• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
oslík má od země po sedlo 25 cm.... jako taky na něj nevyleze zatím sama, ale když tam chce tak ji tam posadím, drží se za uši a hopsá si :grinning: :grinning: - moc se ji to líbí
2. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Sluní to je přesně ono. To by bylo super. A jak pošleš? Nějak přes net?
Uspáváme v obýváku. On právě nechce být v té ložnici, šibal jeden :grinning: . Tak ho vezmem k telce. On kouká a houpáním se sklidní. A denska bude asi další neklidná noc :frowning2: . Tak hlavně, aby mu bylo dobře. Už minule jsem odkládala Prevenar a teď jsme objednaní na 8.12. a chci s ním k mudře. Takže chci aby byl v pohodě a ona ať rozhodne jestli očkovat, nebo ne.
2. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
já ti to Jito vypálím a pošlu po štou . to bude nejlepší ne??? bude mít Mikšíček od nás dáreček pod s tromeček :grinning: :grinning:

do IP mi hod adresku ju ???

a prosím tě co si myslíš o tom, jak jsem psala že má žanet ?? ?ten rtík??? nebo že by se ji to up ravilo?? si myslím, že ji to budou muset asi fiknout ne? :frowning2: :frowning2:
2. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Joo jsem zapoměla promiň. Hele to nic neni. Jmenuje se to uzdička a může být buď pod jazykem a nebo tady nahoře, jak popisuješ. Rozřízne jí to zubař, až to bude potřeba. Ale vlastně jí to v ničem nevadí. Uvidíš, až půjdete k zubaři. Já to měla a řízla mi to normálně při preventivce asi ve 4. třídě.
Za CD děkujeme :grinning: . To budeme mít radost :grinning: . Se pak nějak vyrovnáme :wink: .
2. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
nebo by to šlo poslat přes ICQ.... máš????

fakt??? já k tomu chci jet v pátek k mudře :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
ICQ :sweat_smile: ???? Nemám a neznám :sweat_smile: . Se fakt stydím :sweat_smile: .
Ale můžu zřídit, když poradíš.
2. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tak jsme zase v devět vylezli na 38,5°C :cry: . Teď zabral, tak nevim, kdy ho přeměřim. Jestli se v noci vzbudí, tak snad. Budit ho nebudu. Navíc mě štve ten můj kašel. Se znám. To mám zas tak na 2 měsíce vystaráno :angry: .
2. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
Dobré ránko, tak co Myky, co Mikulášek ?

Jinak hopsadlo je dobrá věc, jen jsem psala, že jí vadí ocásek.

Sluni, mě tu uzdičku zubařka nikdy nepovolila a když mi bylo 14, tak jsem si jí přetrhla nechtěně kartáčkem na zuby. To byla bolest jak sfiňa. Takže když to udělá dr., nic to není, než dopadnout takhle.

KOukaly jste na Dům snů ? Mám radost, že postoupili modří, fandila jsem jim od začátku. Ta šedá Dana mi přijde jak magor. Fuj, nesnáším je. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Za chvíli jedem na plavčo, už se těším.

A velkej marod pořád marodí. Má antibiotika a jsou mu k ničemu, přesně jak jsem říkala. Má jen nachlazení.
3. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
ahojík,

tak Myky vypáleno, dneska nebo zítra skočím na poštu....

Sis - tys to taky měla? tu uzdičku???? Já t am teda s ní zítra nepojedu - k mudře myslím, kvůli chřipkám abysme ještě něco nechytly - v ordinaci bude určitě zase nábuch.. nechám to až na další KO

Dům snů.... super, modrým pošlem hlas - šedý nesnáááááášíííme :angry:

užijte si plavčo Sis a Adélko....

JJ Myky co Mikšík??? jak je??

jsem koukala, že máme bobřice a bobříčata skoro všichni svátek v prosinci co ?
Blanka, Jitka, Mikuláš, Lucie, Dagmar, Žaneta, - jen SIsa se trhly :grinning: :grinning:

jo ještě mě napadlo Radio SUnar na netu, tam je taky plno písniček a dají si myslím se stáhnout :wink:
3. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Zdravíme :slight_smile: ,
tak hádejte co? jsem stejně v noci nevydržela a změřila v 1.30h a dobrý. Dneska mu to pomalinku stoupá a už měl 38°C, tak ho půjdu vykoupat a uvi co dneska večer. Taky měl trochu průjmík, tak fakt snad zuby. Jsem zvědavá, kdy vyleze ten první :grinning: . Jinak snad budeme bezzubáci až do roka :grinning: .
Dům snů nesledujem. Tak nevím, který jsou který.
Jsem přemýšlela, že kdybych teď rodila, tak se zbláznim. Mají všude karanténu a nepouštějí ani tatínky. A to ani k porodu!
3. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
c nmnk maqQ
3. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahojky, tady to zase žije :slight_smile: .
Vsadím boty, že už máte napečené :grinning: . Tuhle jsem koukala v ochodě na těsta..., chci aspoň dva druhy upéct, ale domácí budou přeci jen lepší..., ale kdy to dělat :confounded: ...

Myky, ještě žádný zubák???? Kamošky klučina měl rok a také nic, a mudr jí na kontrole řekl, že to ještě ani nevypadá :confused: ...., My máme jen dva, a teď dlouho nic :sweat_smile:

vše nej Sluničku k svatku..., dodatečně..., mám ještě jednu kamošku Blanku :sweat_smile: , jinak to není moc obvykle jméno
Nojo, samé svátky v prosinci :grinning: . A chudák Lucinka bude mít i narozky, vánoce... :sweat_smile:

S focením jsem nebyla dvakrát spokojená, navíc ten den mě nasr...l manžel, tak ani nebyla nálada.., fotky budou za týden
Zítra jdeme na focení z plavání, to bude ještě větší mazec :sweat_smile:

Dárky máme jen pro Lucinku a drobnost pro manžu, jinak vůbec nic, a že nás je jak psů...., si asi navzájem vyměníme prachy bude to :angry:

Nepustit mě manžu k porodu, tak v životě neporodím a umřu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo myky, ty hopsadla máme v centru, a děti si s tím vůbec nehrají, ani jedno, a jsou tam děti i přes rok staré. Žanetka by snad skákala i po mrtvole :sweat_smile:, je to drak. :slight_smile: (to byl blbý příklad, ale nic výstižnějšího mě nenapadlo)

Jinak hlásím úspěch, Lůca chodí spát už kolem 21 hodiny, ale odpolední spaní musím zařídit tak, aby spala nejdéle do jedné, max. do dvou hodin, jinak by řádila do půl noci.
Ale stejně, od známé klučina spí dvakrát denně, druhé spaní třeba kolem 17. hodiny a i tak ji jde spát do 20ti hodin :unamused:

A už musím mazat, mějte se papa
4. pro 2009 v 06:39  • Odpověz
Ahoj, hlásím, že prý máme chřipajznu :cry: . Jsem jako ale rozpačitá z Dr. Prý má zarudlo v krku, ale angínu ne. No a tak jsem se ptala co mu mám dávat za léky a prý nic. Jen srážet teplotu a kdyby začal kašlat, tak si mám koupit nějaký sirup na kašel. Dle charakteru kašle, jaký bude mít. Ani neudělala výtěr. Prevenar opět odložen.
Dásně má hodně nateklé, ale prý by všechno nesvalovala na zuby. Je to prostě chřipka :angry: .
Dagi jj, zuba zatím nemáme :grinning: .
S manžou u porodu to máme asi podobně. Né teda, že porod. On tam koneckonců stihnul přijít na akci :grinning: , ale potom. Byla jsem šťastná, že choval malého a byl s ním jak to jen šlo. Já neměla sílu na nic. No a pak na ten pobyt v porodce. To tam nechodit, tak mě odvezli do Bohnic :grinning: .
Gratulujem ke spinkání. My teď máme divočiny.
4. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Sluní, tak hopsadlo oslíka jsem našla a asi na něj zkusim někde juknout. Docela se mi to zamlouvá. No zkusím ho na to v prodejně posadit a uvidíme, co on na to. Aby nám to pak doma nestálo, jak píše Dagi. Jako na mmb je cca za 200,- to by nevadilo, ale v obchodech stojí kolem 590,- a to už by mě mrzelo, kdyby nechtěl hopsat :grinning: .
U ségry jsem ho posadila na houpačkua holky on se tááák krásně smál. Normálně se i zkoušel sám houpat. Jako pohyby dělal, aby se mu to rozpohybovalo a přitom krásně hačal. Žádnej zkroucenej a ani nepadal do strany. Tak to je další věc, která bude na seznamu nákupů :grinning: .
4. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Zdravíme,,

předem se Myky omlouvám, já byla na poště a doma jsem zapoměla dopis s tím CD, tak v PO skočím ju.,. a teda mudra je divná ne?? nám vždy něco napíše - ne jen že si máme "něco" koupit. ...

s tím manžou u porodu - já měla si dobrý a rychlý porod - ale taky říkám, že bych to bez Toma nezvládla a potom jak za námi každý den jezdil.... fakt k nezaplacení.. :grinning: :grinning:

Dagi - copac Míra že nasral :grinning: :grinning: Já myslela, že on neumí vůbec zlobit :grinning: :grinning:

my chodíme spinkat zatím pořád 2 x denně a jsem za to nesmírně vděčnáááááá :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
Sluní vůbec nevadí :grinning: . Spíš mi je líto, že se kvůli nám budeš hnát zas na poštu :sweat_smile: .
Jj, taky mi Míra připadal jako, že takovej nezlobivej :grinning: .
4. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
no hodím to v PO v Jc - takže s i tam dojedu Pažoutkem :grinning: :grinning:

JJ Míra je určo ten nejhodnější, že jako seká nejvíc latinu mi přijde,,, pak asi Myšák a pak Tom s Jindrou mi přijde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nechci se nikoho d otknout bože, je to jen můj názor :grinning: :grinning:

nám dneska přišli botičky žanetce k moři... jsou ji tak o půl cm větší, tak snad ji nožka za půl roku moc nevyroste :grinning:
4. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
dneska budem slavit -- v uvozovkách jen ale, ségra nedorazí - chřipajzna.. tak jen decentně s našima ..
4. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Si užíjte oslavu. A nejhodnější je Myšák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
jujj tak to jsem se teda sekla... tak se Myšákovi omlouvám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahojky,
Haha, nejhodnější Myšák jo :grinning: :grinning: ??? A co to jeho sprchování s babama :grinning: :grinning: :grinning: ?????

Holky, co to moře teda???
Myky, nechcete to vaše snažilkování nechat až po moři???? Tělo budeš mít lépe připravené :wink: a odpočaté. A pak do toho půjdu s tebou..., asi :sweat_smile: . Lůca je z miminek hotová, do centra přišla jedna s 4měs. a pořád se kolem něj motala, když vidí v časopise, v televizi mimi může se zbláznit :dizzy_face: . Už se smiřuju s tím, že budu ještě větší troska, ale nějak se nemůžu zatím smířit s tím, že bych měla zase ležet přes měsíc (v tom lepším případě, jinak se mnou ležela holčina od 28tt :confounded: ) ve špitále, a o Lůcu se starali nedejbože tchánovci :fearful: ?! Manža sice říkal, že by byl na hlídačence..., ale při dnešní krizi s prací si to asi nebude moc dovolit :unamused: . A nějak jsem ještě zapomněla na způsob početí... :frowning2:, další IVF ... :confounded:

Stal se nějaký zázrak, Lůca ještě spí, a to už šla spát ve 21 hodin (v noci dvě kojení).

Kdepak je Sis??? Asi háčkuje nebo šuruje :slight_smile: .

TAk mizím, pa
5. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
Sisa jede na Šumavu páááááááá večer. :grinning:
5. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
pááápááá, láááálááá :grinning:
5. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Jitulko a Mikšíku - vše nejjjjjjj k Jitul. dnešnímu a mikul. zítřejšímu svátku :wink: :wink: :wink:

Sis - kam jako razila na šumavu??? co tam??? že nic ani neřekla :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Sluní děkujemééééé :grinning: . To májme tak hezky společně.
A kampak razila Sis :dizzy_face: ?????
Dagi jj, on je nej. Sprcha, nesprcha :grinning: . Holčičky jsem přeci trumfla jááááá :grinning: :wink: .
My dneska byli v nákupáku a nic moc nekoupili. Jako fakt nevim co koupit tchýňce a našim? Pak jsme šli na trhy okouknout Mikuláše s naším Mikuláškem :grinning: a teď odešli švárovci. No byla tu debata fuj, fuj.... Nějak se to zvrhlo a bavili jsme se o kamarádce od švagruše. Má trochu divný manželství a já jsem docela v tomhle striktní. To se nelíbilo švárovi od manži a docela mě odsoudili, že nevim, co říkám. Ale já si myslim, že nikdy to není lehké, ale nežila bych ve vztahu, který mi nevyhovuje. A ještě abych kamarádkám říkala, jaká jsem chudinka. No to mě bere čert!
5. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj, Jitušince vše nejlepší k dnešnímu svátku.

Zdravím též Sluni a Teletubu Daginu. :wink:

Včera jsem od půl 8 do půl 12 upekla 5 druhů cukroví, z toho jeden druh pracen nejde z formiček. :angry:

Dnes návštěva Jindrových příbuzných na Šumavě, takže hezký výlet a ještě jsme si přivezli z Klatov norskou jedli.

A později připíšu víc, agent mi tu načuhuje přes rameno, mám vypadnout. :grinning:
5. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Sis, tak jste si užili :slight_smile: . A Jindříek už je fit, jo? Chřipajzna je pryč? To je dobře :grinning: .
Dagi ještě k tomu plánování mimi. Já jsem dneska ráno pronesla, větu "Už nikdy nechci rodit" :grinning: . Jsem to dostala po 36dnech a bolest šílená, pocit na zvracení. Hlavně mě to bolelo přesně stejně, jako po té provokačce u porodu. Přesně tuhle bolest jsem měla celou sobotu v porodnici a v neděli trochu větší do chvbíle, než se rozjli kontrakce po 2minutách. To už jsem myslela, že zdechnu a to bylo asi 10:30h dopoledne. Mikeš vykouknul přesně ve 14h. Takže jako ještě pár takových MS a jdu si to někam hodit. Jako závidim holkám, že už to maj za sebou a klanim se až k zemi, že přežili druhé těhu. Protože já se po... strachy hned, jak otěhotním :grinning: :wink: . Takže tak :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoooj, tak přeju Mikuláškovi k svátku vše nej, hodně štěstíčka a zdravíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Tak mám objednané dárky pro tchýni s přítelem a tchána s přítelkyní. Sakra, ty se prodraží, kdyby byli spolu.... :grinning: :wink: Dostanou lístky na koncert a muzikál. Nebudu psát jaký, náhoda je blbec.

Ráno u nás byla bouračka. Přímo na návsi u školy vlítlo auto s ožralýma chlapama pod autobus. Dva mrtví, jeden těžce ztaněný. Přilítli hasiči, tři ára a vrtulník. Manža vylít z postele a hup do auta a jel se podívat, co se děje. Kdybych mu řekla, ať jede nakoupit, tak by takhle nevystartoval. Ten autobus byl plnej dětí, ještěže se jim nic nestalo.

Myky, neboj, touha po druhém dítku bede tak silná, že si na první porod ani nevzpomeneš. :slight_smile:
6. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
http://rakovnicky.denik.cz/nehody/autobus-se-v-lubne-srazil-s-osobakem20091206.html

Už je tu i Nova a Prima. Sorry, že to sem dávám, ale je to hrůza.
6. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.