• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Sis tak jste jí koupili, nebo přes net, když je tak levnější? Hoď odkaz na tu ledničku :wink:. A mobil teda zamrzí. Mě nějak začal blbnout před Vánocema, ale jen jsem ho vypla a zapla a fachčí zase, jako novej :dizzy_face: . Taky jsem s ním max spokojená a jinej bych nechtěla. MMS jsem posílala fotku, co jsem vám sem dala i do alba :wink: . Jen sluní jsem ještě napsala, aby vás pozdravovala, že jsem se už nedostala na net :grinning:.
Hele a novou švagrovou vyblejskni a hoď foto. Jí skouknem taky. Je dobře, že vypadá sympaticky.
28. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj Myky, je to tahel, je sice dražší, ale už mám myčku od AEG a chci to stejný, hlavně kvůli odstínu toho nerezu. A měla by být hodně dobrá.
http://www.scmerkur.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=10420&products_id=15332

Fotku zítra dám, už jí mám, ale jen ve foťáku a nechce se mi to teď stahovat.
28. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Holky, koukala jsem, že jste dostaly obě pekárnu, tak se taky pochlubím s dárkem od šváry : http://www.alza.cz/canon-pixma-mp-250-d135750.htm

Udělal mi velkou radost. :slight_smile:
28. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Sis, lednička je super a švára taky fajn dárek. My máme doma taky Canon :grinning: a jsme spokojený. Barvy nekupujem origoš. Ty jsou strašně drahý a ty falšovaný taky tisknou dobře.
Pekárničku jsme dostali, ale ještě nebyl čas si přečíst návod :grinning:. Tak péct budeme asi nevim kdy :sweat_smile:.
Sluní, jak se povedl 1. chlebík?
28. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
Juj Luciášek už má rok?? ?tak teda taky JEN TO NEJ... DO ŽIVOTA PŘEJEME ....

Jitulko.. jo jo MMS dorazila už dřív e , ale včer mi přišla sms pro ženetku k sv átku,,,, od vás neb yla?????

ok dov ču od soboty do soboty , tj. 7 nocí... bereme

avatar jsem taky slyšela že b omba.. my jedem na Silv estra do JC od 16 hod na At žijí rytíři :grinning: :grinning: a pak budem s dětma pouštět lampionky přání,,,, se už těším zas jak malá holka :grinning: :grinning:

dneksa tu b udu asi do rána :grinning: - ségra tu má být . se učí na PC.. tak budem řešit po ICQ :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj Sluni, ty rytíře budou dávat v telce, nebo to je něco jinýho ?? :confused:
Ty lampionky jsou super. Když jsme byli na LIpně, tak jsme večer seděli venku a v dálce jsme ho viděli letět a pozorovali jsme ho docela dlouho.

JInak jsi kousek od HK, neznáš náhodou ten e-shop, jak jsem dala ten odkaz na ledničku ?
28. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
jj trytíři mají dávat jako seriál... ale do kina se i tak těšíme,, kino má přeci jen něco do sebe...

e-shop- -promin, jsem nekoukala hod znovu odkazík ju...

my chcem tuhle

http://www.sporilek.cz/chladnicky/kombinace-no-frost/lg-gr-q459btza

a holky ...s předstihem

http://img696.imageshack.us/i/titul.jpg/
28. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Jo Sluni, to je obr. :slight_smile: Moc pěkná, mě se líbí ten otvor na to chlazený pití, ale u nás to studený nikdo nepije, takže by to bylo zbytečný. Kdy si jí pořídíte ?
28. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Sluní smsku jsme myslím neposílali. To jsme psali tady na netu.
28. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Díky za PF-ko, jsi šikovná.
28. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
Jj taky díky :grinning: .
A lednička je fajn. My máme lednici Liebherr a spokojenost veliká. Doufám, že vydrží hoooodně dlouho :grinning: .
28. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
A kdypak se nám toulá Dagi. Tu za celé Vánoce nebyla, že? Že by jim nešel net? :fearful:
28. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
juj tak už vím kdo to byl... ká moška z Paky... J+M psali... mi bylo divný, vy byste psali J+M+M :grinning: :grinning: :grinning: - přišla na to ted Nikiš

a Niki tu vzkazuje, že vás všechny moc zdraví, penzionek sse ji taky moc líbí.. se t am těší už ted

jo ani jsem vám nepsala,, ,včera nás opustil :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ferdíček,,, tak jsme dneska jeli pro nového... má me h olčičku Stuard měl být kluk ta k m áme Sťu inku :grinning: :grinning: - křečici :grinning: :grinning:

Sis - jaký obr???? já původně chtěla americkou, ale nemáme ji kam dát.. .tahle bude akorát.. nevím kdy přesně... až nám tahle doslouží asi,, ted blbe pračka festově - mě se líbí i otvor na mražáku :wink:
28. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Myky, Liebherrky jsou prej nejlepší, takže určo vydrží.

Sluni, tak jsme na tom podobně, pračka dodělává a lednice ještě víc. Jsem z toho nějak mimo a teď ten mobil do toho, já snad ty prachy začnu tisknout. :unamused: A to jsem měla cukání objednat si společně se švárou toho robota na vysávání. Tak mám utrum.

Škoda Ferdíka, halvně že mají holky už novýho. :slight_smile:
Nám před pár lety chcípnul pes 27.12. a o rok později našim 28.12. :frowning2:

Taky myslím, co je s Dagi, asi si užívají Vánoce.
28. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tady je lepší foto:http://www.levneelektro.com/p25402-lednicky-aeg-santo-75388-kg2

Tak jsem hledala na netu info o tom e-shopu, jak jsem dala ten odkaz před tím, protože mi byly divný ty nízký ceny a samý negativní hodnocení, je to prej nějakej vietnamec a vybere prachy předem a pak nic. Fuj, ještěže to vím.
Pak jsem jí našla jinde a dnes už zdražili o 150 kč, šmejdi.
28. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Sluní, upřímnou soustrast a rovnou hned gratulace k novému křečíkovi :grinning: . Niki, že taky pozdravujem.
Holky a kdy myslíte tu dovču? My jsme mysleli tak druhou půlku července? Sluní, vy jedete na začátku května, že?
28. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
jj Myky my letíme 14 . 5 . na 11 nocí. .t akže klidně červenec OK... čekáme jen na Dagi a pak to už za jednáš ju?

Niki je nadšená z koníčků a já zase z Mácháče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

děkujeme za soustrast.. no byl s námi Ferdík před ¨s 2 roky t ak to je smutný... svítí mu venku svíčka - udělali mu včera hrobeček s Tomem.... :frowning2:
28. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
Taky souhlasím z druhou půlkou července. :slight_smile:

holky, zž se vám někdy stalo, že jste něco hledali na netu a vyskočilo na vás okno, že máte zvýšený počet hledání, tak abyjste opsali kód, jestli nejste robot ? Mě zrovna teď poprvé, jsem na to čučela, co to jako je ? :confused:
28. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
robot???? jakej robot??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nikdy .. al e ségře se to určitě stane, ,se ji dějou takový věci :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Tak jestli jsem robot se mě teda PC nikdy neptal :grinning: . To bych asi čučela :grinning:.
Sluní, chudák ségra :grinning: .
28. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
To já taky nevím, co to bylo, ale robot teda nejsem, aspoň manža nic neříkal. :grinning:
28. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
28. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jooo Sis, taky jsem si říkala. Ani nevim, jestli chodí do nějaké diskuze. Ale zase asi toho má dost. Přece jen ty dvojčátka musí být záhul.
28. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky, zkouším scaner, tak něco pro pobavení. :grinning: :sunglasses:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2552254
29. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
29. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
ahooj vespolek ..

SIs - super fotka , scener máte nový???

já hodila na rajčátko do vánoc ještě pár foteček - tak jukněte - žanda trénovala k moři :grinning: :grinning:

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Vanoce/#album

Dagi - Kde jsi ? :grinning:
29. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
Sis teda ty jsi pěkná i teď, ale jako ta nevěsta=normálně modelka. Fakt.
Sluní, Žanetce jsou ty plavečky teď akorát viď? Tak snad do května moc nevyroste :sweat_smile: .
S tou Dagi už je to nějaký podezřelý :zipper_mouth: . Snad jsou ok.
29. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Myky - jj jsou tip top, jsem si myslela že už ted ji budou malé, ale do května určo moc nevyroste, přinejh. ji nastavíme ramínka - nebo dáme uplně nový na zavazování - to by šlo ne?

Dagi určo nestíhá mezi svátkama a jestli má manžu doma tak užívaj rodinné pohody :grinning:

Sis - a proč ted nenosíš delší vlasy???
29. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jé holky, dík za chválu, ale mělo to být pro zasmání. :sunglasses:

Já si nevšimla plaveček, jdu juknout znovu.
29. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jo aha, tak už vím, jsou hezký, Žanetka je roztomilá, vypadá jak v šatičkách. :slight_smile:

Sluni, co to máte na tý zdi, to černý s fotkou Nikčy ?
29. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.