• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
copak ti je prosím tě?????

jj je to synovec,, jako náš vlastní,,, ségra má naše děti taky pomalu za vlastní....

a co ten příběh porodu???? ach jo. je to hrůza když děti přichází na svět s t akovu "hrůzou"... já jsem tak vděčná za to, jak se mi obě narodili... i když jsem si myslela v tu chvíli že umřu.... ale vím, že jsem měla krásný porody oba dva..
15. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
tyhýnka je Myky säma???? no my míváme pstruha + salá t + Niki ří zky a b rambor, ale le tos se na psruha už vykašlem...čuchli jsme k amurovi a to je masíčko... ž anet ho baští jak zjednaná a i Nikče chutn al a to už je co říct.. takže amur + br. salát. + brambory holkám.. + i řízky udělám.. :wink:
15. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jj sluní už je sama. Ale má se fajn. Je hodně akční a super soběstačná. Ona je takovek živel a mě max. uznává. Jen občas mě vytáčí některýma zbytečnýma starostma co jí zajímaj. No ale to je s dobou :wink: .
Mám hroznej kašel a dneska jsem lítala po obchoďáku a nakupoívala dárky pro Myšáčka a jsem jak zmlácená. Tak nakoupeno ale mám, že? :grinning: . Ještě něco mám v merku, ale to už jsem nestihla :sweat_smile: . Ale když nebude, tak se nic neděje. Jsem spokojená a Myšák doufám bude taky.
Hele porod kámošky mojí ségry. Totál katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Na monitoru jí prdla voda-zelená. Poslali jí na UZ a že vypíše Dr zatím papíry k porodu. No a na UZ už netlouklo srdíčko. Tak prej běželi 50m na sál a normálně se drž! Řekli jí, že musí rychle dítě vyndat a nestihnou dát anestezii! Tak že jí prý přidusí do omdlení. Oblečenou, jak byla jí šupli na stul, stáhli gatě polili sklenicí desinfekce, doktor jí chytil pod krkem a přiškrtil tepny. Holka omdlela a oni kuchli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................. Normálně zaživa. Už teda jí napichovali anestezii a tak, ale jako měla kliku na doktora, co to uměl. No a pro dítě už prý jeli z kliniky dětí a dorostu, kde mají novou metodu a přístroj. Dítě 20min. resuscitovali a připojili na ten přístroj. 72h jí to prý podchlazovalo a holčička prý je dobrá. Jsou jí 2 měsíce. Nevědí co to tedy nechá za následky, ale zatím vypadá prý dobře. Holky to považuju za zázrak. Co dneska doktoři dokážou. Ale ta holka si zkusila. Smekám, že jí nešiblo. A podotýkám, že měla super těhu. Bez komplikací. A bylo to prý tím, že se holka mrskala a udělala si regulérní uzel na pupeční šňůře. Tak ji mačkám palce. Holčina je bojovnice :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
ježiš.. taky držíme p alečky.. moc moc.. určo budo OK když mají tak š ikovnou mamču :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
holky.. tak pomažu chrupat..,. tom tu zase přestavoval... ale asi oprávněně,,,, b ar tu s lednicí zaniká. takže sp íž přijde pryč, místo ní lednic e,..... zítra začn u vyklíz e t.. :wink:
15. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahojky, zase jen na skok :slight_smile: . Lůca chvíli chrupe na chodbě.

sluni, krásné fotky, moc hezké, Nikča už je slečna..., tak to letí, za chvíli si přivede kluka :sweat_smile: ... . fakt s tou slunečnicí super fotka. Žanetka dostala tolik bobíků či co to je :grinning: ????

Myky, super, ještě nějaký takový příběh o špatném porodu a už si to rozmyslím úplně. Ikdyž si špatný porod už vůbec nepřipouštím, určitě po druhé to bude raz dva. Spíš stále ještě rozmýšlím kdy a jestli do toho ještě jít..., rozum říká NE, srdce Ano.., co mám teda poslechnout :sweat_smile: ???

Jo, také už máme fotky z aťasu i z potápění. Z potápění se moc povedli, jen já tam vypadám jak z hororu, v životě jsem se nepotápěla a už vůbec neé s otevřenýma očima :sweat_smile: , ale co bych pro Lůcu neudělala :grinning: . Až bude chvíle určitě dám do alba, zatím to nehrozí :slight_smile: .

Sisa asi jen maká, proto se tu neukáže, to bude mít doma jak ze škatulky, a ještě napečeno..., no můžu jen závidět :slight_smile: .

Mějte se,pa

Díky za přání Lucince. :wink:
16. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj, jdu pozdravit. Holky mě to zase skolilo :cry: . Už mám zas od včerejší noci 39°C. Ta doktorka co k ní chci přejít od svojí stále není, tak zítra jdu k jiný a řeknu j, že s tamtou jsem domluvená a jestli mě jen vyšetří. Chci se zeptat na tu čuňárnu, co tu řádí. Jako tohle jsem dlouho nezažila! Vždycky jsem všechno přitáhla spíš z práce, ale tohle fakt nechápu?!
A dneska se tu byl ptát takový mladý policista, zda jsem něco neviděla? Že prý včera vykradli u nás před domem auto. To v něm museli mít něco hodně drahého, když to ověřují policajti. Jako parkují tady samá dražší auta (bez houkacího alarmu) a nějaký starší manželé si pořídili Felicii a maj na ní alarm, který jim blbne. Pořád nám parkují pod okny. Už jsem minule myslela, že otevřu okno a řeknu jim, jestli ten alarm nedaj pryč, že jim příště bude mít proč houkat. Hodim jim na tu plechárnu cihlu! :angry: Nemám nic proti Feliciím, ale už je to běžný auto, který by tady rozhodně nikdo nekradl. A kdyby jim bral něco z něj, tak oni vživotě ¨čórkaře neviděj. Bo jim auto houká 5minut, než ho vypnou :angry: .
Ufff jsem se tu vykecala :grinning: .
Myšák je na pařbě, tak snad zvládne v noci mrňouse, bo já docela chcípám. Jsem tu na něj hrála celkem pohodičku a myslela jsem, že zdechnu hned, jak odešel.
Tak dobrou a Dagi máme to podobně s tím miminkem. A na fotečky se mooooc těšíme. :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
ahojík zdravíme,,
teda Jitulko... tak at se z toho brzo dostaneš, at jsi asp on pod stromeček fit.... a co včera Myšák???v jakým stavu dorazil?:::: :grinning:D

Niki včera přišla s novinkou - dostali řidit. volno , tudíž zítra jdou naposledy , mají besídku a dávají si dárečky, jsem si vzpoměla uplně na svoje mládí.....

tak dneska jsem měla dostat MS a nic, většinou to mívám na den přesně, mám to spočítané když bych to měla na den přesně tak mi to v květnu skončí těsně před odletem... jestli tam b ude pár dní zpoždění tak bych to měla dostat u moře... což si teda nedovedu představit.. ach jo.. co s tím nevíte?????

my už máme tky napečeno, teda letos jsem mamče moc nepomohla.... uklizeno už taky mám, jen o víkendu tom ještě přestěhuje zpět tu lednici a zprovozní světla nad barem... stromek budem zdobit asi den předem večer.... se nějak těším jak malý dítě :grinning: :grinning:

Dagi a Sis - moc se těším na fotečky,,, šup sem s nima prosím

jo koukali jste včera na Přešlapy??? krásnýýýý to bylo, už to stahuju, už mám 7 dílů :wink:
17. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj,
tak chřipule v plném proudu. Myšákmusel přijít z práce a zítra bude doma, bo já se nejsem schopná starat o Miklíčka :cry: . A Míša si užil večírek báječně-prý :grinning: . Přišel ok o půlnoci.
Natu MS si můžeš nechat píchnout injekci na odložení, nebo jsou prášky. Tak nezoufej.
Jj, taky se moc těším na fotečky. Snad Sisu neskácela taky ta chřipka? Taky říkala o horečce.
17. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu nějak dlouho nebyla. Mám pořád chřipajznu, vůbec se mi to nelepší, už jsem vyřízená, jako Myky. Jenže mě manža nějak nepomáhá. :frowning2:

Ale mám uklizeno a napečeno 12 druhů cukroví, tak jen převlíknu postele a je to.

myky, bambulkovou přízi už v KIK nemají, jen vě švadlence klubíčko skoro za 300,-

Sluni krásný fotky, ta s tou slunečnicí nemá chybu. Dej jich tam víc a taky z tý přestavby.
Už nevím, na co reagovat, jo Jindra má taky volno, ale pěkně kašle, to budou Vánoce.

jo a Myky, jak jsi tu psala o tom porodu, tak se mi pak zdálo, že rodím třetí dítě císařem.

Dnes sem dostala ty fotky z atelieru, je jich šedesát na cd+ jedna zapaspartovaná a tři v puketce. Dala jsem je na rajče : http://pufina.rajce.idnes.cz/FOTO_ATELIER_11-2009/

Jen tam nějaký chybí, tak jí jdu psát co s tím.
18. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
aojík teda tto je kr ása.... my máme toma v hospo,.. chtěl jít tak jsme i dali po žehnán í, ale docela mě to nasralo.... ach jo....

S is fo to su uuper.. f aktkrása. .. tu přestavbu s nad brzo dám . dn eska jsme přešoupli zpět l ednici.. .
18. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
hoj, taky mám drahou polovičku v hospodě. Jako tradičně, každej pátek. :unamused:
18. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj,tak já zas nevím heslo a nebo to špatně píšu. Hoďte mi ho někdo do IP prosím :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jooo a přejeme Adélce všechnonejlepšík 15ti měsíčninám :grinning: .
18. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak už to mám. A krááááása. Fotečky se povedli :grinning: .
A co Dagi? Kdyse pochlubí?
Holky jsem fakt ráda, že je Myšák doma a pomáhá. Ale začalo mu taky být zle, tak marodi budeme asi všichni.
18. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Myky, díky. :slight_smile: Ani jsem si nevšimla, že jí je už 15 měs. :sunglasses: Jsem to ale matka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes mě tak vytočila tchýně, až jsem z toho řvala. Dala mi prachy, abych něco od ní koupila dětem k Vánocům. Tak jsem každýmu koupila za půlku oblečení a za druhou hračky. Pro Adél mám všechno a pro Jindru mi chybí ještě dvě trička. Ty mám objednaný, ale ta paní se nějak neozývá, nejde sehnat. no a tchýně mi dnes říká, kdy jako bude to oblečení, tak jí říkám, že má ještě do příštího týdne čas a když to nebude, že koupím něco jinýho. A ona prej, že kde ? Jako v Rakovníku ?Tak jí říkám, že jí teda dám něco, co máme my pro Jindru pod stromek. A ona mi řekla, že si myslela, že koupím každýmu jednu věc, nějakou pořádnou. No holt, aby každej viděl, jak se plácla přes kapsu. Tak sem jí řekla, že si myslím, že děti jsou radši, když mají pod stromkem víc věcí, než jen jednu a že ať si to příště koupí sama. Tak prej jo, že si to koupí sama. Hlavně že než jsem ty věci koupila, tak sem jí řekla, co mám v plánu a to odsouhlasila. Tak fakt, pro dobrotu na žebrotu. A to jsem jí minulej víkend dělala vánoční snop, ještě s horečkou. :angry:
Tak jsem se vykecala a je mi líp.
Zítra musím vyrazit do města, jestli mi někde udělají velký fotky. Taky je to tak na poslední chvíli, chtěli jsme dát ty fotky zarámovat a rozdat pod stromek.
18. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
A včera měl Jindra ve škole besídku a dnes si nesli děti do školy cukroví a nadšělovali si dárky. Mají ve třídě jedli od nás, sami si jí ozdobili.
18. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj,
Sis, tak jak Ti je? Jako nás skolila chřipule snad všechny. A hnusná :angry: . Tchýně a dárky no coment. Ale kámoška má to samé, tak je to asi běžný. Mě trochu děsí švagrová. K svátku dala Mikuláškovi to, co už jsme pro něj měli. A smolíček, protože účet nemá. Takže dvakrát máme sadu obrázků a diář. No nic. Ale ona dělá tajnosti i s Vánocema a nevim proč mám nějakej divnej pocit. Jako úplně se bojim, co z toho bude. Mě docela štve, protože ona nikdy neřekne ani co koupila Michalovi, když se jí ptám. Abych např nekoupila to samé. Neřekne prostě a na tohle jsem se jí ani neptala. Tak doufám, že mě neklepne. Ona děti nemá a nepochopí, že takhle to nefunguje. Doufám, že tohle zmákneme do doby, než bude mít Mikulášek z Vánoc rozum.
Mu dá odstrkovadlo a já omdlim :sweat_smile: .
A co Sluní a Dagi????
Co asi Hanulka? Jakpak se mají s dvojčátkama :dizzy_face: ?
Jdeme koukat na Roboty :grinning: .
Tak hezký večer.
19. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj Myky, no je mi pořád stejně, nejhorší je, že se mi hrozně špatně dýchá a buší mi srdce. Tak pořád čekám, až se to zlepší. Přinejhorším budem prskat u stromečku. A vy taky co ?
S tou švagrovou je to děs, u nás tohle dělá tchán. :slight_smile:
Ale dárky si nadělíte nejdřív spolu ne ? Tak pak jí řekni, že smůla, že to už máte, když se trefí do stejného. I když vy asi jedete nadělovat ke tchýni ?

Dnes jsme tu měli adventní akci, koncert před kostelem a stánky atd. Teda těm muzikantům jsem nezáviděla hraní při 15 °C. PAk byl ještě další koncert v kostele. Tam jsem nebyla, to mě naštval Jindra, nakráčel si do kostela a já zůstala venku s kočárem a čajem, takže jsem nebyla schopná se do toho kostela dostat. Tak jsem šla k našim a večer jsem dostala tulupány, i když asi jen tak, než na omluvu.

Včera jak jsem psala o tý paní, co nemůžu sehnat a tý objednávce a těch tričkách od tchýně, tak dnes se ta paní ozvala a mám všechno, kromě punčocháčů pro Adél a těch dvou triček pro JIndru, co měly být od tchýně. Tak to se povedlo.
19. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
zdravime, hlavně dnešní oslavenkyni - takže Dášo, přejem vše nej.............. hezky si to užij :wink:

my chtěli jít dneska s holkama na kopec, ale máme tu pořád minus dvanáct, takže to odložíme... fuj to je kosa :grinning:

musím mazat, snad se stavím večer .... a držíme palečky šmajdovi - chodur nesmí vyhrát :grinning:
20. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj, taky gratulace Dáši, vše nej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A my fandíme Chodúrovi, Šmejda nesmí vyhrát. :grinning:
20. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky, koukám, jaké máte caripetie s dárkama :sweat_smile: . Jsem teď přišla z města, smrzla jak sobolí hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale něco jsem sehnala. Manža s Lůcou je u tchánovců. Sehnala jsem zbytek dárku, ještě něco zítra a snad to bude OK. Ale určitě je lepší mít vše s předstihem, jak to dělá sluni.
Zítra jsem objednaná ke kadeř., chtěla bych nějakou změnu,asi kratší mikádo u konců lehce prostříhané...., asi neporadíte zda do toho mám jít :sweat_smile:...

Děkuji za přání k svátku.

Mějte se, a marodi se rychle uzdravte.
Snad se do vánoc ještě ukážu :grinning: :grinning: .

Pěkný den.

PS:Sis, ty fotky nemají chybu, tolik fotek a tak levně..., fakt moc moc moc krásné.
20. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Sis, je u jedliček normální, že mají téměř holý kmen????
20. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Jj Dagi, ty klasické Douglasky mají jen sem tam jehličku. Ty pěstované husté jsou asi víc obalené jehličím, ale to je možná tím, že jsou mnohem hustčí, mají víc větví.

Díky za chválu fotek. Chybí jich hodně v červených šatičkách, prý se nepovedly, že se ADÉL MOC MRSKALA. je to škoda., ale co nadělám.

S těmi vlasy nevím, mít takové jako ty, asi bych si je nechala dlouhé, slušet ti bude i mikádo. jde jen o to, jak ti to víc vahovuje kvůli péči a úpravě.
20. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Tady je naše loňská jedlička, vypěstovaná v Lubný a má holý kmen, je to vidět : http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2443037
20. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Nám totiž kámoš dovezl jedličku (letos jsme ji chtěli kvůli menšímu opadávání, jinak jsme mívali smrček), a měla holý kmen, jsem na to koukala jak blbá :grinning: , ale nic jsem mu neřekla, abych ho neurazila, takže to je vlastně v pořádku :dizzy_face: .
S těma pačesama teda nevím... :sweat_smile: :sweat_smile:
20. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj,ani vás nečtu. To později :wink: . Jsem zdechlá.
Teď jdeme popřát Dáše vše nej, nej k dnešnímu svátku. Hodně štěstíčka, lásky a hlavně zdravíčka přejeme JMM :grinning:
20. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
juj jedlička..a voní??? my právě berem stř. smrček kvůli vůni....

Myky - ach jo .. tak sat jsi brzo fit.....

ted tu byl kámoš - dovezl 3 pstruhy... on je fakt k nezaplacení :grinning: :grinning: kjámoš s velkým K.. opravdu

Dagi - ta ky nevím s těma vlasama... to co máš ti moc sluší... asi bych nešla být tebou do mikáda...

já měla jet v pátek - ale odřekla jsem to,,, hrozný silnice, se mi nechtělo jet večer tak budu na ježiška jak můra :angry: :angry:
20. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Prestavba_kuchyn_obyvak_-_2009/#album

tak pár foteček nových... další budou pak z vánoc..

Dagi - taky už sem sakra :grinning: hod foto z plavča + atelirér... díky předem :wink:
20. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Tak nakukuju.
Sis jj, je to hrozný s maroděním, když se to nejmíň hodí. Já už lustrovala tu prasečí chřipku a stejně jí léčej jako tu normální, tak čajujeme. Pod stromkem budu chrmlat ale 100% :cry:.
Sluní děkujem. Dlouho jsem takhle nepadla, tak třeba mám vybráno na 10let dopředu :grinning:. Doma to máte super :dizzy_face:. Jste šikulové.
Ad kadeřník. Já měla jít těsně před omaroděním, tak taky budu neupravená na ježucha :cry: . Dagi, klíďo bych vlasy obnovila :grinning: , ale asi až po Vánocích. Nikdy nevíš, jak to dopadne a aby jsi pak nebyla naštvaná :wink: . Já takhle furt bláznim. Ustříhnu a pak zas zatoužim po dlouhých :grinning: .
Stromek budeme mít hnusnej, omšelej u tchýňky, ale jí příjde nádhernej.Když jsem jí řekla, že bych chtěla kvůli Mikuláškovi živej stromek aspoň na první Vánoce, tak mi řekla, ať si ho dáme domu, že ten její stačí. No blbost! Jako když jsem chtěla hlavně kvůli štědrému dnu živej a když doma vlastně nebudem, tak přeci nebudu kupovat živej strom :angry: ?! Docela mě začínaj letošní Vánoce stresovat a štvát, že to je v režiji někoho jiného. Moje první dítě, jediný a mě se už teď spousta věcí nelíbí :frowning2: . A jak to bude? 23.12. ráno odjíždíme ke tchýňce. 24.12. jsme celý den u tchýňky. 25.12. oběd u našich + odpoledne u tchýňky se švagruší a večer návrat domu.
No nemám náladu, tak se omlouvám za depkování :sweat_smile: .
A fandíme Chodůrovi :grinning: :wink: .
20. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.