• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
jo a co jsem vlastn ě chtěla, Niki má teda ten anglický tábor od 22-29, srpna, takže půlka července u nás je možná :wink:
30. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Sis jehně, joooo? Tyjo tak to je dobrý. Fotečku :grinning:
Sluní, tak ještě Dagi a můžem tam cinknout. To klíďo udělám. Takže holky tam kdyžtak cinknu a zeptám se, jestli mají ty poslední dva týdny v červenci volno a když jo, tak to rovnou domluvim termín, a že dáme vědět po mailu, jo?
Hele a já jí teda písnu smsku jooooo?
Taky bych pak kdyžtak napsala tý Hanulce, jestli by chtěli jet taky. Co vy na to?
30. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
jj jasný - dej vědet co a jak :wink:
30. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
Tak jsem napsala Dagi smsku a uvidíme, jestli se ozve.
A ten chlebík jsme dělali ze směsi. Poprvé jsem chtěla mít jistotu. Ale mělo se jí tam dát půlka a dala jsem trochu víc. Tak jsem ještě přidávala vodu. Oni ty směsy měli dost vyprodané, tak až budou zase v krámech, tak si nějaké nakoupím a budu péct :grinning: . Je to fakt bezva. Jo a akorát jsem se snažila otočit ty háky, aby byly naproti sobě a nešlo mi to :sweat_smile: . Tak jsem je nechala, jak byli a dobrý.
30. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahojky, vy jste teda treperendy :grinning: . Jednou jsem tady po vánocích byla, ale jen na skok, vánoce u všech dopadli dobře, teda až na Sis a tu její barbinku :sweat_smile: .... . U nás také vše OK, byli jsme štedrý den doma, ale jelikož jsme večeřili brzy, vydali jsme se ke tchánovcům na přepadovku, byli štastní jak blechy....

Děkuji za přání Lůce, dneska jsme stihli i poradnu. Řvala jak tur. Má 9400g a 77 cm.
Jinak je stále takový chaos, nedělali jsme extra oslavu, chodili gratulanti na etapy..., takže docela náročný. Dárků že se ani nevejdeme do bytu.
Jak psala Myky, že je zvědavá s čím přijde švagrovka, tak i já jsem na tu mojí švagrovku také trochu naštvaná, že se trochu neporadila...., k vánocům dala Lůce takovou třikolku s vodící tyčí ve tvaru kačeny, hraje, hýbe nožičkama..., mě to příjde takové..., no na můj vkus dost přezdobené.... . K narozkám zase dala houpacího tygra, dá se použít i jako odrážedlo, nemám moc ráda takové kýče :astonished:. Prachů to stálo že ani nemůžu pomyslet..., no zasloužila by. Paradox je, že pro to jela až do Prahy :sweat_smile:.

Na fotky snad juknu..., nevím kdy. Myky, ještě mi napiš heslo :wink: .

Musím už valit. Ta dovča nevypadá špatně, hlavně že tam je grilování, ale aby tam měli i dřevo :grinning: :grinning: .
Zatím pa
30. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahojky, vy jste teda treperendy :grinning: . Jednou jsem tady po vánocích byla, ale jen na skok, vánoce u všech dopadli dobře, teda až na Sis a tu její barbinku :sweat_smile: .... . U nás také vše OK, byli jsme štedrý den doma, ale jelikož jsme večeřili brzy, vydali jsme se ke tchánovcům na přepadovku, byli štastní jak blechy....

Děkuji za přání Lůce, dneska jsme stihli i poradnu. Řvala jak tur. Má 9400g a 77 cm.
Jinak je stále takový chaos, nedělali jsme extra oslavu, chodili gratulanti na etapy..., takže docela náročný. Dárků že se ani nevejdeme do bytu.
Jak psala Myky, že je zvědavá s čím přijde švagrovka, tak i já jsem na tu mojí švagrovku také trochu naštvaná, že se trochu neporadila...., k vánocům dala Lůce takovou třikolku s vodící tyčí ve tvaru kačeny, hraje, hýbe nožičkama..., mě to příjde takové..., no na můj vkus dost přezdobené.... . K narozkám zase dala houpacího tygra, dá se použít i jako odrážedlo, nemám moc ráda takové kýče :astonished:. Prachů to stálo že ani nemůžu pomyslet..., no zasloužila by. Paradox je, že pro to jela až do Prahy :sweat_smile:.

Na fotky snad juknu..., nevím kdy. Myky, ještě mi napiš heslo :wink: .

Musím už valit. Ta dovča nevypadá špatně, hlavně že tam je grilování, ale aby tam měli i dřevo :grinning: :grinning: .
Zatím pa

PS:ikdyž jsem tady dlouho nebyla, fakt jsem na vás často myslela...
30. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj dagi, to je super, že jsi se ukázala. Už jsme se fakt báli, co s váma je :sweat_smile: . Těšim se na fotečky z Vánoc a i z oslavy narozenin. Hoď nám je brzy, jo :wink:. Toho tygra jsem asi viděla na netu.
A hodí se vám i ten termín na dovču?
musim valit dělat baštu Mikuláškovi, tak pak ještě juknu.
30. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
no huráá Da gfi se ukázala....

přesnějak píše Myky.. napiš Dagi - jestli bereš ten penzion a i ten termínek.. .aby to myky z arezervovala...))

Jinak vánoce u vás i oslavy ok,, a Lucinka je teda dlouhán proti ža netce :grinning: holky budou asi po tatíncích :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
tak co m á te zí tra v plánu - posl. den roku,,,, krásnýho roku pro nás , že jo

my dopol. se ségrou asi budem krafat :grinning: , k mamče na oběd, tom volal že když to dobře půjde dora zí ve 14 hod. pak kolem 15 hod vyra zíme směr JC... lístky vyzvedno ut do kina... po k ině do Tesca.. potř. nákup + reklam ují slevy t ak vuidíme, rádaa b ych z ase nějaký hadérky koupila :grinning: :grinning: a pak budem pouštet ty lampionky...
30. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
30. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Kuk, se mi to poslalo koukám dvakrát :grinning: :grinning: .

Krásné fotky z vánoc máte, krásné dárky..., Adélka má hodně hraček podobných jako Lůca :dizzy_face: . Jen Myky mi nešla otevřít. :confused: Špatné heslo mi to hlásí.
Sluni, kdopak tě tak rozškubal na štědrý den :grinning:.

A jaký je termín na dovču??? Ono to je asi fuk, teď vím stejně prdlajs, ale problém v tom asi nebude, ať to je kdy chce.

http://hracky-modely.sbazar.cz/trikolka-veverka-nova-s-vodici-tyci-vse-viz-foto-inter-o3339966.html

Podobné dostala Lůca od švagrovky, ale máme kačenku.

Valím, užijte si Silvestra a do nového roku jen to nej.

L+D+M
31. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky,šťastný nový rok :grinning:
31. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky, přejeme vám šťastný nový rok. :slight_smile:

A tady naše první: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2558724
31. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
ahojík kočky, přejeme hezkého SIlvestra, my byli na At žíjí rytíři.. .KRÁÁÁÁÁSA, FAKT NÁHDERA po dlouhý době krásná rodinná komedie, už se těším až ji budou dávat na 1. ted ukazovali uk ázku a niki ječí, že to ve filmu nebylo takže se fakt těšíme... taky jsme pouštěli ty lampionky.. .a naprosto užasný,, no jsme nějak ze všeho na dšeny :grinning: :grinning:

a ještě jednou přejem štastný a krásný nový r ok... Myky a Dagi.,. vám at se podaří to druhý miminečko...

SIs -- jehnátko krááásný, na pomazlení jak dělan ý,,, niki se tu nad ním rozplývala, Adelka ho musí milovat co? :wink:
31. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj, první v roce 2010 :grinning: vás všechny zdravím :grinning: a přeju nám, ať jsme všichni i s celýma rodinkama a hlavně naše dětičky zdravoučký, hodňoučký, šťastní a spokojení.
U nás to bylo super. Hráli jsme Monopoly a Česko v otázkách a odpovědích. Popíjeli, mlsali a šli spát ve 3 ráno. Mikulášek se vzbudil ve 23:45h, tak jsme ho měli přes půlnoc v náručí a byla to bomba. Já teda dostala trošičku depku a bulela tu a kamarádi nechápali proč, ale tím jsem si řekla, že to končí a už bude jenom radost :slight_smile: :dizzy_face: . Já jsem vždycky Silvestra nesnášela. Ale když jsem byla těhotná, tak byl Silvestr super a když už máme Mikuláška, tak byl ještě lepší. Je to náš poklad. :grinning:
1. led 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
tak druhá v tomto roce :grinning: :grinning: :grinning:

Myky - super že jste si to užili, my docela ta
ky, až
na to , že žanetku budily ty ránu venku, takže jsme furt uspávaly :grinning: :grinning: , a na půlnoc byla taky s náma vzhůru , pak já s niki jsme šly ven se dívat na petardy, tom s žanetkou byli s ronem u našich ... no a pak se dámě nechtělo spát, t akže noc hrůza :grinning: :grinning: :grinning: - ale itak to byl krásný Silvestr..

a př ejeme samozřejmě krásné prožití celého letošního roku, vše nej . hodně lásky, štestí a hlavně zdravíčka :wink:
1. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Sluní super, že jste si to užili taky dobře. My taky uspávali dlouho a noc nic moc. A má rozhozený asi i dnešní den. Tak snad dnes bude spinkat :sweat_smile: ?
1. led 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
jj přesně tak, my dneska taky spinkaly jen jednou , uvidíme jaká bude noc :wink:
1. led 2010 v 18:31  • Odpověz
autor
tak 30. ledna máme od 15 hod Děti r áje, ,tak Myky kdybyste měli chvilku volno tak se můžem chvilku před sejít na kafčo.. moc rádi vás uvidíme .... :wink: :wink: :wink:
1. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Sluní, no to by bylo bezva. Myšák má 29. takovou větší pařbičku, tak snad bude ok :sweat_smile: . By jste přišli k nám, nebo kde by jste se chtěli vidět? To máte na výstavišti v Holešovicích? Fakt to je super. Se těším :grinning:
1. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
Goja Music H all -* neneašla jsem kde to je.. .tak popiš myky - dík :grinning:
1. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Jj sluní to je na výstavišti cca 30minut od nás jednou tramvají a pěšmo. :dizzy_face:
By jsme vás třeba doprovodili :wink: .
http://www.goja.cz/ :wink: :grinning:
1. led 2010 ve 23:49  • Odpověz
Ahoj holky. Tak dneska se hodláme poprvé vydat ven ve sporťáku. Jsem na to zvědavá. Včera mi totiž dělal psí kusy v kočáře, tak už ho chci mít zajištěnýho pásama :sweat_smile: . Taky pokukuju po golfkách. Původně jsem je nechtěla kupovat, ale s kočárem se nevejdu u mudry do výtahu. Taky do krámu by byl užší kočár výhoda. Tak házejte návrhy :wink:
2. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Tak jukněte. Tenhle se mi docela líbí. Barva 1. nebo 2.
http://www.detskydum.cz/detail/peg-perego-aria-oh-completo-2009-93601/#zbozi_93602
2. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Holky jako co to tu je za nekázeň? Kam jste všechny zmizeli?
3. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky baby :slight_smile: .
Jdu na výzvědy jaké máte autosedačky :slight_smile: . Uvažujeme o Maxi Cosi nebo Romer. Spíše se přikláníme k Romeru. Nemáte je některá. Romera myslím kupovala Kacatko, ale ta sem už nechodí... .
Myky, jj, pro tebe budou golfky určo ideální ohledně manipulace, jen zase mají velké otřesy a jsou pro děti, které už chodí, jinak páteř dostává zabrat :astonished: . To víš, já jsem moc informovaná :grinning: . Ale ono u těch golfek to je jasné už od pohledu, ani člověk nemusí mít extra informace. :slight_smile:

díky za info ohledně autosedačky :wink:. U nás v okolí si je ani nemůžeme prohlédnout, nikde je nemají, jsme hold zapadákov :angry:.

Tak zatím pa
4. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu koukám poslední . :slight_smile:

U nás Slivestr celkem normál, koukání na telku a jídlo+pití. Chlapi usnuli a já vyžunkla celou láhev vína a to nepiju. :slight_smile: Adélka to prospala, ty řachy jí neprobudili, ani se v postýlce neotočila.

Jinak nám tchýně pokazila i Silvestr. Pořád vyhazovala toho svýho, dokonce mu vyhrožovala policajtama nebo nějakejma mafiánama (trošičku blázen). On k nám přijel na Silvestra popřát a rozloučit se. Zůstal tu chvilku a povídal co se děje. Když odjel, tak jsme všichni brečeli, máme ho moc rádi. Pak jsme si s tchýní párkrát promluvili a vypadá to, že se snad udobří, ale zatím nevím. Už mě ty její nálady a nápady se***. :angry:

My jedem 30.1. na hory, nějak se to blíží. Samo, že mi jako pokaždý na dovču vychází mrcha, tak si musím zajít k dr pro prášky. :unamused:

Myky, nad golfkama přemýšlím už půl roku, počítám, že si nějaké pořídím na léto. Líbí se mi Chicco for me, ale lešpší jsou prý Multiway. Taky je pěkná Inglesina, ale drahá, tak uvidím. Nebo jukni na Patron.cz

Dagi, máme autosedačku http://detskezbozi.com/inshop/autosedacky/9-36kg-9mes-12-let-/britax-evolva-123-plus-2009.html
Vyrábí to Roemer, je super a i v testech vyšla dobře.

Tak už nevím co psát, asi půjdu vařit, ale nějak nevím co.
4. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Sis, zrovna jsem se tě chtěla zeptat i na ty golfky, jestli si je míníš pořídit. Náš kočár je docela v poho i na cestování, ale golfky jsou přeci jen golfky... .

Lucinka udělala na silvestra první dva kručky sama, za chvíli bude drandit jak šíp :grinning: . A na narozky se jí vyklubal třetí zub.
myky, vy už máte zubáka :confused: ?????
4. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Dagi, Slalomek je super, ale chci golfky, když jedu sama někam, třeba na nákupy, aby se všude vešla a taky jsou malý a skladný, počítám tak do 3 000,-

Vééééééliká gratulace Lucince k prvním krůčkům, tak to má skoro přesně na rok. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A ještě i zub, paráda. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Ještě jsem chtěla napsat, že na Silvestra nám ty rány vyšokovaly ovci a porodila chudinka dřív a jehňátko umřelo. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ale to první je nádherný, včera jsem si ho byla okouknout a je to čiperka, už poskakuje a když pije, tak mrská ocáskem. :grinning:
4. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.