• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Sluníííí, tak to je bomba, Žanďa je hotová modelka, a i novou televizi umí zapojit, nebo to je ta stará :grinning: :grinning: . Vesta nemá chybu, ouplná rakušačka :grinning: .
No je fakt, že je více holčiček, i u nás v okolí, není na škodu mít předem domluveného ženicha :grinning:...

Miky teda je dlouhán, však má být pokom :slight_smile: . Pěkné fotečky se sedátkem....
Myky, já beru klidně i Havl. Brod, aspoň to budu mít blíž na Bobrovou :grinning: :grinning: . A jaká je praxe v ústavu, si to nedovedu představit... :unamused:
1. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Dagi - jaká modelka.. jako z f o t ek????? no a kab ely ji jdou no, ,, a je to stará telka ale. nov á p řije snad zítra RAK KUŠANKA.... nedělejte si ze mě s r andu holky.. neb o vám ukáž u za rok u m oře... :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Sluní, však vy nejste vůbec špatná partie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Žanetka bude super baba, tak tě beru za slovo. Ale bydlet budou v Praze, bo já jsem stejskáček :grinning: :wink:.
Dagi, jak bych to řekla. Nejlepší byla keramická dílna. Tam to bylo celkem faj. Jsme s blázníčkama patlali keramiku, objímali jsme se s nima, bo oni se rádi mazlí. Ale to ostatní od pitevny :stuck_out_tongue_closed_eyes: , až po odd., kde máš dveře a v nich okno z plexiskla a musíš dávat bacha, napřed kouknout a pak jít a postele no brrrr.... :cry: . Hlavně, když tě napadnou musíš záda ke zdi a nedostat se do kouta. Taky dávat léky. To je mazec. Oni mají takový vychytávky, jak se tomu vyhnout :grinning:. V areálu chodí blázni, kteří nepotřebují ostrahu, takže chlípné řeči a bláznivé chování na denním pořádku. Fakt obdivuju sestry, které tam pracují. V poslední práci jsme měli taky jednoho, co bral léky a byl klid a když je nevzal (respektive oblafnul a nespolknul), tak to byl supermazec :sweat_smile: !
A jak se ptáte na to zlato :sweat_smile: , tak tam chtěla mamča. Ale já vííííím, že brzy bude i u nás doma. Já sice řekla, že ať všechny dárky vrátí, ale dostala jsem kouř, že teda ani náhodou :sweat_smile: ! No teď už měla moje mamča asi dost kruté bolesti :grinning: . Sice bílé zlato vypadá jako stříbro, ale to se mi líbí. Já do práce měla spešl všechno. Nechci přenést žádnýho bacila. Tj. hodinky, šperky, oblečení a všechno do práce pracovní ve skříňce a domů v domácím :sweat_smile: . No dobrej magor, že?
1. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
Holky, všem vám přejeme dobrou noc a krásné sny :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
teda vy kecalky, to jsem se zasmála. :grinning:

Sluni, až pojedete do Prahy, vem tu vestu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sakryš, Žanet nám vyfoukla ženicha, bude to bidlo, potřebovali by jsme nějakýho velkýho a to Mikšík bude. :slight_smile:

Dagi, no je špatnej, ale drží se. Ona má v sobotu přijet a bude rozhovor. mám obavy, že se dají zase dohromady. Musím přiznat, že bych byla radši, kdyby ne a našel si nějakou lepší holku. Nezaslouží si to, co mu prováděla.

Takže jdu plavat do vany a do hajan.
1. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz
Nazdárek Bobřice,
Sluni, k moři snad vestu nepotáhneš, né?! :grinning: Se mi stejně nechce věřit, že to společné moře dopadne....

Sis, nám Žanet také vyfoukla ženicha, ale počkej, Jíťa bude mít dvojčátka též kluky, sice budou trochu mladší, ale to neva, né :grinning: ?!

Myky, já co mám Lůcu, tak jsem alergická na kašlající, smrkající... děti, lidi... bych i střílela. Ale sama jsem do práce chodila též nachřápaná jak blázen :sweat_smile: ...

Lůca ty zuby teda prožívá, vždy ji chytne na pár vteřin takový histerák..., ale už je skoro venku, potvůrka :unamused: .

Sis, švára by ji vzal zpatky :unamused: ????? Kolik mu vůbec je let???

Tak se mějte, pa
2. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj Dagi,

jasně, počkáme si na dvojčátka od myky. :grinning:

S tou rýmou je to u mě taky tak. teď má bohužel Adél rýmu jako blázen, dnes od rána. Sotva dýchá a i pokašlává, tak jsme dnes doma a měřím teplotku. A už dokonce dnes podruhé spí, to se už dlouho nestalo.

švárovi je 28, to víš, byli spolu 5 let, to se těžko jen tak zapomíná.

Taky nevěřím, že se sejdem u moře. včera jsem řekla manžovi o tom setkání v Praze a hned hučel, že si tam pojedu sama. to nechápu, byl na Bobrový, líbilo se mu to a teď zase blbne. S tímhle mě štve, pořád se musí nechávat přemlouvat. :unamused:
2. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Hm, tak já teda v to společný moře věřím :grinning: :grinning: - se už těšíme

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=59650&user=41945

pro inspiraci - CHiw ANetce se určitě líběj baf baf,,, tak můžeš robit :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
2. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/recepty.php?id=32
ježiš to jsou fakt umělci :grinning: :grinning:

a ještě jeden odka z --- pros ím Myky asi hlavně, nev iděla jsi je někde v Praze v obc hodě??? nebo nějaké podobné??? Z ratanu hlavně

http://img18.imageshack.us/i/sf8190tri1.jpg/

díky
2. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,
si zamlouvejte ženichy :grinning: . Nakonec ho nebude chtít ani jedna a budeme čučet :grinning: :wink: . Dvojky si nedělejte prču :sweat_smile: . Neříkám, že bych je nechtěla, ale nedokážu si to představit. Navíc se bojím předčasného porodu, který u dvojčátek je asi normální.
Ha, ha, nakonec je bude mít Dagi a mi budeme mít holčičku :grinning: .
Dagi, jak to vlastně vypadá s tím bytem ve vedlejším vchodě? To by jste měli od kdy?
Sis 28 je mlaďounkej a má život před sebou a navíc 2x do jedný řeky nevstoupíš. Holka si ho nebude vážit, tak ať má kluk rozum. No mu držim palce.
Sluní nádherný dortíky :dizzy_face:
Jdu večeřet, tak pak zas juknu.
2. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
a jinak jsem vlastně zapoměla uplně pozdravit :grinning: :grinning: ZDRAVÍM DÁMY...

a hola hola.. telka je doma.....a nestála ani 15 tis
2. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Sluní ta je krásná. Neviděla jsem jí, ale je tu jeden obchůdek, kde mají podobné věcičky, tak tam v týdnu juknu.
2. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Myky--- moc moc díky, takové 2 bych chtěla od ježucha :grinning: :grinning: na netu ji mají za 1290 - což jsem s cenou spokojená, ale docela bych j iráda viděla na živ o.... ještě jednou díky
2. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
2. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Jo a telka super :grinning: . Je dobře, že už jí máte.
2. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
jj te lka se zítra zprovozní, snad Tom udělá o víkendu i tu poličku pod ní... tak pak nafotím :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak jsem zase tu. Sis, tak to je švára fakt mlaďoch..., si určitě nějakou babu najde.

Sluni, jsem nejdřív myslela, že ten psík je ze špaget :grinning: . Ale ta jednička s růžičkama nemá chybu...., asi spíš dortík někomu zadám, nebudu už mučit manžu. :sweat_smile:

Myky, já nebudu mít dvojčata, to vím :slight_smile:. Mě věštkyně před 10 lety předpovězela dvě děti :grinning: , no a jedno už mám... :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3355435&vReferer=%2Fbazar%2Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D393227

Co říkáte na tuhle bundu??
Lůca se dneska normálně skoro postavila, když lezla po taťkovi, a když se opírá o takovou kostku, tak se také snaží...., krásně si klekne, a i to sedání se zlepšuje..., šikulka. Něco jsem nafotila, tak až bude čas, dám do alba.
2. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj, tak jsem tu. Měli jsme tu dvě návštěvy. Šváru a jeho a manžovu sestřenku. Tak se nakonec rozešli a mám radost, ona ho prý podvedla víckrát a ještě se mu smála do očí, že je to tvrzení proti tvrzení.
No a jejich sestřenka nám oznámila, že se taky rozvádí a to mají tři děti. Takže tu nebylo moc veselo.

Sluni, dej fotečku nový tv u vás doma. :slight_smile:

Ta první židle, stopro majív Ikee. Mají i normální s tímhle výpletem.
2. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Sis no ty jsi informovaná. V Ikee jsem už nebyla ani nepamatuju :slight_smile: . A asi ani nebudu, bo manža mě tam neveme :grinning: . Hele a co ten Jindra. To tě takhle napíná, jo? To je zlobidlo. Hele a rozchody, rozvody nejsou veselá věc, ale brzy příjdou nové začátky a to si to pak vynahradíte :wink: . Ale asi to teď bylo trochu depresivní :cry:.
Dagi jj, bundička super. Líbí :dizzy_face:. Taková pěkná žabička :wink:
2. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jé, já si vůbec nevšimla toho příspěvku od dagi. Bundička je krásná, taky máme zelenou.

Myky, koukala jsem jim teď na stránky a není tam, ale snad se to ještě prodává. Já teď přemlouvám manžu, aby jsme jeli v neděli na Zličín a do Hornbachu, tak nevím. navíc Adél je marod.
2. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
já právě koukala na stránky ikea ji nemá a nenašla jsem ji ani jinde.. sconto, asko...

jj přesn ě tak, b ude jin á slečna ... přeju mu to...

taky se divím Sis - co JIndra blbne.. .je spole čenskej mi přijde...

a Dag... já bych s bundičkou te da osobně ještě počkala... .ale cjasný, názor co názor....

jasný , fotku tv dodám :grinning:

myky -ty ta ky vidíš to moře nereá lný?? :frowning2:
2. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Sluní, já ho vidím reálnýýýýý. Jako my pokud budou penízky a halvně dle dalších věcí a to víš o čem mluvím :cry: , tak jedem. S tím už tak trochu počítáme. Se i těším.
Však já Jindříška prokoukla. Je to supr chlap a bavič a dobře se s ním povídá a to se všema našima mužskýma. Jsem až byla překvapená, jak jsme se krásně shodli. On prostě jen chce, aby za nim ženuška běhala a házela kukuče a kdo ví co ještě :grinning: :wink: .
Jo a holky, vám povim trapas a to jsem si ho chtěla nechat pro sebe :cry: . Včera jsem byla u svého Dr se štítnou žlázou a on si asi myslel, že jsem těhotná :cry: . Jako jak mám dát ten pupek dolu :cry: . Prsa zvadlý, pneu kolem dokola. No já musím znova otěhu, ať to na to můžu házet :grinning: :wink: . Mě nejde už ani tak o kg, ale o formování postavy a to mi prostě nejde.
Sis nákupy na baráček, že? To by mě taky bavilo. Ale všude jo mooooc lidu.
2. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Myky, on po mě zrovna chce "kdoví co ještě" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a až mu dám přečíst co píšeš, tak určitě pojede. :grinning: S tím pupkem to mám taky, včera jsem šla s Adél na procházku a měla jsem fleecovou mikinu a v tý mám teda pupek a potkala jsem jednu babku místní a ona hned, že takhle brzy už budeme mít další. :grinning: Anebo, jednou jsme se byli podívat za jedním pánem na cvičáku a to jsem nebyla těhu, malýmu mohly být tak 4 roky a on na mě prej kdy to čekáme, že už je to vidět. To by jsem se nejradši propadla a to jsem měla o 6 kg míň než teď.
2. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
co kecáte Myky + SIs.... bože těhul vypadaj jinak.... Myky -ty ted z hub nutá fakt nevypadá že máš nějak bříško a SIs.. tys neměla žádný už na BObrovce sím tě.... no jo ale cháu vás ,,,, já mám taky mindrák, (pupek, prdel, stehna) , at si říká kdo chce co chce, já to ta m vidím,,, po třebuju nový rifle, a jak si jaký koliv z kusím, mám v tom stehna a prdel jak valach

Myky - penízky budou.. my nebudem,,, i když my ted na tv brali prachy z "turecka" :angry: :angry: , ale snad ještě naškrobíme.... a s chorv. fakt počítáme.... u vás to bude OK, ,takže jedem už 2 rodinky... další se přidaj -... se fsa ď :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Sluni, ty vypadáš, že jsi ani nerodila sím tě, chci mít tvoje stehna i pupek a prdel. :grinning:

A já chci taky jet, nevím, nevím, co budu muset uděla, aby jsme jeli.
2. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to nechtěj s ím ě... ty ´dolíky, strie, hn us -- f uj

pojedete. uvidíš, fakt - věř m i :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
jo dneska žanet udělala sama asi 10 kr oků... se nám nějak rozjíždí holka :grinning: :grinning:

taky tu byla kámoška... prodala jsem ji veškerý věci od narození + vaničku + kolotoč atd.... jsem ráda, jsem se t oho zbavila.... a další věci - autosedčka + věci modrý na kluka si vezme jiná kámoška.... tak jsem fakt ráda, nějak mám ted uklízecí mánii, nechci doma žádný "krámy" a zbytečnosti už... :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Já chci taky Sluní postavu :frowning2: . Já fakt holky nezhubla. To jen tak vypadá na fotkách a koupila jsem si dvoje džíny a ty jsou taky super a zeštíhlujou opticky.
Sis, no koukej se natřásat a pojedete :grinning: :wink: .
Sluní jasnačka. Se přidaj na 100% :grinning: .
Jdu volat mamince a pak hajají, tak brou noc :grinning: . Před třiceti rokama se tetelila, že mě vyšplouchla do světa :grinning: . A chudák rodila na Bulovce, jako já Mikšíčka :sweat_smile: .
2. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.