• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Sluní moc pěkné :slight_smile: . Ty hvězdičky na tý lednici super :slight_smile: . Žanetka krásný šatičky a vlásky načesaný. Nikča už je teda baba :grinning: . Tom aby už nabíjel brokovnici :grinning: :wink: . Všem vám to seklo :dizzy_face: .
26. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Mykšíči a mykšíčata.. vy ale má te jiný hesla... tak šu p sem s nima..

a děkujemeeeee :wink:
26. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Sluní IP :wink:
26. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
a žanet nemá načesaný vlásky.. .ale.................... budem kudrnáči :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
tak mám pár fotek prohl. a teda Jitulko.. tobě to sl ušíííí, jsi zhublaaaa. kol ik šup
26. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
a máš he zkou čapk u,, kdo vás fotil s myšákem,,, jste oba takový fotogenický :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Sluní :grinning: . Jj. Žanetka bude asi kudrlinkatá :grinning:. Ten culíček jí slušel. Jako panenka :dizzy_face:.
Zhubla jsem, ale jen trochu :sweat_smile: . Ještě tak 5kg musim :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pořád jsem jak vorvaň. Hele a jsem vyblitá, jak zelí a kruhy pod očima, až hrůza. Čepuli mám už snad 4roky a už je holka pěkně onošená. Chtěla jsem novou, ale na žádnou pěknou jsem nenarazila. Fotili jsme se na samospoušť. A kde máme ty obličeja, tak to je Myšákova specialitka. Natáhne ruku a fotíme :grinning: . Je to sranda.
26. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že jste si to pěkně užili, to je super. :slight_smile:

Sluni, moc hezký fotečky, ani nemusím nic rozepisovat, přesně jak píše Myky. Holky krásný, ta malá jak panenka a velká už je na hlídání. :wink: A mamince to samo taky slušelo. Dárků hromady, to jste byli hodný.

Myky, prosím taky heslo, kuju. :slight_smile:

U nás štědrý den taky moc hezký, odpoledne jsme byli na procházce a po véče ježíšek. Děti měli radost, teda JIndra určitě a Adél to bylo asi šumák. :grinning:

Druhý den nám zkazila tchýně. Měli jsme k nim jít na oběd a ona se zhádala s přítelem zase kvůli jeho dceři, tak nám ZAKÁZALA k nim jet, sbalila oběd a nastěhovala se na celý den k nám. Co nadělám, že jo. Oba její syni jí řekli, že je blbá a dělá si to sama atd, no nechtěla to slyšet. My toho jejího přítele máme dost rádi, tak nám to bylo líto. A to jsem jim koupili společný dárek, lístky na Pilarku.
Ještěže jsme jeli večer k manžovýmu tátovi, tam byla pohoda. Dnes jame byli u našich na obědě a večer byli oni tady, taky dobrý.
JInak my si s manžou nic nedali, domluvili jsme se, že koupíme tu lednici, až budeou slevy. Musím jít, JIndra blije. :astonished:
26. pro 2009 ve 23:29  • Odpověz
Tak už dobrý, něco asi snědl.....

Já ještě nemám fotky ani v pc, tak snad zítra.
26. pro 2009 ve 23:46  • Odpověz
Sis, tak taky jste to měli perný :slight_smile: . Tchýně no coment :angry:. Že jí to baví hádat se na Vánoce?! Lednička bude super dárek :dizzy_face:. Já myslela, že jste si nadělili Dolce Gusto?
Na fotečky se těšíme. A Jindrovi, ať je dobře.
Jdu chrupat. Teda aspoň se o to pokusit. Ten kašel mě zavraždí.
27. pro 2009 v 00:03  • Odpověz
Ahoj Myky, dík za heslo.

Tchýně....
Dolce gusto mám za peníze od tchýně, našich a mojí babičky.

Fotky už tam dávám, nevydržela jsem do zítřka, vlastně už dneska. :sweat_smile:

Hezky se vyspi.
27. pro 2009 v 00:17  • Odpověz
Ty jo, to je fotek, ani jsem to ještě neprohlídla celé, tak zítra.
27. pro 2009 v 00:33  • Odpověz
Ahoj,
tak Myky, už jsem to zkoukla celé, moc hezký. Ta tvoje ségra je ti hrozně podobná. A u tchýňky ta paní je asi Myšákova sestra ?

Holky, poraďte, tchýně mi volala, aby jsme tam dnes s Adél přijeli na oběd. Jsem s ní sama doma, kluci vyrazili na celý den do lesa. Já ten oběd odmítla, tak mi zase volala, ať přijdu odpoledne na kafe. Bude tam i jejího přítele dcera s rodinou, znám je , kamarádíme se, ale jde mio to, že mi tchýně nechce říct, jestli už se udobřila s přítelem. Tak nechci sedět někde, kde bude dusno, nebo se budou hádat. Vůbec se mi tam nechce, ale jeho bych ráda viděla, abych mu taky popřála.... TAk nevím.

A ještě nevíte nějaký e-shopy v USA ? Švára si chce objedna t vysavač.
27. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj Sis, já bych ke tchýni šla. Koneckonců nebudeš tam s nima sama, tak se můžete bavit s dcerou od "tchána" a s ním.
Hele a ta kámoška, jak jsem si na ní myslela pro tvého šváru se bude vdávat :sweat_smile: . Psala mi to ve 20h na štědrý den. Tak asi dostala prstýnek pod stromeček :grinning: .
E-shop v USA? Co to chce za vysavač? To ho nemají v ČR? Nebo je to tam tak cenově výhodné, že se mu vyplatí i poštovné a případné reklamace neřešit?
Jj se ségrou jsme si docela podobné. Někdo to teda neřekne, ale já si myslím, že trochu jo. Jen ségra má o 10kg míň :grinning: . No teď bude asi těhule, tak mě dožene :grinning: . A ta paní u tchýně je švagrová. Se vždycky směju, protože ona je o 3 roky mladší, než moje mamka. Ale nemá děti, tak je taková akční. Má kolegyni z práce, která je cca stejně stará, jako já. Teď má ta holka asi 1/2roční dítě a švagruše mi o ní pořád vypráví. Myslí si, že ta kolegyňka je asi o 100% chytřejší než já a kolikrát mě udivuje, co si o mě asi musí myslet? Tak nějak jí má asi jako za dceru. Chodí jí vozit kočár, když si holka odskočí do krámu a tak. Tchýňka to asi trošku hůř nese. Minule mě nutila, abych švagruši zavolala, aby mi přišla vozit kočár :sweat_smile: . No na to nejsem. Kdyby měla zájem, tak se ozve sama, že?
Hezky si to užíj u tchýňáků a fotky sem :wink:
27. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Myky, asi to tak udělám.
Tvoje ségra mi teda nepřijde hubenější, zato ty, je to vidět, jak jsi shodila. Já s váma v létě nikam nejdeu, protože bych nemohla ani vylézt v plavkách, vy hubendíry. :grinning:
Švára chce ten Roomba, co vysává sám, vyjde o půlku levnějš než tady.
A švagruše ti může bejt šumák, hlavní je Myšák. :wink: Jo a Mikulášek je nádhernej, já to píšu vždycky, ale hrozně se mi líbí. :slight_smile:

http://pufina.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/
Jen si změnte heslo, máte v IP, nešlo mi tam dát to starý, nevím proč.
27. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jo a švára má holku, teď s ní je s mýma klukama v lese. Nevím, jestli jim to vyjde, a ani jsem jí ještě neviděla.
27. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Sis jj. Mikulášek se probudil, tak na fotečky juknu odpolko.
Jen jsem ještě chtěla to důležitý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Žanetko, přejeme Ti k dnešnímu svátečku všechno nejlepší, hodně moc štěstíčka a hlavně zdravíčka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jé, Žanetka má svátek. :sunglasses: Já tu nemám kalendář, tak nevím ani pomalu kolikátého je. :sweat_smile:

TAkže fešandě Žanetce přeju všechno nejlepší k svátku............ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Sis moooc hezké :grinning: .
A co Dagi? Jestli jí tchýňáci nerozervali :sweat_smile: ?!
27. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Holky, tak jsem našla super tutovku na společnou dovču. Nevim kam už jste kdo chtěl či nechtěl, ale je to pro všechny blízko a je tam vše co já považuju za super na dovču s dětma. Tj. Pokoj s vlastním soc. zařízením, kuchyňku, dětský koutek+hřiště, bazény a plno možností na výlety. A cena je supr 300,- na osobu :wink:. Navíc my pojedeme asi jenom na tuhle dovču, tak se mi i líbí ten luxus. Jak to krásně vypadá :grinning:. Romantika a fakt plno možností vybrat si, co chce člověk dělat. Moc se mi to líbí, tak jukněte. :grinning:
http://www.penzion-ukopyta.cz/cs/
27. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Sluní a maj tam i čtyřkolky :grinning: . Ty máte rádi, že?
27. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jé Myky, kam na to chodíš ? To je krásný, nemá to chybu, i Jindrovi se to líbí a to už je co říct. :slight_smile:

Jinak holky, úplně jsem zapoměla na naší super dovču na krásným místě. I když teď nevím jistě, jestli jsem to sem už nedávala. Ale tam to bude stejně obsazený, objednává se to tak rok předem, jen náhodou se něco uvolní.
Takže jen na kuk : www.samalovachata.cz

Jinak jsem pro s tím kopytem. :grinning:
27. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
Sis, tak to jsem ráda, že se kopyto :grinning: líbí. Tak pokud budou holky pro, tak můžem dohodnout termín a rezervovat. Teda a Jindra taky spokojenej? Tak to se dmu pýchou :grinning: :dizzy_face: :wink: .
Juknu na to vaše.
27. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
Sis a jak bylo u tchýně? Ten váš penzion bych brala v zimě na běžky. Tam to musí bejt paráda :dizzy_face: .
27. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz
Jo a zítra jdeme s Myšákem na 3D Avatar. Se těšim. Já tyhle scifi fantazie miluju a jak budeme mít ty brejle, tak aspoň nikdo neuvidí, kdo tam chrmlá :grinning: . Snad mě lidi neukamenujou. Je to docela dlouhý asi 3h., tak jsem na sebe zvědavá, jak vydržim nečůrat :grinning: ?
27. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
No u tchýnš dobrý, než jsem tam přijela, byla kámoška skoro na odjezdu, viděly jsme se 15 minut. Pak jsem tam ještě zůstala skoro 2 hodiny a kdybych nevěděla co bylo, tak bych nic nepoznala. Dokonalý divadlo, ale je vidět, že to není ono.
Dostali jsem ještě dvě knížky pro děti a my s Jindrou listky na Scorpions. No musím říct, že z toho nejsme oba, nadšený, tak kdyby jste je někdo chtěl, tak je s radostí prodám. :sunglasses:

O tom Avataru jsem četla, že prej je to pěkný, tak si to užijte. :wink:
27. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
autor
Holkyyy děkujeme za přáníčka....

Myky - penzionek krásný, Mácháč :grinning: - BEREME VŠEMA DESETI...

takže už jen Dagča...

kdy byste chtěli jet? a na 5 dní nebo 7?
28. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
a Jito dik za SMS - ja co nemam sv ůj mobil - tady nemam čísla - tak nějak ani neodepisuju.. ale moc díky
28. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky,
Lucince přejeme všechno nejlepčí k 1. narozeninám :grinning: .
Sluní není zač :slight_smile: . Jak jsem nestíhala před odjezdem na Vánoce, tak mě to mrzelo. Tak jsem aspoň poslala MMSky. No asi operátoři nezvládali, protože spoustě lidem nedorazili a nebo docházej, až teď :sweat_smile: .
A na tu dovču asi na celý týden od soboty do soboty by jsme brali.
No a Avatar 3D SUPER. Jsme nadšený. Příběh sice klasika. Ale super efekty, krásná příroda na Pandoře a zvířata úžasný. A pro mě nejlepší, že happy-end :grinning: .
28. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahojky, tak jsem se sem konečeně dostala. Dnes jsem vygruntovala celej barák, bo měla příjít nová švagrová a přijde až zítra, ale už jsem jí viděla a je velice sympatická. :slight_smile:

Lucinko, všechno nejlepší k prvním narozeninám, hodně štěstí a zdraví. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Myky, to je super, že se film líbil, byla jsem zvědavá, jestli to potvrdí někdo známej, že to stojí za to.
Mě žádná MMS nepřišla. :frowning2: No, ale já letos ani neposílala, jen maily a dnes nemůžu ani volat, mám kredit 3 Kč. :sweat_smile:

Včera mi Adél švihla s mobilem v kuchyni na dlažbu a je po něm. Do tý doby vydržel všechno, měla jsem ho 5 let a neměnila bych. :unamused: Mohlo se to stát o týden dřív.. :grinning:

Odpoledne jsme byli v Okey se podívat na tu ledničku, co chci a měli jí tam, tak jsem nadšená a prostě jinou nechci. Akorát jí tam měli v AKCi o 4000,- dráž než na netu.
28. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.