• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahojky,
Myky, co já bych dala za umělý stromek..., ale manža za boha nechtěl, někdy je tvrdohlavý jak beran :angry: . Teď mají krásné umělky, ani to skoro není poznat.
Také nemám dvakrát radost z letošních vánoc, tchánovci jsou uraženi, že budeme u nich, koukaj se na mě skrz prsty, já bych v tom problém neviděla být s nima, ale tchán má vždycky nějaký výstupy, je dost agresivně arogantní (nebezpečná kombinace :sweat_smile:) a kdo na to má mít na štědrý den náladu. Já určitě né. Ale už teď mě tluče srdce, až k nim půjdeme 25. na oběd...., bylo by blbý vyslat manžu s Lůcou samotné?????? :unamused:

S vlasama nevím, a to za hoďku jedu :confounded: .., asi nechám jen přistřihnout :sweat_smile: . Se s ním domuvím, je to chlap a jdu k němu poprvé :slight_smile:.

TAké máte drahé polovičky ještě v práci :frowning2: ??? Manža bude i zítra :unamused: .
21. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Dagi,tak co? Jak jsi dopadla u kadeřníka :dizzy_face: ?
Asi jsi chtěla napsat, že nejdete ke tchánovcům, že? 25.12. bych hrdě šla. To vydržíš a nesmíš se od manži odpojovat v tyhle dny. To je cesta do pekel. Jste manželé, tak to spolu zvládnete :wink: .
Já Vánoce miluju, ale letos vůbec nevim, jak to bude? A to mě nervuje. Asi, že chci, aby to měl Mikulášek a my s ním úžasný a nevim, jestli to dokážu v těch podmínkách :sweat_smile: .
21. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
tak sjem ted normoš napsala a odeslala a NIC ... ach jo

už nevím co jsem psala...

hlav ně k Myky... jak jsi psala... bych to takhle teda nechtěla.. taději bych zasedla doma s myšákem a mikšíčkem ke stolu klidně už v 16 hod ě pak šla ke stromečku... a pak jela ke tchýni... ale to hlavní bych chtěla mít doma.. jste už uplná rodina.. tak at má Mikšíček vánoce sp ojený s domovem..

my budem asi marod... začíná mít rýmu a je protivná... furt se budí.. ach jo :frowning2:

N iki je až do 23 u našich... tak jsme se žanet sami.. ta tka nám dorazí at 23,12, navečer - to jak se ptala Dagi.. a to i ozdobíme stromek.. máme živý.. už druhý rok. jinak jsme mív ali umělý.. ale máme umělý fakt super . jako živý.. ale chyběla n ám ta vůně .- jinak k večeři míváme pstruha + s alát. a Niki má řízek + brambory, a holky letos budou mít amura a my pstruha, že ho kámoš v čera dovezl, jinak bychom taky měli amura. :wink:
21. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dnes dodělala, dobalila a uklidila dárečky, uff.
Sluni, máte to doma moc pěkný, Tom je šikovnej. Ty trámy nemají chybu, mě by teda nenapadlo nic lepšího než sádrokarton. Tohle byl super nápad. :slight_smile:
Jinak mě zarazilo, že by neměla JEDLIČKA VONĚT ? :astonished: My jí měli loni a byl to nejvoňavější strom, letos máme zase, ale koupenou, tak jsem zvědavá. S tím stříbrňákem, to si asi dáš při zdobení, ten hrozně píchá ne ? Jinak přeju, ať je Žanet zdravá.

U mě nic novýho, furt se to nelepší, je to děs. Aspoň že Adél je lepší a |JIndra celkem taky.

Dagi, taky jsem zvědavá jak jsi dopadla u kadeřníka, tak se pochlub.
Jinak já bych teda nechtěla umělej stromek ani za nic.

Myky, tady souhlasím se Sluni s tím Štědrým dnem. Kupte si aspoň malej stromeček a udělejte si svůj večer klidně odpoledne už 22.12, hlavně ať si to užijete spolu jako rodina. Budeš víc v klidu a pak ti to u tchýně může být fuk.
21. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz
Jo a ještě mám hroznou radost, že Superstar vyhrál Martínek. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem dobalila dárečky. Zítra jede Myšák ke tchýňce dělat kapry a odveze tam část věcí + musí přezout na zimáky :sweat_smile: . Jsme trochu opozdilci :sweat_smile: .
S těma Vánocema u tchýňky jj. Ale ona nám hodně pomáhá, tak to beru tak, že zase tohle uděláme my pro ní. Přemýšlela jsem, že by byla u nás, ale to ona by neskousla. Ona musí všechno šéfovat, tak sklapnu a vem to čert. Hlavně, aby byl Mikulášek spokojenej.
Mrzí mě ten stromek a pár věciček, ale to musim skousnout. Příští rok ale bude jinak. To jsem si teď ujasnila. Protože nemůžu sebou tahat celej šatník a jestli mě Mikeš něčim upatlá, poprská, tak budu chodit špinavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pro něj beru nevim co všechno, aby byl v poho.
A stromek my máme umělej taky krásnej. Jsem tak nějak taktně navrhovala, že dáme aspoň ten náš. Ale ona si prostě myslí, jak má nádhernej stromeček. Ale dlabu na to. Hlavně, že budeme všichni spolu.
Si pamatuju, jak jsme vždycky měli živej stromek a stavěli jsme ho 24.12. ráno a zdobili se ségrou u pohádek. Dopoledne vždycky tímhle rychle uteklo. Pak jsme si dali lehký obídek a s našima všichni koukali na pohádky, nebo šli na procházku a pak jsme kolem 17h začli večeřet a po véče se máma vytratila a šla zvonit. Já už se táááák těším. Jednou to tak taky zavedu.
21. pro 2009 ve 23:48  • Odpověz
Ahojky,
Sis, pořád se to nelepší..., aby to nebyla ta sviňkochřipka :angry: ...a co na to mudr??? Už se to táhne docela dlouho né?!
Sluni, jj, to máš recht, teď nemám už vůbec výčitky svědomí, vánoce mají být pro malou spojeny s domovem.
Ale zase když má někdo dobrý vztahy s tchyní, tak to problém není, navíc když je sama. :astonished:. Jen by mě vadilo to pakování věcí, to nesnáším :sweat_smile:.

S kadeř. jsem spokojená, žádná razantní změna to není, ale zkrácené to mám na můj vkus dost. Však zase dorostou :slight_smile: .

Mějte se, pa
22. pro 2009 v 06:25  • Odpověz
autor
ahojík, jen v rychlsoti, za chvilku mažem ještě do JC....

Dagi - tak to je super, že máš novýho kadeřníka ajsi spokojená,,, no tak fotečky pak hodíš z vánoc vid.. abychom viděli.. a mě tak napadlo. .s vašima se vůbec nestýkáte?? Ani o vánocích....??

Myky - super, hlavně to chce pozitivní přístup,,, určto to bude OK.. jen bych fakt postavila aspon ten stromeček i doma a hezky si to užívala :wink:

děkuju za chválu bytečku. .vidit to Sis - sádroš nás vůbec nenapadnul.. a hlavně at jsi už fit...
22. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
22. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes jsem vygruntovala celej barák, zajela ještě nakoupit nějaký papání, udělala jsem nějakou další výzdobu a nakonec i ozdobila stromeček. Ten je tak dokonalej a hustej, že vypadá jako umělej, nějak si nemůžu zvyknout, ale voní. :slight_smile:
Už mám uvařené brambory na salát, letos jsem koupila ty Keřkovské rohlíčky, prý jsou výborný na salát a mám i vejce a mrkev uvařené, tak zítra jen udělám salátek a kromě normálního vaření mám pokoj.
Na štědrý den budeme mít k obědu vinnou klobásu a večer vepřové řízky, filé a salát.
25.12. jedem ke tchýni, bude svíčková, 26.12 budem na oběd u našich, bude nějaká kuřecí roláda a jden z těch dvou dnů jdem ještě na véču ke tchánovi, co bude k jídlu nevím.

Dagi, u dr jsem nebyla, není nějak čas. :sunglasses:

Sluni, pěkné přání, díky. :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
jéé Sís .. .až takhle už máš hotovo??? ?my stromek až zítra v ečer a salát taky zítra nbrambory uvařím až zítra ráno.... salát udělám navečer,,, ö¨pak na štedrý deb, chlebíčky, jednohubky,cukroví na tácy a slané dobrůtky a bude.. ještě zí tra musím vyžehlit ubrusy.. ani jsem nepsala. v JC otevřeli nový Kik.. a mám super ubrus.. ten šál... za 15 Kč :grinning: ale je hezoučký, a vymyslela jsem si i ozdob it lednici.. tak mám stř. samol. hvězdičky i na myčku mi to dalo.. a krása to je.. a i jsem si tak koupila tuničku černou.. taky moc hezká, vel. 34 - což jsem čuměla jak puk :grinning:

jo my k obědu míváme peciválky, peče je tchýne.... hele to ale když se cpete klobásou nevidíte prase ne? :grinning: :grinning: :grinning: niki už t olik let slibuje, že nebude od rána jíst.. .ale známe znám e :grinning: :grinning:

my druhý den jdem k našim na obídek - bude svíčková z polnáka , pak další den u ségry, a v neděli u sestřenky v Poděbradech - t akže mám s obídkama klídeček :grinning: :grinning:

stromeček máš kráááááásný... já ho teda mívám do barv y.. stříbrný... ale tyhle jak máš ty se mi moc líííííbíííííí.... holky.. hlavně fotte at pak hodíte fotečky jak se dětičky tvářili.... :wink: :wink:

naše žanet je fak t dílo... ale dělá další věci.. ukazuje Já....... a dělá čau... že třese rukou.. jako při přivítání např. fakt prča s ní :grinning: :grinning:

taky dík za přání.. super :wink:
22. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj Blani, taky pěkný nákupy. A stím jídlem jsi mu udělala chutě. Co to jsou peciválky ?
Jinak jako my a půst jo ? Od rána se jen cpeme. :grinning:
Stromek míváme klasiku, skleněné ozdoby a každá jiná. Nám se líbí, mě to připomíná dětství. Mám některý hodně starý, po máme i po babičkách. Jen na tý fotce to vypadá jinak, jsem zvědavá na foto ze štědrého dne.
Jinak jsem chtěla udělat nějaký vlastní scrapík a zjistila jsem, že jak jsem to dlouho nedělala, tak jsem to zapoměla a dlouho mi to trvalo, tak jsem to smazala. :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Včera jsem si byla vyzvednout ten balík s oblečením pro děti a je to krása. Jen škoda, že nesehnala všechno, ale i tak...

A jinak teda u nás nikde nemají kachnu, snad nějakou splaším mezi svátky, ať mám co péct na Nový rok.
22. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
hele přání je super... já scrap taky nic moc.. není čas...

peciválky jsou takový buchtičky jako s makovou náplní, polívají se siropem a my si na ně dáváme š lehačku ještě a i se strouhá tvrdý per ník.... je to fakt bašta.... no já je snaším od rána nežrat maso.. většinou vydžím , ale jen tak tak.. a niki se snaží nejíst vůbecv :grinning: :grinning: ale kde že :grinning:

nákupky fakt ok.... a v KIK na žanet co toho mají... se nemůžu dočkat po vánocích až tam zaví tám... ježiš jsem fakt hrozná :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
A úplně bych zapoměla na Adél, jak chodí kolem stromku a říká balón, na ty ozdoby, škube to stříbro, už se jí povedlo sejmout i jednu ozdobu a to jsem myslela, že nedosáhne. A když jí říkám, jestli se jí to líbí, tak přikyvuje a dělá ššššššš, jelikož je tam jedna ozdoba jako mašinka s vagónky a pořád chce, abych jí zvedala a mohla se sápat po ozdobách. :grinning:
22. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
juzj..... co už povídá????

naše zatím neeeeee.. pak Niki jako říká kolka.... jinak mama. , tata,,, baba na zvířátka...
22. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jo v Kik je toho hodně, ale je tam taky hodně lidí a úzký chodbičky, to nesnáším.

Dnes nás skoro na parkovišti nabořila baba v autě a když na ní Jindra asi třikrát zatroubil, aby zjistila, že jsme za ní a necouvala, tak se vyklonila něco držkovala, tak jsem jí to oplatila ..... :grinning:
22. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Adél říká, máma, tátA, DĚDĚ, BÁBA, BALÓN, brm - auto, šššš-mašinka, čičí je kočka, bác - to fakt řekne to C, a taky znakuje psa a už nevím. :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
jj parkoviště hrůza.... my to ustály v pohodě.. .ale byla jsem s mamčou, jak bych jela s tomem, tak vím, že by pyskoval.. kol ik tam je lid í atd.... :grinning: :grinning: :grinning: by furt přeparkovával,,, to je je ho :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
no jo my v lastě prase děláme.. takový to chrrrrr,, a to dělá i na plínu a na prdel :grinning: :grinning:jsou to naše zlatířka co

holky co to léto ale????? kdy to chcete zamlouvat?
22. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Viděla jsi dnes ve zprávách o tom parkování žen a můů, že ženy parkujou o 20vteřin déle a pak udělali pokus a ženský byly rychlejší ? To u nás je to taky tak, já zaparkuju hned a když to auto vyloženě někde nečouhá, tak jdu a Jindra to musí postavit ťip ťop a třeba 3x šíbuej, než je spokojenej. A nejlepší je, že nesmím vystoupit, musím čekat, až zastaví, to rostu.. :grinning:
22. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jo, to jo, prase, taky chrotá a ještě říká EE a ukazuje třeba na plínku a to taky hlásí že dělá číííí.
22. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
bože to jsem neviděla, jen slyšela.. a u nás to je taky tak.. já zaparkuju a du :grinning: :grinning: :grinning: Tom fu rt přejížd í a hlavně pak furt kontroluje jestli zamknul :grinning: :grinning: :grinning: z něj rostu fakt jako :angry: :angry: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
jj ukazuje na plínku.. ta máme taky .. se tak už těším až se uvidíme holky...

co to léto... p tám se ZNOVU :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Úplně si to představuju a tlemím se tu. :slight_smile: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
ČEMU CHLAPŮM NEBO DĚTEM? :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
tAKY SE TĚŠÍM, TEď už budou všichni běhat a hrát si spolu. :slight_smile: To bude krása. :slight_smile:

S létem neví, někam ale chci jet.
22. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
NĚCO NAVRHETE.... ŠUP UŽ TAK 300 NA OSOBU ???
22. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Chlapům, jsou všichni stejný, i když mě se jednou v začátcích mýho řízení zaparkovala auto u potoka a nezabrzdila ani nedala rychlost. To jsem byla ráda, že tam nesjelo, je to docela kopec, :sunglasses:
22. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.