• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Večeříme tak půl šestý v šest. Záleží na dětech. Jindra je za 10 minut. :slight_smile: A ty návštěvy byly v pohodě, já se na to těšila, teď to není ono, když musím pořád někoho obskakovat s kafem atd. letos asi nikoho nepozvem a obrazíme to až o ty svátky. Je to pěkný, celá rodinka pohromědě. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Hm, stejně nakonec vyměknu a budem u tchánovců, z mé strany jen ze slušnosti.
Já mám jídlo také hned spráskaný :grinning: . Žádné zdržování :slight_smile: .
11. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Děláš kapra ? U nás jen řízky, file a vinná klobáska + salát.
11. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Prdlajs kapra, pokud budeme sami, tak určitě ne. tchánovci vždycky měli, a klobásu také. No jo, Lůca se musí přijet podívat na žívýho kapra :grinning:
11. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
To bude sranda, až za ním bude chtít vlézt do vany. :grinning:
11. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
To mě nenadlo :grinning: .
Mě to připomnělo... , dnes jsem vyvařovala po dlouhé době dudlíky, v obyč. hrnci, manža s Lůcou se kolem mihnuli, spatříla dudlíky a málem mu vyskočila z nárůčí na sporák do vařící vod.
Adelka už asi nedudá, viď
11. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ne ne, Adél nedudlá od narození, jen prsty, když usíná.
Mě takhle vyskočila před nedávnem na plavču když viděla bazén. To by byla šipka. :slight_smile:

Teď jsem byla nakrájet ty brazilky a pár se jich rzdrolilo, tak jsem je slupla i když nemám momentálně čich a je mi nějak blbě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Co to je brazilka :sweat_smile: ??
Jj, Lůcu také nemůžu udržet když přijdem na plavčo :grinning:
11. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
To jsem zkoušela nový cukroví - Brazilské tyčinky. Tak nevím, snad změknou, jsou nějak moc křupavý :grinning: , ale jinak dobrý. Udělala jsem z těch tyčinek kostičky, aby jich bylo víc. :sunglasses:
11. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jsem tě našla na jiné diskuzi, docela zajímavý téma. :grinning: čekám, co holky odpoví, :grinning:
11. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
A v jaký :grinning: ????
11. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
No v tý o utírání zadku a sobotě. :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
11. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám, jak jste se tu rozjeli :grinning: . Copak je to za diskuzi, Dagi????? Bych se koukla, až budu mít čas. Hoď odkaz :grinning: .
My včera začali s horečkou 39 a jedeme na ní furt. Střídavě oblačno. Volala jsem na pohotovost a prý kdyžtak máme dorazit zítra pokud mu teplota neklesne :frowning2: . Jsem chtěla vyrazit do krámu přes den a prd. Jen jsem zaběhla do Flóry do lékárny a hračkářství jsem seběhla jako fofroň a koupila hrající klíče od FP. Tak mám i dárek od našich a pohoda. Zítra bych chtěla na Smíchov. Musim ještě něco pro Myšáka.
12. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
ahojík, zdravím jen v rychlosti - Toms pí, v 21 hod vyráží směr Rakousy...

žane t se dneska vzbudila a protivná od rána, tak ji sáhnu do pusiny a je taaaaaam - 9. ZUB... ale k tomu.. .asi k tomu??? ráno horečka, průjmík, po Brufeníku už jen zvýšena,,, tak snad to bude OK... spodní ob ě dásničky má hrozně nab ěhlý.. takž e se asi klubou další...

musím mazat, zítra snad juknu.. jestli se tu někdo objeví . :wink:
13. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj,
taky v rychlosti :grinning: .
Lucince přejeme k svátku vše nej, nej, nej. Hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka.
My stále teplotky, ale dnes už lepší reaguje na léky, tak jsme zatím dali sirůpek a čípeček po jednom. Takže super. Sluní hlavně, že je to zoubkama. No já šmátrám a mažu gelíkem a ten by dělal kotrmelce. Asi ho to hodně moc bolí broučka našeho. Už aby mrchy vylezly :angry: . Tomovi šťstnou cestu a ať se vám brzy vrátí domů :wink: .
Juknu ještě po koupání atd.... :wink:
13. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
Tak pořád nikde nikdo :cry: ?
13. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
ahojík, přijeli jsme od mudry.... teploty už nemá, ale průjem... takže dělala výtěr, na zoubky to spíše nevypadá, spíš infekční.. tak v pátek mám volat na výsledky.. snad to bude ok.... jinak mi dala letáčky co si máme koupit - co je dobré doma mýt,,, od Hippu - dělají rý žovo-mrkv. vývar přímo ve skleničce.. + pak nějaký .. .ted nevím název, jsou to kapsle a prášek z nich rozmíchám do jídla... což se bude hodit i pak k moři - preventivně.... ted chrupem, mamča jela dneska s Niki tak mám chvilku volno...

o víkendu jsme se nezastavili - tom dodělal ty falešné trámy + rampu nad bar... vypadá to moc hezky. jsem moc spokojená :grinning:

a co vy ostatní??? myky - co Mikulda?

štědrý večer - leto to vidím tak na 17 hod večeře + pak půjdem na dárečky, od 19 hod dávají na 1 novou pohádku, tak bych ji chtěla v klidu vidět, ale to asi nestíháme,,, no tak ji aspon nahrajem a na DVD někdy kouknem,,, jinak pro Dagi - my taky pak po rozbalení dárečků chodíme na chvilku ještě k našim . Niki tam má ještě dárky, pak druhý den naši k nám, a my pak po obědě jedem ke tchánovcům a Tom. tetě, v sobotu se chystáme na celý den k ségře - synovec dostane PC tak jim to tam musím trošku zprovoznit a hlavně ukázat alespon základy... nikdo z nich ho neumí ani zapnout :grinning: a v NE jsme chtěli do vánoční ZOO, ale ségra nás z toho zraztuje, že to nestojí za to.. tak pofrčíme asi k sestřence a příbuzenstvu do Poděb rad, no a mezi svátkama Tom musí jezdit, a pak na SIlvestra jsme rezerv. lístky do kina :grinning: :grinning: - JSEM SE ROZEPSALA BOŽE :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
kde fakt jste všechny???

naše mladá tu ted přišla na zbytek popcornu ze včera co jsme měli večer k TV .. .se tím cpe jak zjednaná :grinning: :grinning: a dneska ji přišel dá rečke - od JOJO - hodinky.. ale jsou fakt hezký i s hezkým páskem, takže jen tak na hraní ji to nedám... ale co s nima? :grinning: :grinning: na niki už jsou zase malý, ta už má digošky... :grinning:

zítra budeme mít foto z ateliéru, se už nemůžu dočkat.. pak udělám nějaký scapík a rozešlu vánoční přáníčka.... Dagi a Sis .. co vy? nemáte je taky už???

holky. ty děti se tak mění že jo.. naše se tak ráda už parádí, ted se tu promenáduje v šatech... a furt cokoli jak má šnůrku si jako navléiká na krk :grinning: :grinning:

a Lucince přejem taky vše nej nej... včera jsme nějak nevzpoměli.... tak jak jste slavili?????

Holky.. m áte teda nějaký tipík na ten penzion??? ono pomalu po novým roce aby jsme zajednávali, když to bude pro tolik rodin a na týden...
14. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
+ 2 další
14. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj,
no je mi jasno. Vždycky když tu nejsem, tak kecáte a jak se objevim, tak ticho po pěšině :cry: :wink: .
Sluní co Žanetka? Mikulášek měl taky trochu průjmík, tak jsem hned udělala rejžák a bylo po ní během jednoho odpoledne :grinning: . Aspoň něco.
Teploty už nemá od nedělního rána, tak super!!! Ale jak Dr říkala, zarudlo v krku má, tak uvidíme co se najde-nenajde ve výtěrech. Taky jsme ho včera zvážili a trochu zhubnul :cry: . On nějak nechtěl papat a spíš jen mlíčko, tak asi tím. Protože je jak čamrda a pořád nahoru, dolu, a furt někde stojí a přechytává se-chodí do strany kolem něčeho. Ještě si pořádně nenabil, tak má odvahu a kolikrát se chce pustit úplně. Strhnul na sebe keramickou pokladničku nadupanou 20kama, těžkou, jak kr.... Jsem u něj zrovna chvilku nebyla. Jsem si to vyčítala :angry: , že jsem jí tam nechala. Ale myslela jsem, že na ní nedosáhne. Byla tak metr vysoko. No a on jí nějak strhnul :frowning2: .
Sluní a co fotky? Už hořim nedočkavostí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
15. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Tak a odpovím na co jsem ještě chtěla a vždy zapoměla :grinning: :wink: .
Dům snů. Pořád na ně myslím, jak se zabydlují a musí to být super :dizzy_face: . A škoda, že víc neukazovali dědka, jak se kysele tváří :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Pak Vánoce. My budeme na štědrý den u tchýňky jako každý rok a 25. jedeme k našim na oběd a tam bude i ségra s rodinou. Pak se vrátíme ke tchýňce a tam zas bude švagruše s manželem. Asi tam ještě přespíme. Uděláme procházku, naobědváme a půjdem domu. Trochu mě mrzí, že tchýňka nemá naší telku. To by bylo pokoukáníčko na pohádky :dizzy_face: . Ale hlavně, že budeme všichni spolu :wink: .
K véče bude kapřík, řízečky a k obědu králík :slight_smile:
Tak a už zas nevim :sweat_smile: .
Sis prosím tě, já si vzpoměla dneska na tu šálu :fearful: .
15. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Tak jsem myslela, že se mi otevřou ty co jsem vybrala, ale tak se můžem juknout.
Chalupa Honza, Almi,Svoboda,Penzion a to je dost zajímavé. Kuchyňka na všech pokojích :grinning: ???? A zahrada veliká. Jen jsem ještě chtěla dětské hřiště u penzionu, ale to nějak nikde nemůžu najít :confused: .
15. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
Myky - juknu n aodkaz íky.... viděla jsi fotečky ??? nebo nešly otevřít???

fotky jdu skenovat... snad to půjde :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Sluní jednu a v ní je spousta malých? To jsme skoukli, ale nejde nám to zvětšit, tak není moc vidět co je na těch malých :cry: . A žádný další dvě tam nejsou. Jsem myslela, že je teprv vložíš.
15. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
tazatím mám nascenované 2 fo tky...

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Naskenovane_15.12.2009/
15. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Sluní krásný :grinning: . Až je mi líto, že jsme nešli už na vánoční focení do ateliéru. Koneckonců první Vánoce, že? Mě to mrzí :cry: . A to je synovec s holkama? Niki už je veliká slečna.
Mě už je denska zase hůř. Jako nevim co to máme za prevíta bacila!
A dneska jsem slyšela super hororový příběh porodu. Jako snad mít druhý ditě ani nebudu :cry: .
15. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Mikulas_2009/

nový album na ra jčeti B lani svátek :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.