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma z Práglu. Něco jsme nakoupili, něco ještě musím sehnat, ale vcelku jsem spokojená. V Hornbachu měli ten obal na orchidej, jak jsem rozbila včera, tak jsem si ho radostně vzala a vydržel tam 10 minut a když jsem nekoukala, tak ho Adél vzala a šlehla s ním o zem, tak, že se střepy rozletěly tak 8 metrů kolem. Asi mi není přán.
Taky jsme se s manžou domluvili, že si nadělíme pračku, hurá. Ale setejně mu ještě koupím nějakou maličkost.

Také přeju Lucince k dnešním 11-ti měsíčninám vše nej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahooooj, taky se přidáváme ke gratulaci Lucince.
Sis a co jste nakoupili? My taky nakonec dneska vyrazili na nákupy a jsem úplně kaput. Máme mluvící hrnec od FP, pak takové puzzliky od Shelcore (ty dostane asi až k narozkám a máme dárečky pro ségru a švagrovou k svátku. No a byla jsem v HM hračkách pro tu vláčkodráhu a zítra tam jdeme s Myšákem a možná koupíme houpacího koně. Stojí 1790,- Zeptám se tchýňky, jestli mu ho nechce koupit k narozkám?
28. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Jo a ještě máme el. kartáček pro švagrovou k vánocům. A ještě z čeho mám nej radost je nepromokavá souprava od Tchiba kalhoty a bunda za 600,- :grinning: . Super krásně světle/tmavě modrá barvička. To bude mít na jaro a podzim. Velikost 12-24měsíců, tak snad mu to vydrží celý rok.
28. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
A ještě jsme koupili prstové barvy a rásnou zástěrku s medvídkem Pů pro synovce :grinning: . Si to vybavuju všechno postupně.
28. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Jú, to jste hezky nakoupili. na ten hrnec jsem zrovna dnes koukala, ten je pěknej. V Tchibu bylo narváno, tak jsme tam ani nebyli, ale jinak tam chodíme pořád. Dnes jsem si dala obídek u těch arabů a byl výbornej, šla jsem jim to i pochválit.

A co jsme koupili Jindrovi, to radši moc psát nebudu, aby to tu nečet, ale tak obecně nějaký knížky, dvě hry (Activity + Geomag), to píšu, to neví co je. :grinning: Samo, že nějaký autíčka a objednaný zase nějaký mašinky. Mikinu a svetr.
Pro Adélku mám dřevěný vláček, kroužky, xylofon, knížky, plyšovýho rákosníčka, mašinku Tomáše a už nevím. Ještě jí chci koupit odrážedlo. Přemýšlím o tom stolečku FP, ale nevím, aby to nebyly vyhozené peníze.
Pak mám pro obě děti objednané hadříky a Adél jsem ještě koupila dvě čepice, svetřík, rukavice, body a džíny. Vypadá, že je toho moc, ale jsou to věci i od obou babiček, ještě to musím rozdělit, od které co bude.
28. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
A ještě musím něco vymyslet pro kámošky děti a svou neteř.
28. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jo a ještě pro sebe jsem koupila lucernu a kytičku pro radost. Taky jsem si chtěla koupit podmisky pod ty květináče, co mám na terase a holky, jedna stála 369 Kč. Jsem čuměla jak :confused: Tak jsem si koupila obyč za 69,- A ještě jsem koupila nová světýlka na ven, menší barevná na stromek, dokonce mají asi 8 programů a to byly ty nejlevnější a pak takový bílý dlouhý, jakoby světelný déšť.

Tak kde jste ? :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Sis taky jste krásně nakoupili :slight_smile: . My taky věcičky rozdělíme mezi babičky :slight_smile: . Volala jsem tchýňce, že asi koupíme toho houpacího koně a ona mi tvrdí, že mi s ním bude obouchávat nábytek. Jsi říkala, že taky koně máte, že?
28. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jj, máme ty kohouty, když byl Jindra malej a rajtoval v něm, tak se vždycky někam došoupal, i k nábytku. Ale nikdy nic neodřel. Nvíc, to dítě pořád hlídáš, takže ho stejně nenecháš, aby s ním bušil do nábytku. Teď máme v obýváku dřevěnou plovoučku, takže budeme muset ty kohouty podlepit filcem.
28. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tak ten můj hypochondr zase ulehnul. Celej den lítal v mikince a teď si diagnostikoval virózu a dokonce ví, že na ní dostane antibiotika. Až na to, že jsem si teda nevšimla, že by mu něco bylo.

Dneska měl zážitek. Pozoroval chlapa na parkovišti, jak přijel, 4x oběhnul auto, vyzkouešl kliky, jestli má zamknuto a spokojeně šel nakupovat, jen si nevšiml, že nechal rozsvícený světla.
28. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Sis :grinning: , hele tak Jindříšek má rýmičku :grinning: . Neláká tě náhodou do pelíšku :grinning: :wink:.
A tím chlapem obíhajícím jsi mi připoměla moje začátky, když jsem ještě neměla svoje auto a půjčovala si od našich. jsem se hrozně bála, že mi ho čórnou a naši nebudou věřit, že jsem zamkla :grinning: .
No já uvidím zítra. Mi příjde docela drahej ten kůň, tak na něj juknem a uvidíme. Každopádně mě to láká ho pořídit, ikdyby to mělo být jinde.
28. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
No tak náhodou jsem tam teď šla, se na něj juknou, že by třeba chtěl vypotit a on spí. Ho ta Praha nějak zmohla, to víš, zase byl za chudáka, že mě tam musel odvézt.
28. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
:grinning: Tak on se z toho chlapec vyspí :grinning: . To víš u nás jsou obchody taky zmáhající. Hlavně já se snažim koupit hračky tak, aby něco dělali atd... A dneska stojí i plyšák 500,- minimálně, tak jsem tam vždy bezradná a lítám od jednoho k druhému, nemůžu se rzhodnout. Jako teď s tím koněm.
Jako babo :wink: raď:
1. mám slevový kupón do HM studia hraček na vláčkodráhu. Tj zaplatím 1490,- za vláčkodráhu a můžu si vybrat zboží v hodnotě 1000,- k tomu.
2. tu vláčkodráhu zlevnili na 1200,-, ale já jí musím koupit za 1490,- dle ace :angry:
3. vláčkodráhu chci koupit buď k letošním narozkám, nebo jí schovám na příští Vánoce :dizzy_face: , ale problém je,
4. že nejsem schopná tam za 1000,- něco kloudnýho najít :cry:
Takže buď:
1. koupim za 1490,- vláčkodráhu+ k ní koupím ještě jednu, ale nevím, jestli to půjde napojit.
2. koupim za 1490,- vláčkodráhu+ k ní koupím ještě jednu a tu prodám za 1000,-
3. koupim za 1490,- vláčkodráhu+ koně, který ale stojí 1790,- a musela bych doplácet 790,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na druhou stranu bych měla koně, že?
Zítra to musím rozlousknout a koupit.
28. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Hele a nebo tam zejtra zajdu, vláčkodráhu zrušim a basta. Stejně je na to jetě malej.
28. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
hojík holčiny, tak koukám, že to máte taky náročný..

jo gratulace naší oslavenkyni...

já včera ráno s Niki na soustředění, přijeli jsme ve 12 hod, v 16 hod jsem zase vezla Tomana akci od práce, pak jsem doma večer vánočně zdobila, do toho pořád žanet brečela, dneska ráno jsme ji měřili a po odečtu 38,6 . ted spinká, ale nemá vůbec rýmu, kašel - nic, tak přem. navečer jestli ještě b ude mít horečku že cinku na pohotovost, jesli nemáme ra ději přijet.... Myky co myslíš?

jinak moc krásné dárečky máte.. my si po obědě dneska jedem pro ty barovky - tak jsem zvědavá, snad budou tak hezký jako na obrázku..
29. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.