• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Sis, děkujeme za přáníčko Mikuláškovi :grinning: . Dopolko dostal dárečky a teď po obídku chrupčí. Přijedou naši, tak snad bude už vyspinkanej, protože oni tu nebudou dlouho. Jedou pak ještě k ségře.
Ta nehoda je děsná. Hrozný kdykoli, ale kor před Vánocema :cry: . A těm dětem v buse štěstí, že se nic nestalo. Mě teď mrazí, jak spadla ta brána na holčičku ze školky :cry: . Je hrozný, že dáš dítě do školky a stane se mu tam tohle. Brrrrr...... Já mám pocit, že se jednou scvoknu, jak se bojim o oba ty moje mužský.
No a to druhý mimi jsem si uvědomila, jak je únor blízko a nevim kdy se na to vrhneme :sweat_smile: . Ale prostě nechám to být a ze dne na den se rozhodnem a půjdem do toho. A ten porod snad nějak pak přežiju :sweat_smile: :frowning2: :confounded: :sweat_smile: ....
6. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky, jen na chvíli nakukuji, manža odjel s Lucinkou ke tchánovcům, tak jdu zase něco dělat :confounded: . Pořád je co :angry: .
Také moc gratuluji Jitulce a Mikšíkovi :wink: .
Byli jsme včera na námku, ale lidí jak sra--k, Mikuldu a spol jsme sice viděli, ale jinak nic moc akce, něktré děti brečeli , že nic nevidí ... . Pak se večer stavili tchánovci, Luci toho od nich dostala jak kdyby byli vánoce..., nemám ráda tolik darů najednou :confounded: .
Předtím ještě přišel Mikuláš (můj brácha), a dal dárek od nás, Lůca se vůbec nebála, proč také, že :sweat_smile: .

Myky, já mám zase před očima pořád tu cikánečku Natálku, už je v dom. ošetřování..., to je fakt děs... :frowning2: :frowning2:
My když druhé dítě, tak určitě aby to vyšlo s Lůcou do školky, takže ještě rok máme čas :sweat_smile: . Porod je kupodivu to poslední co mě odrazuje, a že jsem si také užila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Sis, ty jsi nezmar :slight_smile: . Jak to děláš, že jsi pořád tak fit??? Po nocích háčkuješ, máš naklizeno, upečeno, uvaříno, barák....
Nakonec poprosím segru, ať mi něco napeče, moc toho nepotřebujeme. Ani na ty dva druhy se nevzmůžu :unamused: .

Tak pádím..., pa
6. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Dagi děkujeme. Teď odešli naši a taky jsme dostali krásné dárečky. Mikulášek byl z hrnce od FP nadšený. Já halenu, kterou užiju i v těhu :grinning: . Je krásná, ale větší :grinning: .
Holky a jako nevim, ale Mikulášek je docela srabík. On je takovej opatrnej. Koupili jsme mu mašinku od FP a ona když otočí kolečka, tak v korbě se začnou točit kuličky a rachtá to a on se toho tak lekl, že začal brečet. No teď už jí zkoumá, ale ten rachot nic moc, teda. Budeme na něj muset opatrně. Ten vidět čerta, nebo Mikuláše, tak si myslim, že by se bál :sweat_smile: . Myslím, že to bude super, až poviroste, protože se mě bude držet a bude si dávat bacha. Tak snad nebudou takové držkopády.
6. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Myky, si myslím, že když rodiče dětem neříkají, že je čert zlý...., tak se ho bát přeci nemohou. Takže když ho nebudete nějak strašit, tak se bát nebude.
Lůca se bála hrozně jednoho balonu co máme doma, postupně jsme ji ho ukazovali, že nic nedělá atd a teď v pohodě. S těma zvukama to bude hodně podobné, si zvykne.
6. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Hoooj, juj už jste slavili... my ta ky .. jen teda čerta a mikuldu :grinning: já měla původně čerty objednané, na posl. chvíli jsem je rušila, naše je sice dra k, ale jak na ni "udeří" n ěkdo cizí tak řve jak tur.. takže jsem ji nechtěla působit stresy... proč taky...

Myky - naše se t aky bála t akovýho jednoho vláčka co vydával zvuky a jezdil... tak jsem ho na chvíli uložila a ted už se ji líbí... asi to je i o období, kdy se s tou danou hr ačkou děti se tkají..

jujjjj takže myky i dagi budou těhulkovat společeně???? holky vám záááávidí m.... já bych do to ho t aky ještě šla... ale na tři děti bohužel nemáme finance..

u nás dneska opět.. pln o vše ho.. přijel itchánovci s b arborou, známí + ještě žanet dostala dárečky od kámoše k roku.... stejně ji to extra nějak neb aví.. svíš rozdělávat , jak to šustí, ale dárky - koukne, pomazlí se pohraje a konec... jde kr ámovat k nám do skříní :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Jj, holky on si zvykne. Jen mě to překvapilo. Ale on je takovej mamiňák a některých lidí se bojí, tak si fakt myslim, že to má i v povaze. Prostě budeme muset na některý věci opatrnějc.
Sluní nemáš co závidět. Už máš dvě krásný princezničky doma a ten porod :confounded:. Fakt si holky nachystejte pevný nervy na mě :sweat_smile: .
Bylo by to fajn, kdyby jsme to s Dagi trefili společně :dizzy_face: . To by bylo super.
6. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
Tak nás jdu posunout zas na první stránku :grinning: .
Jak se máte?
7. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj. :slight_smile:

Dnes jsem byla s Jindrou na rovnátkách. Táhla jsem s sebou i Adél a mohl mě trefit šlak, nebylo kde zaparkovat. Tak jsem si stoupla do zákazu, připravená seřvat i policajta, kdyby měl kecy. Byli jsme venku za 5 minut a pohoda, v lednu jde na otisky, bude mít vyndavací.
7. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Sis ahoooj, konečně někdo :grinning: . Tak tady se rozmáhá rovnátková expanze :wink: . Hele kámoška taky takhle zaparkovala a normálka za tch min dostala pokutu. No šla jí zacálovat rovnou, táhla obě děti a holku 5let. Ječela na ní celou cestu k policajtovi, že kdyby nezdržovala vstekání, tak nemusela platit pokutu. No a jak na ní vřískala, tak policajt čuměl a řekl jí 2000,- Kámoška spustila na tu svojí holku další a mezitím ukecávala poliše. Tak jí řekl ať mu dá 200,- a jde. No a když furt hrtusila na tu malou, která už fňukala, tak jí řek, ať holce koupí bombóny a vypadne :sweat_smile: . No mazec :grinning:
7. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky, měla bych na vás prosbičku. Nepojedete některá v nejbližší době do Ikei??? Mají tam krásné prstové maňásky, asi i za pár šupů. Známá je tam kupovala.

sluni, a co ty a rovnátka??? Chtěla jsi do nich jít také, myslím...

Myky, ty budeš stějně těhu dřív než já :dizzy_face:
8. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Zdravím dámy,

tak máme doma stromeček - stř. smrček, dárky nakoupený , zabalený, tak ještě rybu a můžem jít ke stromečku :grinning:

Sis - tohle je na palici, se divím, že vám ještě nelilo jak z konvë :grinning:

Dag - u nás Ikea bohužel, taky bych vyrazila, ale není nějak čas ani prašule... jo a do rovn átek jdu.... bojím , bojím trhání zubáků.... dokonce je budu mít ještě dřív než Niki... a k moři pojedem odrátkované obě :grinning: :grinning:

Holky - já jsem magor, já už se nemůžu dočkat 14,5, :grinning: - už to máme za pár, 5 měsíců a 6 dní :grinning:
8. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
jo děláme kolo kolo mlýnský :grinning: , a NE NE NE... jak si něco umane, že nedá, tak to prostě NEDÁ :grinning:
8. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoooj, u nás dnes leje jak z konve. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sluni, ještěže tak nebylo včera, to bych se asi otočila a jela domů.

Dagi, di Ikei bych jela ráda, ale pochybuju, možná po Novém roce. Ale kdyby náhodou, tak ti je koupím. Myslím, že Myky, je tam často.

Adél má od včera rýmu a já dnes vyklidila tu koupelnu a budu škrábat a malovat a drhnout.....

Taky jak jsem tu psala, že si koupíme pračku, tak to vypadá, že spíš ledničku. Ta začala odcházet mrcha, nesvítí, smrdí z ní jakoby plyn, něco černýho vevnitř vytéká, no hnus fialovej. Tak jsem si našla na netu, jakou bych chtěla a nejdřív tu nejlevnější o 1 500 zdražili, tak jsem našla jinde a včera tam byla a dnes už ne a jinde jí mají drahou, mě z toho picne. Ale stejně nejspíš počkáme po Vánocích, jestli budou někde slevy a jestli dostanem nějaký prašule.
8. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Jj, ještě počkám na Myky, ta pořád někde nakupuje :sweat_smile: , třeba bude mít směr Ikea.
HOlky poraďte mi prosím s básničkou na přání holčičce k roku. Napadl mě začátek, ale dál...??? :grinning:

Od peřinky k prvním krůčkům, uběhl už celý rok.
pak třeba
.... dnes narozeniny slaví,
co toho už také umí.

Já vím, jsem praštěná :grinning: :grinning:
Poraďte prosím, musím to mít do zítra :wink:

Sluni, bych se také těšila na takovou dovču :wink: .
Myky se vůbec nevyjádřila, zda by dala to moře a až pak snažení :sunglasses: ...
8. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj hlásím se po dlooouhé době......v sobotu jsme oslavili rok, Tobiáš ještě sám nechodí jen kolem nábytku, jí jak protrženej, v nocí nespí a řve, má 8 zubu....jdu mrknout do alb jak deti rostou
8. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , tak já pořád někde nakupuju, joooo :grinning: ? Jako po poslední Ikee mě tam nikdo dlouho nedostane, ale kdyby přeci :wink: , tak Dagi napiš, který chceš ty maňásky do IP :wink: .
A moře bych nechala osudu. Jestli chcete k moři, tak se dohodneme a my případně pak nepojedem. Po čechách bych jela i těhu. Já to právě nechci hrotit. Budeme to zkoušet, až nás to prostě napadne a jak se znám, kdybych měla nějaký termín, tak bych z toho byla rozhašená, že nemůžu zrovna, když bych měla chuť :grinning: :wink: .
A dneska jsem tu zase měla nečekaně synovce (2,5r.) na hlídání, tak jako mazec. Mám těsto v lednici a budu muset uvařit a pak až se vrhnu na cukrovíčko. Taky králíka musim zpracovat a nastrkat na mrazák :stuck_out_tongue_closed_eyes:. To jsem si plánovala na Mikešovo spinkání :dizzy_face: . A prdlajs. Hlídala jsem. Musim ale říct, že fakt mít dvě děti není asi takový rozdíl, jako mít jedno. Protože oběd jsem dělala při jednom, jen je nakrmila po sobě a hrála jsem si s oběma. Je to jen víc práce a plánování.
Sluní, tak přesně takhle jsem se vždycky těšila na dovči. A pak až tam budete, tak miluju vystupování z letadla a to první nadechnutí úplně jinýho klimatu :grinning:. Pak první pohled na moře a bazén. To je super :grinning:.
Sis to budou výdaje. Mě nějak divně píská pračka při ždímání. Snad tam nejsou vháji nějaký ložiska, či co. A co budete dělat s koupelnou :sweat_smile: ? Jsem nějak nepostřehla.
8. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Dagi - tak básník ve mě teda opravdu nedřímá :grinning:

á moře.... u nás to asi neklapne teda před sezonou ne, event. o prázdninách, ale max. týden - ale jak jsme mluvili s Myky - oni vzhledem těhot., my že letíme v květnu a SIs - Jindra :grinning: - by asi opravdu více vyhovovalo tuzemsko.... no ale není ještě nic rozhodnt. vše se může změnit... každopádně se na vás moc těšíme, at už u moře nebo u českýho rybníka :grinning:

Myky - jj to je ono, vždy jak člověk přistane, nebo u nás už i ta atmoška na letišti v Ruzyni, pak jak vzlítáváš, přistaneš, poprvý se nadechneš - to je ono... no ted to bude ale zajímavý, docela si čím dál tím mín dovedu představit 3 hod. letět a mít žanetku na klíně + pak další 1,5 hod min. busem do hotelu.... no ale zvládli to jiní, zvládnem to taky.... a přece jen, být u moře za 3 hod - no neber to :grinning: :grinning: - se modlím jen aby aspon půl letu prospala... se juknu do letáku od kolika let je Kynedril - se po něm chce spát :grinning: - , že bychom ji malinko "přispali" -

u nás chabruje jak pračka tak lednice... tak snad ještě c hvilku vydrží.... a taky jsem ne postřehla co zase Sis budou předělávat??? CO ten "kutloch" Jindry? Máte hotovo?? hod fotečky..
8. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj,

Dagi vůbec nevím, zkoušela jsem něco najít, nebo vymyslet :grinning: , ale nic.

V koupelně akorát malujem a likvidujem plíšeň, co se udělala nad vanou a sprcháčem. A bylo to hnusný, tak jsem se do tuoho pustila, ať to máme na Vánoce hotový. Pak chci ještě vymylovat wc.

S tou pračkou je to děs, je jí asi 12 let a má za sebou několik oprav. |Posledně nám měnil celý ten plastový vnitřek co drží buben a prý až se to urve příště, máme si radši koupit novou. Ta pračka dělá příšerný zvuky a už i špatně per, tak jsem chtěla novou k Vánocům, aspoň by jsme neutráceli za kraviny, jenže těď do toho ta lednice, jsou ty krámy oba stejně starý, tak nevím co dřív. Nesnáším takovýhle výdaje a ještě když se to sype všechno najednou.

S tou dovolenou, já teda moře nezavrhuju, ale mám dojem, že se stejně nedomluvíme, takže bych radši vybírala to tuzemsko.

Jo a koukám, že tu byla po dlouhý době Kačka, tak zdravím, copak asi Masle ?
8. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj, jak se daří?
Sluní mooooooovinky děkujeme za dáreček. Dnes dorazil ok :grinning: .
9. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Krásný večer, holky!
Nakukuji k Vám - dětičky tak rychle rostou. Věřím, že se všechny máte v tomto adventním čase krásně a jste příjemně předvánočně naladěné.

Náš Ondrášulka od 1 roku spí pouze jednou denně max hodinku (mezi 13-14), vstává kolem 7mé a spát chodí kolem 20té (samozřejmě nespí celou noc, dost se budí a kolem 5.30 dáváme mlíčko), máme 4 zubáky (a zdá se mi, že se klubou další dva nahoře), chodíme za ručičku (sám zatím udělal asi dva krůčky od konferenčního stolku k televizi), pořád má rád stavebnice, skládání kelímků, dávání něčeho někam, hudební nástroje, tancuje u různých znělek a hudby, atd. A začal se strašně vztekat, to je teda děs!!!

O srazu jsem žádnou informaci nedostala, takže se žádný neplánuje?

Zatím papa, Alča
9. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
JEŽIŠ TU NIKDO CELÝ DEN NEBYl???????

Niki měly mimoř. trénink od 18-19 hod... jela jsem s nima - jsem chtěla nakoupit v tescu hadříkyyyyyy.... ale nakonec Nikče nic nesedlo a žandě , ,mám jeden nátelníček,,, ale moc hezký, tak jsem ráda... + dědovi pívo k vánocům. ještě posl. dárek tchánovchům am áme fakt hotovo

Oskarko.. no jo Odrášek je šikulka... my teda sp inkáme ještě 2 x denně za co jsem nesmírně, vděčná, Niki ale v tomhle věku už m i nwechtěla spát vůbec.... jinak taky už navlékáme, tancuje m. zpíváme, ráno ji něco povím, třeb včera jak dělá vodník a ted už dělá breke ke ... ona spíš jen ke ke ke .. :grinning: :grinning: ,ale je tak moc šikovná a jakl se cpe :grinning: :grinning: každý kdo ob ědvá tak musí s ním...nacpe se se mnou, pak musí k dědovi. atd... no jsem si to vždy p¨řála tak m¨to mám :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
hOLKY.... co Dům snů... s Myky jsme to nedokecali ani... modří si to zasloužili................ tes si užívají druh ýden ve svým domečku.. jim to moc přejem .... :wink:
10. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahojky, jen na chvilku nakukuji. Moc nekecáte, aspoň nemusím dočítat.
Oskarko, to je dost, že se přijdeš podívat, pořád jen strašíš na FB :grinning: a na nás dlabeš. Jj, Ondrášek je šikulka. Naše Lůca má též ráda navlékat kroužky, vhazovat tvary..., neskutečně rychle se to děti učí, párkrát jsem ji to ukázala a hned to uměla.
Jinak už delší dobu chodí spát jednou denně, je to nespavec.

Sluni, a pak s usínáním večer nemáte (Žanetka) problémy??? Dvakrát denně spát..., to je fakt pěkný.

V tescu mají nějaké dárkové pivo??? By se mi šiklo také jako dárek.Se nikam nedostanu :angry: :angry: . Manža posl. dobou jezdí docela pozdě, takže ani do města se nedostanu něco nakoupit, s Lůcou se to moc nedá, hned knourá, je jí ve vnitř teplo. Někdy si pohlídáme s holkama, ale to spíš taková rychlovka a né na nakupování dárků.
Když přijde domů, tak je zase u PC skrz obchod a účto, takže pomoc nic moc teď. :confounded: Tchánovci na baterky, jezdí zásadně večer, tuhle na Mikuláše přijeli po 19. hodině, odešli skoro v devět :angry: , to byla sobota, v práci nebyli, nevím co dělali celý den, fakt nemají rozum... :angry:
11. pro 2009 v 07:07  • Odpověz
autor
Zdravíme při pátku :wink:

Dagi - j jv Tescu mají piv :grinning: - hele a ty nejezdíš sama autem? To já čekat s nákupama na Toma - tak doma nemáme ani co jíst :grinning:

žanet - tuk tuk tuk, zatím usíná i večer hezky, kolem 19 se chodí koupat a v 19,30 už chrupe :wink:

dneska se chystám domalovat ten obývák, musím vyluxovat auto - včera jsem tam vysypala sušenky, je to i v řadící páce - čurbes fakt hrůza a ještě bych chtěla vyzdo¨bit c hvojím terásku.... a přemýšlím, kam dát náš "starý" umělý stromek, jestli do verandy nebo ven na terasu.. to jsou starosti co :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojky,
tak mám zase od úterý večer chřipku. Dárek od manžílka. A Adél tu rýmu má taky horší, ani jsme nebyly na plavču. A to jsem si vymyslela malování koupelny a wc, takže jsem to včera drhla s horečkou, myslela jsem, že padnu, ale je hotovo a je to krása, jak to prokouklo. teď myju kuchyň.
Večer budu péct zase cukroví, asi jen dva druhy. Takže žádné ležení.
Dnes neslJindra do školy strom, naší vypěstovanu jedličku, tak si trochu šplhne.

Taky pořád myslím na modrý, jak se zařizujou, jaký budou Vánoce, ty se mají.
11. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahojky, jsem se vrátila z města, ztahaná jak kůň :grinning: , byla doba než Lůca usnula, abych mohla oblítat aspoň to nejnutnější.

Manža dojíždí do práce autem, dělá 20 km od domova, ale větší dálky (Praha, Brno..) bych sama opravdu nejela, jedině pak jet navečer, Tesco máme také 20km daleko, ale to už je koupání atd... :confounded:, a tak pozdě už není ani chuť něco kupovat.

Sis, vy jste také pořád nemocní :frowning2: ..., a topíte doma vůbec :grinning: :grinning: ??? To musím zaťukat, Lůca vůbec, a já teda občas něco chytnu, ale jinak dobrý.

Kdepak je Myky????
11. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj kočky,
Sluní CD u nás frčí :grinning: . Fak děkujem :grinning: . Krásný starosti máš :grinning:. Nám Miklíček taky spinká 2xdenně. Dopolko před obídkem jen chvilku a odpo si chrupne kolem 3. Není to tedy vždy, ale jsem za to taky max ráda :slight_smile:.
Sis teda si to vyžíráš :confounded: . Tak ať jsi brzy fit.
Mikulášek měl průjmík, tak jsem taky lítala. Ale už je v poho. Asi už snad konečně vyleze nějakej ten zub :grinning: :dizzy_face: . Jako je to fakt prča, že ještě nemáme ani jeden :grinning: . Já mám pořád ten kašel, ale s tím počítám. Loni jsem kašlala snad 3 měsíce a pak to přešlo ze dne na den.
Dagi jak popisuješ, tak to je přesně proč jsem ráda za to, kde bydlíme. Já si můžu vybrat z několika mega obchoďáků a jeden dojdu cca za 5minut, druhý seběhnu, nebo sjedu 2stanice busem a dalších několik máme do 30minut MHD. Ale s Mikešem to je taky na prd, protože se bojim, aby něco nechytnul. Takže vyrážim po koupání na vánoční nákupy :grinning: . A s tím maroděním si dej bacha :wink: . Přesně tohle jsem si řekla pro sebe, když mi napsala kámoška, že měli dokonce ATB a to bylo holce 3 měsíce :confounded: . Jsem si říkala, že Mikeš nebyl ještě nemocnej, až na ty teplotky co jsem mu vymyslela :sweat_smile: . No a bum. Ani jsem to neřekla nahlas a první virózka je naše. Sice mu Dr ani nic nedala, ale já začala kapat kapky do nosu a odsávat. Takže je fakt, že si říkám, jak s ním lezu pořád do MHD a furt jsme mezi hodně lidma, tak ťuk, ťuk jsme zdraví. Ale fakt už když mi někdo řekne, že něco maj, tak hned vypnu mozek a nenenebudu si nic myslet :grinning: :wink: .
11. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Myky, jj, já jak si něco pochvaluju, tak je to rázem jinak :unamused: , takže doufám, že Lůca bude OK. Jak jsem tehdy měla tu strašnou chřipajznu, tak nic nechytla, jsem se divila. Také jsme pořád někde...., takže to musím zaklepat :wink:.
Tyjo, večer na nákupy??? TAk to bych na to už neviděla, oči mám už kolem 20 hodiny zateklé, jak kdybych flámovala :sweat_smile: .

A co Mikulášek a jeho stavění :dizzy_face: ??? Už ti spadl na šíšu??? Mě Lůca několikrát :angry: .

Řešili jsme s manžou vánoce, jestli být u tchánovců, nebo sami, zatím jsme byli pokaždé u nich. Nejdřív manža machroval, že budeme určitě sami, ale tchán mu začal hrát na city a teď je na vážkách :confounded:. Vy to budete mít jak??? Budete mít rodiče u sebe, nebo po večeři se scházíte (ale to s prckama nepřipadá v úvahu)
11. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky, tak už mám upečené brazilky a hotové šohajky. Teď se půjdu natáhnout k tv a pak to nakrájím a zalehnu. Kupodivu je mi u toho pečení dobře, jak si lehnu, nemůžu dýchyt. Snad už tohle hnusný počasí skončí a bude hezká zima. Prý mají být i bílé Vánoce.
Já to vždycky chytnu od manži, doma topíme buď plynem na 22°C, nebo topí uhlím a to je tu i 27°C :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A pak leze venku v mikině, pěkně mě s tím štve. Tak sna neomarodí ještě malej. Ten jede zítra s kroužkem ze školy do Berouna do akvaparku a pak se půjdou projít na vánoční trhy. Snad se mu nic nestane, docela se o něj bojím. Dnes nešel ani na bruslení, aby nebyl hotovej.

Myky, já ti závidím ten výběr obchoďáků, pořád bych tam lezla, nemusela bych se doprošovat, aby mě odbezl, ale na druhou stranu, zase by mě to nebavilo, když by to byla normálka.

Pořád čekám na fotky z atelieru, slíbila to do Vánoc, tak, aby jsme stihli nějaké nechat vyvolat, tak nevím. Taky asi v úterý přijdou ty vstupenky, co máme pro tchánovce a bude to všechno. Nejlepší je, že tchýně se zase hádá s přítelem kvůli jeho dcerunce, mmch pěkná pí.., tak aby měla s kým jít. :sweat_smile:

jo Dagi, my jsme vždycky na Štědrý den doma a dřív jsme po večeři a nadělování dárků vyrazili k našim a pak ke tchýni. Teď už Jindra nikam nechce, tak oni přijdou k nám, nebo se vidíme ty následující dva svátky, kam jsme pozvaní na oběd. Máme to na třikrát. :wink:
11. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Sis, já bych mohla obchoďáky oblejzat pořád, pro mě to je vzácnost :slight_smile:. A v kolik večeříte?? Ještě jít ten večer k oboum rodičům, to je docela mazec na čas, né?!
11. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.