• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
A dlouhý vlasy nenosím, protože se mi kroutí a dá mi dost práce, aby to nějak vypadalo a teď na to není čas.
29. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jasnačka. Plavečky jsou krásný. Mikulášek roste jako z vody. My ale máme hrozný obštrukce s jídlem. Holky to je vždycky kovbojka. Teď jak mii nebylo dobře, tak jsem zase dávala skleničky a to je horor. On jak je v tom větší kousek, tak to vůbec nechce. Ale dneska jsem našla od Hamánka příkrm a ten byl docela v pohodě a navíc tam není ani sůl a ostatní svinstva, jako ve všech ostatních. Mu sice vařim, ale když jsem chtěla někam jet, tak jsem potřebovala mít něco, co mi bude jíst i mimo domov, že? Takže Hamánek je asi pro nás nejlepší. No a tím jsem chtěla říct, že dlouhán to je, ale asi nebude žádnej tlusťoch :grinning: :sweat_smile: . Dneska ho zkusim změřit a zvážit.
No a už zase asi třetí den nemůžu spát, protožev TV novinách dávali reportáž o klukovi s tou posranou dystrofií. Já tady bulela, jako želva. Únor bude pernej zase. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
TAK HOLKY - TA KAMARÁDKA JAK SE JIM STALO TO NEŠTĚSTÍ S MIMINKEM, TAK NA ŠTEDRÝ DEN OBJEVILA // A DNESKA UŽ TO MÁ POTRVZENÉ OD MUDRY :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
cd s digitálním rámečkem - je to nový od ježucha, tom to přidělal na zed a přesně se to nikdy nenavrtá takže se to předělá, dáme dřevěnou desku na zed a na to se to navrtá :wink:

myky - v unoru máte nějaký testy? hele je to dobrý, to by vám přeci už dali vědět... neboj neboj a s jídlem to znám - Niki byla taky hrůza... no musíš mít pevný nervy :grinning:
29. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
Sluní jj, jdeme na kontrolu a ty výsledky si taky myslim, že by volali. Ale to víš, dokud mi neřeknou byl to jen zlý sen, tak nebudu mít klid. Pořád to nad náma visí, jako sekera. Určo je to dobrý, ale jak půjdem k tomu Dr., tak se budu sypat, jako domeček z karet. Mám to jak na houpačce. Vždycky si říkám, že nesmim plašit atd..., ale lehce se to řekne a těžko dělá.
Hele a stou kámoško je to super :grinning: . Mám za ní úplně radost. To špatný a nejhorší si už vybrala, tak teď to bude určitě v pohodě. Myslím, že první co miminku pořídí bude monitor dechu, že?
Jo a moje ségra byla dneska na zastavovací injekci před IVF, tak někdy v únoru si myslim, že bude testit :grinning: . Se těšim.
No a třeba Dagi se rozhoupala k dalším //, když se neozývá :grinning: :wink: .
Holky chodí holčiny pořád na nočníky? Nebo je dáváte jen někdy? Já přemýšlím, kdy začít vysazovat?
29. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Myky - oni měli monitor ale už prvně...

Jak myslíš jako pořád na nočník.. já ji dávám vždy po probuzení, když jde spát a pak někdy v průběhu dne, k moři v kufru potáhnem i nočník :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
A jako ten monitor dechu jim nealarmoval, když se to stalo? :fearful:
S tim nočníkem právě, jak často jsem myslela a jestli třeba už dá nějak vědět, že je třeba počůraná? A vyčůrá se hned, jak jí posadíš na nočník? Nebo jí tam necháš sedět třeba 10minut? My jsme ve špitále vysazovali taky po spaní a před ním, ale bylo to jiný. Mikeš na něm nechce sedět.
29. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
no ona ho prvně zapoměla zapnout :frowning2: :frowning2:

no dříve mi na nočníku seděla celou dobu co jsem ji tam nechtěla, ale ted už z něj umí vstávat tak zdrhá :grinning: :grinning: , jak u ni sedím tak to je OK, ale jak odejdu tak uteče :grinning: . Většinou se ale vyčůrá, po spinkání když ji posadím hned tak vždycky, a po ránu taky, to i kadí :grinning: . Někdy během dne řekne ee, tak ji posadím, ale spíš už se nevyčůrá, spíš možná říká, že čůra :grinning: a někdy si ho zase přinese tak ji tam t aky posadím...
29. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
No, tak to měla teda sakra smůlu :frowning2: .
Tak já asi brzy začnu s vysazováním taky. Teď mikulášek nechce vůbec přebalovat. Hádě se kroutí. Ležet na zádech neexistuje. Se vždycky bojim, že mu něco udělám, jak se u toho pereme :sweat_smile: . Jako nevim co mu vadí. Fakt dělá u přebalování psí kusy.
Sis a ta fotka svatební zmizela :cry: . Jsem tě chtěla ukázat klukům a nic :grinning: .
29. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Myky - jj to je ob dobí to přejde,,,
29. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
tak teprve ted jsem dočetla ... a omlouvám se teda.. SIs psala že dostali tiskárnu ... to je švára teda formát. .takovej super dar...

a myky asi jsi psala.. ale jakou máš teda pekárnu.. my tu jak SIsa... Eta delica... chlebík první se povedl, ted tu na mě kouká, a bych náhodou nenapsala, že jsem ho pekla já.... no jo pekl ho tom... a povedl se na jedničku, byl teda ze směsi.. slunečnicový ale výborný, pak jsem se pokoušela já, ale zandala jsem blbě háky takže sice se upekl, ale neb yl rozmíchaný :grinning: :grinning: :grinning: no tak příště se musím víc snažit... :grinning:
29. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj,
Myky, už jsem jí smazala. :grinning:
S těma testama si taky myslím, že bude všechno dobrý, kdyby ne, už by se ozvali, to by si nelajzli ti nic neříct. Tak neboj.

Sluni, jak jsi napsala o té kámošce, jak našla //, tak mi šly úplně slyzy do očí. Konečně zase budou šťastní. To byl nej dárek pod stromeček. :slight_smile:

Na nočník dávám nepravidelně, když říká EE, nebo čí, nebo po jídle, ale ne vždycky. Nechce na něm sedět, tak to nehrotím.
Sluni, s těma hákama se mi to taky z kraje stalo. :grinning:

Před chvílí odešel švára s kočkou a bylo to super. Ona je bezva, lepší než jeho bejvalka. Hráli jsme Monopoly, pili vínko, i já dokonce a Jindra seděl s tchýní v obýváku a hlídal Adél. Tchýně se tu objevila nenadále, tak jsem jí zaúkolovala.
29. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Sluní máme taky Delinku :grinning: . Já sice chtěla bílou, ale tahle nakonec zvítězila v recenzích co jsem na ní četla. Už jsme jí vypálili, ale chlebík budeme píct první zítra. Dneska jsme koupili v Lídlu směs Pšeničný chleba se slunečnicovými semínky. A špatně zandala háky, jako že ne zapadli úplně? Nebo musí být nějak proti sobě nasměrované? To jsem tam nečetla.
Taky trochu jsem si říkala, že když jí máte taky, že si můžeme říkat zkušenosti a tak.
A s přebalováním. On se takhle kroutí už tak 3 měsíce. Dřív fungovalo třeba mu dát plínu do ruky, nebo něco. Ale teď už skoro nic nezabírá. Prostě se vůbec nechce nechat položit na záda. Jsem zvědavá na rehábce :grinning: . Ale jak ho znám, tak tam se plácne a neudělá nic. :angry:
29. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Myky, mají se dát proti sobě, ale já je prvně zandala vzhůru nohama. :grinning:

To období, kdy se nechce přebalovat ho přejde, u Adél to bylo to samý a teď jí vždycky dám nějakou věc do ruky, né hračku a je klid.
29. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
já je dala proti sobě, ale zase nezanadala tak jak se mají

To movi jsem dn eska řekla o dovče.. a souhlasí.. hlavní tady bylo aby měl tolik dovči a dali mu jí tak prý snad to bude OK... penzion zatím neviděl,,, možná večer...

holky nedáme vědět i Hanulce, C hiw. a Oskarce??
29. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Sluní klidně. Jenom je tam 6 pokojů. Písneš jim do IP?
Dagča se snad ani neukáže, co?
29. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Holky, teď jsem klikla na ty dřevěné hračky Modroočko a vyskočil na mě trojský kůň, tak pozor. :confused:
29. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
aha - jen 6 pokojů.. tj, my, Myky, SIsa, Dagi... by se nevešli... tak nevím teda.. psát ji m asi teda nebudu, to je blbý aby se někdo nevešel ne?

Dagi fakt nevím, že se na nás nejde aspon juknout co????
29. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Taky u vás chumelí ? Tady je krásně bílo.
29. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
nevim :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
No konečně si mě někdo všimnul. :grinning:
29. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: holky ted tu mám před seb ou termíny letního angl. tábora pro Niki , kde byla i min,. rok , moc spokojen á a chce jet znovu,, takže to řešíme po mailu se známou kdy holky pojedou,,, dám vám vědět,, kdyby se to náhodou trefilo do druhé pol. července,,, přehodili byste kvůli nám tu naši spol. dovču???
29. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
tak tu nikdo neneí????
tak pomaž u chrupat
29. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Sis hračky Modroočko, jooooo :fearful: To je hnus, když i na tyhle stránky dávaj viry :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak děkujem za upozornění.
Sluní není problém. Určo to dohodnem. Hlavně, aby měli volno v tom penzionku. Tak až budeš vědět, tak tam zkusim cinknout a uvidíme. Bych napsala třeba Hanulce, až jak budeme mít my domluvené ty pokoje a kdyby nechtěla, tak pak Oskarce a Chiwuli. To by šlo, ne? bylo by i lepší, kdyby jsme měli celý ten penzionek pro sebe :grinning: :wink: .
29. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dobrou a gratulujem k 8000 příspěvku. :grinning:
29. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
A s Dagi je to fakt nějak divný. Takhle dlouho se neukázat. A kor na Vánoce.
29. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holky jen kopíruju odkaz na ten penzionek, ať to máme furt u ruky :wink:.
http://www.penzion-ukopyta.cz/cs/
29. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj, tak jsem včera napsala Dagi IP a nic. Tak to už je fakt divný :cry: . Hele ta dostane na prdel, jestli se jen nepřišla juknout :wink: . Jí hodíme na dovče do bazénu. Za to. :grinning:
Holky a máme doma první vlastnoručně vyrobený chlebík. A je suprovní, mňamózní ..... Pekárnička úžasná.
Byla tu kámoška, ale nakonec i s dcerou. Tak jsme moc nepokecali. Má trochu trablíky s manžílkem :cry: . Ale slíbila mi nějaké léky na nervy, tak třeba mi bude líp. Prý jsou slabé a ají se lékovat. Takže když bude slabý stresík, tak si dám jeden prášek a když se bude přihoršovat, tak dám prostě dva. A prý to vůbec nevadí ani třeba na řízení auta.
30. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky, dnes se nám narosilo první jehňátko. :slight_smile:
30. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
zdravím jsem doma

tak jako bych to neříkala ... ségře se robot taky objevil :grinning: :grinning: :grinning:

Myky - já bych Dagče napsala sms, ale číslo ted v to mhle starým krámu nemám... určo jsou OK jen prostě užívají svátky bez pC

Sis - juj, chováte ovečky????? to je krása jehnátko, ,v yfot nám ho

já udělám chlebík zítrra, dneska se mi už nehce - taky nám moc chutná.. a dělala jsi ze směsi, nebo jsi sama navažovalaa
30. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.