• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Sluní to je blbé, že máte takové trápeníčko. Hele a jí dobře? Jestli třeba nebude mít angínu. To je v tomhle počasí taky běžné a zčíná to právě takhle. Nebo vykoukne další tesák :dizzy_face: . To by byla nej varianta, že?
Tak na vás budeme myslet a dej vědět, jak jste na tom.
Co židličky? Už je máte? Spokojenost.
A ke včerejšímu výčtu ohl. vláčkodráhy, tak jsme se dohodli, že jí brát nebudeme. Kdo ví, co bude za rok Mikšíka bavit, že? A synovec dostane lego vláčky, tak ten by jí taky nevyužil.
29. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Tak koukám, že mrtvo.
Sluní tak co?
Holky šmíruju katušku/dráčka. Pamatujete na ní? Málem nepřežila otěhotnívání a teď rodí v Motole. Já jsem si naplánovala druhý porod v Motole, protože na ten jsem slyšela jenom chválu a oni se tam k ní chovaj naprosto děsně :angry: !
29. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
kuky.... tak žanet se zlepšila.. v 16 hod měla už po odečtu jen 37,6 , t akže snad to bude jek k zubům.. taky měla malinko průjmík jednou v plínce tak snad to bude ok...

jinak jak byla užasná na nočn íček tak ted děs :grinning: :grinning: naučila se z něj vstávat , ta kže z něj zdrhá jak může, nebo dělá blbiny, sedne si, vstoupne , sedne, vstoupne atd... a řebí se u toho :grinning:

Myky - židličky jsou v krabici složený, jsem si b láhová myslela, že budou postavený, ,ale jukli jsme do krabice a vypadají fakt famozně, i Tom říkal, že se fakt povedly,,, je asi b ěhen týdne postavím a nedáme je v krabicích pod stromek, ale s mašlí hned na vánoce k baru....

m ráčka si pamatuj u.. tak jim to dopadlo a rodí?? ?super, a copak se jim děje za špatnosti???

myky co vy?? vyýsledky nic?? a kdy jdete do dalších pokusů teda?

na odkazy jsem nesti hla ju k nout.. .snad pou zději, nebo až bude vybráno něco konkrétnějc...

tom nám už chrupe , ráno valí v 1 hod směr Rakousko.... tak budou aspon dietky na dovču..

a Dagi - jsem zaregistr. že prý kilíčka se zastavila?? a chodíš furt na spining? mě to taky už nejde dolů... r áda bych ještě něco shodila... hm :angry: :angry: ale do m oře mu sím, aspon 2.. Tom dneska pravil, že už nemám skoro žádnou prdel .. .ha ha... srandista :angry:

Sis - co ten tvůj chlap prosímtě :grinning: :grinning: :grinning: už nemá bebí? :grinning:
29. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Sluní tak super, že zubiska.
Dráčkovi napřed říkali, že v 36tt jí udělají císaře. Pro jistotu. No a v Motole o ní nic nevěděli, od 36tt jí nechali jezdit pořád na kontroly, ale nenechali si jí tam. Hrozně jí to vyčerpávalo a měla pořád bolesti. No a teď je 40tt a od čtvrtka má bolesti. Jenže se neotvírá, tak jí nechávaj na balonu, ve vaně atd... a prý za ní ani nikdo nechodí dívat, jak je. Doktoři prý strašný přístup! Proč prý nečekala na porod doma. No a protože se stále neotvírá, tak jí zítra začnou vyvolávat. No kreténi......:angry:
My výsledky stále nic. Takže fakt nevim, ale nějak se snažím na ně nečekat a nechávám to být. Ale občas mě to veme :confounded: .
A s hubnutím mě neštvěte. Mě stojí váha už půl roku :cry:
29. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Myky - tak to bude OK ty výsledky, fakt, kdyby něco bylo tak vám volají.... věř tomu... a hubnutí :angry: po Niki jsem měla tuhle dobu tak 52 kg.. ted ted děs běs.... no co se dá dělat... ale ty fa kt vypadáš ok, sama si tak možná nepřipadáš, ale statním jo... já si taky furt přijdu jak největší bečka a prý to není tak hrozný... no nevím nevím...

dneska jsem se taky byli dívat kámošovi na baráček... staví u nás ve vesn ici - jsme rádi, aspon tu budem mít někoho.. os tatní nám tu nějak nesedí... :angry: oni si dávají stavět. mají na klíč dřevostavbu... dneska jsem tam byla fakt super, do vánoc asi budou bydlet... tak bude prasátko a sud na kolaudaci a asi k nim půjdem po půlnoci na silvestra.. nebo oni k nám mo žná spíš kvůli žanet

Dráček chudinka.. j á si to hle nedovedu vůbec představit takhle rodit.. já to měla vždy max. do 2 hod po příjezdu do porodnice.. jsem Tomovi říkala. že kdybych měla rodit dýl že asi fakt umřu.. i takhle se mi to zdálo , že to nepřežiju jak á to byla bolest... fakt smekám před vámi všema, co jste zažily tak dlouhý a hrozný porody.... já rodit potřetí tak fakt porodím doma asi :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Sluní určitě máš pravdu :wink: :dizzy_face: . Já se o tom i bojim mluvit.
Dřevostavbumají taky jedni známí od Myšáka a je fakt, že to je rchlovka, teda a moc hezké.
My silvestr slavíme taky už pár let s kamarádama a byli jsme u nás a od doby, co mají baráček, tak u nich. No letos asi u nás. Ale nějak jsem si říkala, že nám ten silvestr u nich přinesl štěstí. Tak bych snad i jela k nim :grinning: .
Hele víš co nám chlapi jednou udělali :grinning: . Tak popisuju, jo?: Silvestr cca 22:30h. Nás (kámošku a mě) napadlo, že si zahrajeme hru. My vymyslíme otázky pro chlapi, napíšeme na papír a oni odpoví, taky písemě :grinning: . No a jako správné manželky jsme vyprodukovali otázky typu Barva očí? Nejoblíbenější jídlo, film, barva atd...? Prostě, aby předvedli, jak nás znají :grinning: . No větší hovadina nás nemohla napadnout. Kámoška, byli tenkrát už snad 7let manželé a on napsal blbě i tu brvu očí :grinning: . Hele naštvaný jsme byli obě, ale to nebylo nic, proti tomu co přišlo. Chlapáci vymysleli odvetu. Tentokrát otázky kladou oni :grinning: . No a co se nestalo? Otázky na zeměpis, které nenávidim já a sport, který zas nemůže ani cítit ona. Udělali z nás totální debilky. No půlnoc byla ve znamení vraždy na obzoru a fotky z toho silvestra by rozesmáli i mrtvolu :grinning: .
29. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Hooooj,

myky -teda ty máš zážitky. fot ka nemá chybu :grinning: a story taky ne :grinning:

u nás ok - tuky tu k, žanet je dobrá,, tak snad k zubům, zítra ji zkusím juknout do pusiny, jestli není novej stolák....

jinak holky - ona je hrozná - drak :grinning: :grinning: , vše jen vykrámuje , vyhází ze sk říní, poliček - a nechá to a jde rabovat dál :grinning: , kraká za vlasy, i když ji furt nadávám, občas dostane přes packu, ale nepomáhá. dneska se hrabala v kytce takovým způsobem, že byla celá od hlíny, vč. v puse to měla, ob ývák hrůza... no fa kt dílo.. Niki mi tohle vůbec nedělala tak jen čumím, ségra říkala, hold že je to to nej.. z nás tak to máme :grinning: :grinning: :grinning:

dneska jsem v JC dokoupila nikče ještě hezký roláček bez rukávků .. už ji kupuje dáms. velikost S... na ni ty dětský velikosti už nejsou - hrůza.... ještě tak Cherokee - to ji padne , to nemusím ani měřit, jen podle věku...

SIS - se chci už asi t ýden zeptat, mamča chce žandě i Nikče když najde něco..háčkovat k moři .. tí lečka, sukýnky, tuničky, atd.. .kde hledat na netu návody, něco jsem našla na MMB. .. tuničku, tílk o a békovku na ža net... znáš ještě nějaký jiný stránečky?? ??

holky co SUperstar? koho byste vyhodili? my Bagárku..

jo a dneska se Fo toateliér nekonal, jsme mysleli, že budem nemocní, tak se to odložilo na př. pondělí.. tak snad už to klapne...
30. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holky, hezký první prosincový den. :slight_smile:
Koukám, že jsem tu nějak dlouho nebyla, jsou tu samé dlouhé příspěvky.
Myky, vy jste čísla :grinning: nejlepší je hrát flašku. :grinning: Nevím, jak to bylo možný, ale vždycky jsme s kámoškou skončily ve spodním prádle a chlapi měli sundaný tak max. ponožky. :wink:
Sluni, já chodím pro návody taky na MMB, ještě můžete zkusit Picasa web, nebo nějaké časáky. A mám jedny ruský stránky, tam jsem našla návod na vzor těch bílých šatiček, zkusím najít odkaz.
1. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
1. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Teda, tady je od rána nakecáno, ani nebudu dočítat. :grinning:

Tak mi dneska přišlo to DG, zrovna, když byly v telce testy kávovarů. :slight_smile: Hned jsem vyzkoušela a je to mňam. Tak mám radost.

Ještě jsem sem chtěla něco napsat a už nevím.
1. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahoj, tak já jdu jen pozdravit. Dočítat nemusím, bo to jsem stihla :grinning: . Písnu později. Dnes jsme byli od rána pryč, tak teď se jdu hodit do gala. Teplá sprcha a snad i Mikulášek usne dnes brzy.
1. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
ahojík, tak já hlásím, že jsme tuk tuk tuk... ok.... tak snad b udem i dál.... dneska jsem byla s N ik na tréninku a vyzvedla jsem si obj. fotečky z FOtolabu .. měli akci přes víkend,,, jsem na ni čekala už od června. .. a foto super krásný a levný, máme i plno foto z Bobrovky :wink: i jsem si dala fotečku Myky - jak tam Tom stojí s tebou, Niki a kočárkem - jste tam jak rodinka :grinning:

SIs - díky. ale na ruských strá nkách se nechytám, na MMB snad něco vyberem,,

dneska jsem ještě v Tesku dokoupila 50 opalovák - sprey AMbrie SOlier - něbo jak to je. měli slevu 90 procent ... :wink:

Sis - teda DG - si budete debužírovat.. já bych do něj taky šla, ale vadí mě ty dra hý k apsle.... t akže si vystačíme s pressem co máme... já dneska nakoupila už i mandle, lískový, sušen ý ovoce, buráky.... na vánoce..
1. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak jsem tu :grinning: .
Sis super, že už je DG doma :grinning: . Flašku taky nějak záhadně neumím :grinning: . Jednou jsem jí hrála o panáky a teda jako ještě, že jsme skončili včas :wink: :sweat_smile: .
Sluní se těším na fotečky za aťasu, až půjdete :dizzy_face: .
A co dagi s Lůcou?
Tak a my máme novinu :grinning: . Mikulášek vůbec nechce spinkat, tak noc děs běs. Usnul, až v půl jedný ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No a v půl sedmé mi zvonil mobil. Ségře večer spadnul nůž na nohu. Normálně se jí špičkou zabodl do středu chodidla z vrchu. Prý jí hodně tekla krev, tak to se švárou ošetřili a šli spát. No a ráno na to nemohla stoupnout :confounded: . Takže jsem sbalila věci a mlaďse a šli jsme hlídat synovce. Ségra šla k Dr. Přišla po 11h a že prý šlachy má ok a jen se trefila do nervu a tak prý to chce zahojit a bude to ok. SUPER. Mikulášek vůbec nespinkal, tak jsme se sebrali v jednu hodinu a vyrazili za kolegyněma z práce a pak na RHB a přišli domu v 17:15h.
Rehábka z něj nebyla nějak extra nadšená, že tam jsou ještě chyby, ale prý stačí, až jak řekne neuroložka, jestli ještě k ní budeme chodit. Takže žádná trága. No a ta novina je :grinning: , že Mikulášek si stoupnul u synovce v postýlce. Mají jí nějakou nižší a já ho tam dala, že jsem nechtěla ho nechat jen tak, protože jsem něco dělala synovci a najednou na něj kouknu a on stojí. Tak uvidíme, kdy to předvede doma? :grinning:
1. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jéééé, Miky stojí, tak vééééélikáááá gratulka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A ta ségra, ty jo, to je děs. Tak ať se brzy zahojí.

Sluni, kapsle drahý, ale vždycky počkám na nějakou akci a udělám zásoby. Kafe je výborný a my to s ním nijak nepřeháníme, takže tak. Na drahej presovač nemám, navíc je s tím práce. Mě se třeba líbily takový ty retro, ale dnes zorvna tom testu úplně propadly, prej šmejd. Tak jsem ráda, že jsem do nich nešla. Tak uvidíme, jak se osvědčí tento.

Jinak na těch ruských stránkách hledám podle obrázků, jinak taky nečtu.
ještě mě napadla Petrakot. Je i na MMB, ale má svoje stránky s návody.
http://www.e-pleteni.cz/kontakt.php?lang=cs
1. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
1. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
1. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky, jdu jen pozdravit. Nějak pořád není čas :unamused: .
Myky, gratuluji ke stavění Mikši, ale zároveň ti začíná ještě větší mazec, teda pokud nechceš, aby se omlátil :sweat_smile: . Teď už to s Lůcou lepší, už tolik nepadá, a když, tak už umí padat, nebo hrcne na zadek, ale když začínala stát, jsem se od ní vůbec nemohla hnout, spadla mě asi 5x na hlavu :unamused:

Porod ani radši nepřipomínejte, jdou na mě mrákoty. Včera jsem potkala známou, první dítě má po IVF, a podruhém má dvojčata...., snad mě nepotká tolik štěstí najednou :sweat_smile: :sweat_smile: . Ale pořád mě to vrtá hlavou to druhé mimi... :astonished:

Sluni, už jsem se lekla, že se chceš dát na háčkování :wink:

My jdem na focení zítra, jelikož se nebudu moc dát do cajku, takže Luca bude bez rodičů :sweat_smile:. Jsem ráda, že je zima, na hlavu nasadím hučku a mám to bez česání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Sis díky, asi jí to bude ještě pěkně bolet, ale hlavně, že si nefikla ty šlachy.
Dagi, hezky si užíjte foceníčko :dizzy_face:. A s dvojčátkama nestraš :grinning: :wink:. A kdy vy začnete snaženíčko?
Mě nejdou uložit fotky z rajčete, co mi poslala odkaz ségra. Jak-to? Nevíte někdo?
1. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Hezké popoledne :grinning: . Jdeme popřát všechno nejlepší našemu sluníčku Blaničce :grinning: . Vše nejlepší k svátku, hodně moc štěstíčka, lásky a hlavně zdravíčka :slight_smile: . Přejeme celá naše rodinka Jíťa, Myšák a Mikulášek :grinning:
2. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Děkujuuuuuuuuuuu a gratulace Mikšíkovi k prvnímu stoupnutí :wink:

Sis - díky za odkazy, mamka jukne až bude začínat :grinning:

a dneska jsem objednala žandě botičky do moře - do bazénu :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Holky nemáte někdo tohle hopsadlo? Nevíte jaký je? Díky :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28476993&tab=3
Dagi dneska šla k tomu fotografovi, že? Jsem zvědavá, jak dopadli, tak snad se příjde pochlubit.
My dneska nějaký ospinkaný a protivný. Nohy jako led a tělo měl docela horký, tak jsem ho zkusila změřit a 39°C :cry: . Tak nevim, jestli horečku neměl už i včera. Taky nebyl naložený a já s ním ještě courala a byla na RHB :angry: . Tak doufám, že je to k zoubkům. Dala jsem mu Nurofenový čípeček, dostal kašičku a už ho tu Myšák uhoupává v lehátku. Já balím dárky.
2. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
Myky... snad to b udete mít taky jen k zoubkům... ach jo vid... já s malou ale jed u v pát ek... zítra mudra není jen v Hořicích,,. tak to vydržíme do pátku... jsem si prosím tě všimla, že má jako nevím jak to napsat,, jak je horní ret..tak ho máš přirostlý nahoře až a žanetce jde už mezi př. dvěma zoubkama... tak jsem z toho celá mimo.. .ach jo :frowning2: :frowning2:

jinak to hopsadlo máme,, máme ho už po Niki - malinko jiný. ale je to to samý, oslík gumový.. ž anet už na něm řádí.. je super... fakt doporučuju

Michal už uspává??? kde uspáváte malýho v tom lehátku????

jo a já mám taky vše už nakoupeno + zabaleno ... hurááááááááááááááááááá
2. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak už mám žtaky nakoupeno, už jen zabalit. :slight_smile:

Taky přeju Balničce všechno nej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky, co ty vaši prckové ? Kde se ty teplotky berou ?

Myky, tohle hopsadlo máme, jen s jinou hlavou. Je dost velký a Adél, i když je velká, tak má problémy na něj vylézt. Takže jestli můžu poradit, vyber nějaký menší a hlavně bez ocásku, ten jí tam hlavně vadí a kolikrát kvůli němu spadne, jak se snaží na něj vylézt.
2. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Tak jste mi s hopsadlem zamotali hlavinku :grinning: . Sluní myslíš, že by jsi mi mohla změřit, jak máte to hopsadlo vysoké k sedlu? Jestli to není to mini. Ono vypadá stejně, ale je menší. Tak jestli to není v tom?
Mikyho uspáváme v polohovacím lehátku, když nemůže zabrat v postýlce. Máme od Chicca a ono je takové, že se dá buď kolíbat, nebo na pevno. Tak kolíbeme a když usne, tak ho šupnem do postýlky a zapnem nanynu.
Jo a já ještě nemám všechny dárky. Ale nejhorší je, že nevím, co ještě chci :sweat_smile: . Pořád nemám nakoupeno pro naše, tchýňku, a ještě dokoupit pyžamo pro švagruši a něco málo pro švagra od Míši. No a ještě bych chtěla sehnat něco pro Mikuláška. Jsem si říkala, že bych chtěla sehnat nějaký klasický písničky na CD. Nebo je zdarma někde stáhnout a vypálit na CD. Ale nevíte kde? Taky jsem přemýšlela o koupi zvlhčovače vzduchu. To by se určitě hodilo.
2. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Jak jsem dopisovala předchozí příspěvek, tak se Miklíček probral. Tak jsem ho přeměřila, celou mě počůral i se spacím pytlem a už má 37.6°C. Tak to jde dolu a snad bude klid i v noci. No a už ho tu zase máme na houpačku :grinning: . Miláček náš malinkatej a láska největší :grinning: . Budem koukat na přešlapy.
2. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
taky budem koukat na přešlapy + pak na Dmům snů.. .vypadnou mladáci...

změřím,,, moment...

jám ylsela kde jako v obýváku nebo v l ožnici kde ho uspáváte... já právě před x lety niki uspávála dobu v obýváku a to mi blbě usínala, a pak jsem s ní začla chodit do ložnice a byl oto lepší.. .jako že měla klid ... ..
teda vy kupujete dárků..., my třeba se švagrama atd. si vůbec nenadělujeme... a řekni co chceš za písničky.. najdu ti to... :grinning: na netu... a vlastně i plno jich mám.... j uknu moment, že bych ti je mohla klidně poslat
2. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
pec nám spadla, plaval husička, kalamajka mik, u t íkej ká čo,
2. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
vyletěla holubička, beskyde beskyde, černé oči , šly panenky... je jich celkem - 55
2. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
a zvlhčovač máme

http://www.infopro.kvalitne.cz/
2. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.