• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Něco tady Myky dávala a bylo to pěkný.
22. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
SAŠI TAK T U MORAVU.. NAJDI NĚCO...
22. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
TAK TO NEVÍM,,, KDE TO BYLO?
22. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Co já ? Já se radši podřídím, ať mi pak třeba nenadáváte a hlavně jsem koukala kromě toho co jsem sem dala, tak nic jinýho nemám.
22. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
HELE HLAVNĚ A T JE KAM JET... KOLEM ABY BYLO NĚCO.... A PENZION TAK NĚJAK OK.. .MĚ BY SE DOCELA LÍBILO T ŘEBA PLÁŽIČKA.. JAKO BYLO LIPNO.. ALE TO ZÁLE ŽÍ NA VŠECH OSTATNÍCH, MY SE PŘIZPŮSOBÍME....
22. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
CO TO SEM DÁVÁŠ?? JSI NECTHĚLA MÁCHÁČ????????????????????????????????????
22. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Nechtěla, ale je to pěkný a už je mi to fuk. Třeba pojedem klidně na Lipno, pak doporučuju ten náš penzion :
http://www.zahor.cz/
22. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
U NÁS JDE O TO.. SPÍŠ JET S KÝM...... A KDE BUDEM BUDEM RÁDI ...... ALE VĚŘÍM ŽE SE DOHODNEM A NĚCO NAJDEME :wink: JEŠ TĚ DAGI A MYKY SE MUSÍ VYÁJÁDŘIT
22. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
JUJ A TO lIPNO... CO TAM MAJÍ:? TŘEBA I BAZÉN??
22. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
BY SE MI FAKT LÍBILO I S BAZENEM.. NEBO HOLKY FAKT... CO TU NAŠI CHALUPU... CO TAM JSME U PŘÍBUZNÝCH????
22. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
TAM BY TO BYLO ZA PAKATEL JIM DÁT.. + SPÍŠ DĚLAT VÝLE T ÍKY.... LIPNO JE NEDALEKO... ČESKÝ K RUMLOV + PLNO JINÝCH PAMÁ T EK... T ŘEBA ZÁMEK KRATOCHVÍLE... ATD.... CO???
22. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Bazén nemají, jen trampolínu. :slight_smile:
22. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tady ještě morava : http://www.penzionbory.cz/index.php?a=rezervace
ale berem i chalupu.
22. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
HELE NÁM TO JE NĚJAK JEDNO. HLAVNĚ AT SE SE JDEM.. A NEN Í TO NĚJAK MOC NA D 300 ZA OSOBU NA NOC :grinning:
22. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
TAK TO SE MI MOC LÍBÍ.. .TAK HLASUKJU - PENZION BORY.. ZA NAŠI RODINU
22. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
JOOOOO -- J E TO KRÁSA.. TAKŽE HOLKY.. .KOUKNĚTE NA TY BORY... AT TO MŮŽEM OBJEDNAT :grinning:
22. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Hele, to jsem sem jenom tak plácla, ráda bych viděla nějaký návrhy od zbytku bobřic :slight_smile:
22. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
ALE MĚ SE TO MOOOOOC LÍÍÍÍBÍ. FA KT.. UV IDME OD HOLEK CO ONY NA TO
22. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
Blbý je, že je to dálka, no co jsem si vymyslela :grinning: manžu skolí :grinning:
22. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
Chytla se mě zima, jdu do vany a do hajan, dobrou. :slight_smile:
22. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky, teda tady to žije koukám :dizzy_face: :grinning:.
Sluní mooooc hezké přáníčko. Ty jsi šikovná :dizzy_face: . Děkujeme.
Já celkem vše sbaleno. Dneska jsem byla s Mikuláškem u Dr, bo tak divně kašle-nekašle, tak aby se vyjádřila a říkala, že se sestřičkou měli tu prasečí chřipku obě. Udělali si prý pro srandu testy a hle???? Vyšla jim tam. Takže asi fakt každá druhá chřipka je ta prasečí Z :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zítra budeme vyrážet směr tchýňka, ale určo ještě juknu.
Dovču bych si přála hlavně, aby jsme měli sociálku WC+sprchu na pokoji a kdyby bylo u objektu dětské hřiště, tak bych juchala. Kuchyňka je nutnost. Budu bez PC, tak až přijedem 26.12. ještě na něco juknu. Se mi po vás bude stejskat :grinning:.
Tak a to je od nás :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3637744&vReferer=
22. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
Jo a Sis moooc hezký stromeček. Tchýňka prý dneska scháněla světýlka :grinning: . My jich máme hafo, ale sehnala si je jinde, tak jsem zvědavá :grinning: . Už se těšim na zítra, co Mikulášek bude dělat na stromeček :dizzy_face: .
22. pro 2009 ve 23:34  • Odpověz
Ahojky, notěpic, tady je nakecáno :confused: .
Kdybych se náhodou neukázala, přejeme vám s manžou a Lucinkou krásné vánoce, ježíška tak akorát :sweat_smile: .
Papa :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak už je to tady, já se tak těším na večer, jsem zvědavá hlavně na Adélku. :slight_smile:

PŘEJU VÁM JEŠTĚ JEDNOU KRÁSNÉ A POHODOVÉ VÁNOCE SE SVÝMI ZLATÍČKY A VŠEMI, KTERÉ MÁTE RÁDI. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma :grinning: .
Nakonec jsem vám sem už nestihla napsat. Odjezd byl makačka. Všechno dobalit, aby nic nechybělo atd.... No a nakonec to bylo úžasný. Krásný Vánoce. Mikulášek byl z hraček nadšený a my taky :grinning: . Tchýňka bezva. Teď jí asi bude smutno, protože s Mikuláškem tam byl šrumec :grinning: .
Na váhu radši nevlezu :sweat_smile: :grinning: .
Tak šup sem se zážitkama!!!!!
Sluní, tak jak bylo?
Sis už je ti líp?
Dagi co tchánovci? Byla jsi tam s manžou a Lucinkou?
Holkííííí!!!!!! Kde jste? :grinning: :wink:
25. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
holkyyyy. u nás taky u žas ný, super, super, Myky dík za MMS, ale... máme mobil na reklamaci - ne šel mi displey... a číslamá mv mobilu ne na SIM.. takže ted mám simku ve strarým mobilu anemám tam čísla. .takže jsem si tvoji MMS vyzvedla na netu až d nes.. t ak se omlouvám, že jsem nenapsala.... a

u nás taky usper, žane bezva, my byli už všic hni navečeření a ona se furt cpala , snědla 1,5 porce amura + b rambory, ani tolik já jsem nesnědla :grinning: a u stromečku byla taky užasná... fo tečky hodím na rajčátka... tak hod te i vy....

my dneska .. .ráno naši + ségra u nás, pak ke tch ánovcům, tetě, + kámošovi.. zí tra celý den od rána k ségře frčíme... ted tu máme už naprogram. pekárnu,, zítra ráno ¨SNAD bude hotový chlebíček.. mnam se už těšíme.. jinak ježišek byl štědrý., až moc... NIKI rozbalila p rvní dárek a prav ila, že je tolik spokojená, že u ž nic jinýho nepotřebuje :grinning: :grinning:

takže se lou čím , přeju ješt hezké prožití z itr. svátku a fotečky h odím během možná dneska.. .uvidíme.. těším se na vaše foto... páááááááááááááááááá :wink:
25. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahoooj Sluní, jsem si říkala, že ti MMSka nedorazila. A mobil v opravě, joooo? To je nemilé :frowning2: .
Já už dlooooouho makám na rajčuli :grinning: . Hodim fota možná už dnes. Je jich mooooooc :grinning: :wink: .
Hezky si to zítra užíjte. Myšák jede pro dárečky, tak pekárničku prostuduju, až zítra :dizzy_face: . Jsme se nevešli do auta i s dárkama :grinning: . Vezli jsme švagruši se švárou, tak nás bylo 5+ kočár atd.....
26. pro 2009 v 00:01  • Odpověz
Ahoj, tak házim fotečky jako prga :slight_smile:.
http://mysaci1.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/
Sluní, co chlebík?
26. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
26. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.