• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahojky maminy, tak konečně jsem za Váma hupsla ani jsem Vám nestačila popřát krásné svátky, tak doufám, že jste si je užily:wink: malé po Vánocích trápila teplotka, ale naštěstí každého v jiný den, ale už jsou v pohodě, před chvíli usli, takže mám pro dnešek padla :grinning: šoupla jsem aspoň 2 Vánoční fotky do alba :wink:
4. led 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
ahojík kočandy....

teda Dagi.. veliká gratulka šikulce Lucince...

Sis - tak jedna vám umřela :frowning2: a to chováte přímo vy? ovečky? nebo vaši????

Hanulko ahojík, už jsme tu jukali na vaše fotečky, moc he zké dětičky máte... nevím jestli ti už Myky psala.... nechcete s náma jet v létě
na tý633260
+den na srazík??? ježiš žanet mi tu ted cvakala :grinning: :grinning:

už nějak neví mco jsem chtěla psát, a že toho bylo. . . dneska musím vybrat ještě foto .. fotolab má do 6,1, slevy tak abych dala ještě udělat fotoo....
4. led 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
jo amáme novou tun ičku.. zase ale je hezoučká, na rifličky a n átělníček jak dělaná :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem tu :slight_smile: . Byli jsme na neurologii a dobrý. V pátek jdeme na rehábku a uvidíme, jestli tam ještě budeme chodit :grinning: . Cestou domu jsem koupila Mikuláškovi 2 pyžámka a teploučké punčocháčky šedé se stíhačkou.
Sis, teda chudák ovečka :cry:.
Dagi já mám vybranou autosedačku Recaro. Hodně jí chválí a prý je i na boční náraz nejlepší. Tak nevím. Römer je super značka, tou určitě nic nezkazíš :wink: . A gratulujeme k prvním krůčkům. Mě dnes řekla neuroložka, aby Mikeš ještě tak 3 měsíce lezl. Abych ho nenechávala chodit :sweat_smile: . To nevim, jak udělám, když si chodí sám, že? :grinning: . Zuby ještě nemáme žádný :grinning: . Občas si dělám srandu, aby je vůbec měl :grinning: . Ale já prý měla 1. zub ve 13ti měsících. Golfky uvažuju nejdřív až tak na jaře. Teď je sporťák super.
Sluní já vytváři fototknihu :grinning: . Jenže mě to zase bude trvat věčnost. Jako ty kalendáře vánoční :grinning: .
Hanulko ahoj :grinning: . Jsem ráda, že ses přišla ukázat. Pojeďte s náma na dovču :dizzy_face: .
Holky já tam zítra cinknu, joooo? Poptám se na termín poslední týden v červenci teda?
4. led 2010 v 19:36  • Odpověz
4. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahoooj,

zdravím Hanulku, přijď častějš, teda, jak dvojčátka dovolí.

Sluni, ovečky chová přímo manža. :grinning:

Myky, zase dobrý zprávy, tak vidíš. :slight_smile:

http://www.autosedacky.estranky.cz/stranka/crash-testy-a-videa
4. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
4. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Leden/

a klube se nám 11 zubák :grinning: ý :grinning: m dnem musí být venku

myky- - jj zavolej...
4. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj, :slight_smile:

Sluni, pěkný fotečky. Jak se líbilo Žanetce na bobech ? A už 11-tý zub ? :confused: My jich máme zatím jen 9.
5. led 2010 v 07:38  • Odpověz
Sluni, kam jede Nikča na ten anglickej tábor ?
5. led 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
ahojík , a hojík,

Sis - jj líb ilo se ji ve sněhu a i na bob ech hrozně, z nich nechtěla vůbec dolů :grinning:

http://www.englishcamp.cz/

tady je ten tábor,,,

Myky - tak co , volala jsi tam??? a jakou děláš tu fotoknihu? já tu mám slevu 50 procent ale jen do konce ledna, tak nevím jakou bych měla udělat, chtěla bych udělat pak od moře, ale to už bude bez slevy.... ach jo :angry:
5. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahoj Sluni, dík za odkaz na tábor. já našla Eurocamp a ono je to to samý. Přemýšlím o tom, že přihlásím Jindru, potřboval by to jako sůl. Nikča už byla ? Líbilo se ? A kdy jede ?

Chci koupi někde ve slevách Adél kombinézu, aby se taky mohla vyválet ve sněhu. Jedem taky 30.1. na hory, tak je bude potřbovat tuplem. Pak ještě v půlce února jede na Zadov JIndra s tchýní a jejím, pokud teda budou ještě spolu.
5. led 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
Myky - jestli děláš tu knihu od Fotolab u, tak ti tu slev u pošlu :wink: , ale máš na to už nec. měsíc :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahoj, tak jsem si při hledání golfek stáhla trojskýho koně a dvě hodiny tu čistila PC :angry:! A navíc jsem zjistila, že jsem zapoměla zaplatit mobil a splatnost byla do 4.1. :sweat_smile: . Ani vás už nedočtu. Dneska jsem mluvila s paní z penzionku a byla moc sympatická. Prý bude už na léto asi i zabudovaný bazén pro dospělé :grinning: a strašně se omlouvala, že od ledna podražili. Tj. že loni měli 300,- za osobu se snídaní a letos je to 300,- za noc+ lze dokoupit snídaně za 30,- na osobu. Poslala předběžnou fakturu, jak by nás to vyšlo. Máme dva modely pro Sluní a Sisu a pro nás s Dagi :slight_smile:. Ale to vám dojde, že? Jen teď nevím, jestli Niki s Jindříškem budou v té kat. do 10let? Napsala toto:

Hezky vecer,

posilam Vam prehledovou fakturu pro Vas a Vase pratele.
Pokud se rozhodnete pro bobyt u nas, udelam Vam pro kazdou rodinu fakturu zvlast. FKSP neni problem, jen ty, kteri budou z FKSP hradirt pobyt - prosim, aby si zjistili jaky text mam do faktury dat.

V pripade nejasnosti, se klidne ozvete.

S.Prochazkova

Doplňující údaje : Ubytovací služby 24. - 31.7. 2010
Název zboží Množství MJ Cena/jednot. Cena celkem
ubytování I.
2 osoby nad 10 let 7 nocí 14x 300,00 Kč 4 200,00 Kč
1 osoba do 10-ti let 7 nocí 7x 200,00 Kč 1 400,00 Kč
1 osoba do 3 let 7 nocí 7x - Kč 0,00 Kč

ubytování II.
2 osoby nad 10 let 7 nocí 14x 300,00 Kč 4 200,00 Kč
1 osoba do 3 let 7 nocí 7x - Kč 0,00 Kč

Součet položek: 9 800,00 Kč
Základ daně: 9 800,00 Kč
DPH 5%: 0,00 Kč
Zaokrouhlení: 0,00 Kč
Celkem k úhradě: 9 800,00 Kč
5. led 2010 ve 23:48  • Odpověz
No mi to nedalo a čítla jsem :grinning: .
Mám dneska den :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ten mobil mě štve. Přestali mi posílat složenky a vůbec nevim proč? Jsem si to posledně musela najít na netu a nadávala jsem si, že jsem tu fakturu určitě někde zabordelila. A teď zase! Jak mi bylo blbě, tak mě přes Vánoce vůbec nenapadlo, že mělo přijít vyúčtování :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No snad to bude ok, když zaplatím pozdě.
Pak ten trojskej kůň a vůbec nevim, jestli jsem to měla z té truhly, kam jsem to házela mazat a jestli jsem to udělala dobře. Zítra to asi znovu projedu. Fuj! Se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Pak mi napsala mail pani od které jsem měla objednané to hopsadlo-krávu, že je prasklé. Tak ho nemá a už má jen červené. Tudíž nemáme a musim hledat jiné.
Fotečky z bobování skouknu zítra a už teď se těším.
Sluní fotoknihu dělám od Fotolabu. Měla jsem slevu v babypoxu z porodky :grinning: . Chce jí po mě i kámoška, ale neumí vůbec s počítačem, tak budu dělat dvě u nás doma a musim taky do konce ledna :sweat_smile: . Dělám vánoční. Tak sand se povede. Jsem na ní zvědavá. Díky za nabídku, kdyžtak se ozvu, jo?
Holky a dneska jsem volala té mudře ohledně Mikuláška a jako sestra ráno říká, že se koukne do karty a bylo ticho. Pak řekla, ať volám doktorce po 11h, že to nechá na ní a nic mi neřekne. Ale neřekla, já nesmím sdělovat výsledky. Napřed to vypadalo, že se koukne a když tam budou, že mi je řekne a pak tohle! No já málem ležela pod stolem. Já vim, že se to nesmí říkat, ale vypadalo to, že to tam maj jinak :sweat_smile: . No a doktorka mě natahvala asi do 12h a pak řekla, že tam ty výsledky ještě nejsou. Jsem se jí zeptala, jestli můžu cinknout do toho Brna a ona začala něco číst, že jako jí na těch prvních výsledcích psali něco o málo materiálu. Že tam zavolá a zjistí co a jak a cinkne mi. Tak oni možná ani žádný další výsledky nebudou :fearful: . Mě picne. Se tady koza třesu každej den u schránky :sweat_smile: . Takže jsem zvědavá, kdy mi zavolá. Nervy moje nervy. Držim se toho, co říkala neuroložka, že vypadá nádherně a že je to blbost. To je prostě zase jenom nějaká moje specialita :grinning: :wink: .
Se omlouvám za román :grinning: . Bylo toho dneska nějak moc :grinning: .
6. led 2010 v 00:14  • Odpověz
Holky a já nevim co máme pořídit za dáreček k 1.narozeninám :cry: . Poraďte :dizzy_face: :wink:
6. led 2010 v 00:17  • Odpověz
autor
ahojík holčiny,

myky super, niki bude určitě už za 300, v únoru ji bude už 11 roků... ale i tak to bereme :wink:

a jinak máš zase story :grinning: :grinning: - toho trojáka pak normálně z truhy smaž...

jinak nám faktury za mobily normoš chodí, ale třeba je u vás možnost, že je nemusí posílat , aspon se ti to doma nebude hromadit,, tak si zkus zařídit aby ti chodily na mail.. to určitě půjde zařídit

a s tou mudrou... určo to bude Ok... ale i tak pořád držíme palečky,..

k roku jsme dali ty hrazí hadrové puzzle a plyšáka + pak dárky od ostatních a měla toho hafo,,, u nás ji hračky stejně nějak extra neberou , i když ted už ji docela baví stavět komíny z kostek a zandávat ty tvarovaný kam patří... nebo číst knížky - to je asi to nej :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
jo a Sis - Niki už tam byla na tom ang. táboře a byla s ním spokojená nejvíc ze všech na kterých byla... letos pojede opět posl. týden v srpnu :wink:

a pro žanet mám oteplováky a zimní bundy, na hory frčíme 14.2. jen přemýšlím, že si letos lyže brát nebudu, nějak se mi nechce, spíš budu jezdit na
sán
ích :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,

Myky, díky za info, vypadá to moc dobře. Doufám, že to klapne a užijem si dovču. Už aby to bylo.
S tou dr se neboj, spíš si myslím, že v tom mají bordel a vůbec to tam neměla, nebo se v tom nemohla rychle zorientovat a nechtěla to přiznat. Vždyť sama vidíš na Mikuláškovi, že je krásnej a zdravej. A navíc jsem vyžunkla to Lambrusco, jak jsem slibovala na oslavu dobrých zpráv a nic mi nebylo, takže tak. :grinning:

Sluni, dík za info. Přemýšlím, že ho přihlásím, ale ono se mu moc nechce, chtělo by to nějakýho kamaráda, budu muset něco vysondovat.
Teď se snaažím přemluvit jindru, aby jsme vyrazili do Práglu na slevy, ale to je zase keců, asi pojedu sama. Ale to se mi nechce kvůli tý cestě.
Já si lyže neberu, bo je nemám. :grinning: Jindra má po bráchovi, tak si je sřtídáme, vždycky jeden lyžuje, druhej hlídá. A mylýmu JIndrovi půjčujem na místě, to je nejlepší, vyjde to levnějš než tady a nemusíme nic vozit.
6. led 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
j j s kámošem by to bylo určo lepší.. Niki jezdí taky s kamarádkou a letos pojedou i s těma co se t am loni seznámili, už si psali a jsou domluvený

my letos frčíme na hory jen na 3 dny... a už máme plánů :grinning: , jeden den chcem na ty pneumatiky jak se jezdí po sněhu, jeden den si chce Niki půjčit prkno, tak toho na lyže stejně moc nezbyde :grinning:
6. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahojky Holky, no jela bych ráda, ale nevím jak M bo on má od jara do podzimu sezónu a moc si nemůže dovolit dovolenkovat, podniká, ale zkusím to pořešit, nejradši bych si tak sebou vzala nějakou kámošku, aby mi pomáhala s malýma:grinning:
Jinak malí dobré, dneska jsme byli na krev jestli mají dost železa :wink:
6. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Hezký večer :grinning:
Sis a sluní děkuju. Jste zlatý. A Sis když padlo to lambrusco, tak v léťe dáme další spolu na oslavu :grinning: . Určo to bude ok. Dneska mi volala a mám volat příští úterý. V brně to nemůžou najít a doktorka co to dělala marodí. Jinak by jsme museli na další odběr. Pak mi vysvětlovala něco o procentech z výsledků a já jí vůbec nerozuměla. Jsem nechápala vůbec co mi říká :sweat_smile: .
Hanulko, tak domluv nějakou kámošku a pojeď.
Hele a jak to uděláme s tou dovčou? Písnete mi do mailu, nebo IP kontakt (adresu) + objednávky a já to tý pani pošlu celý najednou? Nebo jak?
6. led 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
ahojíkl holčiny, jen nakukuju,

tak hlásím že je SLuníčko mooooc statečný :grinning: , 2 zubáci jsou venku, bylo to v pohodě a to jsem se toho tolik bála...

juknu později, jestli tu někdo bude

Myky - písla jsem ti teda naše údaje ...

7. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Sluní jsi šikulka :grinning: .
Sis a Dagi písněte mi do IP taky ty vaše požadavky jo? Ať to pani můžu poslat.
No a já mám taky dneska den doktorů. Objednala jsem se na imunologii a našla nového gynekologa. Tak snad bude dobrej. Musim poprosit tchýňku o hlídání, až půjdu na tu imunologii. Jsem byla doslova v šoku, když mě objednali rovnou na příští pátek. Obvykle to trvá 2-3měsíce, než dostanu termín :grinning: . Musela jsem se ale objednat na odpoledne, poněvadž budu píchat injekce do zadku svojí sestřičce :grinning: . Juj se těšim! Zase si bodnu do svalíku :grinning: . No a doufám, že z toho bude neteř :grinning: .
7. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Hanulko a ty zjisti kámošku, nebo manžela a taky písni,jestli chcete jet. Pokoj je volný. :grinning:
7. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
Myky - a proč jdeš na imunologii??? Já zase př. týden na krev, mamča jezdí na Ko na štítnou žlázu, tak prý doktorka řekla, at taky přijdem - pro jistotu.. tak snad to bude OK,, a pak ještě, zevnitř na koleni mám takovou bouličku, kožní mi na to koukala, prý to nic není a můžu to tam nechat, ale dám ji vyfiknout.. tak to chci stihnout ještě před mořem :grinning:
7. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska po vánocích bylo plavčo a super. Už jsem zapsaná na další kurz a to jsem chtěla vynechat. A taky pozor, objednala jsem se na aqua aerobic, jdu poprvé příští pátek v 19 h. Jindra má radost, bude hlídat a to vždy v pátek chodí do hospody, bude to muset chlapec přesunout.

Myky, pošlu do IP.

Jsem se zasmála, jak píšeš s radostí, že budeš bodat jehlu do ségry. :grinning:
Se nemůžu pořád dovolat na gyndu, už mě to se**, asi půjdu jinam.

Sluni, tobě trhali zuby kvůli těm rovnátkům ? To jsi statečná, mě by museli dát narkózu. :sweat_smile:
7. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky, jen na skok jukám.
Myky, co to máte za mudry??? To je děs jakým způsobem poskytují informace...

To by bylo fajn, kdyby jela i Hanul, bych si mimo jiné udělala průpravu na ty dvojčátka :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: .

Myky, jaké požadavky ohlevně dovči po mě chceš??? Nějak nechápu. Nedočítala jsem moc, tak nevím... . My extra žádné nemáme, hlavně ať tam je čisto, splachovací wc a dřevo na grilování, ať nemusí Jindra lítat po všech čertech :grinning: .

Tak zase pádím.
7. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Sluní fiknout nech až po mooooooři, nebo budeš mít jizvu. Všechno řezání je nejlepší na podzim, bo jak na to příjde sluníčko, tak jizva spigmentuje a už nezbledne. I když je třeba malinká.
Sis super, že se plavčo líbí :slight_smile: . A Aqua aero jsem byla jednou a málem jsem se utopila :grinning: . Jsem se dostala mezi poměrně tučné osazenstvo a jak nadskočili, tak mě přelila vlna ze všech stran :grinning: . Je fakt, že já měla v té době necelých 50kg a ty paní kolem 100kg :grinning: . Tudíž i ta instruktorka asi koukala, co tam dělám? No po 10minutách jsem musela odejít :grinning: . Ale možná to bylo tím, že jsme měli malé rozestupy.
Těšim se, že si píchnu. Že to bude do ségry, už zas tak v euforii nejsem :sweat_smile: :wink: .Ale ségra je v pohodě :grinning: . Ta se mě nebojí :grinning: . Když jsem jí píchala před 1. IVF, tak se mi klepali ruce, že jsem se nemohla trefit jehlou na stříkačku :grinning: . Ale v akci už jsem měla ruku pevnou, tak prý to ani nebolelo :grinning: . Fakt hrdinka. No, teď už snad budu v pohodě. Strašný je, že těch injekcí je hodně (má dlouhej protokol), tak bude mít chuděra rozmasakrovanej zadek.
7. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Dagi Jméno + adresu + jestli chcete snídaně? Stojí to 300,- na osobu + 30,- za snídani/den. Za lucinku nebudete platit pobyt a jestli chcete pro ní snídani, tak 30,-
Pojedete taky na 7 dni, že? Je to od SO do So 24.-31.7.
Hele a vtipkuj s tima dvojkama :grinning: . Počkej! Je budeš mít, když si koleduješ :grinning: :wink:
7. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.