• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Tak segra jde na IVF??? Jsem zvědavá na mě, jak nakonec počnu :sweat_smile: .... . Mám poslední plato HA, nevím, jestli si mám jít pro další... :confounded:

Snídani určitě jo, ale po Lůcu ne, nebo si objednáváte i pro prťata????? Adresu ti písnu.
7. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Dagi jj, jde. A jak počneš ty? Je mi jasno. vysadíš HA a počneš první měsíc dvojčata :grinning: .
Hele já jsem zvědavá na sebe :grinning: . Počítám začátek cca na květen :dizzy_face: . Juj, to už je za chvíli :grinning:
7. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Sluní jsem se koukla na fotečky a paráda :grinning:. Teda jak to letí! Žanetka je úplná slečna a fakt Niki je taky baba už :grinning:.
Jo a Dagi s tím dřevem jsi mě pobavila. Přesně tohle mi řekl Myšák :grinning: . Se paní budu muset zeptat :grinning: .
Teď mě napadlo, že jsi se mě asi ptala na tu imunologii, viď? No já měla zvýšenou buněčnou imunitu a musela jsem brát Prednison. Tak aby to skontrolovali a řekli, jestli Prednison jo, nebo ne.
A jsem se nepochlubila, že jsme měli včera výročí a dostala jsem naušničky s náhrdelníkem :grinning: . Svatba byla krásná, tak jsme si zavzpomínali :grinning: . A hlavně jsme se shodli, že nechápeme, jak jsme mohli žít bez Mikuláška :grinning: . Je to s ním úplně jiné :grinning: . Nádherné :grinning: .
7. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
ahojík zdravím,

my teda taky pro žanet neberem snídani, snídaně b udou švedské stoly??? tak ji dáme od nás najíst :wink:

jo a včera to zas tak super neprobíhalo, nakonec jsem skončila znovu na zubním - mám 3 stehy, teklo ze mě krve jak z vola a nešlo to nijak zasavit

Myky -juj gatulka k výročí, to je krásný, jak jste vzpomín ali a krásn ýdárečky jsi dostala :slight_smile: :slight_smile:

jo aha ta imunolog. já teda prvně Prednison taky měla a nevyšlo to, druh ý pokus mi ho nedali a šup bylo to.. ale určo to tím nemuselo být

jo a dík za info s tím vyříznutím - nechám to teda až na za rok na podzim
8. led 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
tak 11 ZUB je na světě :grinning:
8. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojky,

Sluni, no potěš koště s těma zubama :rolling_eyes: .

Pro prťata tedy objednáváte i snídani??? Aby to nebyla tlačenka s cibulí :grinning: .

Myky, to máš recht, neměnila bych ani za nic, ale na druhou stranu..., my máme strašně hlučný sousedy (večer a v noci :sweat_smile: ), tak si říkám kde jsou ty časy :grinning: :grinning: , u nás ticho jak v hrobě v tomto směru :grinning: . :frowning2:
8. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
aHOJ HOLKY,

Myky, přeju Mikuláškovi vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka k dnešním jedenáctiměsíčninám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My pro Adél snídani neberem, přesně jak píše Sluni, dostane od nás.
8. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jo a gratulace Žanet k dalšímu zubákovi. :wink:

dagi, dnes se mi zdálo, že jsi k nám přijela na návštěvu sama autem co má Myky s Mišákem. :grinning:
8. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
Sis - prosím tě, co dělám špatne... peču chleba, ze směsi, nandala jsem háky, přidala vlažnou vodu, směs a nakonec droždí jak psaly, nijak jsem nemíchala, nastavila program 1 a ted mám asi 45 min. do konce a koukám, že chcleba není správně rozmíchaný, navrchu je normoš posypaný to droždí???? :angry: :angry: :angry:
8. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jsem si nevšimla, jak Sluni psala o té snídani. To je fakt.

Sis, to je teda sen :grinning: . Sama bych k vám zcela určitě nedojela..., tyjo, už nevím jaké měli Myšáci auto...focuse?????

Sluni, si máš chleba koupit a máš po starostech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
no a ještě aby toho nebylo málo - tak jsem se dala do lasagní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
JJ Dagi, fokuse. :grinning:

Sluni, dáváš to droždí do prostředka ? Udělej důlek, nasyp droždí a zahrab ho. :slight_smile: Jinak teda, mě ty chleby ze směsí nechutnají, oprpti těm dělaným, jsou malý a tuhý. Zkus podle receptu na dáma.cz nejdřív bílý kmínoový, ten je mňmózní a pak taky jogurtový.

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2494

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2492
8. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky holky, tak já zkusím spíš pořešit kámošku, no uvidím, příští pátek máme sraz s holkama z práce a pak se jde pařit, tak to zkusím pořešit:grinning: jo a na jak dlouho to je a kolik to vyjde celkem za tu doby a kdy se jede?
Jinak u nás je hrůza, sněhu jak někde v Tatrách, dneska došly malým saně, tak jim tam musíme přidělat ohrádky a bude saňovačka:grinning:
8. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Sis, Sluni, ... nemáte navíc jednu kombinézu?? KDyby náhodou a holky je neunosily, tak bych jednu brala :wink: . tu co máme je nám už taktak

Hanul, ahoooj. Jj, vem kamošku, dvojčata a pojedeš také. Také právě řešíme saně, tchánovci ještě nebyli schopni dát staré do cajku :angry: .
8. led 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
Dagi - navíc nemáme, po horách ji už asi p otřebvov at nebudeme, ale to ani vy ne :grinning: :grinning: :grinning:

my máme sáně po Nikče a ohrádku na ně starou - ale na hory poslouží :wink:

u nás taky kydá a kydá :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Dagi, já nemám žádnou, v pondělí jedem do Práglu, tak chci nějakou sehnat ve slevách. Zatím máme jen dvě bundy.
8. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Dnes jsme byli chvíli sáňkovat. Dala jsem Adél takové ty malé kovové sáňky a jak se jí to líbilo, smála se a volala brrrrm, brrrrm. :slight_smile: A pak si jí vzal Jindra na boby a to bylo teprv něco, měla pusu vysmátou. No a nejlepší bylo jí pustit do sněhu běhat. Dělá takový cupky dupky a pak se válí. :grinning:
8. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Hanul máš IP :wink:
Dagi taky IP :wink:
Sluní, teda to jsi si dala, chudinko. Tak snad už je dobře?
Sis děkujeme za přáníčko Mikuláškovi :grinning: . Začínám řešit narozeninovou oslavičku :grinning: .
Sluní já dávám do pekárny vodu, droždí a pak teprve ten prášek. A pohoda. Zvláštní je, že když jsme pekli poprvé, tak mi s tima hákama nešlo pohnout. Jak psala Sis, že mají být proti sobě. A po prvním pečení se krásně hejbou. Tak je dávám vždycky proti sobě. Dneska zkusim ten kmínový, jak dala Sis odkaz. Ale peču fakt skoro denně, tak dobrý :grinning: .
Dneska jsme byli na RHB a holky, jak tam sněží, tak děs. Mikeš nechtěl být v kočárku a cesta byla fakt děs. Ale jdeme se jen ukázat zase za měsíc.
A Myšák začíná stávkovat. Máme jet v neděli na melírek a stříhání, jak jsem nestihla před Vánocema kvůli té chřipce. A ona je kalamita, jak prase. Takže jako asi nic nebude :frowning2: !
8. led 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
a my taky přejem Mikšíčkovi jen to nej.. v životě :wink:

no já zítra taky zkusím ten chlebík jak hodila SIs odkazík, tom ráno skočí do krámu po droždí .. a půjdem na to :grinning:

a super že rehábka OK....

my taky nechem nikam zbyteč ně jezdit.. dneska měla dorazit ségra, ale nakonec volala že to neriskuje.... tak snad to brzo poleví a bude lépe
8. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Sluní děkujééém :grinning: .
Nám se kmínový chlebík už peče :dizzy_face: . Jsem na něj zvědavá.
Holky a jak děláte to, že když se chcete podívat na displej při pečení, aby jste ho rozsvítili? Co zmáčknete?
8. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Tak jsem dostala hroznou chuť na chleba. :grinning: Zítra ho taky upeču.
Zmáčknu Pauzu a svítí.
8. led 2010 v 19:54  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=465130

Co říkáte na tuhle?? Není moc drahá?? Vy pořád nakupujete na MMB, určitě se v cenách vyznáte :sweat_smile: .

Také vše nej Miklíkovi..., za měsíc, to bude slávy :slight_smile: . Tak výročí jste ještě měli..., manža je pozorný, to se musí nechat :wink:
8. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Aha díky, takže pauzu a pak hned start. Vyzkoušim :grinning:
Jdem koukat na rytíře, jak říkala Sluní, že byli v kině. Jsem zvědavá.
8. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
juj - tak kombinezka krásna, ale za 440 se mi zdá drahá, máš ji jen na pár měsíců.. my měli za 100 kč , ale je teda modro-červená

rytíři... super, ale uplně jiný děj než ve filmu... no film byl 2 hodiny, a tohle bude celkem hodin 7... ale supr supr,, si to nahráváme na dig. tv... pak vypálím :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Myky, start ne. Jen pauza a ono se to nezastaví, jen se rozsvítí displej na chvilku.

Dagi, taky bych řekla, že je to dost. Viděla jsem v Tescu novou před Vánoci za 300 a celkem mě štve, že jsem jí nevzala, mohla by teď být ještě levnější.

Rytíři celkem dobrý, že by mě to nějak ohromilo se říct nedá, ale třeba budou další díly lepší.
8. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Dagi taky děkujeme za gratulku. A jj, výročí bylo. Jsem se chtěla vdávat na sněhu a vyšlo nám to :grinning: . Krásně sněžilo, když jsme přijížděli na zámek, kde jsme se brali.Šperky jsou nádherný. Jsem si je vybrala :wink: . Vždycky když jsme někde, kde něco hezkého prodávaj, tak to koupíme a Myšák schová. No a pak to třeba po roce, dvou... dostanu :grinning: .Někdy dám foto. A juknu ti do alba, zda jsi hodila něco z narozenin Lucinky a z Vánoc. Co jste dali Lůce k narozkám? Dagi a nemáte v krámě ty hopsadla, jak jsem tu psala? Třeba tu krávu? Kombinézka bezva, ale penízky mi příjdou docela dost. Já mám poděděnou, ale jak nechodíme, tak stejně jsem zatím použila jen jednou. Ségra pro synovce koupila úžasnou v sekáči za 100,-.
Sis mě ten chlebík splasknul :frowning2: . Byl tak krásně nafouklej a najednou bác. Se propadnul. Jíst se bude dát, to jo. Má ještě asi hoďku na dopúečení, ale asi už se nenafoukne :cry: . Čím to je? Jsem dala málo droždí, moc vody, nebo coooo?
Rytíři hezký. Taková hezká pohádka. Já ráda takovou tu romanťárnu. Ale tuším hrozný podrazy mezi chlapama, tak bojim, bojim :confounded: :grinning: . To budu prožívat :sweat_smile: .
8. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Jo a Sis tak teda start nedám. Jsem myslela, že při pauze se to úplně zastaví :sweat_smile: . Musi příště pořádně číst. Když já byla tak nažhavená na to pečení :grinning: :wink: .
8. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Když do toho jen lehce ťukneš, tak se nezastaví.

S tím splasknutím nevím, ale zbývá ještě dost času nato, aby se nafouknul.
8. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
8. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
Sis aha. No já zjistila, čím to asi bylo. On tak vykynul, že se dotknul toho víka a proto asi splasknul. Mám tam trochu připečeného těsta. Ale i tak vypadá dobře. Možná jsem dala moc mouky :sweat_smile: . Tak příště po posledním kynutí mám to něj nějak říznout jo?
8. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.